Výkon u Passat B5 1.9 Tdi

Moderátor: Fazeey

Odpovědět
Uživatelský avatar
sipmart
Příspěvky: 20
Registrován: 24 čer 2006 18:39
Bydliště: Morava

Výkon u Passat B5 1.9 Tdi

Příspěvek od sipmart »

Zdravím všechny nadšence VW, chci se zeptat jaké maté zkušenosti co se výkonu a jízdy týče v tomhle Passatu, vždy jsem chtěl alespoň 84kW verzi, ale mám dobrou nabídku na koupi tohodle....děkuju za vaše postřehy. Jinak zatím mám Vectru 1.6 16V 100k, tak třeba pro srovnání.....bude to tak na stejno? :) diesly jsou nejlepší motory....vydrži a krásně chrochtají....:))))

Uživatelský avatar
sipmart
Příspěvky: 20
Registrován: 24 čer 2006 18:39
Bydliště: Morava

Příspěvek od sipmart »

jinak myslím 66kW verzi....to znamená 90koní.

Uživatelský avatar
Shaity
Příspěvky: 585
Registrován: 06 dub 2005 19:24

Re: Výkon u Passat B5 1.9 Tdi

Příspěvek od Shaity »

zdarec...jelikož mi bylo ctí užívat jako služební auto passata B5 v 1.9 Tdi 82kW Syncro tak ti můžu říct že to je motor tak akorát a snesl by se silnější....66kW se mi zdá fakt málo.....stačí jak s tím jedde octavia Combi a ta bude t ak těžká jako paššík možná lehčí....je to lenoch....a navíc tenhle motor žere víc než ten silnější.....abys nebyl zklamanej....jinak dobrá volba po Sopel Vectra:c)))

Uživatelský avatar
sipmart
Příspěvky: 20
Registrován: 24 čer 2006 18:39
Bydliště: Morava

Příspěvek od sipmart »

Tak už ho mám, má 90 koní a musím říct, že jede fakt super, tohle jsem opravdu nečekal.....prostě oproti Vectře 1.6 16V 100koní fakt rozdíl....bohatě stačí, prostě je to diesel. Ale dá se přečipovat bez nějakého vlivu na životnost motoru na 130koní, stojí to 5tis...jinak spotřeba se pohybuje do 6ti litrů...dá se s tím i za míň, když se to lechtá...studené auto, jel jsem 20km do práce ráno, spotřeba 4,5 litru. a že to není z kopce. samozřejmě pokud se jede město a žene se to, spotřeba průměr můžu být 7 i vyšší....jaké máte vy zkušenosti?

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

Kde berete tyhle výkony, pokud vim tak TDi se dělali jen 66, 74, 81, 85 a 96kW :?

Když nepočítám Fabiácký 51, 54, 59 a silnější TDi jako 114, 125 atd. :?:

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Příspěvky: 1002
Registrován: 25 lis 2004 22:44
Bydliště: praha

Re: Výkon u Passat B5 1.9 Tdi

Příspěvek od Tommy-cupra »

no me se o 6l muze jen zdat,tam se dostanu kdyz jedu kilo po dalnici a jeste musim jet hodne dlouho,dluhodobej prumer mam 7,5 mesto a to to vubec nevytacim,holt 4x4 a trosku vyhonena jednotka dela svoje
SEAT LEON CUPRA

alri
Příspěvky: 3
Registrován: 11 pro 2006 19:15
Kontaktovat uživatele:

chiptuning

Příspěvek od alri »

Jestli chceš upravit vw z 66kw, tak co vim, neni problém to upravit na 92kw.Na životnosti motoru záleží jak se k tomu majitel chová, nebo se choval předchozí majitel. Samozřejmě se sníží životnost turba. Ale taky se sníží spotřeba někdy až o 1litr. Znám jednu firmu. Jejich adresa je
www.chiptuning.kvalitne.cz
Tam ti o tom řeknou vše a ne jen výhody atd.....

Odpovědět

Zpět na „VW Concern Forum“