Na dovolenou autem.....

Tuningová scéna v Karviné, Bohumíně, Havířově a okolí

Moderátor: Dave0401

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr. Favo
Příspěvky: 1545
Registrován: 30 čer 2004 20:47
Bydliště: Karviná

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od Mr. Favo »

ja na 4 dny na dovolenou nepoletim nejsem v takovem baliku. :D
Mazda xedos 9 2,5v6
bmw e39 523i
mercedes vito 116 cdi work car

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od SubTera »

HondaMan píše:Jen mě stále a pořád fascinuje český HR fetiš.
Ty mas evidentne problemy kde s cim, jak to posledni dobou pozoruju.

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od milosh »

Mr. Favo píše:ja na 4 dny na dovolenou nepoletim nejsem v takovem baliku. :D
No tak to je jasny, ale zase jet celej den do HR to radsi letecky na 8 dni a opravdu si tech 8 uzijes a nebudes z toho 2 dny na ceste :D

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

wesly.TDI píše:mě to nepřijde divné, jen to nechápu :lol: . Každý kdo tak jezdí říká, že to je super, že tam si pojezdíš atd, skutečnost je pak taková že tam auto 14 dní stojí na slunku pod nánosem písku :D . O nákladech, promrdaném čase a únavě těla ani nemluvím :roll:

wesly, nevím jak ty, ale my každý večer jeli kouknout do jiného města ;-)
jinak cenově to vyjde nastejno jako jakákoliv jiná dovča.
je to jen o tom, že si každý jede kam chce. Nechápu že někdo tady nechápe, že si každý jede kam se mu líbí :-D O to snad jde ne?
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Dave0401
Příspěvky: 11602
Registrován: 10 kvě 2005 13:20
Bydliště: D.L. City
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od Dave0401 »

No... nekdy dovolena letecky vyjde levneji, nez autem... :D

Ale jsme na TF, takze predpokladam, ze jizda autem je pro kazdeho zabava a ne utrpeni... ;) Takze ja jsem treba jeden z tech, co se vzdy tesi na jizdu k mori. 8)

Je fakt, ze ja do HR nejezdim, ale do IT. A nemam problem s tim, ze bych byl KO. (pokud to je kolem 1000km)
AUDI TTS 2.0 TFSI S-Tronic Quattro (Stage 1: 320HP / 420Nm)
VW Jetta VI TSI
VW Golf VI TSI
Škoda Octavia 1.6 MPI

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od remix »

Tak to ja taky tech 1300km do Trpanje absolvoval pokazde rad, ta cesta me na tom snad bavi vic, jak lezet nekde na plazi 5 hodin na prazicim slunku 8)
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Uživatelský avatar
Dave0401
Příspěvky: 11602
Registrován: 10 kvě 2005 13:20
Bydliště: D.L. City
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od Dave0401 »

Obrázek
AUDI TTS 2.0 TFSI S-Tronic Quattro (Stage 1: 320HP / 420Nm)
VW Jetta VI TSI
VW Golf VI TSI
Škoda Octavia 1.6 MPI

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Osobne jsem jeste na dovolenou tak daleko autem nejel, ale taky se tesim vic na tu cestu nez na nasledne valeni u plaze :D
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od starter »

přesně, kdo miluje ježdění tak je to taková svoboda, prostě se těším
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od SubTera »

mam to stejne 8)

Uživatelský avatar
barry
Příspěvky: 7439
Registrován: 07 srp 2005 15:27
Bydliště: Karviná

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od barry »

Wesly z tebe je ale pohodlný kokot :D
nelítám protože se bojím...auto super dojebaný nejsem...nejsem zvyklý jezdit jen 3 km do roboty a vyjjímečně do OVY :D a na tu Istrii těch 850km to je pohoda...večer zdřímneš po půlnoci vyjedeš a jsi tam kolem 9 ráno ;-)
VW Passat Variant Tdi
Suzuki Swišť GTi
Autoúvěry od 6%
Zprostředkování prodeje lehkých užitkových i nákladních aut IVECO a tereních Nissanů

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od wesly.TDI »

tak pičo až najedeš 1000km skoro každý den, tak poznáš ten pocit, co to je zavřít od té vymrdané plechové krabice dveře a vypadnout daleko od aut a odpočinout si v letadle s końáčkem a DVD 8)

před 14 dny jsem měl letět s tatíkem do turecka do 4* hotelu na 8 nocí s allin za 6,490kč komplet :wink: , ale bohužel jsem nedostal v praci free :cry: :cry: :cry:

tak za mě dovolená jen letadlo a relax, auta mám během roku plnou :zadek:

Uživatelský avatar
barry
Příspěvky: 7439
Registrován: 07 srp 2005 15:27
Bydliště: Karviná

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od barry »

za 6500 bych k turkům letěl hned...ale to není taková nabídka :D
a měl ses lépe učit a jezdil bys jen pro radost :D
VW Passat Variant Tdi
Suzuki Swišť GTi
Autoúvěry od 6%
Zprostředkování prodeje lehkých užitkových i nákladních aut IVECO a tereních Nissanů

Uživatelský avatar
Nosound89
Příspěvky: 188
Registrován: 08 črc 2009 06:12
Bydliště: F-M a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od Nosound89 »

asi tak... jsme na tuning foru tak nebudem poslouchat jak někoho strašně nebaví jezdit... mimo čr se můžete projet na něčem čemu se opravdu říká dálnice a ne jen ty naše tankodromy... hlavně, že to máte všichni snížené aby pod tím nepodběhlo 5 vlčáků... opravdu účel na takové cesty :kladivo:
Volvo

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od milosh »

Myslim ze vsichni jezdime radi ale kdo mate uz deti tak 1000km a vic v aute s malyma prckama neni relax ale utrpeni :lol:
Pak leda to letadlo :wink:

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od V-Y-V-I »

My máme v autě tablet a malá je vysmátá....
Pak mám pro extrémisty ještě jednu nabídku.
Teď dělám boom na jednodenní točky do Poreče na koupačku a nákupy ve městě. V pátek večer vyrazíme lux. zájezďákem, ráno vyhodíme lidi na pláži a večer je vyzvedneme v centru města. V neděli dopoledne jsou všichni vysmátí za litr doma :D
Hold rychlá doba. :?:
das Auto

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od milosh »

To zajdu do aquaparku a bude me to stat stejne a jeste jeden den z vikendu volnej :lol:

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od milosh »

Kdo neznate tak vyborny web o cestovani na vlastni pest urcite doporucuju - http://www.e-cestujte.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

V-Y-V-I píše:My máme v autě tablet a malá je vysmátá....
Pak mám pro extrémisty ještě jednu nabídku.
Teď dělám boom na jednodenní točky do Poreče na koupačku a nákupy ve městě. V pátek večer vyrazíme lux. zájezďákem, ráno vyhodíme lidi na pláži a večer je vyzvedneme v centru města. V neděli dopoledne jsou všichni vysmátí za litr doma :D
Hold rychlá doba. :?:
Nemáš někde v Poreči nebo Pule nějaký hotel s All inclusive?
Jsem se byl ptát v cestovce na autobusáku, páč jsem myslel, že máte svou cestovku ale překvapilo mě, že tam bylo spousta katalogů od konkurence s vaším razítkem. :?
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od starter »

milosh píše:Kdo neznate tak vyborny web o cestovani na vlastni pest urcite doporucuju - http://www.e-cestujte.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
čtení o Rumunsku a Bulharsku je teda zážitek :shock:
asi bych se bál tam pro někoho jet


miloshi, nepřesuneš to do pokecu? čte to víc lidí
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od remix »

Nosound89 píše:... hlavně, že to máte všichni snížené aby pod tím nepodběhlo 5 vlčáků... opravdu účel na takové cesty :kladivo:
To mě tam vlčák možná podběhne, a kdyby to šlo, ještě bych to nahoru přifouknul :D
milosh píše:Myslim ze vsichni jezdime radi ale kdo mate uz deti tak 1000km a vic v aute s malyma prckama neni relax ale utrpeni :lol:
Pak leda to letadlo :wink:
Náš je zvyklý, co se narodil, tak je v autě skoro obden a zatím neříkal nic, že by se mu v autě nelíbílo, ale taky to možná bude tím, že ještě neumí mluvit :lol:
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

LiberaleMiguel píše:Osobne jsem jeste na dovolenou tak daleko autem nejel, ale taky se tesim vic na tu cestu nez na nasledne valeni u plaze :D
já se celý den na pláži vždy těšil, až se budu projíždět nočním splitem bez střechy :-D jsem splitoúchyl :lol: spek
starter píše:přesně, kdo miluje ježdění tak je to taková svoboda, prostě se těším
hlavně je ta svoboda v tom, že si na daném místě zajedeš kam chceš, kdy chceš a když se nedejbože něco stane třeba "doma" tak se sebereš a palíš bomby domů. Nějaké letadlo kvůli tobě sotva budou vypravovat :-D
Nosound89 píše: hlavně, že to máte všichni snížené aby pod tím nepodběhlo 5 vlčáků... opravdu účel na takové cesty :kladivo:
ať to má každý snížené jak chce ne? :shock: pokud tě někdo nenutí pod pohrůžkou násilí v tom autě jet taky, tak tvou větu nechápu.
já jezdím do HR se 17 let starým vrakem, který je snížený a pohoda. A nejhorší cesty jsou u nás. Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko luxus. jediné co
bývá rozbité místy jsou cesty k apartmánům ale to už je hold buď štěstí nebo smůla.
starter píše:miloshi, nepřesuneš to do pokecu? čte to víc lidí
tohle téma jsem sice nezaložil ale byl bych rád, kdyby se nic nikam nepřesouvalo ;-)
jestli chcete tak si udělejte topic v pokecu a hoďte tam odkaz na toto vlákno 8)
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Mam auto snizene, tvrde a nemam problem v nem za den ujet 700km(po ceskych cestach), co delam spatne ?
Cestu do Chorvatska taky planuju v Coupecku, ta nova dalnice pres HR je proste bozi a projet se tam ve svem aute bude parada :-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od V-Y-V-I »

F.l.a.n.e.l. píše:
V-Y-V-I píše:My máme v autě tablet a malá je vysmátá....
Pak mám pro extrémisty ještě jednu nabídku.
...... :D
Hold rychlá doba. :?:
Nemáš někde v Poreči nebo Pule nějaký hotel s All inclusive?
Jsem se byl ptát v cestovce na autobusáku, páč jsem myslel, že máte svou cestovku ale překvapilo mě, že tam bylo spousta katalogů od konkurence s vaším razítkem. :?
Mám, já byl loni v resortu VALAMAR a bylo fajně, teď mají plnou penzi za cenu poloviční. Ale All Inclusive to není. :
http://www.valamar.com/en/hotels-porec/ ... LF,5OGQQ,1" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak v tom odkaze je pak asi deset dalších hotelů se stejnými službami jak v Poreči, tak Pule. Hotely super, animační programy atd...

A jak si to myslel s těmi razítky. Máme vlastní apartmány dole na Makarské atd. a tam děláme i pravidelnou dopravu. Vše ostatní klasicky přeprodáváme přes INVI, Čedok, Vítkovice tours, Blue Sky atd....
das Auto

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od LiberaleMiguel »

V-Y-V-I: 9k za tri noci ? To je trochu ulet, ne ?
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od V-Y-V-I »

LiberaleMiguel píše:V-Y-V-I: 9k za tri noci ? To je trochu ulet, ne ?
Ne, to je jenom čech zdegenerovaný slevomaty a lastminuty. Normál cena v EU v hotelovém komplexu se službami, plnou penzí je jak si psal.
das Auto

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Naposledy jsem byl na dovolene za necelych 10k na tyden v *** resortu v Pakostane s Allinclusive a dopravou, tak se mi nediv, ze se mi todle zda drahe :-) a nebyl to zadny slevomat apod sracky ;-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Nosound89
Příspěvky: 188
Registrován: 08 črc 2009 06:12
Bydliště: F-M a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od Nosound89 »

LiberaleMiguel píše:Mam auto snizene, tvrde a nemam problem v nem za den ujet 700km(po ceskych cestach), co delam spatne ?
Cestu do Chorvatska taky planuju v Coupecku, ta nova dalnice pres HR je proste bozi a projet se tam ve svem aute bude parada :-)
F.l.a.n.e.l. píše:ať to má každý snížené jak chce ne? :shock: pokud tě někdo nenutí pod pohrůžkou násilí v tom autě jet taky, tak tvou větu nechápu.
já jezdím do HR se 17 let starým vrakem, který je snížený a pohoda. A nejhorší cesty jsou u nás. Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko luxus. jediné co
bývá rozbité místy jsou cesty k apartmánům ale to už je hold buď štěstí nebo smůla.
tady mě zase někdo nepochopil :-) myšlenka byla, že na naše cesty si sice nesmyslně snižujete auta, ale když máte jet do Chorvatska nedej bože více než 1000km autem kde by jste si cestu mnohem více užili tak dáte přednost letadlu.. chápeme? ;-)
Volvo

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Tak já osobně mám auta snížené hodně jen ty,které jsou určené na víkendové ježdění, čili se od toho čeká, že tě to trošku pokope.
Ale jinak ano, už chápeme :-D
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dovolenou autem.....

Příspěvek od V-Y-V-I »

LiberaleMiguel píše:Naposledy jsem byl na dovolene za necelych 10k na tyden v *** resortu v Pakostane s Allinclusive a dopravou, tak se mi nediv, ze se mi todle zda drahe :-) a nebyl to zadny slevomat apod sracky ;-)
Ale to nebyl určitě hotelový komplex. Flanel se ptal na Poreč a Pulu a tam jsou zejména komplexy se soukromými plážemi, kurty, bazény, animace, bary, restaurace, atd... To je pak o něčem jiném a k tomu je cena adekvátní a běžná.

Samozřejmě, že v penzionech a "hotelech" budeš na nižší ceně a zejména pak v oblastech jako je Pakoštane.
das Auto

Odpovědět

Zpět na „Karviná, Bohumín, Havířov a okolí“