spojka z accord 94-97 2.0i:pujde mi tam???

Moderátor: Zemi

Odpovědět
Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

spojka z accord 94-97 2.0i:pujde mi tam???

Příspěvek od HANYSx »

ahoj, potreboval bych poradit jestli jde prehazovat spojky mezi dvoulitrama a dvadvojkama z ruznejch generaci accordu :help:
konkretne: mam 2.2i aerodeck 91 a sehnal sem za supr prachy hodinu jetou lamelu a pritlacak z 2.0i 94> Este sem ji z hondy nemel venku takze napohled sem to samozrejme nepoznal, ale kamik mel coupe 95 2.2i a kdyz sme vedle sebe otevreli kapoty bylo vsechno nachlup stejny... z toho usuzuji ze generace by problem bejt nemela, ale co ten obsah? nebude na mensim motoru ta spojka jina?
predem diky za rady

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka z accord 94-97 2.0i:pujde mi tam???

Příspěvek od DaveS »

kontaktuj Idaha, ten ti k tomu rekne vsechno......
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

Příspěvek od HANYSx »

no to je mi jasny 8) taky doufam ze mi tady poradi :)

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

HANYSx píše:no to je mi jasny 8) taky doufam ze mi tady poradi :)
Spojka je shodná se spojkou použitou v motorech F20B3 a F20Z3, nejde zaměnit se starší verzí motoru řady A20.
Lamela má rozměry : 224x150x24x26

bez obav ji zaměň, pokud bys potřeboval přítlačák, tak jeden ( nebo dva ??) dobré mi tu stále ješte leží ve skladu ( asi 4 roky ) mám tu i celý F22B5 s novými rozvody - už o něj sice bylo pár zájemcu ale nikdy nic kloudného, takže mohu nabídnout za 2,5tis tak jak je ( stav nezjistěn ) nebo na něm udělat GO ( nechám za práci a materiál bez ceny motoru.. )..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

Příspěvek od HANYSx »

dekuju moc 8) zjistim pro jistotu este z jakyho typu motoru to presne bylo. Mam sehnanou lamelu i pritlacak takze jestli to bude pasovat chybi mi jen lozisko... to asi nemas kdyz ses nezminil? jo a kolik by stal od tebe ten pritlacak? treba budes mit lepsi cenu :?: a kdyz uz te takhle zpovidam, nevedel bys o svodech 4-1 na ten muj motor(F22Bnevim) nikde sem na zadny este nenarazil :(

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka z accord 94-97 2.0i:pujde mi tam???

Příspěvek od Idaho »

juknu se po nich, a dám vědět..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Odpovědět

Zpět na „Honda Club & Japan Cars“