Snow White - Mazda 626

Představte svojí káru ostatním členům ;-)

Moderátoři: Bohuš, Kane13

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

Zemi píše:jj pekna renovace... Jinak mel jsem tu cest si vozit prdel v ty 104kW verzi... Mel jsem ji mit puvodne jako prvni auto (bylo mi v ty dobe asi 14 a dovezli jsme ji za 600DM = cca 11000kc vcetne cla z Nemecka :lol:)... Byla komplet v elektrice, oplastovana a motor jel slusne... Na ctyrku si pamatuju ze z ni fotrik zdimal 190-200... Pak jsme ji rozsekali na mraky kdyz nam v zime vjel nakej magor do protismeru... :?:
Tak na tenhle motor sem zatím slyšel jen chválu.Jsou to držáci oba, jak osmiventil tak tahle 16tka. Já sem se v něm ale ještě nevezl.Ale 140 koní a 1100 kilo není špatná bilance.
Co se mojí mazdule týče tak ještě musím fakt hodně šetřit na podvozek,na lak, čalounení alcarou, sportovní kotouče a tak.
Poslední dobou mi i přestává vadit že to má jen 90 koní.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

Tak mám zase nějaký novinky. Pořád pracuju a pomalu pokračuju :D .
Jak ste si asi všimli tak raději dělám tuning než plasty takže sem se jal pokračovat a udělat něco s tím motorem. Bavlněný filtr Simona Racing už sem tu tuším ukazoval že. Konečně sem se ale taky odhodlal k pokračovat dál (resp. našetřil sem zase nějakej peníz).
Konečně sem zakoupil pořádnej koncovej tlumič (celoprůchozí)
Obrázek

A k tlumiči zároveň nový sportovní katalyzátor s o 30% větší propustností. Prostě sem nechtěl být prase a navařit tam trubku. Mám rád čistou práci :D .
Obrázek

Už mám i domluvený navaření a udělání u jednoho moc šikovnýho a pečlivýho pána který mimo jiné dělal i dovozový výfuk z USA Placentovi na Mitsu 3000 GT.

Pak mám taky v dílně rozdělaný ventilový víko protože mám rád motor aspoň malinko čistej pokud to jde. Práce je to strašná a zdlouhavá ale co bych pro tu bílou "mrchu" neudělal že 8) .
Obrázek

A poslední věcí jsou homologovaný folie s atestem (krom předních dveřích kde být nesmí). Fotky sem dávat nebudu páč ste je asi viděli. Výhodu mají v tom že v autě je mnohem menší horko (a to znatelně). A navíc se mi to líbí :?: i když to není zase tak moc funkční.


No a co je v plánu? Mám na půl rozjednaný rám do auta. Nechci malovat čerta na zeď :lol: ale jestli se to povede tak bude co nevidět v Mazdici :) (samozřejmě ne dřív než s příští výplatou :oops: :mad: ).

BTW. Zbavil sem konečně motor všech kravin a barevných blbostí a konečně vypadá jako motor :oops: 8)
Obrázek
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

Tak začínám Mazduli konečně stavět na muziku. Na zimu jí jako vždy odhlásím a na jaře na ní bude nový celolak. Po laku se pustím do pořádný audio zástavby. Takže sem před lakem udělal alespoň začátek audia a to tlumení.. Vzhledem k tomu že auto půjde opět do bílého laku maximálně s nějakou perletí (ale spíše počítám s varintou pouze bílýho laku) tak sem vytlumil i dveře a vše ostatní páč se bude auto stříkat jen z venku. Jinak výfuk už je na autě. Akorát čekám až se kámoš utrhne z práce a mohli sme ho trošku schovat víc po nárazník aby tolik nevykukoval páč sem koupil nové potrubí a bylo asi o 3cm delší takže mi tlumič vystrčilo ven. No a taky jsem již konečně šoupnul do motoru leštěný vent. víko. Sice ho ještě budu muset vzít pořádně pastou ale už teď je hezký :-).
Pořád je co dělat :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

moc peknee 8)
cim to tlumis?to vypada jak nejakej gumoasfalt nebo ipa :lol:

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

Obojí je to spešlmateriál z autohifi. Jednomu tam říkaji tappajomat a to co vypadá jako ipa je od firmy doronel a jmenuje se to to doromat. Celkem mě to tlumení vyšlo na asi 4500.
Jen doufám že to nebudu muset trhat ven kvůli tý nehodě s tou fábií. To by mě moc naštvalo.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Ushack
Příspěvky: 12
Registrován: 19 říj 2004 17:59
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ushack »

Konecne spravny KOLEGA 8)

Odpovědět

Zpět na „Showroom“