Legalne - sprinty v Brně

Tuningová scéna ve Brně a okolí
vodilla
Příspěvky: 793
Registrován: 05 dub 2004 19:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Legalne - sprinty v Brně

Příspěvek od vodilla »

Chci jen zeptat jestli jsou v Brne jako treba v Moskve nejake ulice kde se vsichny .... sejdou a treba sprintuji nebo neco takoveho? Zatim jsem to nezažil. Myslim ve meste ne u olimpie.
Naposledy upravil(a) vodilla dne 02 kvě 2004 17:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
TOm
Příspěvky: 1109
Registrován: 09 úno 2004 14:42

Příspěvek od TOm »

My jsme prece slusne mesto.....tady se nic takoveh nedeje...nee ted vazne. Ja osobne o nicem nefim :zapomel:

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

A já zase vím... :lol:

Uživatelský avatar
Muchylin
Příspěvky: 263
Registrován: 04 bře 2004 19:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muchylin »

akorat fím o závodech kolem Ronda, ale to už asi není aktuální, pak v Kohoutkách, když koukneš na Jihlavskou, tak je to jasny a taky občas na Hradecký...
Obrázek

Uživatelský avatar
Bradman
Příspěvky: 194
Registrován: 02 dub 2004 18:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bradman »

No a ještě v Líšni
Zetor - přivaděč do Slatiny

Taky GOOD!

Uživatelský avatar
Muchylin
Příspěvky: 263
Registrován: 04 bře 2004 19:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muchylin »

Bradman píše:No a ještě v Líšni
Zetor - přivaděč do Slatiny

Taky GOOD!
fidíš to, na to sem zapomněl... ono vlastně, když vezmeš jakoukoliv dlouhou rovnou ulicu, tak se to tam dá pořádat - viz Vinohradskej kopec :shock: jo ostatně Bradmane, dostals SMSku ohledně té garáže?
Obrázek

Uživatelský avatar
Bradman
Příspěvky: 194
Registrován: 02 dub 2004 18:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bradman »

Muchylin píše:
Bradman píše:No a ještě v Líšni
Zetor - přivaděč do Slatiny

Taky GOOD!
fidíš to, na to sem zapomněl... ono vlastně, když vezmeš jakoukoliv dlouhou rovnou ulicu, tak se to tam dá pořádat - viz Vinohradskej kopec :shock: jo ostatně Bradmane, dostals SMSku ohledně té garáže?
Ne nic jsem nedostal.... :(

no ten kopec na vinohradech má už své křížky.... takže ten bych nedoporučoval......ta líšeň je good a pokud se sleze partia lidí, kteří mají ruční vysílačky(cena za 2kusy cca 1500) tak se dá v klidu uhlídat provoz. Jinak je to klidná silnice a večer je to úplně v pohodě....

Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

To Rondo uz aktualni vazne neni, protoze kolem nej jezdnim nekolikrat denne a nic se tam nedeje.
Jinak my jsme kdysi delavali sprinty od Bauhauzu k Hornbachu na te rovne za M-Palacem, jenze pak to tam cely rozkopali a predelali a ted je tem navic provoz, tak uz to nejde. Bejvalo to super, protoze tam bylo presne 400m + asi 100m na brzdeni.

Uživatelský avatar
TOm
Příspěvky: 1109
Registrován: 09 úno 2004 14:42

Příspěvek od TOm »

Bradman píše:
Muchylin píše:
Bradman píše:No a ještě v Líšni
Zetor - přivaděč do Slatiny

Taky GOOD!
fidíš to, na to sem zapomněl... ono vlastně, když vezmeš jakoukoliv dlouhou rovnou ulicu, tak se to tam dá pořádat - viz Vinohradskej kopec :shock: jo ostatně Bradmane, dostals SMSku ohledně té garáže?
Ne nic jsem nedostal.... :(

no ten kopec na vinohradech má už své křížky.... takže ten bych nedoporučoval......ta líšeň je good a pokud se sleze partia lidí, kteří mají ruční vysílačky(cena za 2kusy cca 1500) tak se dá v klidu uhlídat provoz. Jinak je to klidná silnice a večer je to úplně v pohodě....
Hmmm,ten kopec ma hodne krizku...fim o jednom golfovi totalne na sracku a myslim i Astra se tam rozplacla o sloup a nic z ni nezbylo :(

Uživatelský avatar
TOm
Příspěvky: 1109
Registrován: 09 úno 2004 14:42

Příspěvek od TOm »

Ivan píše:A já zase vím... :lol:
No to je hezky ze to fis.... :lol: Ale co takhle nejaky secret info :twisted:

Uživatelský avatar
Muchylin
Příspěvky: 263
Registrován: 04 bře 2004 19:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muchylin »

Bradman píše:
Muchylin píše:
Bradman píše:No a ještě v Líšni
Zetor - přivaděč do Slatiny

Taky GOOD!
fidíš to, na to sem zapomněl... ono vlastně, když vezmeš jakoukoliv dlouhou rovnou ulicu, tak se to tam dá pořádat - viz Vinohradskej kopec :shock: jo ostatně Bradmane, dostals SMSku ohledně té garáže?
Ne nic jsem nedostal.... :(

no ten kopec na vinohradech má už své křížky.... takže ten bych nedoporučoval......ta líšeň je good a pokud se sleze partia lidí, kteří mají ruční vysílačky(cena za 2kusy cca 1500) tak se dá v klidu uhlídat provoz. Jinak je to klidná silnice a večer je to úplně v pohodě....
chlope, tak se mi plz ozvi na ICQ, dyžtak 58484187
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Vím jen to, že to organizují členové klubu Alfa Romeo. Na jednoho mám kontakt... Někdy se tam chci zajet mrknout... Jel by někdo taky?

Uživatelský avatar
TOm
Příspěvky: 1109
Registrován: 09 úno 2004 14:42

Příspěvek od TOm »

Ja urcite. 8)

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Re: NONLEGAL - sprinty v Brně

Příspěvek od Z_P »

vodilla píše:Chci jen zeptat jestli jsou v Brne jako treba v Moskve nejake ulice kde se vsichny blazni sejdou a treba sprintuji nebo neco takoveho? Zatim jsem to nezažil. Myslim ve meste ne u olimpie.
:wink: Zdravim TCBrno

Kdo ma zajem o sprinty.....tak minulej ctvtek se testovala nova silnice vedle letiste Slatina,nejdriv jsme si dali caru ja a 2 kamosi,pak jsme dali kafe na AVII a priritila se banda stejne postizenych lidicek jak my :D (z Shellky),nejak se to zvrhlo a uz nas bylo na slatine cca 12 a to uz melo grady.....Exceloval tam zrovna ten muj kamos,ma primo pekelnou R19 a i Bavor 325 na byl kratkej,tak kdyby si nekdo troufl.. :lol:

S chlapama jsme se zhodli,ze jak AVIA(je dost rozlehla,tak se tam fsichni vejdem:o)) tak blizkost drahy je good a tak dalsi srazik je domluvenej opet na Avii tento ctvrtek kolem 20:00 :) ...Tak jste vitani...

Co se drahy tyce: nova plne osvetlena asfaltka(ted uz i trochu pogumovana:o)),cca 1,5 Km dlouha rovinka.je to prehledny takze nemusi byt vysilacky..

Co se tyce sprintu v centru tak od toho se distancuju,vinohradskym kopcem jezdim kazdej den a ty krizky nejsou zrovna povzbuzujici... :?

Tak bye ve ctvrtek,kdybyste nekdo jel tak dejte vedet 8)

Uživatelský avatar
Muchylin
Příspěvky: 263
Registrován: 04 bře 2004 19:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muchylin »

co, zeby(tygr) sme se tam ukázali? já se teda opět stanu jen divákem, protože s tou svou "šunkou" nebudu dělat machry, ale rád se podívám na pekelný šílenství ostatních :lol: sice půjdu rovnou z hokny, ale snad se tam nějak dokodrcám :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z_P »

Muchylin píše:co, zeby(tygr) sme se tam ukázali? já se teda opět stanu jen divákem, protože s tou svou "šunkou" nebudu dělat machry, ale rád se podívám na pekelný šílenství ostatních :lol: sice půjdu rovnou z hokny, ale snad se tam nějak dokodrcám :?
Klidne dojed,jde predefsim o to ze se sejdou stejne naladeni pohodovi lidi a kecaj a kecaj... :wink: A ty sprinty..to je takovy zpestreni a trosku adrenalin .Kazdej potrebuje nakou motivaci,ne? 8)

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No jedem.....to je zitra a ja mam volno.....Tak tam zajedem. 8)

Uživatelský avatar
TOm
Příspěvky: 1109
Registrován: 09 úno 2004 14:42

Příspěvek od TOm »

Mimochodem to jsem psal ja :D Prijedu s kamosem...viz hore :D

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z_P »

Supros 8)

Uživatelský avatar
TOm
Příspěvky: 1109
Registrován: 09 úno 2004 14:42

Příspěvek od TOm »

A kdyz jsem u toho, co mas za karu<?

Uživatelský avatar
Muchylin
Příspěvky: 263
Registrován: 04 bře 2004 19:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muchylin »

TOm píše:A kdyz jsem u toho, co mas za karu<?
nefidíš to z obrázku? Lunochoda :lol: ostatně, to tady ještě nebylo, takže tuning NO.1 !!!! 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z_P »

Muchylin píše:
TOm píše:A kdyz jsem u toho, co mas za karu<?
nefidíš to z obrázku? Lunochoda :lol: ostatně, to tady ještě nebylo, takže tuning NO.1 !!!! 8)
JOJO, to je fotka z dovolene...Ted si stavim Marsochod(blby je ze tam tu karu musim fsdicky nechat) :alien: :D

Ale tady jezdim Fabkou v TDI

Uživatelský avatar
Muchylin
Příspěvky: 263
Registrován: 04 bře 2004 19:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muchylin »

Z_P píše:
Muchylin píše:
TOm píše:A kdyz jsem u toho, co mas za karu<?
nefidíš to z obrázku? Lunochoda :lol: ostatně, to tady ještě nebylo, takže tuning NO.1 !!!! 8)
JOJO, to je fotka z dovolene...Ted si stavim Marsochod(blby je ze tam tu karu musim fsdicky nechat) :alien: :D

Ale tady jezdim Fabkou v TDI
sááákráááá, kua máš lovů, tady s Fábkou, tam Lunochod, teď marsochod kdy koupíš Měsíc nebo Slunce, tam by se pořádaly závody :lol: , ale vraťme se k tématu, ať nás TOm nesprdne :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z_P »

Tak snad nesprdne,prece neni suchar a pochopi trosku humorneho rozptyleni,ze jo? :wink:
A jak se tak divam tak TOm ma 100PS benzinovejch.tak by me zajimalo jestli by zatocil s myma 100PS ropakovyma... :twisted:

No a o vectre asi ani premyslet nebudu,ten 16V ma asi tech 140PS...ne? :twisted:

Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

Hehe, ze bych se pustil do toho R19? ;-) Je to prima konkurence, takze by to mohlo byt i trochu vyrovnany.
Jen velika skoda, ze ve ctvrtek mam nejaky povinnosti. Ale mozna se tam prijedu podivat pozdeji ;-)

Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

Z_P píše:Tak snad nesprdne,prece neni suchar a pochopi trosku humorneho rozptyleni,ze jo? :wink:
A jak se tak divam tak TOm ma 100PS benzinovejch.tak by me zajimalo jestli by zatocil s myma 100PS ropakovyma... :twisted:

No a o vectre asi ani premyslet nebudu,ten 16V ma asi tech 140PS...ne? :twisted:
Mimochodem, nemuzes porovnavat tyhle <b>atmosfericky</b> benzinovy kone s <b>preplnovanyma</b> ropovyma konema. Vzdyt mas pomalu dvojnasobnej kroutak, jak ta Astra a uplne jiny prevody.

Uživatelský avatar
TOm
Příspěvky: 1109
Registrován: 09 úno 2004 14:42

Příspěvek od TOm »

Z_P píše:Tak snad nesprdne,prece neni suchar a pochopi trosku humorneho rozptyleni,ze jo? :wink:
A jak se tak divam tak TOm ma 100PS benzinovejch.tak by me zajimalo jestli by zatocil s myma 100PS ropakovyma... :twisted:

No a o vectre asi ani premyslet nebudu,ten 16V ma asi tech 140PS...ne? :twisted:
NO tak to muzem zkusit :driver:

@muchylin proc bych Vás mel sprdnout...já jsem pro každou srandu :idea:

Uživatelský avatar
Muchylin
Příspěvky: 263
Registrován: 04 bře 2004 19:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muchylin »

kua, TOme, se pouštíš do velkejch válek :) ale proti gustu žádnej dyšputát :lol:
...sprdnout nesprdnout? viz jiná část fóra :mad:

2Z_P no o Vectře přemejšlet můžeš, protože ji mám v "plné náloži" tudíž je těžká jako krava a tak než se rozdejchá, tak to trvá mooooc dlouho :( tož, můžem to testnout... :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
Z_P
Příspěvky: 127
Registrován: 19 dub 2004 22:12
Bydliště: -=Brunn=-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z_P »

I.C. píše:
Z_P píše:Tak snad nesprdne,prece neni suchar a pochopi trosku humorneho rozptyleni,ze jo? :wink:
A jak se tak divam tak TOm ma 100PS benzinovejch.tak by me zajimalo jestli by zatocil s myma 100PS ropakovyma... :twisted:

No a o vectre asi ani premyslet nebudu,ten 16V ma asi tech 140PS...ne? :twisted:
Mimochodem, nemuzes porovnavat tyhle <b>atmosfericky</b> benzinovy kone s <b>preplnovanyma</b> ropovyma konema. Vzdyt mas pomalu dvojnasobnej kroutak, jak ta Astra a uplne jiny prevody.
No jo,jenze fabka neni zadny pericko(ja taky ne:o)),tezkej motor,kratky kvalty,zkratka ROPAK,kroutak je dobrej,ze mas pocit ze jezdis na nizky otacky jakoby s trilitrem ale zihadlo z toho neudelas :roll:
zato Fordik lehouckej,da se vytacet,delsi kvalty....

Tak by me to jen tak zajimalo,zadna krece :?:
Chcu tam pak rvat 96kW,tak at mam co srovnavat :wink:
A nebo taky vymeknu a nic nepojedu.....

2:Muchylin: Jezdi po te Veveří rychleji,nebo te priste predjedu... :wink:
2:I.C.: Pavka s tou R19 prijede az tak kolem 21:15 tak pokud trosku zkratis tu romantiku tak bys to mohl zkusit

Uživatelský avatar
Muchylin
Příspěvky: 263
Registrován: 04 bře 2004 19:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muchylin »

bych jel, ale vezl sem od babky nějaký zavařeniny, a takovyý ty jiný srajdy, tak sem to nechtěl vysypat :lol: sem si říkal gdo se to na mě tlačil jak... no fiš co :shock:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Brno“