čtvrteční srazy v Brně...

Tuningová scéna ve Brně a okolí
Zamčeno
Uživatelský avatar
medinka
Příspěvky: 21
Registrován: 08 črc 2005 09:35
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

čtvrteční srazy v Brně...

Příspěvek od medinka »

Ahoj lidi, chtěla jsem se zeptat jak je to s těma čtvrtečníma srazama v Brně? Je po Brně pořád ve čtvrtek večer stále tolik policajtů a stavějí tuning káry a dávají jim pokuty? :? A taky jestli jste to ještě nepřesunuli někam jinam než k UH. Dík za odpověď. Snad nějaká bude :wink:
medinka

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Policajti už nestaví a ani na parkoviště nelezou je to v pohodě a je to pořád u UH co máš za káru že se bojíš policajtů?

KEFIR
Příspěvky: 91
Registrován: 17 črc 2004 17:14
Bydliště: Brno-könig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KEFIR »

Jo jo je to v klidu ^^
"Aha" řekl ježek a slezl s kartáče

Uživatelský avatar
medinka
Příspěvky: 21
Registrován: 08 črc 2005 09:35
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od medinka »

Celica2.0GTI píše:Policajti už nestaví a ani na parkoviště nelezou je to v pohodě a je to pořád u UH co máš za káru že se bojíš policajtů?
tu, co mám na obrázku v profilu (megane coupé)... a bližší info ve členech našeho clubu... www.kaouthiatuning.com
Policajtů se asi bojí každý ne? Na autě by se jim asi nelíbil laďák a taky mám na zadním skle přilepený křídlo, přední nárazník není homologovaný atd. Oni si vždy něco najdou na tuňákovi :evil:
medinka

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Příspěvek od Celica2.0GTI »

No tak s laďákem jsme natom na stejno. A občas stačí jen zesílit rádio a je to taky za flastra

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ahoj. Vsak se k UH zajed podivat a sama si udelej obrazek, jestli Ti to stoji za to nebo ne... :-)

Uživatelský avatar
medinka
Příspěvky: 21
Registrován: 08 črc 2005 09:35
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od medinka »

Ivan píše:Ahoj. Vsak se k UH zajed podivat a sama si udelej obrazek, jestli Ti to stoji za to nebo ne... :-)
Asi jo... když mi tady tvrdí, že tam cajti nevybírají :wink: Byla jsem tam loni a moc mě to nenadchlo, tak snad to letos bude lepší...
medinka

Uživatelský avatar
=nYx=
Příspěvky: 38
Registrován: 04 kvě 2004 19:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od =nYx= »

Ahoj, byl jsem tam minulý čtvrtek, a myslím, že úroveň pomalinku stoupá, doporučuji neztrácet kontakt:-)

Uživatelský avatar
Spidi
Příspěvky: 217
Registrován: 05 úno 2004 18:56
Bydliště: Zweitaktenmotorölstrasse Věk: 777
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spidi »

A v kolik to tak bývá...???
Povolání: všeobecný vědecko-technický nádeník
Zájmy: tjůning, kovadiny, nekázeň, chlast a soulož

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SPEEDY »

vetsinou kolem 20:00 se tam zacina sjizdet nejvic aut :)
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
medinka
Příspěvky: 21
Registrován: 08 črc 2005 09:35
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od medinka »

=nYx= píše:Ahoj, byl jsem tam minulý čtvrtek, a myslím, že úroveň pomalinku stoupá, doporučuji neztrácet kontakt:-)
Já tam taky byla minulý týden... přesněji 4.8. je tam celkem dost aut, ale možná by se tam mohlo něco dít :wink:
medinka

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SPEEDY »

Spidi: Skoda, ze jsem te nepotkal (tvoje auto jsem videl), chtel jsem pozdravit skorojmenovce :lol:
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Příspěvek od MComb »

Čtvrtky u UH,že nabírají na kvalitě?To bylo tak možná rok zpátky.Teď o tom dost pochybuju.... :roll:

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Příspěvek od Celica2.0GTI »

každej se zajímá o jiný věci tak někoho to tam nadchne někoho ne tak to hned nekritizuj brouku

Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

Celica: Tak tak, Davide ;-)
Kazdopadne porad je to lepsi, nez sedet doma a nudit se ;-)

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Příspěvek od MComb »

pro Celiku1.4HTP(nebo jak se to píše) : Nic jsem nekritizoval jen chci říct,že zatím co tys loni vejral po vesnici tak u UH měli srazy lepší kvalitu.A to konkrétně:Auta,Lidi,Atmosféra... atd. Tak si svoje rejpavý řeči nech pro někoho jinýho.Psal jsem jen k danému tématu svůj názor.
pro IC : jestli je tvůj jedinej program na čtvrteční večer UH tak je mi tě líto....

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Příspěvek od Celica2.0GTI »

MComb píše:pro Celiku1.4HTP(nebo jak se to píše) : Nic jsem nekritizoval jen chci říct,že zatím co tys loni vejral po vesnici tak u UH měli srazy lepší kvalitu.A to konkrétně:Auta,Lidi,Atmosféra... atd. Tak si svoje rejpavý řeči nech pro někoho jinýho.Psal jsem jen k danému tématu svůj názor.
pro IC : jestli je tvůj jedinej program na čtvrteční večer UH tak je mi tě líto....
Jo možná že jsem vejral po vesnici ale to tě nedává do postavení mi kur.it nick nebo myslíš že ty kluk z města si něco víc? Trošku jsem se v tobě sekl hold každý den nemůže být posvícení!

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Příspěvek od MComb »

Ne nikdy sem si nemyslel,že jsem něco víc chlapče,kdo mě zná dá mi za pravdu!Jen si mě nasral tím,že tvá odpověď nebyla reakce na dané téma,ale trefit se do mé reakce.Tak si hrábni do svědomí,nebo couvni o stránku zpátky a podívej se.Bradman,IC,Pavka,Zbyňa,Goldies atd atd (nebudu tady vypisovat román) mě znají krapet víc než ty a můžou ti říct,že nikdy jsem se nad nikoho nepovyšoval...

Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

MComb píše:pro IC : jestli je tvůj jedinej program na čtvrteční večer UH tak je mi tě líto....
Ja snad tohle nekde psal? Nechapu co tim chces naznacit.

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Příspěvek od MComb »

I.C. píše:
MComb píše:pro IC : jestli je tvůj jedinej program na čtvrteční večer UH tak je mi tě líto....
Ja snad tohle nekde psal? Nechapu co tim chces naznacit.
To ste se s Davidem jako domluvili,že mě budete prudit nebo co?Na stránce předtím si psal,že radši UH než sedět doma a nudit se!

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Jako malí kluci. Zamykám.

Zamčeno

Zpět na „Brno“