ceny benzínu

Tuningová scéna ve Brně a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
ejoty
Příspěvky: 12
Registrován: 12 čer 2005 21:01
Bydliště: Čechy pod Kosířem

ceny benzínu

Příspěvek od ejoty »

Vazeni
Ceny benzinu aneb zacatek valky proti naftovym spol...- Vsem, kteri nechteji platit za naftu a benzin pres 35,- Kc/litr. Rika se, ze cena benzinu brzy prekroci 35 Kc za litr. Chcete, aby se cena snizila? Musime spolecne a solidarne reagovat! Nekdo prisel na genialni myslenku, a to mnohem vice smysluplnejsi nez byla ta - nekupovat benzin v urcity den v dubnu nebo kvetnu. Naftove spolecnosti se teto myslence velmi dobre zasmali, protoze vedeli, ze kdyz nebudeme kupovat benzin, ublizime si tim jen sami sobe. Avsak nasledujici nabidka se muze ukazat jako velice ucinna, pokud ji vsichni striktne dodrzime! Naftove spolecnosti nam vnucuji myslenku, ze jejich ceny jsou pro nas velmi vyhodne. Ale my si myslime, ze vyhodne je mit benzin za 20 Kc za litr! Musime jim tedy spolecne ukazat, ze jsme to my kupujici a ne oni prodavajici, kdo bude regulovat ceny nafty na trhu, protoze vzhledem ke kazdodennimu zvyseni cen benzinu musime reagovat jako spotrebitele! Muzeme mit skutecny vliv na trh s benzinem, pokud tuto akci povedeme vsichni spolecne ve valce proti temto cenam. Takze tady je navrh: Nekupme do konce zari ani kapku benzinu u nejdulezitejsich naftovych spolecnosti: SHELL,OMV, ESSO, ARAL, AGIP, BENZINA apod. Nekupme az do konce zari ani litr benzinu na dalnicich!! Trh je mocna zbran, kterou monopoly pouzivaji, vyuzijme ji proti nim! Tyto spolecnosti totiz mohou prinutit vlady zmenit svou danovou politiku a samotna dan se podili na 80% ceny benzinu!!! Pokud oni neprodaji benzin, budou muset snizit jeho cenu. Pokud oni snizi ceny, dalsi budou muset nasledovat. Aby to melo skutecny vliv, musime ziskat spolupraci milionu klientu. Tato zprava byla zaslana priblizne deseti osobam. Jestlize kazdy z nich to posle zhruba deseti dalsim, dokazeme zpusobit benzinovou revoluci. Vsechno, co musite udelat, je to, poslat tuto zpravu deseti lidem a pozadat je,aby udelali totez. A samozrejme nezapomente bojkotovat velke spolecnosti do konce zari! Tot vse, pokud si myslite, ze muzeme spolecne vyprovokovat cenu benzinu, poslete tuto zpravu vsem vasim znamym. Zkusme to, nemame co ztratit !
ejoty
mail: ejoty@seznam.cz

Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

To zni jako dobrej napad!

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Je to pořádná kravina a má to jednu zásadní chybu. I kdyby to fungovalo, nikdo nikdy nepřinutí ty lidi nepřinutí aby to udělali. A kde bych jako tankoval když ne u těhle benzínek? Mam si do auta lejt nějaký sajrajty či co? No a bylo to i ve zprávách na nově kde o tom mluvili jako o pěkný blbosti........
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

HAHAHA Táta to vyřešil jenoduše prodal pašíka kupil si Filetu 1.9 D a jezdí na petrolejový olej,ale pařba byla předevčírem jak se spletl a nalil tam Ocet vyžralo to všechen bordel a taky filtr dobrý ne 8) ale už je to v pohodě u nás v Ostravě na Burze je jeden z Oktávou co jezdí jenom na Fritovací olej :)
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Speedfire píše:HAHAHA Táta to vyřešil jenoduše prodal pašíka kupil si Filetu 1.9 D a jezdí na petrolejový olej,ale pařba byla předevčírem jak se spletl a nalil tam Ocet vyžralo to všechen bordel a taky filtr dobrý ne 8) ale už je to v pohodě u nás v Ostravě na Burze je jeden z Oktávou co jezdí jenom na Fritovací olej :)
Si moc koukal na pohádkuasi viď ? :smich:
Těžko asi bude jezdit jenomna fritovací olej a nebude to míchat v poměru 50:50 s naftou :wink:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

Trhyy píše:
Speedfire píše:HAHAHA Táta to vyřešil jenoduše prodal pašíka kupil si Filetu 1.9 D a jezdí na petrolejový olej,ale pařba byla předevčírem jak se spletl a nalil tam Ocet vyžralo to všechen bordel a taky filtr dobrý ne 8) ale už je to v pohodě u nás v Ostravě na Burze je jeden z Oktávou co jezdí jenom na Fritovací olej :)
Si moc koukal na pohádkuasi viď ? :smich:
Těžko asi bude jezdit jenomna fritovací olej a nebude to míchat v poměru 50:50 s naftou :wink:
to je zas ten jeho brácha ne ? :smich:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Trhyy píše:
Speedfire píše:HAHAHA Táta to vyřešil jenoduše prodal pašíka kupil si Filetu 1.9 D a jezdí na petrolejový olej,ale pařba byla předevčírem jak se spletl a nalil tam Ocet vyžralo to všechen bordel a taky filtr dobrý ne 8) ale už je to v pohodě u nás v Ostravě na Burze je jeden z Oktávou co jezdí jenom na Fritovací olej :)
Si moc koukal na pohádkuasi viď ? :smich:
Těžko asi bude jezdit jenomna fritovací olej a nebude to míchat v poměru 50:50 s naftou :wink:
Hm ne na pohádku jsem se nekoukal von to ten ch*j tvrdí že nic jiného do toho neleje a prej mu to přidalo osm koní :twisted: podle mě je to pí**vina bestak to je brácha Horsta a dělá reklamu na oleje Brolio píšu jen to co jsem viděl slyšel a četl bo jsem ještě malé neskušené dítě a kdybych napsal svůj názor (čehož se bojím) tak byste mi řekli že jsem jak můj horší jak můj brácha takže................. a jinak svoje názory říkám jenom tehdy když o tom něco vím :lol: :) :D
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Speedfire píše:
Trhyy píše:
Speedfire píše:HAHAHA Táta to vyřešil jenoduše prodal pašíka kupil si Filetu 1.9 D a jezdí na petrolejový olej,ale pařba byla předevčírem jak se spletl a nalil tam Ocet vyžralo to všechen bordel a taky filtr dobrý ne 8) ale už je to v pohodě u nás v Ostravě na Burze je jeden z Oktávou co jezdí jenom na Fritovací olej :)
Si moc koukal na pohádkuasi viď ? :smich:
Těžko asi bude jezdit jenomna fritovací olej a nebude to míchat v poměru 50:50 s naftou :wink:
Hm ne na pohádku jsem se nekoukal von to ten ch*j tvrdí že nic jiného do toho neleje a prej mu to přidalo osm koní :twisted: podle mě je to pí**vina bestak to je brácha Horsta a dělá reklamu na oleje Brolio píšu jen to co jsem viděl slyšel a četl bo jsem ještě malé neskušené dítě a kdybych napsal svůj názor (čehož se bojím) tak byste mi řekli že jsem jak můj horší jak můj brácha takže................. a jinak svoje názory říkám jenom tehdy když o tom něco vím :lol: :) :D
:smich: :smich2: :smich2:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

:smich: :smich: :smich2: :smich: :smich2: :pyramida:
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Příspěvek od MComb »

Člověk sem po delší době vleze a hned se pobaví :D

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Heh Stačí jít na burzu (Teda alespoň u nás) :smich:
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
Fazeey
Příspěvky: 4726
Registrován: 09 bře 2004 17:06
Bydliště: nýr da Melnik sidé
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fazeey »

Trhyy píše:
Speedfire píše:HAHAHA Táta to vyřešil jenoduše prodal pašíka kupil si Filetu 1.9 D a jezdí na petrolejový olej,ale pařba byla předevčírem jak se spletl a nalil tam Ocet vyžralo to všechen bordel a taky filtr dobrý ne 8) ale už je to v pohodě u nás v Ostravě na Burze je jeden z Oktávou co jezdí jenom na Fritovací olej :)
Si moc koukal na pohádkuasi viď ? :smich:
Těžko asi bude jezdit jenomna fritovací olej a nebude to míchat v poměru 50:50 s naftou :wink:
co blbneš, sem taky jezdil jenom na čistej volej, samo že to jde..

jinak ta teorie je hezká, ale nejsou to spíš daně který platíme z litru pohonejch hmot který tvořej značnou část ceny?
V8 fbiturbu fautomatu hrabeto žeretojakkokot if ekomodu

Odpovědět

Zpět na „Brno“