Sprint I.C VS VODILLA

Tuningová scéna ve Brně a okolí
Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

Břéťa píše:Ja myslel ze je jasny ze se bavime o vykonu na kolech... :wink:
Jak jsi na tohleto probuh prisel??? Ty jo vzdyt jediny auto u kteryho znam vykon na kolech je to moje. Ja mam 140ps na kolech.

Břéťa
Příspěvky: 1563
Registrován: 02 bře 2004 21:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Břéťa »

I.C. píše:
Břéťa píše:Ja myslel ze je jasny ze se bavime o vykonu na kolech... :wink:
Jak jsi na tohleto probuh prisel??? Ty jo vzdyt jediny auto u kteryho znam vykon na kolech je to moje. Ja mam 140ps na kolech.
Ted nejak nechapu o cem mluvis. Ja jsem rekl ze si staci spocitat kone na kila a ty kone jsem myslel na kolech, bylo to mysleny obecne tak nevim proc do toho pletes tvoje auto...
Clio RS 2.0 16V 239Hp 233Nm 860kg, Autodrom Most 1:54:35 http://www.ClioSport.cz

Uživatelský avatar
I.C.
Příspěvky: 1006
Registrován: 04 úno 2004 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I.C. »

Břéťa píše:
I.C. píše:
Břéťa píše:Ja myslel ze je jasny ze se bavime o vykonu na kolech... :wink:
Jak jsi na tohleto probuh prisel??? Ty jo vzdyt jediny auto u kteryho znam vykon na kolech je to moje. Ja mam 140ps na kolech.
Ted nejak nechapu o cem mluvis. Ja jsem rekl ze si staci spocitat kone na kila a ty kone jsem myslel na kolech, bylo to mysleny obecne tak nevim proc do toho pletes tvoje auto...
Jo no jasne, ale to jsem prece pocital. To, ze jsi myslel kone na kolech, to uz jsi nenapsal. A vetsinou se udavaji kone na motoru, ze jo :D
Svoje auto do toho pletu jen proto, ze ja svoje kone na kolech znam, ale abych vedel i protivnikovy, musel by jit na brzdu taky, ze jo :-)
Proto jsem to porovnaval s konema uvadenyma vyrobcem a ty jsou na motoru a ne na kolech.

Odpovědět

Zpět na „Brno“