Maly Chopper

Odpovědět
stojan
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2005 18:16
Kontaktovat uživatele:

Maly Chopper

Příspěvek od stojan »

Rozmyslam nad kupou tohto maleho chopprika:
Honda CA 125 Rebel
Pripadne Suzuki GZ 125 Maurauder...
a chcel by som sa spytat,vas,co mate viac skusenosti so servisom,ako je na tom tento stroj so spolahlivostou,na co si davat pozor,a vlastne,aj co si o nom celkovo myslite.. Dikes..

btw:myslim,ze je to urcite lepsie ako tie cinske sracky,co ponukaju v Tescu... :lol:
Let´s do that...
....create your own world...

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Maly Chopper

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

stojan píše:Rozmyslam nad kupou tohto maleho chopprika:
Honda CA 125 Rebel
Pripadne Suzuki GZ 125 Maurauder...
a chcel by som sa spytat,vas,co mate viac skusenosti so servisom,ako je na tom tento stroj so spolahlivostou,na co si davat pozor,a vlastne,aj co si o nom celkovo myslite.. Dikes..

btw:myslim,ze je to urcite lepsie ako tie cinske sracky,co ponukaju v Tescu... :lol:
no hele muj nazor je ze 125 choper at je jakykoli je spatna koupe, choper ma v loveku probuzovat drsnost a kdyz se nekam prichrcis se 125 zvukem chopera tak nevim no to uz je asi podle me lepsi nekam prilitnout na enduru s 2T zvukem nebo nejlip na silnici ale nechci ti vtirat svuj styl no kdyz uz chopera tak min 250, tak uz se se zvukem da ledacos udelat, ale tady je asi problem ze nemuzes mit nic vyssiho nez 125 ze :wink:
323ci

stojan
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2005 18:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stojan »

zatial nie ;)
Let´s do that...
....create your own world...

Uživatelský avatar
No_name
Příspěvky: 879
Registrován: 16 čer 2004 20:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No_name »

jezdi s tim,co máš v avataru vole

Uživatelský avatar
Macca
Příspěvky: 313
Registrován: 18 úno 2005 22:48
Bydliště: Liberec

Re: Maly Chopper

Příspěvek od Macca »

stojan píše:Rozmyslam nad kupou tohto maleho chopprika:
Honda CA 125 Rebel
Pripadne Suzuki GZ 125 Maurauder...
a chcel by som sa spytat,vas,co mate viac skusenosti so servisom,ako je na tom tento stroj so spolahlivostou,na co si davat pozor,a vlastne,aj co si o nom celkovo myslite.. Dikes..

btw:myslim,ze je to urcite lepsie ako tie cinske sracky,co ponukaju v Tescu... :lol:
To každopádně kámo, číně se vyhni velkym obloukem!!!

Rebel je relativně dost spolehlivá motorka, motor jelikož je to dvouvál vydrží děsně moc a celkově by s motkou neměli bejt nějaký extra problémy. Skoukni běžný věci jako u každý motorky...

Maurauder teď kam prodává, tak ti to můžu domluvit kdybys chtěl. Ale já bych se spíš mrknul po tom Rebelu...

Uživatelský avatar
Macca
Příspěvky: 313
Registrován: 18 úno 2005 22:48
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Macca »

to eu cze killer: 250 chopper nic neřeší - je to defuckto to samí....

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

Macca píše:to eu cze killer: 250 chopper nic neřeší - je to defuckto to samí....
je to skoro to samy ale zvuk je uz o poznani krasnejsi (znam z vlastni zkusenosti) a dda se poslochat a je trosku silnejsi
323ci

Uživatelský avatar
Macca
Příspěvky: 313
Registrován: 18 úno 2005 22:48
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Macca »

Hej ale to je fakt decent.... když je to jednovál tak zvuk stojí za prd, třebas zvuk mauraudera 250 je podstatně horší než u 125 dragstar...

co si měl za čopříky?

Uživatelský avatar
EU_CZE_KILLER
Příspěvky: 478
Registrován: 08 led 2005 22:01
Bydliště: Prague 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EU_CZE_KILLER »

zadny, ale zkousel sem a 250 dvouval dokaze mit az brutalni zvuk, ale 125 at je to cokoli nikdy
323ci

Uživatelský avatar
hospodskej
Moderátor
Příspěvky: 576
Registrován: 08 dub 2005 01:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hospodskej »

Kdyby jsi chtěl něco jiného (moji moto), tak bych měl na prodej třindu předělanou na choppera. Mnoho obdivovatelů Ti zaručuju!

Obrázek

Kdyžtak mi napiš SZ
''Dvěstě v městě třista z místa''
Obrázek VW SCIROCCO GTII 1.8 JH (KR under construction)

www.tuningxcars.com
www.scirocco.cz
www.vw-club.cz

Uživatelský avatar
djchrpa
Příspěvky: 1252
Registrován: 28 bře 2006 20:47
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od djchrpa »

no tak teda nevim, ja jsem si ted poridil Chunlana 125ccm, je to čtyřtakt, dvojválec. mám to do prvního majitele, najeto má 13tisíc... koupil jsem to za 30litrů. jezdil jsem na tom, je to parádička. Rok výroby 2005, takže v podstatě nová. za ty peníze mi to příjde super. maximálka je 120km/h, zvuk to má skvělý, mám na tom upravené výfuky. takže ta čína zase není až tak špatná. na motorkách jezdím od šesti let, takže za těch 14 roků už nějaké skušenosti jsou, no a tenhle malý chopper mi vyhovuje. žere to 2l na 100km, takže vlastně člověk jezdí skoro zadarmo :)
Nafta & benzín

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Maly Chopper

Příspěvek od FubuTomas »

neda mi to a taky pridam svuj nazor,pokud chces opravdu choppera,tak 125ccm i 250ccm a podobne nizke kubatury mi pridou takovy nevhodny pro choppera,takovahle motorka musi mit proste ten zvuk,kdyz to vidis a slysis jet,tak je to neco strasnyho,nezlobte se na me,ale to je jak kdybych si koupil CAMARO s 1.2 motorem s fabie,je blby ze na to nemas jeste papiry,to bejt tebou bych si radsi pockal a udelal papiry na silnejsi stroj 8) soused ma Suzuki Intruder 1400ccm,nadhernej stroj s nadhernym zvukem,proste radost na to koukat a poslouchat,ale pokud ho chces,tak si ho koupis 8)
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Odpovědět

Zpět na „Motorkáři“