Úvaha na téma Tuning

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

Uživatelský avatar
CleAVan
Příspěvky: 34
Registrován: 08 pro 2005 10:01

Příspěvek od CleAVan »

Ahoj lidicky, som tu noví a preto vás chcem aj touto cestou pozdraviť, a povedať ľuďom ktorý sú za toto fórum zodpovedný veľké DAKUJEM, samozrejme aj vám všetkým ktorý tu prispievate a delíte sa o svoje skúsenosti.

To čo napísal Honza, si zaslúži „nobelovku tuning“ 8) a úplne súhlasím ale ak sa pozrieme na začiatok tuningu, tak ja si myslím že tuning začína láskou k autom , takou tou vášňou a potom následným upravovaním a o odlíšením sa od iných ako napísal Honza. Ale ide predovšetkým o nejaký vzťah k tím autam, a možno pravé k tomu jedinému ktoré vlastnime a z ktorých chceme spraviť krásavice. A to sa dá aj jednoduchou úpravou, veď aj žena nemusí mat kilo make-up(u) na tvary aby bola krásna a príťažlivá.
K tomu filmu „the fast furious“, je to veľmi pekný film a myslím si že on to všetko odštartoval celu tu naháňačku za tuningom na slovenskú. Lebo bežný človek , priznám sa napríklad ja :D , aj keď som mal vzťah k autom od maličká, nevedel som o takých veciach na auto ako je nitro, ECU, turbo, atd... ale aj o ďalších veciach tykajúcich sa vonkajšku auta... a tam vlastne sa to všetko začalo, a od toho filmu vlastne aj prišla na trh hra s názvom need fos speed underground , ktorú isto každý dobre poznáte, kde sme mali možnosť si zajazdiť na rôznych autách, upravených podľa našich predstav. Ja som vtedy vlastne dostal takú tu myšlienku a myslím že asi sa veľa tunerov s ňou stotožňuje, že také tuninigove auto je lepšie ako sériovo vyrábané ferrari napriklad a myslím že aj často výkonnejšie :wink:
Ja osobne som začínajúci nadšenec tuningu, no úž teraz ma to chytilo tak, že neviem čo s tým budem robiť, lebo aj pracovať treba 
Ale verím že nájdem na tomto fóre veľa ľudí ktorý mi poradia, pomôžu a dajú nejaké radi na začiatok , no ale to úž v inej téme, takže pokračovanie nabudúce.

majte sa
LA VIE EST BELLE

Uživatelský avatar
ondrais
Příspěvky: 238
Registrován: 03 čer 2006 21:14

Příspěvek od ondrais »

milosh píše:Zajimalo by me kolik ti je a v jake casti zeme bydlis, ja bydlim na severu, kde tyhle pekny a rychly auta maj jen "podnikatele" nebo deticky protekcnich rodicu nebo zlodeji. To je muj nazor a pokud me nekdo presvedci o opaku, budu jen rad. Prijed nekdy na nejaky sraz a muzeme dat rec, rad si pokecam s normalnim clovekem, co se ke svemu aute ve svem mladem veku chova jako by si na nej vydelal.

Ani jednou jsem te neoznacil za c****a tak nevim proc se sam urazis?
A co třeba uvést ještě lidi co pracujou a vydělávají..... ??? každej neni zloděj a synáček podnikatele....

A vubec, proč řešit co má kdo za auto a kolik stálo a kde na něj vzal. Já se třeba budu bavit stejně s tim kdo má škůdku jako s tim kdo má porsche nébo 10aut v garage. Jde jen o to jakej bude na pokec ten druhej....
Podle mě v tom je závist = nenávist. Thats it!

A co se týče tunungu a tuzingu, mám o tom své mínění a představy. Mě osobně se líbí víc decent než maxi hnus nárazník a milion světýlek. Člověk musí být asi hodně srdcař když dokáže do nicmoc auta vrazit desetitisíce aby vypadalo jen "odlišně" ale zůstala stejná performance. Za ty prachy vložený do doplňků který ne vždycky zlepší vzhled a funkčnost imho by si člověk mohl koupit mnohem lepší auto. Ale je to každýho věc, jen mi nejde moc do rozumu proč ověsit Š120 miliónem sarapatiček, když by za ty love byl třeba hezkej GOLF II, v decent úpravaách který podle mě jsou hezčí než maxikraviny na autě. Ale to už je o vkusu jednotlivců. Každý si upraví auto k obrazu svému a dle své chuti... To nikomu neberu, jen se přiznám že valím oči v sloup a kroutim hlavou když vidim ALU křídlo na nějakym pidi autě, falešnej nádech, hnusnej laminovej nárazník delší o 0,5m..... a vlastně celkově zmrvený auto.....

U mě tuning začíná v podvozku, motoru, diferáku a končí odlehčováním....

můj tuning je mít origo vzhled auta a když už tak upřednostňuji vlka v rouše beránčím.. :wink:
Š Felicia 1.3i & BMW 328i coupe

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha na téma Tuning

Příspěvek od MarauderZ28 »

Zachvíli přijedem na sraz a budou tam sekce VIP, EXCELENTNÍ TUNING , SOCIÁL TUNING a TUZING

ano doufám, že to tak bude a co nejdřív neb je víc než nutnost odstranit zrno od plev kterejch je X 1000 krát víc v týhle banán republice tuningu
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha na téma Tuning

Příspěvek od MarauderZ28 »

Dneska je laťka tuningu posazená kurevsky nahoru. Někdy mi připadá, že pokud se někdo nepustí do megapřestavby, kde je celé auto předěláno k nepoznání, nemá lambo dveře, motor min. 300PS a kola tak 18ky, tak prostě není IN a je odstrkovanej někam do ůstraní.

ano doba jde dopředu a nemá smysl furt přemejšlet že auto s nakitovanejma laminátama má stejnou hodnotu úpravy jako překopaná Supra od základu .... asi stejně jako Šebrle není stejnej běžec jako Laďa co běhá přespolní běhy Dobříš-Všenory

Byl po nich takovej hlad, že sem prodával klidně patery strobáče týdně. A najednou je to považováno za vrchol nevkusu…….??????

Kdyby si to nenalepil každej trouba na jakýkoli auto nevoplácali se s tím škodovky a podobný zpoloviny zrezlý jebky bylo by to fajn, ale myslím, že každej kdo má vkus a přemejšlí nezařadí svoje auto mezi ten milion jebek k blití kterej se tady s těmahle mega úpravama pohybuje, není tady totiž co k divení je to díky masovosti hnus jako jsou dneska hnus plýsňáče džíny, mnohobarevný pletený svetry a každoroční hromadnej úprk čechů do jugošky na dovolenou neb nejsi čech když jsi tam aspoň 1x nebyl ...
Naposledy upravil(a) MarauderZ28 dne 29 čer 2006 02:14, celkem upraveno 2 x.
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha na téma Tuning

Příspěvek od MarauderZ28 »

Protože on má půl mega narváno v autě, proto přeci není o nic lepší než kdokoliv jinej.

takže vlastně je pořeba lidi co narvou peníze do tuningu perzekuovat neb jsou to kurvy neb já do tuningu dal 5000. Nesmysl, někdo narve všechny prachy do tuningu a někdo nic do tuningu a vše do baráku. Kterej z těch lidí je pro ostatní cennější jako vzor nebo jako třeba zdroj informací, ten co to auto postavil za svoje peníze a nebo ten co Vám povykládá o betonu, sádrokartonu a taškách na střechu ? Nechápu tohle neustálý čecháčství, že ten kdo má peníze je zákonitě nepřítel lidstva, největší frajer co se s ostatníma nebaví sorry, ale nechápu proč by měl bejt pro mě hodnotnější pokec s Frantou co si mazlí svojí škodověnku jen a jen sám než např. pokec s Barbuchou kterej si díly kupuje, objednává a nechává montovat od kluků ...
Naposledy upravil(a) MarauderZ28 dne 29 čer 2006 02:02, celkem upraveno 1 x.
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha na téma Tuning

Příspěvek od MarauderZ28 »

trochu přemejšlejte než začnete plodit podobný úvahy který bohužel sou dneska dávno překonaný a přežitý, dneska je jiná doba než před 15-10 lety kdy se nic nedalo na auto sehnat/ koupit a každej si to musel vyrábět sám. Prostě dle mě není ostuda si díly nakoupit už vyrobený a rozhodně pro mě nemaj nižší hodnotu než vše vyrobený nekde doma na koleni nehledě na kvalitu zpracování ... Chápu asi co nám chtěl Honza říct, ale nemyslím si že to je tak jak píše, podívejte co zde předváděj ty 2-3 hovada co sem choděj jako nováčci maj hovno, vědi hovno, ale serou se maximálně do každýho, sorry, ale na takový lidi seru a můžou o mě říkat, že sem namachrovanej frajer co dal půlmíle do auta a nechci se s nima bavit .... Ano opravdu nechci ....
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

BooM
Příspěvky: 975
Registrován: 31 kvě 2004 17:39
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha na téma Tuning

Příspěvek od BooM »

Maraudeer - 8) 8)
Looking for some car....

Odpovědět

Zpět na „News Room“