TUNING MAGAZINE 05/2005 + DVD !!!

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

jinak z casopisu se mi libi skoro celej ostatne jako vzdy, zejmena Touareg 8), miniCooper a ta skodaVR6 :shock: , fotky ze srazu a vystav 8) a samoze Mitsu (moje skupina), hmm a pak je asi konec casaku :lol:
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Jo tak Feiglova šáde opět super, dvd taky dobrý a ostatní káry taky pěkný. Dobrej je i komix a pavlův sloupek. Mrzí mě ustoupení od karikatur aut co budou v dalšim čísle -člověk měl alespoň trochu překvapení.
PS: Mildo nevíš o servisu na Chevy? nějak nám blbne dvd přehrávač (Daewoo) :o)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

:D doma už to mam ale nejsou lidi co by to četli ani koukali na dvd tak snad budou zejtra :?:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

ja to nikde nemuzzu sehnat :twisted:
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

Uživatelský avatar
Vavre
Příspěvky: 71
Registrován: 18 led 2005 10:54
Bydliště: okr. opava

Příspěvek od Vavre »

No tak sem se těšil na to dvd, dobré záběry aut by se vešli tak do 10min, pak tam bylo pár dobrých koček, a jinak sami ksichti,jako by to natáčeli někde v ústavu :mad: Kdybych za to mněl dát 790Kč tak to bych se pak celý měsíc bil do hlavy.Podle mně vyhozené kilo, ale snaha časopisu byla, to se musí nechat, však oni to nenatáčeli :wink:
CRX 1.6 16v, http://WWW.BARUM-PNEU.CZ- pneumatiky, disky, alu kola, http://WWW.MOJEKOLO.CZ, http://WWW.GHOST-BIKES.CZ

BooM
Příspěvky: 975
Registrován: 31 kvě 2004 17:39
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BooM »

ja mam docela problem, pac nevim jesi na zed skoda nebo renault..asi skoda, ale tu uz tam jednu mam:o)

k tomu DVD- obal byl sice v pohode, ale nemam tydle obaly rad..a chudak to bili camaro:o( jinak celkem pekny
Looking for some car....

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

To bílý camaro byla hrozná troska, ale souhlasim s Vavrem, asi takový pocity z toho mam i já, ale za ty prachy je mi to jedno. Kdybych za to ale dal těch 790, tak bych se asi fakt po.........
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Jurry
Příspěvky: 347
Registrován: 31 bře 2005 20:04
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurry »

No tak časopis dobrej jako vždy. Ale to DVD...čekal sem od toho víc. Je fakt že sou tam pěkný autíčka a kočky. Ale to kecání, kterýho tam není zrovna málo tam nemuselo vůbec být :( ale ty drifty sou super 8)

Ale za ty prachy, neber to 8)
www.decent-tuning-bys.wz.cz
Citroën Saxo 1,5D, 42kW(58ps) 5D :)

xenony HID H4 8000K, Rádio Panasonic CQ-C7305N,Powerbass BK5, Impulse WU-4600, sub MacAudio 150W RMS, Alessio SanRemo

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

milosh píše:Taky uz mi cislo dorazilo, obal praskly, jak jinak :-/
Jojo není nad předplatný :lol:

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

jarin píše:tak jsem to dneska v autě schlídnul, a nic moc, nejvíc mě zaujali akorát ty ženský :beautiful:
hele, co by jsi si představoval za DVD za 80,-Kč? Máš dojem že se dá vylisovat, zaplatit práva a obal + zabalit do časáku DVD do hodnoty 80,-Kč tytul jako je třeba Drift Bible? (konkrétně práva na DB stojí 15 ojro od 30 000 kusů). Když je to nový titul tak práva stojej stokoruny na kusu, u celovečerních filmů je to v milionech... Takže mi řekni konkrétně co chceš za ty peníze? Terminátora 4? Je to házení perlama sviním... :?:
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

BooM
Příspěvky: 975
Registrován: 31 kvě 2004 17:39
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BooM »

nesmis se zlobit Robe, mi do toho nevidime:o)

BTW: druhej dopis a druhej otisklej:o)
Looking for some car....

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

BooM píše:nesmis se zlobit Robe, mi do toho nevidime:o)

BTW: druhej dopis a druhej otisklej:o)
do toho nemusíš vydět aby jsi pochopil že za 5,-kč ti nikdo ferko neprodá :D
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Wilda

Příspěvek od Wilda »

ja ho jeste porad nemam :cry:

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

KFJ píše:
jarin píše:tak jsem to dneska v autě schlídnul, a nic moc, nejvíc mě zaujali akorát ty ženský :beautiful:
hele, co by jsi si představoval za DVD za 80,-Kč? Máš dojem že se dá vylisovat, zaplatit práva a obal + zabalit do časáku DVD do hodnoty 80,-Kč tytul jako je třeba Drift Bible? (konkrétně práva na DB stojí 15 ojro od 30 000 kusů). Když je to nový titul tak práva stojej stokoruny na kusu, u celovečerních filmů je to v milionech... Takže mi řekni konkrétně co chceš za ty peníze? Terminátora 4? Je to házení perlama sviním... :?:
Říkáš že se můžeme těšit každej měsíc na DVD jo ?? Obrázek
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Wilda

Příspěvek od Wilda »

ja ho jeste porad nemam :cry:

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Ritchma píše:
KFJ píše:
jarin píše:tak jsem to dneska v autě schlídnul, a nic moc, nejvíc mě zaujali akorát ty ženský :beautiful:
hele, co by jsi si představoval za DVD za 80,-Kč? Máš dojem že se dá vylisovat, zaplatit práva a obal + zabalit do časáku DVD do hodnoty 80,-Kč tytul jako je třeba Drift Bible? (konkrétně práva na DB stojí 15 ojro od 30 000 kusů). Když je to nový titul tak práva stojej stokoruny na kusu, u celovečerních filmů je to v milionech... Takže mi řekni konkrétně co chceš za ty peníze? Terminátora 4? Je to házení perlama sviním... :?:
Říkáš že se můžeme těšit každej měsíc na DVD jo ?? Obrázek
no tesit se muzete, jenom nevim kdo vam ho bude za ty prachy prodavat:lol: :D
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

no zatim sem zkoukl chvilku ale jako sami tlachani a drifty taky nic moc, ale tak co aspon ze je nejaka priloha k TM, akorat lepsi by bylo treba DVD z domacich srazu, kde by byl treba rozhovor s majitelem kteryho zname z tuning fora:) nebo proste cesky kary :lol: :lol:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jord »

no me zas ty drifty dostaly hlavne s corrolou :slina: 8) a zvuk silvie :slina: 8) 8)
...

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

jarda píše:no zatim sem zkoukl chvilku ale jako sami tlachani a drifty taky nic moc, ale tak co aspon ze je nejaka priloha k TM, akorat lepsi by bylo treba DVD z domacich srazu, kde by byl treba rozhovor s majitelem kteryho zname z tuning fora:) nebo proste cesky kary :lol: :lol:
nevim jestli to mam rikat
ale 100% s tebou nesouhlasim, pokud chce rozhovory a reportaze o autech, treba s lidma z fora, tak si zajdi na nejaky sraz a muzes tam pokecat s majitelem, obhlizet vsechny auta od rano do vecera az se z toho po*****

na druhou stranu, malo kdo ma moznost se jen tak zaletet podivat do Japonska aby se podival na drifty profiku, nebo na "nejkay poradny auto", tim nemyslim jako jsou auta u nas (alu kridla, neony, komplet zavareny, chromovany kritky vseho moznyho, "tuningovy narazniky" apod)

fakt nektery lidi nechapu, ani nevim co si od toho DVD cekal...
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jord »

no ja taky...ja sem pak byl uplne zblbej po tom co sem to videl ze uz se tesim na trojku :lol: :lol: :roll:
...

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

Nejlepší je stejně brčko od Boba :lol:

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

no kazdej ma jinej nazor, me by holt zajimala nase scena nejak kvalitne udelana na tom dvd, jinak tohle mohlo bejt taky dobry kdyby to bylo nejak jinak pojaty, i kdyz jeste nebudu zatim soudit videl jsem jen zacatek par minut a pak jsem to pretocil nekam na drifty. ale treba ty bonusy jak tam mele nejakej vozrala to me zrovna nebralo :nono:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

jarda píše:...ale treba ty bonusy jak tam mele nejakej vozrala to me zrovna nebralo :nono:
Co ty víš i mezi vožralama jsou tuneři a ani na ně se na DVD nezapomělo :lol:

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

jarda píše:no kazdej ma jinej nazor, me by holt zajimala nase scena nejak kvalitne udelana na tom dvd, jinak tohle mohlo bejt taky dobry kdyby to bylo nejak jinak pojaty, i kdyz jeste nebudu zatim soudit videl jsem jen zacatek par minut a pak jsem to pretocil nekam na drifty. ale treba ty bonusy jak tam mele nejakej vozrala to me zrovna nebralo :nono:
od toho tady mas GTRi 01 a ted brzy i 02 8) ja bych si zase DVD s ceskou scenou nekoupil, pac mi to prijde zbytecny, o tech nej autech ja plnej net, jsou na kazdym srazku, a pro toho komu se to libi je urcite lepsi je videt nazivo na srazech nez v bedne na DVD
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

BooM
Příspěvky: 975
Registrován: 31 kvě 2004 17:39
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BooM »

kdyz ne za 5kc, tak zadarmo pro predplatitele:o) kazdopadne nemam duvod si stezovat:o)

a co se tyce toho plakatu. To MB tam mam nakonce jeste rad:o)
Looking for some car....

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

KFJ: hele jeste jste neumistili odkaz na moje stranky na vasem webu, ale v casopise uz ho mate :lol:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

jarda píše:KFJ: hele jeste jste neumistili odkaz na moje stranky na vasem webu, ale v casopise uz ho mate :lol:
Hmm, a já už na zařazení našeho webu do časáku čekám asi 4 čísla :(

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Laconi: to je bordel žádná věrnost značce :o)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Jergi
Příspěvky: 3513
Registrován: 05 úno 2004 20:30
Bydliště: Praha/Káraný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jergi »

Poslední číslo nemám, tak můžu usuzovat ze staršího, ale neměla by se upravit ta reklama na Tuning forum? Něco ve stylu, že by tam bylo naše logo a nebylo by tam už to NEW po stranách, přecijenom už jsme tady nějakej ten pátek....
VW Vento 1.9 TD
VW Passat 1.9 TDi

DrGis
Příspěvky: 342
Registrován: 10 srp 2004 13:07
Bydliště: Brno, Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGis »

nejlepší je ten borec z Japanu a pak možná ten poslední bonus
TOYOTA CELICA ST165 & ST205

Odpovědět

Zpět na „News Room“