O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Eiffel »

Obrázek

Tak a máme za sebou další povedený nebo také "povedený" sraz.
Mimoňské Války, dvě slova, která mezi Tuningovou opcí mají jakoby magický nádech.
Dvě slova, symbolizující porovnávání sil mezi vozy, porovnávání smyslu úprav a porovnávání povedenosti stylingu.

Na mimoň naše skupina vyrážela po osmé hodině ráno z černého mostu.
Tam se mi povedlo menší faux pas, když jsem vedl kolonu do míst, kde není nájezd :lol:
Omlouvám se tímto členovi Komárovi, že jsme mu sprostě ujeli :oops:
U parkoviště nad zimním sídle BBTP se sjelo přibližně 15 aut. Nevím to přesně, nikdo to nepočítal ;-)
Obrázek

Vyrazili jsme po dálnici na Mladou Boleslav a Mimoň. A protože jsou dálnice v bezvadném stavu, nemusíme kličkovat mezi dírama a nebo se prát s volantem, tak jsme si cestu užívali. Co mě osobně překvapilo, že na silnici kromě pár vyjímek nebylo vidět jiné upravené auto.

Cesta probíhala v klidu, po sjezdu z dálnice jsme pro změnu hráli hru se silničáři: "tady je vyfrézováno a tady ne, kdo tam vjede ránu dostane..." takže kličkovaná se nám stala radostí ;-)

Vzhledem k tomu, že jsme chytili policejní fabii, tak ta nám udávala tempo. V poslední vesnici před vjezdem na letiště stál radar a kontrolovali nějakého chudáka, který jel rychle. A ještě k tomu mu projížděli čísla v kufru. Asi si užil ale když ví že tam někde budou, tak nemá jet rychle ;-)

Vjezd zvládnutý na jedničku. Řadilo se do dvou pruhů a celkem jsme tam byli asi deset minut.
Rozčarování jedna: Po otázce na plánek letiště mě výběrčí čtyř stovek odkázal na hlavní stan, jenže bez plánku se hlavní stan hledá dost těžko.
Hned se dostavila první věc spojená s nedostatečným množstvím informací. Od brány jsme se dali vlevo, že to celé objedeme a najdeme zbytek fora.
Po půl kilometru cesty mi do ní skočil mužík v zelené pláštěnce a se slovy "Jedeš v protisměru VOLE" si klepal na čelo.
A jak jsem to měl vědět vole? Jsem mu chtěl odpovědět, ale nakonec jsem se otočil a vystál frontu zpátky.

Z náhlého popudu jsem si chtěl zajet RZ. S pocitem, že by mohla být tam co minule. Tam jsme našli člena Velblouda, který asi právě dorazil, protože jsme jen zahlédli jak vyběhl ze dveří a pádil na záchod :-D

Domluvili jsme se, že dáme sprint a pak pojedeme na to slavné focení. Na sprint jsme se ani nedostali. Fronta jako blázen, projeli jsme kempem a dorazili na místo určení s minutovým zpožděním...
Nikde nikdo...
Plocha byla tak zasekaná, že se většina lidí nedostavila včas, ale nakonec se nás pár sešlo.
Bohužel čáru přes rozpočet nám udělala nepřítomnost čerpací stanice, která nedorazila... Nikdo tedy nevěděl, kde se máme sejít.
Naštěstí jsme se tam dostrkali a vítězné foto je zde:
ObrázekObrázek

No a potom už jsme korzovali. Našli jsme hezká auta, hnusná auta a normální auta. Jako všude...

Ale tentokrát jsme našli i auto pana Audinare. Pan audinar je pohodový týpek. Jenom vůbec nezná Tuning forum, na srazy moc nejezdí a vůbec, nemá s námi moc společného. Takže se napůl vysvětlilo, jestli je Audinar skutečný. Není...
Ale nevíme nadále, o koho se jedná...
Obrázek

Nic dalšího se zde v podstatě nedělo, až na to, že jsem konečně viděl auto pana ToiToi, které je opravdu povedené (a stejně je to plast :lol: )

Celkově bych sraz hodnotil jako že se z něj stala již jen čistá komerce. Je to škoda, ale je to tak. Nebo já jsem se taky možná vyvinul a už mě nebaví koukat na zamčená anonymní auta, která jsou hezká, ale nic vám o sobě sama neřeknou. Dobrý nápad by byl, kdyby, když už je auto v show and shine, tak mělo vypsaný seznam úprav třeba za oknem.

Sprinty jsou klasika, která by neměla chybět. Zklamalo mě, (i když jsem měřený jet nechtěl) že i když je vjezd za 400 (sakra ty ceny jdou ale nahoru, příští mimoň za 500?) tak měřený závod je za startovné 100 kaček...
Dříve to bylo v ceně vjezdu... Nebo snad ne?

Další věc: Vemte si plánek v hlavním stanu (a ten je kde? Díky za to...).
Plánek je jedna ze základních věcí, která by neměla chybět na žádném větším srazu.

Příště dám asi přednost malému komornímu srazu a nebudu se cpát na akce, ze kterých mě bolí hlava :lol:
Pokecal jsem s pár členy, takže nakonec to nebylo až tak hrozné, jenom to prostě není ono... Někoho najít je fakt anabáze...

Odjezd zase proběhl podle pravidla: Pěší jsou prostě rychlejší :lol:

Jen před náma jela dodávka, která do nás pumpovala hluk ze subwooferů. To by nebylo nic tak děsného, pokud bychom za ní nejeli v těsné blízkosti 3/4 hodiny ;-)

A to je vše přátelé, na další mimoň se asi nenechám zlomit... I když, kdo ví?




EIFFEL
Naposledy upravil(a) Eiffel dne 08 kvě 2006 12:35, celkem upraveno 1 x.
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

konečně článek vystihující pravdivost 8) ten měřenej beru že se připlácí - vyhneme se tak nudným a dlouhým sprintu - zadáčo by jezdil každej :wink:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Naposledy upravil(a) Trhyy dne 08 kvě 2006 12:37, celkem upraveno 2 x.
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

proč je tvůj odkaz první, když můj byl první :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Rudi píše:
proč je tvůj odkaz první, když můj byl první :lol:
vole tě budu zvýhodnovat ne ? :lol:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rallik »

pěknej článek! 8)
no jako asi podle článku to zase tak ňák moc extra asi nebylo!
ale tak v srpnu se snad ukážu!" :) :lol:
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
Luka$
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2004 22:49
Bydliště: Pardubice / Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Luka$ »

no vaham zda srpen nepojedu radeji na chatu :(
Luka$ (Admin)
http://www.feliciaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuning-forum.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Idaho »

Musím s Ajflíííškem jen souhlasit, na MV sem se těšil jak malej kluk a musím říci že v sobotu kolem 15hod sem proste sprostě utekl se slovy, že mne tu už nikdy neuvidí.

Zastanu se pořadatele v jediném, mapku jsem dostal ( a vím že ješte v pátek brzy ráno se rozdávali potom došly :( )
Co se týče aut - ano, bylo jich tam hodně, ale vozu co mne zaujali a o které jsem se hloubeji zajímal ( a měl si možnost s majiteli "pokecat" nebo se o aute jakýmkoliv způsobem něco dozvědět - což považuju za cíl návštevy takovéto akce ) bylo pět. Ano Přesně PĚT.
Já si pod pojmem sraz představuju shromáždění komunity lidí stejného názoru nebo stejných zájmů. kteří si pokecají, vymění zkušenosti, pobaví se.
To co se stalo z MV je hrůza a poprvé za celou dobu co jezdím po srazech musmím říci jedno - tenhle sraz byl moc velkej. Tak velkej, že organizátoři absolutně nestíhali.
Pár úrazů bylo, ale to je asi všude, diváci jsou neukáznění a většina řidičů taky. Rozepisovat se tu o prasatech ( jinak to nazvat nejde ) co si myslí že chodci jim rychleji uhnout když pojede rychle ( a v míste kde jsem stanoval - spoj mezi drahou 1 a drahou 2 - jsem několikrát zažil jak se řidiči řevem z jednoha auto do druhého domlouvali že musí jet po středové lajně rychle , občas zahrabat a turovat motory, oni se pak pěšáci bojej a dá se to rychleji projet :(

Uspořádat co nejvíce doprovodných akcí hodnotím ze strany pořadatele jako dobrý pokus - pokud to není na ukor přehlednosti srazu a bezpečí návštevníků.
Několikrát se mi talo že mi do cesty vjel kokot na minibiku nebo motokáře a věřte že mezi chodci nebyl do poslední chvíle vidět, a navíc se pohyboval v protisměru ( jednou měl na sobě i triko pořadatele:( ) - o pitpmcích na motorkách ani mluvit nebudu - na tuninogvém sraze bych jim vyhradil samostatné parkoivšte - nevidím duvod co má dělat motorka kličkující nebo jedou cí po zadním kolem mezi návštevníky at už pěšími nebo na čtyřech kolech

proste všeho moc škodí.

na závěr chci říci jedno - na srazech čekám stánky a doprovodný porgram související s náplní akce, ale co tam dělal stánek Oriflame ?? Asi budu příšte čekat stánek s podkovama, hřebíkama a dalším příslušenstvím pro koně případně prodej leštenek na nábytek :(

Z mého pohledu MV nádherne předvedli přerod pořadatele "Fanouška Tuningu" na pořadatele "hamty hamty at mám víc než tamty" - naseru tam cokoliv, hlavně že bude hodne lidí a vydělám -Sorry Sandy, ale takhle to na mne půspbilo.

Osobně když pojedu příšte na sraz , tak jedine HSM, nebo menší "komorní " srazíky.. na MV asi už ne :(
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Neluška »

Idaho, čekáme tě na srazu fora, tam se ztlejem, pokecáme a druhý de zasprintujeme... Eiffel
Audi 80 cabrio

audinar
Příspěvky: 91
Registrován: 26 dub 2006 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od audinar »

poslete mi nekdo moje auto na email
ja tam nebyl protoze sem musel pracovat ale chtel sem jed tak sem pucil auto brachovi a stim ste asi mluvili na ty fotce je to ten v bilim tricku
mam audi a4 1,6l quattro v lehkym tuningu: narazniky, prahy, kridlo, vetrani na kapote, chromovy zrcatka, clonitko AUDI, cerny okna, tocici kola, a upravy motoru na 145koni + predelani pohonu

audinar
Příspěvky: 91
Registrován: 26 dub 2006 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: O roz�arov�n� na Mimo�sk�ch V�lk�ch a o Au

Příspěvek od audinar »

mam audi a4 1,6l quattro v lehkym tuningu: narazniky, prahy, kridlo, vetrani na kapote, chromovy zrcatka, clonitko AUDI, cerny okna, tocici kola, a upravy motoru na 145koni + predelani pohonu

Uživatelský avatar
Komár 1981
Příspěvky: 1444
Registrován: 02 bře 2004 15:35
Bydliště: Praha - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Komár 1981 »

@Rozhledna: dekuju za omluvu a taky vsem musis vykecat, ze mi to jede pomalu co? :lol: My jsme si s Krocim cestu uzili v pohode, skoda, ze nas u vjezdu rozdelili. Najit nekoho z fora byl des, nahodou me malem prejel Bloud. Kolony desny (ale potesilo mne, ze ve fronte varily vetsinou bavoraky a zadny skudky :lol: Jinak Valky staly za... zlaty stary valky, tam byla alespon sranda maximalni...

:: STSC :: Styling & Tuning Scene Czakowitze ::
::Stránky Komára 1981 o Škodě GarPid ZDE!
::

Obrázek

Uživatelský avatar
Komár 1981
Příspěvky: 1444
Registrován: 02 bře 2004 15:35
Bydliště: Praha - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Komár 1981 »

@vsem: moje fotky

zdeeee

:: STSC :: Styling & Tuning Scene Czakowitze ::
::Stránky Komára 1981 o Škodě GarPid ZDE!
::

Obrázek

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Bordel »

mozna bych dopsal, ze posatka v cervene honda civic si cestou zpivala a prehledla kolonu sjizdejici z dalnice a tak musela jet dale a na nejblizsim sjezdu se otocit a vratit se :D

na zpatecni ceste jsme se setkali u benzinky RO s Marauderem, kterej TojTojovi predal imitacni kovovou soucastku :lol: vyuzivanou u turbomotoru :lol: od dnesnich dnu vyuzivanou i pod kapotou ToiToi Pandy :lol:
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
FOG
Příspěvky: 1852
Registrován: 30 říj 2004 13:14
Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od FOG »

Komár 1981 píše:@vsem: moje fotky

zdeeee
dobre fotos komáre 8)

dobrej clanek ejfle... 8) 8)
štyrykrátštyry tédéí

Uživatelský avatar
jaryn72
Příspěvky: 452
Registrován: 23 srp 2005 13:38
Bydliště: Big city Povolani:Velky guru Auto:mam Inteligence:Na tohle forum dostatečna

Příspěvek od jaryn72 »

Jak tak ctu,tak jsem o nic neprisel.Docela jsem se na MV tesil,ale nemel jsem dodelane auto.Tak asi nakonec jsem mel kliku. :lol:
:afro: JARYN
Ja takto nevypadam.Vypadam daleko huř.

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Bordel »

Jinak ja mam docela opacnej nazor, me se Valky libily, mohl jsem fotit primo od startovni cary, chodit po ceste, kde se vracely auta a nemusel se sra* mezi tema lidma za plotem a cekat, kdo mi neco sebere, kdo me sejme nebo kdo mi rozbije objektiv...
Ve VIP scene toho bylo dost k videni ac vetsina aut je znama z minulych nebo ostatnich srazu, v lestenkach toho bylo taky celkem dost k videni, a pro me az prekvapive vetsi pomer hezkejch aut ku osklivejm.
Ostatni parkoviste jsem radsi ani moc neprochazel, abych ten zatim dobre vypadajici sraz nakonec nezkazil :lol: pac votuzenin je na kazdym rohu dost, viz lestenka typu Audinar

Co se tyce organizace (ted nemyslim pana Hebmila :lol: ) pri prijezdu dobra, doba cekani kratka, pri odjezdu delsi, ale odsejpalo to. Cesty po letisty hrozny, ale nakonec jsme to zvladli :lol: trosku nechapu lidi na "mynybajcich" kteri si jezdi sem a tam a vubec je nezajimaji ostatni...

Ja byl celkove spokojen :D
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

nj i když mě to tam bavilo tak jsem si povídal, tohle jsou ty slavný mimoňský války? čekal jsem víc

komár má pěkný fotky, co je probůh toto:
http://foto.skodovka.info/mimonskevalky ... e00226.htm
http://foto.skodovka.info/mimonskevalky ... e00227.htm
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

toitoi píše:nj i když mě to tam bavilo tak jsem si povídal, tohle jsou ty slavný mimoňský války? čekal jsem víc

komár má pěkný fotky, co je probůh toto:
http://foto.skodovka.info/mimonskevalky ... e00226.htm
http://foto.skodovka.info/mimonskevalky ... e00227.htm

:rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

*WirusH*
Příspěvky: 398
Registrován: 23 srp 2005 21:21
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od *WirusH* »

To je hořící audina :D tys to nepoznal :)
Nové a jeté alu, plechová kola a pneu 776145043

Uživatelský avatar
Luka$
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2004 22:49
Bydliště: Pardubice / Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Luka$ »

Komár 1981 píše:@vsem: moje fotky

zdeeee
Komare to jsem se ale lek! FUJ :)

http://foto.skodovka.info/mimonskevalky ... e00257.htm
Luka$ (Admin)
http://www.feliciaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuning-forum.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od PJ »

Tak koukám, že mi ani nemusí vadit, že mi to nevyšlo
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Já nevim já sem zase spokojenej. V koloně sem stál už minule. Párek v rohlíku mi chutnal. Čtyřikila sice dost, ale když to jde napůl s přítelkyní (vntuila mi to), tak proč ne. Kilo za sprint neřešim jenom sem za něj rád. Sprint pohoda, jenom moli bejt měřený jízdy tři a pro příště by to chtělo aby ten kdo chce jezdit volný jízdy moh jezdit tudy kudy se vrací při měřenejch. A je to dost o lidech pořadatel pořádně nic neudělá s těma neukázněnýma. Je to dost těžký a když tam někdo gumuje mezi lidma, tak prostě zagumuje kdy ho to napadne. Minibike bych taky střílel a odjel sem radši dřív protože sem nechtěl stát nechutný kolony............
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Eiffel »

už je možná ten sraz příliš velký
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Firearms
Příspěvky: 490
Registrován: 18 bře 2005 17:37
Bydliště: NBK

Příspěvek od Firearms »

Rekl bych ze tahle Mimon byla uz na hranici unosnosti! Strasne ksichtu!
Sandy, prej utocis na Hradec, jo ... :lol:

!!! Ale porad to je u me nejoblibenejsi sraz !!! :wink:
DSM Team
Obrázek

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Rudi »

no v hradci mivaj 15 tis. lid, tady bylo tak 8tis aut...
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
Dream
Příspěvky: 6
Registrován: 06 bře 2006 19:13

Příspěvek od Dream »

bylo to gut,ale koukam vy ste tam byli samyma pleckama.. cekal jsem jinou reprezentaci.. :alien:

Uživatelský avatar
Firearms
Příspěvky: 490
Registrován: 18 bře 2005 17:37
Bydliště: NBK

Re: O rozčarování na Mimoňských Válkách a o Audinarovi

Příspěvek od Firearms »

Rudi píše:no v hradci mivaj 15 tis. lid, tady bylo tak 8tis aut...
Rikam ze utoci... (pomalu ale jiste) :lol:
DSM Team
Obrázek

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pet »

Dream píše:bylo to gut,ale koukam vy ste tam byli samyma pleckama.. cekal jsem jinou reprezentaci.. :alien:
A jé, další rejpal :twisted: :x

Uživatelský avatar
Luka$
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2004 22:49
Bydliště: Pardubice / Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luka$ »

Dream píše:bylo to gut,ale koukam vy ste tam byli samyma pleckama.. cekal jsem jinou reprezentaci.. :alien:
to vis, nee kazdy ma na porsche :)
Luka$ (Admin)
http://www.feliciaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuning-forum.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „News Room“