Připojení světel na pojistky

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
Traymer
Příspěvky: 3
Registrován: 10 črc 2015 12:33

Připojení světel na pojistky

Příspěvek od Traymer »

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak napojit na pojistku kabel.
Všude jsem totiž četl, že je nejlepší je osvětlení interiéru připojit právě na pojistky, tak se chci zeptat jak by bylo nejlepší je ukotvit.
Nevím jestli kabel na vršek pojistky připájet, nebo se zkusit kouknout po nějakých speciálních pojistkách s očkem na kabely?

Skoro vůbec se v tomto neorientuji, takže přivítám odpovědi a rady :D

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Připojení světel na pojistky

Příspěvek od Beaver »

Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení světel na pojistky

Příspěvek od m.artty »

http://www.zbozi.cz/vyrobek/sdruzene-po ... dro-8-way/" onclick="window.open(this.href);return false;

Záleží co všechno na to chceš zapojovat. Já to měl kdysi vymyšlené z této krabičky - upravil jsem si to tak, že přívodní byl pouze jeden kabel (vhodné propojení pinů). Následně jsem plánoval pro každý spotřebič (stroboskopy, osvětlení, fanfáry atd.) vlastní pojistku s odpovídající hodnotou.

A nakonec jsem tyhle opičárny přehodnotil a vůbec to do auta nedal... a dnes jsem za to rád :D
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Lman
Příspěvky: 4
Registrován: 20 črc 2015 23:18

Re: Připojení světel na pojistky

Příspěvek od Lman »

na eBay si najdi add-a-circuit (http://www.ebay.com/itm/1-Set-Add-A-Cir ... ee&vxp=mtr). Zapojíš místo původní pojistky, tu dáš do spodního slotu, do horního dáš novou pojistku a na kabel napojíš co potřebuješ. Asi nejelegantnější řešení...

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“