Folie na světla

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Folie na světla

Příspěvek od Kane13 »

Chlapci, nemáte někdo tip na dobrou folii na světla? Mám pocit, že se tu kdysi folie řešily, ale byl problém s tvarováním.

Kamarád to chce na závodní auto, takže žádný tuzírny do provozu. Jedná se o žlutou, jako měly starý francouzský auta. Původní záměr to vzít transparent sprejem jsme opustili, protože odstín je příšernej...

Díky za každou radu či návrh
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie na světla

Příspěvek od m.artty »

Dneska jsem potkal Fabii co měla zalepené zadní světla snad folií z reklamky. Že svítějí světla jsem poznal, až když jsem se hodně soustředil a že brzdí jsem si taky musel domýšlet - brzdovky mnohem slabší než klasická koncová světla u normálního auta.

Každopádně téma folií mě také zajímá, potřeboval bych docílit světel na obrázku, ale originální tmavé se prostě sehnat nedají...

Obrázek
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Folie na světla

Příspěvek od Kane13 »

Tím, že je auto na vrchy, se opravdu neřeší, jak to bude svítit :lol:
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie na světla

Příspěvek od m.artty »

To mě je jasné, já to napsal jen z protože jsem to dnes potkal...
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

dubi
Příspěvky: 854
Registrován: 06 kvě 2009 10:01
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Folie na světla

Příspěvek od dubi »

Já jí bral z escape6, dělal jsem jen obyč proužek na světla na Corsu a kámoš trio v nárazníku na G3 a pohoda, tvarovalo se to dobře za pomoci horkovzdušky 8)

m.artty: Ta světlejší černá by mohla pomoct :wink:
Ex: lOo ==vw== oOl G1 --> //// Punto --> Corsa B --> G3 TDI --> G4 Zender Concept -->Insignia SportsTourer
Now: Calibra C20XE & GV GTI MTM

Uživatelský avatar
Linkisek
Příspěvky: 83
Registrován: 01 čer 2010 10:19
Bydliště: 3nec

Re: Folie na světla

Příspěvek od Linkisek »

Jako tihle frantici? :?
https://www.youtube.com/watch?v=vArQgTQVYcw" onclick="window.open(this.href);return false;
Tady ji nabizi na H4:
http://autobazar.hyperinzerce.cz/vetera ... vwTSSIXd_k" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Folie na světla

Příspěvek od Kane13 »

Díky za tip, ale nejde nám o to, aby světlo žlutě svítilo, ale aby prostě bylo žlutý

Něco jako tohle, chceme, aby auto bylo trošku míň usedlý, než je teď. Ať trochu přitáhne lidi v depu

Obrázek
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
phaeton_esc
Příspěvky: 1064
Registrován: 20 led 2009 00:06
Bydliště: Sudety

Re: Folie na světla

Příspěvek od phaeton_esc »

Jestli nutně nespěcháte, tak třeba z ebay http://www.ebay.co.uk/itm/30-x-50cm-Gol ... SwfcVT~4h5" onclick="window.open(this.href);return false;

podobnou folií jsem měl na Fiestě mlhovky a byly prostě žlutý. Tvarování úplně v pohodě fénem (horkovzdušku nemám).
Fiat Stilo MW 1.6 16v LPG & Mazda MX-5 NBfl 1.8

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie na světla

Příspěvek od Hondzik »

bral jsem na aukru, tvarovatelnost fénem super i přes hrany, na mlhách mi to drží už 3-4 roky denního provozu
Přílohy
WP_20151017_005.jpg
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Folie na světla

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Folie je dobrá, ale to co je na té E3O je prostě žlutá - zlatá parabola. to ti žádná folie neudělá ani kdyby si dal dvě na sebe ;-)
20150529_170943xxx.JPG
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Folie na světla

Příspěvek od Kane13 »

Moc díky za všechny tipy.

@Flanel: Jojo, to je mi jasný, jen jsem hledal ilustrační fotografii :-)
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“