Neony, stroboskopy, blikátka a vše kolem nich

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
Uživatelský avatar
escaper
Příspěvky: 88
Registrován: 07 dub 2005 15:24
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od escaper »

nevim jak to je s tim svicenim při stáni, ale teoreticky by to mělo jit

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

escaper píše:nevim jak to je s tim svicenim při stáni, ale teoreticky by to mělo jit
Taky myslím, bohužel by se to dalo určitě vyložit i jinak. Nicméně pokud nebudeš svítí při jízdě, určitě nebudou mít důvod tě zastavovat a pokutovat a na srazu jim to může být fuk.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
escaper
Příspěvky: 88
Registrován: 07 dub 2005 15:24
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od escaper »

sraz je sraz tam tim mužeš svitit jak chceš

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Fiesta píše:CITACE Žadatel:
Zdravím Tunery !chci se zeptat ? Máte někdo zkušenosti s neony pod auto od firmy Autostyle z autodoplnku.cz ? zajímá mě výdrž , přislušenství , držáky a vše . Kdo má jakoukoli zkušenost prosím poradte.
Zvažuju koupi tak mě zajímá co vydrží jak svítí a jak se uchycují moc díky .

Já je měl když sem dělal kámošovi káru Autostyle si na nich dal záležet ůchyty to drží dobře,ale musíš to dost pevně připevnit jinak to je na Pikaču,ale proti vodě sou dost odolné svítivost jo docela dobrá,ale nesmíš sněma škrtnout!A nekupuj si 120cm stojí za ....... :D (Ty víš co) :idea: :) :nono:
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Speedfire píše:
Fiesta píše:CITACE Žadatel:
Zdravím Tunery !chci se zeptat ? Máte někdo zkušenosti s neony pod auto od firmy Autostyle z autodoplnku.cz ? zajímá mě výdrž , přislušenství , držáky a vše . Kdo má jakoukoli zkušenost prosím poradte.
Zvažuju koupi tak mě zajímá co vydrží jak svítí a jak se uchycují moc díky .

Já je měl když sem dělal kámošovi káru Autostyle si na nich dal záležet ůchyty to drží dobře,ale musíš to dost pevně připevnit jinak to je na Pikaču,ale proti vodě sou dost odolné svítivost jo docela dobrá,ale nesmíš sněma škrtnout!A nekupuj si 120cm stojí za ....... :D (Ty víš co) :idea: :) :nono:
Tobě někdo dovolil aby jsi mu vrtal do auta ? :shock: Ještě by mě zajímalo, z jakýho důvodu považuješ 120cm neony za ..... ?
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Budeš se divit,ale jo :D ve škodovce ne fakt ty 120 mají výdrž asi jako 72ou letej děda v posteli :)
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Speedfire píše:Budeš se divit,ale jo :D ve škodovce ne fakt ty 120 mají výdrž asi jako 72ou letej děda v posteli :)
Potom jsi je tam ovšem dal asi blbě. Já totiž se 120 cm neonama na Supře jel naprosto příšernou cestou, kde jsem občas i škrtl převodovkou a nic se jim nestalo. Stejně tak do nich pere voda a štěrk a pořád svítí a zničit se podařilo pouze jeden a to jen díky tomu, že do auta v rychlosti zhruba 50 km/h narazilo zvíře a roztříštilo a urvalo celou trubici a navíc i kousek nárazníku.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Indigo
Příspěvky: 13
Registrován: 09 pro 2004 15:06
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Indigo »

LuckyR píše:ja myslel že když stojíš tak s nima můžeš svítit ne? nesmiš snad jenom při jízdě
Pokud s nima svítíš tak nesmí být vidět samotný zdroj světla a pod autem ti může svítit co chce.Takhle je vyhláška nezakazuje takže to není na pokutu... 8)
OPEL TIGRA 1.6 16V SPORT :twisted:

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Beaver píše:
Speedfire píše:Budeš se divit,ale jo :D ve škodovce ne fakt ty 120 mají výdrž asi jako 72ou letej děda v posteli :)
Potom jsi je tam ovšem dal asi blbě. Já totiž se 120 cm neonama na Supře jel naprosto příšernou cestou, kde jsem občas i škrtl převodovkou a nic se jim nestalo. Stejně tak do nich pere voda a štěrk a pořád svítí a zničit se podařilo pouze jeden a to jen díky tomu, že do auta v rychlosti zhruba 50 km/h narazilo zvíře a roztříštilo a urvalo celou trubici a navíc i kousek nárazníku.
Drsný,ale tenhle názor vyvrat´ ještě pár dalším klukům ketří mi to řekli ale fakt Lukáš si to dal na golfa byli to přím od Autostyle a za trjden je šel reklamovat prodtě jeb a neon zhasl to samý kámoš ze 120tkou chtěl atˇ mu to tam dám a za tři týdny přišel stím že škrtl spodkem tak se koukknu a plastovej dekl byl v ::cenzura:: tk jsem mu to přelepil a říkám atˇ to de vrátit oni mu to changeli a za tejden tam šel znova že projel kaluží a měnil pojistky tak nevím,ale každej má jiné skušenosti




P.S. Já vím že to nemyslíš zle,ale nenavážej se do mě vím že mi je dvanáct a taky mě pěkně zhodil brácha už tak to nemám jednoduchý :alien:
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Speedfire píše:
Beaver píše:
Speedfire píše:Budeš se divit,ale jo :D ve škodovce ne fakt ty 120 mají výdrž asi jako 72ou letej děda v posteli :)
Potom jsi je tam ovšem dal asi blbě. Já totiž se 120 cm neonama na Supře jel naprosto příšernou cestou, kde jsem občas i škrtl převodovkou a nic se jim nestalo. Stejně tak do nich pere voda a štěrk a pořád svítí a zničit se podařilo pouze jeden a to jen díky tomu, že do auta v rychlosti zhruba 50 km/h narazilo zvíře a roztříštilo a urvalo celou trubici a navíc i kousek nárazníku.
Drsný,ale tenhle názor vyvrat´ ještě pár dalším klukům ketří mi to řekli ale fakt Lukáš si to dal na golfa byli to přím od Autostyle a za trjden je šel reklamovat prodtě jeb a neon zhasl to samý kámoš ze 120tkou chtěl atˇ mu to tam dám a za tři týdny přišel stím že škrtl spodkem tak se koukknu a plastovej dekl byl v ::cenzura:: tk jsem mu to přelepil a říkám atˇ to de vrátit oni mu to changeli a za tejden tam šel znova že projel kaluží a měnil pojistky tak nevím,ale každej má jiné skušenosti




P.S. Já vím že to nemyslíš zle,ale nenavážej se do mě vím že mi je dvanáct a taky mě pěkně zhodil brácha už tak to nemám jednoduchý :alien:
No budiž, ale pořád píšeš o Autostyle a já mám neony EUFAB a nikdy jsem na ně neslyšel žádný špatný slovo. A když někdo projede kaluží a vypálí mu to pojistky, tak to o kvalitě výrobku určitě nesvědčí. Měl bys vidět moje trubice, jak jsou zrovna teďka zasviněný, protože na ně cákala voda běžně. Že někdo škrtne neonem je jeho problém, musí je dát tak, aby je neurazil. Těžko by výrobce auta uznal reklamaci, když bys tam naklusal s autem s proraženým prahem, žes škrtnul a chceš to reklamovat, protože to máš proražený.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

jj ,ale Fiesta se ptal na neony autostyle tak jsem mu to napsal,ale jinak EUFABKY budou asi dobrý bo jsem na ně neslyšel žádný stížnosti 8) no nic tak ti přeju hodně nocí s podsvětlenou šasí :-)
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
standho
Příspěvky: 132
Registrován: 16 lis 2005 20:51
Bydliště: Chlumec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standho »

Já osobně si je tam dám a kašlu na POLICII, je to fakt že když neoslnuješ protijedoucí řidiče tak si tam snad můžeš dát co chceš a to taky udělám, už plánuju stavbu LED NEONŮ, jelikož to umím tak to pro mě bude hračka a výsledný efekt určitě bude stát za to.
LIGHT Tuning 8)

Uživatelský avatar
PulMiloš
Příspěvky: 399
Registrován: 19 črc 2005 15:14
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

No co se týká neonů do interiéru, tak to jsem vyřešil dvěma 30 cm dlouhýma neonama, který jsou určený do počítače, ale moooc jednoduše předělatelný do auta - např. na napájení od zapalovače zezadu :)

Uživatelský avatar
PulMiloš
Příspěvky: 399
Registrován: 19 črc 2005 15:14
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

A jak parádně svítěj - je to fakt paráda. Sice jsem nekoupil ty do kompu s reakcí na zvuk, ale i tak je to parádička - ve tmě to nemá chybu :) 8)

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Dej sem nějaký Fotky :D
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
PulMiloš
Příspěvky: 399
Registrován: 19 črc 2005 15:14
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Dám, ale až po víkendu - mám rozbitej digitál a radši počkám na novej, než abych to fotil mobilem :lol:


Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckyR »

Tak jako že mám teda Neony zvladnu to zapojit jako amatér? Co je k tomu potřeba a jak to provedu?

blah
Příspěvky: 860
Registrován: 23 úno 2005 08:50

Příspěvek od blah »

LuckyR píše:Tak jako že mám teda Neony zvladnu to zapojit jako amatér? Co je k tomu potřeba a jak to provedu?
taky by me to zajimalo
NA PRODEJ!!!!!!
Brock B1 17" 5x100
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=117931" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
PulMiloš
Příspěvky: 399
Registrován: 19 črc 2005 15:14
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Zapojení není těžký - i vnitřek do kufru - stačí po straně dotáhnout dva drátky třeba od zapalovače - když jsem to zvládnul já, tak všichni :-)

Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckyR »

Takže, z neonů dou jenom dva dráty jo? A je už na mě na co to napojim, jestli třeba na světla, do zapalovače, nebo natvrdo na baterku s vypínačem v kabině? Jinak jaký se u toho používaj vypínače? Stáčí třeba ten klasickej co je na lampičky a dát ho pod palubku?

Uživatelský avatar
PulMiloš
Příspěvky: 399
Registrován: 19 črc 2005 15:14
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Já si koupil ty dva 30 cm do počítače a tam si stačilo odstřihnout jen konektor napájení a ty dva drátky, co mi zbyly, ty sem šoupnul vzadu u zapalovače. Vypínač a nějakou centrální jednotku nebo co to je už jsem měl u toho. Do tý centr.jednotky jsem měl možnost připojit dva neony-tak jsem to udělal :P
Mám přesně tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=27559 ale modrý a levnějc :)

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

To je fakt hustý v životě by mě nenapadlo dát si do auta neny a diody s počítče :shock: 8)
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
PulMiloš
Příspěvky: 399
Registrován: 19 črc 2005 15:14
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

No jooo, je to paráda. Hlavně nemá smysl kupovat neony do auta, který se tvářej jen jako neony a neony to nejsou!! Pozor na to - prodávaj se rádoby neony do auta, ale u těch levnějších to jsou jen jedna hodně svítivá dioda, která je v trubičce a skoro to nesvítí. Na první pohled to vypadá jak neon, ale k tomu to má dost daleko :evil:

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Já viděl neony které byly ve skutečnosti zářivky obarvené na modro drsný že? :D
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
PulMiloš
Příspěvky: 399
Registrován: 19 črc 2005 15:14
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

To ještě není tak strašný. Humus je fakt ta dioda!!!! :cry:

Speedfire
Příspěvky: 78
Registrován: 30 srp 2005 20:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Speedfire »

Myslím že obojí je trapný,protože nemáme takový postoj na tuningové scéňe jako Amerika a Německo a tohle to jenom ukazuje jací jsou mezi náma podvodníci a kševtaři :mad: nejradši bych je :alien: ( 8) )--- To by zabralo ---( 8) )
Tuning Is The Best!!!!!!!!!!!!!!!!
myc.wz.cz

Uživatelský avatar
standho
Příspěvky: 132
Registrován: 16 lis 2005 20:51
Bydliště: Chlumec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standho »

Takhle vypadájí LED podsvícení auta a vyjde něco kolem 1000Kč
Přílohy
fotka14.jpg
fotka14.jpg (88.62 KiB) Zobrazeno 1786 x
Fiat Brava 1.6 16V 100SX

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

tak tohle jestli jsou ledky a vyjde to za litr tak to hned chcu
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
PulMiloš
Příspěvky: 399
Registrován: 19 črc 2005 15:14
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

To je docela dobrý - jak jsi to ukutil??? 8)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“