Iphone 4 Probém s hovory

Vše co se točí kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátor: Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Iphone 4 Probém s hovory

Příspěvek od matt »

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví či neřešil problém s hovory u Iphone 4... Popis problému je jednoduchý, když mě někdo volá tak prvního hovor se jeví jako obsazený, pokud mi během okamžiku zavolá podruhé tak už se mu normálně vytáčím a i mě hraje ton jako když mi někdo volá, v prvním případě neslyším vůbec nic (jakékoliv upozornění) a když se náhodou podívám na tel tak to mám jako zmeškaný hovor.. Co s tím ?
Díky
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Iphone 4 Probém s hovory

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

nemáš náhodou zapnuté nějaké blokování hovorů v nastavení ?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Iphone 4 Probém s hovory

Příspěvek od matt »

Ještě jsem to nezkoušel ale nějakou takovou funkci jsem tam našel a byla zapnutá :D ... Ono je někdy lepší pořádně hledat než se hned ptát :D ... Omlouvám se :wink:
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Iphone 4 Probém s hovory

Příspěvek od Globus »

Obecne chytry telefony maj obcas problem se zvladanim zakladnich funkci jako je telefonovani a sms, ikdyz to asi nebude Tebou zminovany problem.

Hlavne ze to umi vyfenovat vlasy, uvarit kafe a podobne :lol:
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Iphone 4 Probém s hovory

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Já bych si tipnul, že mu to někde u piva jako vtípek zapnul nějaký kamarád :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „IT sekce“