--KUPUJEME E36--

Moderátor: T-O-M

Odpovědět
Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Příspěvek od Spajky »

M52jky se dělaly i 2.0 , výbava je rozmanitá, můžeš mít fofrklacky a nebo výbavu, kterou nemá ani nová kokta ( :lol: )

Vše je otázkou peněz, některý lidi furt nechápu, jak může prachy obyčejný 12-15let starý auto stát 200k :?:

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od thomaswilliams »

no a můj motor tam není vůbec....

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

Spajky píše:M52jky se dělaly i 2.0 , výbava je rozmanitá, můžeš mít fofrklacky a nebo výbavu, kterou nemá ani nová kokta ( :lol: )
jo to ze se do pozdejsich modelu 320 davaly i M52ky vim, taky proto jsem do ni chtel jit ale vcerejsku jsem zacal trosku hladovet po vykonu, vzhledem k tomu ze ted mam 150HP na predni naprave tak si myslim ze bych si se 150HP na zadku o tolik nepolepsil..tech 190HP mi bude stacit vic nez dost...navic stejna spotreba i pojistka tak proc bych nemel jit do 325ky...zatim jsem nenasel jediny zapor..do 328ky nejdu ze dvou duvodu, cena bude nejspise o neco malo vyzsi, povinne ruceni se mi uz nevyplati (mam bonusy jen na stavajici objem) a platil bych o 5tis vice navic stejny vykon (sice vyzsi kroutak) ale....

325ka myslim bude zlaty stred a snad budu spokojen.

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Příspěvek od Spajky »

Nejde ani tak o výkon, ale o krouťák...průběh...i když hafo lidí říká, že M50tky sou ostřejší....No špatně neuděláš, ale M52jky sou lehčí, snad jedny z nejlehčích R6tek (asi), modernější a naprostý držáky, když dostávaj co chtěj, tzn mrkni pro 323, to je asi ideal výkon/cena, ale nechci tě přemlouvat, navíc jde o novější modely, takže to už má většinou nějakou výbavu 8)

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

K těm výbavám GReddy - u BMW je to tak, že tam vše platíš, tudíž narazíš na jakkoli vybavené auto, můžeš mít 318ku v kůži a 328i v hadru atd. Neplatí zde přímá úměra - lepší motor> lepší výbava

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

To je mi také jasne, hold projedu par kousku v nemecku a podle vybavy a stavu se rozhodnu. Jsem zvedav jak budu s bmw dlouhodobe spokojen.. Doufam ze celorocne...

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thomaswilliams »

GReddy píše:To je mi také jasne, hold projedu par kousku v nemecku a podle vybavy a stavu se rozhodnu. Jsem zvedav jak budu s bmw dlouhodobe spokojen.. Doufam ze celorocne...
hlavně v zimě...doporučuju auto s esp...pokud bude silnější motor

Uživatelský avatar
street.racer
Moderátor
Příspěvky: 592
Registrován: 21 čer 2004 01:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od street.racer »

Panda píše:co ta M3 od 1996, na co si u ojetýho dát hlavně pozor?
Taky pokukuju po M3 96+... Určitě si dát bacha na převodovku, motor, jestli necvaká VANOS, jestli nebylo bourané (spoje v motorovým prostoru, pro jistotu změřit rozchod kol), projet se jestli nikam netáhne... Pak se zaměřit na volant, sedačky, řadící páku apod., z toho se pozná hodně co se týče najetých km.
DE bych asi vynechal, jsou tam dost drahé a mají hodně naježděno... Na začátku května se pojedu podívat do Itálie, je tam dost zdánlivě pěkných kousků, tak se uvidí. Každopádně bych nešel do auta co má nalítáno více než 150tis. Km.

Uživatelský avatar
Fazeey
Příspěvky: 4726
Registrován: 09 bře 2004 17:06
Bydliště: nýr da Melnik sidé
Kontaktovat uživatele:

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od Fazeey »

street.racer píše:
Panda píše:co ta M3 od 1996, na co si u ojetýho dát hlavně pozor?
Taky pokukuju po M3 96+... Určitě si dát bacha na převodovku, motor, jestli necvaká VANOS, jestli nebylo bourané (spoje v motorovým prostoru, pro jistotu změřit rozchod kol), projet se jestli nikam netáhne... Pak se zaměřit na volant, sedačky, řadící páku apod., z toho se pozná hodně co se týče najetých km.
DE bych asi vynechal, jsou tam dost drahé a mají hodně naježděno... Na začátku května se pojedu podívat do Itálie, je tam dost zdánlivě pěkných kousků, tak se uvidí. Každopádně bych nešel do auta co má nalítáno více než 150tis. Km.
no nevim stýte zrovna z It bych asi auto nebral, podle toho jak se k autum chovaj, ale sou určo vyjímky
V8 fbiturbu fautomatu hrabeto žeretojakkokot if ekomodu

Uživatelský avatar
street.racer
Moderátor
Příspěvky: 592
Registrován: 21 čer 2004 01:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od street.racer »

Fazeey píše:
street.racer píše:
Panda píše:co ta M3 od 1996, na co si u ojetýho dát hlavně pozor?
Taky pokukuju po M3 96+... Určitě si dát bacha na převodovku, motor, jestli necvaká VANOS, jestli nebylo bourané (spoje v motorovým prostoru, pro jistotu změřit rozchod kol), projet se jestli nikam netáhne... Pak se zaměřit na volant, sedačky, řadící páku apod., z toho se pozná hodně co se týče najetých km.
DE bych asi vynechal, jsou tam dost drahé a mají hodně naježděno... Na začátku května se pojedu podívat do Itálie, je tam dost zdánlivě pěkných kousků, tak se uvidí. Každopádně bych nešel do auta co má nalítáno více než 150tis. Km.
no nevim stýte zrovna z It bych asi auto nebral, podle toho jak se k autum chovaj, ale sou určo vyjímky
Taky jsem si říkal, ale to bude asi platit jen o Cinquecentech apod., mrkni se na tyhle odkazy... Opravdu to nevypadá na auta, se kterýma se zacházelo špatně.
http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=130864463
http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=123908235
http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=110839541
Sice 3litry, ale rozhodně levnější než v DE a z fotek vypadají mnohem zachovaleji...
Každopádně výlet do IT to jistí :-)
Naposledy upravil(a) street.racer dne 10 dub 2008 13:56, celkem upraveno 1 x.

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od Spajky »

Hlavně nebouraná M3jka z 96týho je docela dosti ceněná...když už opravdu neřachlá bude

A k Itálii, každej tvrdí něco jinýho, někdo švajc, někdo helmuta, někdo itálii, je to strašně individuální ale 8) Prostě každej chválí to, odkud má zrovna auto 8)

Já myslim, že pěkný kousky sou všude, je to jen a jen o přístupu majitele

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Tak ta světle modrá v bílé kůži by mi slušela :wink:
Jo, je to o přístupu majitele, i fandové BMW se rodí v Itálii. Jinak sem tam se objeví i vzácná GT, cemuž zase odpovídá cena, nedávno jsem viděl za 15E.

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Příspěvek od Spajky »

Dyžtak si zamlouvám tu černou :lol: Jen bych vyhodil ty nesmysly z kufru. Konečně normální ceny M3, lidi mi posílaj odkazy na 3,2jky@96 a vejš za 8-10k E a divěj se, proč sou tak levný :roll: :lol:

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Spajky píše:Dyžtak si zamlouvám tu černou :lol: Jen bych vyhodil ty nesmysly z kufru. Konečně normální ceny M3, lidi mi posílaj odkazy na 3,2jky@96 a vejš za 8-10k E a divěj se, proč sou tak levný :roll: :lol:
lidi jsou málo náročný, pokud se bavíme o ///Mku tak bych chtěl co nejvíc zachovalý auto v původním stavu nebo značkové performance, samo že nebouraný a se serviskou, s co nejméně najeto a nejraději po 1., 2. majiteli, o výbavu by mi zas tak nešlo... a na takový auto je už potřeba sáhnout hlouběji do kapsy, toť můj přístup k věci

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Příspěvek od Spajky »

T-O-M píše:
Spajky píše:Dyžtak si zamlouvám tu černou :lol: Jen bych vyhodil ty nesmysly z kufru. Konečně normální ceny M3, lidi mi posílaj odkazy na 3,2jky@96 a vejš za 8-10k E a divěj se, proč sou tak levný :roll: :lol:
lidi jsou málo náročný, pokud se bavíme o ///Mku tak bych chtěl co nejvíc zachovalý auto v původním stavu nebo značkové performance, samo že nebouraný a se serviskou, s co nejméně najeto a nejraději po 1., 2. majiteli, o výbavu by mi zas tak nešlo... a na takový auto je už potřeba sáhnout hlouběji do kapsy, toť můj přístup k věci
Ale nene, "mně to na to popojíždění stačí, přece nedám za 15 let starou shnilou šunku 450k" :lol:

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Kdybych chtěl auto pro jako investici do klasiky, kterou bych si chtěl hýčkat. tak bych si připlatitl.
Kdybych chtěl auto na závodění a podobný vylomeniny, tak bych vzal klidně levnější, protože bych z něj stejně poloviu věcí vyházel.
Ted nemam ani floka takže je to jedno.

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Příspěvek od Spajky »

Ale snění je krásná věc :afro:

Uživatelský avatar
street.racer
Moderátor
Příspěvky: 592
Registrován: 21 čer 2004 01:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer »

T-O-M píše:Kdybych chtěl auto pro jako investici do klasiky, kterou bych si chtěl hýčkat. tak bych si připlatitl.
Kdybych chtěl auto na závodění a podobný vylomeniny, tak bych vzal klidně levnější, protože bych z něj stejně poloviu věcí vyházel.
Ted nemam ani floka takže je to jedno.
Pro mě je E36ka moc stará a nějaké to hýčkání... pořád to je vzhledově stejné auto jako 316ka za 55tis. Kč. (Nebo se stači podívat na přístrojovku u spolujezdce, to stáří je na tom opravu hodně znát) Na ježdění do práce E46 330Ci po faceliftu a na hýčkání E46 M3 :lol: Když E36 M3, tak žádný ťuťu-ňuňu.

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Mezi náma klukama, se podívej na interiér E90 a E46ka ti bude připadat taky stará. Právě v jednom takovym "starym" interiéru sedávam a nemůžu si ho vynachválit, poslední BMW s natočenou palubkou na řidiče, vše na svym místě, ale stačí srovnat s novými vozy a ty leta člověk vidí.

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Příspěvek od Spajky »

Nechápu lidi, co uznávaj že nový = automaticky lepší :(

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od Jardafox »

no tu itálii jsem taky zavrhl, páč sem též měl za to že tam jsou samý volítaný mrdky, ale ty M3 v těch odkazech vypadají moc pěkně...a jak už tady někdo psal, najít M3 s málo najetejma km za rozumnou cenu je hodně těžký, navíc u těch co mají kolem 80-100tkm stejně nevěřím, že to není nestočený...
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od Spajky »

Panda píše:no tu itálii jsem taky zavrhl, páč sem též měl za to že tam jsou samý volítaný mrdky, ale ty M3 v těch odkazech vypadají moc pěkně...a jak už tady někdo psal, najít M3 s málo najetejma km za rozumnou cenu je hodně těžký, navíc u těch co mají kolem 80-100tkm stejně nevěřím, že to není nestočený...
ono u e36tek to jde nějak poznat na řj, stli je to stočeno nebo ne...musí se tam něco pájet bo co...ale nevím přesně co, každopádně to jde poznat, když už někdo bude fakt chtít, klucí to měli vymyšlený už dávno :D

Ale ruku do ohně za to nedám, už nevim co je pravda a co ne... :roll:

Uživatelský avatar
street.racer
Moderátor
Příspěvky: 592
Registrován: 21 čer 2004 01:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od street.racer »

Panda píše:no tu itálii jsem taky zavrhl, páč sem též měl za to že tam jsou samý volítaný mrdky, ale ty M3 v těch odkazech vypadají moc pěkně...a jak už tady někdo psal, najít M3 s málo najetejma km za rozumnou cenu je hodně těžký, navíc u těch co mají kolem 80-100tkm stejně nevěřím, že to není nestočený...
Právě že vypadají pěkně... proto se tam chci mrknout :-) Co se týče těch km, myslím si, že se to pozná na interiéru. Podívej se na tu s bílou kůži uvnitř, je to jak nové a najeto 106tis. km, docela bych tomu i věřil :-)

Jinak včera jsem se byl podívat ze zajímavosti na tohle:
http://www.tipcar.cz/bmw/bmw-m3-3.0i-co ... 64694.html

Bylo mi jasné, že je to bouraná mrdka, už podle předku a volantu bez airbagu. Volal jsem tam, jestli mám jezdit, že hledám auto v libovém stavu. Řekl jsem jim, že kvůli tomu pojedu 200km a 200km zpátky domů, jestli to za to opravdu stojí - pán mě ujišťoval, že to opravdu za to stojí.
K tomu včerejšku... otevřel a nastartoval ho mechanik... Nejprve kapota byla zmuchlaná, narovnaná a dopatlaná kitem. V motorovem prostoru nalakované nažluto i nějaké díly, spoje na nosníkách dopatlané jako kdyby to dělali děti z prvního ročníku autemechanika. Interiér, na něm bylo vidět tak min. 250tis. km. palubka rozlámaná, řadička ošahaná tak že z ní skoro půlka chyběla :D, sedačky humus jak koženkový z žigula. Pak zadek, koncovky výfuku z 3mm tlustých ocelových trubek, po nadzvednutí deklu v kufru chybějící všechny šrouby a srolovaný plech místo rezervy a steklá barva na tom.... Takže auto mělo hodnotu tak 120tis. kč... Na net. stránkách udávají stav jako velmi dobrý a najeto 100tis. km. Měl jsem sto chutí ty idioty v tom bazaru rozšlapat.... :?:

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

jj to je ta z chrudimi ne? táta tam jezdí kolem, tak na ni koukal a říkal přesně to stejný co ty, bazarníci se tvářili jakože top stav, fakt zmrdi
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od Jardafox »

ještě prej ta řidičova strana blatník dveře jsou celkem zmuchlaný
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
street.racer
Moderátor
Příspěvky: 592
Registrován: 21 čer 2004 01:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od street.racer »

Panda píše:ještě prej ta řidičova strana blatník dveře jsou celkem zmuchlaný
Ano, přesně tak... Za takovéto jednání jsem měl fakt sto chutí je tam rozkopat :alien:

Uživatelský avatar
Fazeey
Příspěvky: 4726
Registrován: 09 bře 2004 17:06
Bydliště: nýr da Melnik sidé
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fazeey »

T-O-M píše:Mezi náma klukama, se podívej na interiér E90 a E46ka ti bude připadat taky stará. Právě v jednom takovym "starym" interiéru sedávam a nemůžu si ho vynachválit, poslední BMW s natočenou palubkou na řidiče, vše na svym místě, ale stačí srovnat s novými vozy a ty leta člověk vidí.
čeče TOMe když se podivam na palubku E90 tak ta z E46 mi pořád připadá hezčí a určo ne starší :D
V8 fbiturbu fautomatu hrabeto žeretojakkokot if ekomodu

shotik
Příspěvky: 369
Registrován: 29 říj 2005 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od shotik »

chtel sem se zeptat je u 320i m52 motoru problem s km ? respektive kolik km takovej motor vydrzi ? na autoscontu nebo mobile je vsechno pres 200000 tak me zajima zda je tohle uz konecna faze tech aut
Octavia II TDI

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: --KUPUJEME E36--

Příspěvek od Aladin »

BMW se začíná ve 200tis teprve zajíždět :o)
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca Brody »

u svy 316ky mam 260 a jak si slape! :wink: :D
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“