Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Pokud sháníte auto nebo chcete poradit co vše je potřeba při dovozu ze zahraničí či při koupi nového auta, pak jste zde správně.

Moderátoři: Berry, Tommy1978, Rudi

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od pufko »

kony5 píše:....respektive potrebuju auto na dlouhe jizdy po eu... Ale zas at to jede a jak bude volno sel bych se snim projet...prave ten kompromis mit super auto na vikendy a volno a nebo pohodli v praci .
Ak to má byť vozidlo s pohonom 4x4 a japonské tak kludne Subaru Legacy 3.0H6 180kW, tak ako kúpiš verziu s 5°AT, tak isto aj 6MT, vrátane verzie sedanu či kombík, splašiť nejaký posledný ročník 08/09 a hotovo a cenovo to nebude ani taká tragédia. Výborný komfort a dostatok priestoru. Prípadne aj Mazda 6 MPS
Potom klasika EU autá ako Audi A6 Quattro, či E-Classe (AMG) 4-Matic, Brambor 5er xi

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od kony5 »

nj život je plný kompromisů :hlazeni ještě uvidím...ale ropu nechci.... možná xfr :D

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

ber dalšího Hyundaie jak jsme psal :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od Ivan »

LiberaleMiguel2 píše:ber dalšího Hyundaie jak jsme psal :D
Touto značkou si prosím krm svoje příspěvky, toto je diskuze o autech (Mitsubishi), ne o jejich atrapách (Hyundai). Toto Ti říká bývalý majitel Daewoo :D

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od pavelini »

Ma rada zni, vse je o penezich, ktereje kdo schopen vydelat a zpet do Eva dat , no a druha je, co clovek poridi.
Ivan, dobry kup, jen skoro jezdi, ale koupil skvele, ale priplatil si, zbytek nakoupit, buhvi, jakou skladacku, coz je bezne v Cr a pak se divi, ze daji za diferaky kilo, turbo, svody, mam pokracovat?
Chces Evo? Priplat si, budes mit klid.
Nebo si porid nahrazky eva, jako eclipse, ktere stavi kazdej, kdo ma do p....e diru , nebo jak rika Ivan ve Tvem pripade kup 997 4S a mas klid.
Tuto variantu bych volil ja. 8) 8)
A to kort zde, Ivan vi, o cem to slovo Evo je.
Osobne se nezname, po tel celkem dost.
Rozhodne bych bral jeho rady, za svate.
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ivan píše:
LiberaleMiguel2 píše:ber dalšího Hyundaie jak jsme psal :D
Touto značkou si prosím krm svoje příspěvky, toto je diskuze o autech (Mitsubishi), ne o jejich atrapách (Hyundai). Toto Ti říká bývalý majitel Daewoo :D
na 1/4 ti Genesis ukáže záda, tak neštvi :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od kony5 »

Urcite chci najit zanovni kousek a pokud bude treba tak prisetrit .. celkove nespecham ... 911je male... Xfr mne zaujal ale nemam konkretni info od majitele nebo tak... Evo bych bral ale ten interier ..a cestovani na delsi trasy atd... Jako jasne ze tohle je u eva nesmysl resit ale neresim primarne evo..spis neco pohodlneho a rychleho ale i ovladatelneho.. a klidne to budu zhanet rok :D chci fakt kouknout po necem s malym najezdem a top stavem... Vubec to nespecha ale nechci se unahlit tak shanim co nejvic info a co nejdriv .. ropaka nechci ...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Furt ten Genesis :D dají se najít kousky s náhezdem sotva pár tisíc za cenu lehce nad 300k. Navíc v záruce(je tam pět let)
Dobre dobre, už nebudu :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od Beaver »

Pokud to chceš na dlouhé trasy, tak za mě Lexus. Tu a tam se objeví import IS350 druhé generace z US (pro Evropu bylo jen IS250), která výkonově rozhodně neurazí, při příznivé konstelaci hvězd je i AWD (pro Evropu byly všechny IS jen RWD). Není to sporťák, nemá to takové agresivní ladění jako EVO apod., ale svezeš se taky (ono i s tím IS250, ale výkonově to prostě už není nějaký nadprůměr). Nevýhoda IS350 - má to jedině automat, IS250 jsou i s manuálem.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od kony5 »

Lexusy sem koukal ty mne nezaujali..genesis je coupe ja chci sedan. Mozna zkusim vzit xf v dieselu a podle toho jak mi bude sedet vemu to r a xfd prodam.... Rs6 je moc draha..s6 je v dobrem stavu draha a krade se... Nevim ja u jagu ten servis... Ale bezne spotrwbni blbosti vpoho utahnu...to xfr je za ty prachy co stoji asi nej....

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od Ritchma »

Přesťan všem pořád cpát hyundai. Nikdo tady o to nestojí a už je to otravný!
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od Ivan »

Pánové, řešte výběr auta na dlouhé trasy v jiném vlákně (založte v pokecu nebo jinde), toto je o EVU. Díky.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od Beaver »

kony5 píše:...neresim primarne evo..spis neco pohodlneho a rychleho ale i ovladatelneho...
No kdyby to nezmínil, tak taky mlčím :D
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od Takeshi »

pohodlneho a rychleho ale i ovladatelneho..
oktafku rs 8)

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Mitsubshi Lancer EVO - rady a tipy ke koupi

Příspěvek od pufko »

kony5 píše:Lexusy sem koukal ty mne nezaujali..genesis je coupe ja chci sedan. Mozna zkusim vzit xf v dieselu a podle toho jak mi bude sedet vemu to r a xfd prodam.... Rs6 je moc draha..s6 je v dobrem stavu draha a krade se... Nevim ja u jagu ten servis... Ale bezne spotrwbni blbosti vpoho utahnu...to xfr je za ty prachy co stoji asi nej....
Ked už sa tu spománala amerika, tak prečno nie Legacy 2.5GT ? Motor to má z WRX, komfort som spomínal vyššie. Taký kompromis medzi Imprezou WRX a pohodlným autom. Novšia generácia sa dokonca predávala aj v EU, akurát mám dojem že len v kombinácii s AT http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ojetá auta / Nová auta“