Auto do 300 000+- (Superb,Audi A6,BMW 5,Lexus GS300)

Pokud sháníte auto nebo chcete poradit co vše je potřeba při dovozu ze zahraničí či při koupi nového auta, pak jste zde správně.

Moderátoři: Berry, Tommy1978, Rudi

Odpovědět
Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Auto do 300 000+- (Superb,Audi A6,BMW 5,Lexus GS300)

Příspěvek od Tom_ »

Mate nekdo zkusenost se Supem 3.6? Budu v rozmezi 2 mesicu kupovat novy auto na bezny jezdeni a mezi horke favority patri prave benzinovy Superb s 3.6 ve 4x4. Dalsimi adepty jsou bud Audi A6 Avant nebo BMW 5 Touring. Vse vesmes +- 300 000 kc a v automatu, kombajnu. U Audi i BMW bych to byly spise diesel motory, jelikoz jich moc benzinu neni. Sice s mym rocnim mensim najezdem +-15tkm jsem pro benzinovou variantu at uz z duvodu odpadnuti DPF filtru, turb,vstriku tak i tim, ze diesly maji bohuzel vetsinou o hodne vice najeto nez benziny. U supa je vyhoda vetsi dostupnost servisu, dilu u Audi a BMW nejspis vetsi komfort a vybava... Vybiram uz neco vetsiho, co si necham dele. Dival jsem se i na Hondu Accord, ale ty interiery jsou k zbliti :( .. Vyber 3.6tky je jasny z duvodu kultivovanosti a i vybavy diky nejvyssi motorizaci. Premyslel jsem i nad Octavii ale 4valce nechci a velikostne a komfortem to neni nic navic...Nejsem nijak rozmazleny co se tyce komforu, tak myslim ze ten Superb bude nejspis idealni co se tyce pomer cena/vykon/stari vozu... Auto bych si chtel nechat dele a neresit tak koupi mensiho auta ted a v pripade rodiny prodavat a kupovat hned neco vetsiho a bezpecnejsiho. 8) ..Nakup pouze od soukrome osoby, zadny bazary nepripadaji v uvahu, jak vidim, jake sracky prodavaji (nerikam ze vsichni)... :D

edit : Jeste jsem se dival na Lexus GS300, coz by nemuselo byt spatny jak motorove tak i co se tyce vybavy, ale je to sedan,takze problem s nalozenim neceho objemnejsiho a ta ergonomie palubni desky mi prijde u tech japoncu dosti chaoticka,stredovy panel jako z levnejsi tridy a velke zkusenosti s japan auty nemam, max s momentalnim Suzuki Swift :lol: :lol: ale jinak se mi Lexusy libi a i 3.0 bude naprosto dostacujici po strance vykonu a spotreba nijak zavratna....pekny exterier, slusna vybava,vesmes auta o ktere lidi pecujou, nejvetsi nevyhoda asi velikost vnitrniho otvoru kufru...
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Auto do 300 000+- (Superb,Audi A6,BMW 5,Lexus GS300)

Příspěvek od Beaver »

Kočárek složenej se mi vejde i do IS, do GS by neměl být problém.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do 300 000+- (Superb,Audi A6,BMW 5,Lexus GS300)

Příspěvek od Tom_ »

To asi ne, ale nejedná se pouze o kočárek ale i jiné běžné neskladné věci :D U Audi,BMW,Skody je vyhoda moznost koupit kombika a nasledne nakladani a prevezeni neni zadny problem , jako u sedanu...Kazdopadne to neni rozhodujici vec, podle ktere bych se ridil...
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
HondaMan
Příspěvky: 377
Registrován: 30 kvě 2009 23:17

Re: Auto do 300 000+- (Superb,Audi A6,BMW 5,Lexus GS300)

Příspěvek od HondaMan »

A co Legend místo Accordu? To je moc fajn auto. Jen v Čr jich není moc k mání.

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do 300 000+- (Superb,Audi A6,BMW 5,Lexus GS300)

Příspěvek od pavelini »

Ty brdo, dle toho co pises, si myslim ten Superb, je celkem dle meho vkusu a uziti ideal. 8) 8)
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Auto do 300 000+- (Superb,Audi A6,BMW 5,Lexus GS300)

Příspěvek od Kane13 »

Mrkni na skodaplus.cz a kdyby tě něco zaujalo, napiš SZ. Spoustu prodejců znám, promluvil bych s nima 8)
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do 300 000+- (Superb,Audi A6,BMW 5,Lexus GS300)

Příspěvek od Tom_ »

Díky, mrknu a kdyby co, tak se ozvu 8)
Audi Coupe Quattro

Odpovědět

Zpět na „Ojetá auta / Nová auta“