Jaký auto do 20tis?

Pokud sháníte auto nebo chcete poradit co vše je potřeba při dovozu ze zahraničí či při koupi nového auta, pak jste zde správně.

Moderátoři: Berry, Tommy1978, Rudi

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Příspěvek od z-aires »

no zase stejná odpověd - přece bmw :) kamarád ted prodával 1,8 černý kupé, r.v. 1988, čili vyšší spotřeba, ale na vzhled a za 18000 i s 15kama elektronama, bych řekl nejlepší varianta .. až na tu spotřebu.

Uživatelský avatar
mitch
Příspěvky: 78
Registrován: 01 úno 2006 22:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mitch »

z-aires píše:no zase stejná odpověd - přece bmw :) kamarád ted prodával 1,8 černý kupé, r.v. 1988, čili vyšší spotřeba, ale na vzhled a za 18000 i s 15kama elektronama, bych řekl nejlepší varianta .. až na tu spotřebu.
A jaka je ta spotreba??? Ja zacinam pomalu setrit...uz mam i specialni obalku a mam v ni 500 :)

Uživatelský avatar
Šigy
Příspěvky: 1163
Registrován: 02 úno 2005 18:09
Bydliště: Ostravice (okr. Frýdek-Místek)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šigy »

Tak tohle je téma přímo pro mě :) taky hledám auto kolem této ceny :D takže házejte auta co by šly za tu cenu koupit a na co u nich dávat pozor :D
Subaru Impreza GT

ex: felDa 1,9

Uživatelský avatar
Scully
Příspěvky: 201
Registrován: 26 srp 2004 11:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Scully »

Tak třeba škodátor :)
A davej si u něj pozor na fšechno 8)
Felicia 1.3MPi Smraďoch racing!!!
www.hana-tuners.org

Uživatelský avatar
Mr. Favo
Příspěvky: 1545
Registrován: 30 čer 2004 20:47
Bydliště: Karviná

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Mr. Favo »

Pokud by nekdo chtel kamarad prodava golfa I 1,6 v automatu roky vyroby 1977 slusny stav za 11 tisic,mozna nejaka dohoda.
Mazda xedos 9 2,5v6
bmw e39 523i
mercedes vito 116 cdi work car

Uživatelský avatar
Šigy
Příspěvky: 1163
Registrován: 02 úno 2005 18:09
Bydliště: Ostravice (okr. Frýdek-Místek)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Šigy »

Mr. Favo píše:Pokud by nekdo chtel kamarad prodava golfa I 1,6 v automatu roky vyroby 1977 slusny stav za 11 tisic,mozna nejaka dohoda.
Kdyby to nebyl automat :(
Subaru Impreza GT

ex: felDa 1,9

Uživatelský avatar
mitch
Příspěvky: 78
Registrován: 01 úno 2006 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od mitch »

Šigy píše:
Mr. Favo píše:Pokud by nekdo chtel kamarad prodava golfa I 1,6 v automatu roky vyroby 1977 slusny stav za 11 tisic,mozna nejaka dohoda.
Kdyby to nebyl automat :(
Tak sem nahod foto...no a kdyz uz sme u tech aut do 20k, tak kamos koupil od nejakyho znamyho corsu b za 15k, ze prej to jeho manzelka nechce :cry: ,takze tedka hledam nekoho kdo si penezma utira p***l a prodava auta za babku :idea:

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Příspěvek od z-aires »

mitch píše:
z-aires píše:no zase stejná odpověd - přece bmw :) kamarád ted prodával 1,8 černý kupé, r.v. 1988, čili vyšší spotřeba, ale na vzhled a za 18000 i s 15kama elektronama, bych řekl nejlepší varianta .. až na tu spotřebu.
A jaka je ta spotreba??? Ja zacinam pomalu setrit...uz mam i specialni obalku a mam v ni 500 :)
no papalo mu to průměrně 9-10l. to byla fakt jediná vada, co sem na tom autě vypozoroval. a to ještě tuknul předek, tak nakoupil všechny díly nový a udělal nový čelo komplet a lidi to nechtěj, že prej je to moc... i s kolama origo :? :shock:

Uživatelský avatar
mitch
Příspěvky: 78
Registrován: 01 úno 2006 22:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mitch »

z-aires píše:
mitch píše:
z-aires píše:no zase stejná odpověd - přece bmw :) kamarád ted prodával 1,8 černý kupé, r.v. 1988, čili vyšší spotřeba, ale na vzhled a za 18000 i s 15kama elektronama, bych řekl nejlepší varianta .. až na tu spotřebu.
A jaka je ta spotreba??? Ja zacinam pomalu setrit...uz mam i specialni obalku a mam v ni 500 :)
no papalo mu to průměrně 9-10l. to byla fakt jediná vada, co sem na tom autě vypozoroval. a to ještě tuknul předek, tak nakoupil všechny díly nový a udělal nový čelo komplet a lidi to nechtěj, že prej je to moc... i s kolama origo :? :shock:
To sou teda divny lidi....a jak je to s nahradnima dilama na BMW, sou drahy?

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Příspěvek od z-aires »

mitch píše:
z-aires píše:
mitch píše: A jaka je ta spotreba??? Ja zacinam pomalu setrit...uz mam i specialni obalku a mam v ni 500 :)
no papalo mu to průměrně 9-10l. to byla fakt jediná vada, co sem na tom autě vypozoroval. a to ještě tuknul předek, tak nakoupil všechny díly nový a udělal nový čelo komplet a lidi to nechtěj, že prej je to moc... i s kolama origo :? :shock:
To sou teda divny lidi....a jak je to s nahradnima dilama na BMW, sou drahy?
mam jí krátce, ale podle mě nejsou vůbec drahý. např sem měnil páčku blinkru a práce + páčka = 500kč. a když se podíváš na forum nějaký, kde se prodávaj e30 a díly, tak uvidíš, že i ostatní díly jsou většinou docela levný.... já jsem spokojen maximálně.

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

mitch píše:
z-aires píše:
mitch píše: A jaka je ta spotreba??? Ja zacinam pomalu setrit...uz mam i specialni obalku a mam v ni 500 :)
no papalo mu to průměrně 9-10l. to byla fakt jediná vada, co sem na tom autě vypozoroval. a to ještě tuknul předek, tak nakoupil všechny díly nový a udělal nový čelo komplet a lidi to nechtěj, že prej je to moc... i s kolama origo :? :shock:
To sou teda divny lidi....a jak je to s nahradnima dilama na BMW, sou drahy?
když víš kam se obrátit, seženeš vše a levně at je to BMW , Ford, japonec...
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Mr. Favo
Příspěvky: 1545
Registrován: 30 čer 2004 20:47
Bydliště: Karviná

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Mr. Favo »

Tady je ten golfik.
viewtopic.php?t=29855
Mazda xedos 9 2,5v6
bmw e39 523i
mercedes vito 116 cdi work car

Uživatelský avatar
yokomon
Příspěvky: 5
Registrován: 02 čer 2005 20:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od yokomon »

tak koukám, že všichni raděj samí auta co se hned po..... a pak típek nebude mít ani na vejfuk. Golf 2 za 20 - to bude dobrej plech. 1 je moc stará. Jediná možnost je Favorit, a časem - až budou prachy tak něco jinýho. Levný díly, jednoduchý auto. Uno 1,3T - za 20 by jezdilo tak tejden. Nebo Žígo- to hranatý- 1,7, hrabe a vydrží - nerozbitnej motor.

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Idaho »

radši sem se nepřipojoval abych nebyl nařknutej z Hondacetrismu, ale moje osobní zkušenost - Honda Accord aerodeck 86-89, dv akousky jsme koupil měli najeto 165 a 211 tis km za 7 a 12tis kč, sten co měl 165 mi najel 30tis km a šel dál ( kupováno na kšeft ), druhej měl sice na tacháči 211tis km ale podle majitel už druhej rok neukazoval, po výměně přístrojovky jsme novou ( měla necio přes 500tis na tachu ) stočil na nulu a ted po skoro dvou letech opět ukazuje 215tis km, z atu dobu do toho liju olej, beznín, 2x rozvody a další spotřebku, al ežádná závada. Je to 2.0 karbík co jezdí za 7l a jsme spokojenej, žádnej krasavec, ale vzhledem k pořizovací ceně a tomu co mi najel do nej porste odmítám investovat jinak než spotřební věci a pojedu dokud to pujde..

takže bych neříkal že to budou střepy co hend padnou.. je to kus od kusu a pokud bude trošku všímavej tak to co najela moje hondice najede iten jedničkovej golfík... jen dobře vybírat..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
fantomx
Příspěvky: 64
Registrován: 07 zář 2005 15:30
Bydliště: Moravské Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od fantomx »

Myslím že za tu cenu se dá sehnat něco novějšího jak ten golfík....30let staré auto :(
***Honda Civic 1.5 16V ***
---sedánek---občas ležánek---:)
********NA PRODEJ***Už pouze na náhradní díly***

Uživatelský avatar
mitch
Příspěvky: 78
Registrován: 01 úno 2006 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od mitch »

Idaho píše:radši sem se nepřipojoval abych nebyl nařknutej z Hondacetrismu, ale moje osobní zkušenost - Honda Accord aerodeck 86-89, dv akousky jsme koupil měli najeto 165 a 211 tis km za 7 a 12tis kč, sten co měl 165 mi najel 30tis km a šel dál ( kupováno na kšeft ), druhej měl sice na tacháči 211tis km ale podle majitel už druhej rok neukazoval, po výměně přístrojovky jsme novou ( měla necio přes 500tis na tachu ) stočil na nulu a ted po skoro dvou letech opět ukazuje 215tis km, z atu dobu do toho liju olej, beznín, 2x rozvody a další spotřebku, al ežádná závada. Je to 2.0 karbík co jezdí za 7l a jsme spokojenej, žádnej krasavec, ale vzhledem k pořizovací ceně a tomu co mi najel do nej porste odmítám investovat jinak než spotřební věci a pojedu dokud to pujde..

takže bych neříkal že to budou střepy co hend padnou.. je to kus od kusu a pokud bude trošku všímavej tak to co najela moje hondice najede iten jedničkovej golfík... jen dobře vybírat..
To je takový to jako malý ale s velkym kufrem? :?:

Uživatelský avatar
yokomon
Příspěvky: 5
Registrován: 02 čer 2005 20:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od yokomon »

Možná měl Idaho štěstí ale určitě bych koukal rači po Fávu než po Akordu. Je sice hezký, že to má elektrický vokna a já nevim co všechno ale s dílama se nedoplatíš. A takový ty řeči jak taj někdo píše, že když víš kde tak si seženeš všechno levně - to jó, možná jednou za rok mu někdo střelí motorek stěračů z druhovýroby a típek je z toho masnej! Za 20 koupíš taky Prelude, ale co stakovou šlupkou, je to starý, díly sou drahý a voprava bude určitě dražší než na naše auto. Sice to jede ale jak dlouho a za jakou cenu, a ručení- vo tom nemluvim. To je to samí jako Eskort 1,6 16V, za 20 bude prolezlej a motor pojede za 5l na 100 - ale voleje. Když má někdo 20 na auto tak ho nekoupí za tejden ale za měsíc a moc na výběr mít nebude. Nechci tu propagovat Škodovky i když mám Formana ale za tu dobu co ho mám sem už párkrát byl hodně št'astnej, že ty díly sou z Boleslavy. Před tim sem měl Uno 1,5, 75k - 87 - auto držák ale schnilo. Znova už bych si to nekoupil a to už třeba kvůly ceně čepu na Uno a ceně na Formana. Jetý auto je vždycky 50% auto a 50% štěstí.

Uživatelský avatar
mitch
Příspěvky: 78
Registrován: 01 úno 2006 22:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mitch »

yokomon píše:Možná měl Idaho štěstí ale určitě bych koukal rači po Fávu než po Akordu. Je sice hezký, že to má elektrický vokna a já nevim co všechno ale s dílama se nedoplatíš. A takový ty řeči jak taj někdo píše, že když víš kde tak si seženeš všechno levně - to jó, možná jednou za rok mu někdo střelí motorek stěračů z druhovýroby a típek je z toho masnej! Za 20 koupíš taky Prelude, ale co stakovou šlupkou, je to starý, díly sou drahý a voprava bude určitě dražší než na naše auto. Sice to jede ale jak dlouho a za jakou cenu, a ručení- vo tom nemluvim. To je to samí jako Eskort 1,6 16V, za 20 bude prolezlej a motor pojede za 5l na 100 - ale voleje. Když má někdo 20 na auto tak ho nekoupí za tejden ale za měsíc a moc na výběr mít nebude. Nechci tu propagovat Škodovky i když mám Formana ale za tu dobu co ho mám sem už párkrát byl hodně št'astnej, že ty díly sou z Boleslavy. Před tim sem měl Uno 1,5, 75k - 87 - auto držák ale schnilo. Znova už bych si to nekoupil a to už třeba kvůly ceně čepu na Uno a ceně na Formana. Jetý auto je vždycky 50% auto a 50% štěstí.
Jako je fakt ze nekdy muze mit vybavu i vetsi, tohle je z Sauto.cz tzv. SuperFavo


Výbava:
automatická převodovka, imobilizér, navigační systém, centrální zamykání, ABS, manuální klimatizace, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, lité disky, tempomat, airbag řidiče, airbag spolujezdce, boční airbagy, alarm, dálkově ovládané centrální zamykání, multifunkční volant, rádio, palubní počítač, posilovač řízení, přídavná světla, nastavitelný volant, vyhřívaná sedadla, xenony, závěsné zařízení v TP, el. ovládání oken, pohon všech kol, originál autorádio, CD přehrávač, CD měnič, střešní šíbr el., ochranné rámy, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, kožené potahy, protiprokluzový systém kol (ASR), regulace výšky podvozku, regulace tuhosti podvozku

Cena:15k

To je bomba prece! :lol:

Uživatelský avatar
yokomon
Příspěvky: 5
Registrován: 02 čer 2005 20:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od yokomon »

To Mitch: Jestli je to to modrý, tak nevypadá špatně, ale 290 000 na Fávu- hmm to je na výměnu motoru. Jo a ta výbava - :smich:

Uživatelský avatar
mitch
Příspěvky: 78
Registrován: 01 úno 2006 22:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mitch »

yokomon píše:To Mitch: Jestli je to to modrý, tak nevypadá špatně, ale 290 000 na Fávu- hmm to je na výměnu motoru. Jo a ta výbava - :smich:
No to je jeste casu dost, tenhle ma najeto jenom 56 000....jeste porad tam je, v Praze za 15k Favo 135 LS....ale myslim ze jak ho tam zadavali, tak asi chteli ukazat co vsechno ten favorit nema... :lol:

Uživatelský avatar
Dr Meduza
Příspěvky: 43
Registrován: 23 led 2006 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr Meduza »

No momentalne taky premejslim vo nakym priblizovadle
Nejlip neco max 1.3 kuli ruceni a melo by to bejt na LPG
Ze to nebude jezdit nak extra preziju, hlavne kdyz to bude jezdit levne
Momentalne mam asi tak 2 kandidaty Favorita a Samaru/ pripadne Tavrii (kdyby byla)
Nake dalsi navrhy, pripande primo konkretni nabidky

Mirek999
Moderátor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 pro 2004 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Takze nejlepsi reseni je Mitsubishi Colt 1988-1992,1,5 12V ma to 90PS,a hlavne je to pozink a za 20 000Kc sezenes.Chce to jen hledat za necelej rok me to ceka taky za ty prachy nejlepsi volba lepsi nez nejaka uslintana skodovka.
Optimismus pramení z nedostatku informací :o)

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

yokomon píše:Možná měl Idaho štěstí ale určitě bych koukal rači po Fávu než po Akordu. Je sice hezký, že to má elektrický vokna a já nevim co všechno ale s dílama se nedoplatíš. A takový ty řeči jak taj někdo píše, že když víš kde tak si seženeš všechno levně - to jó, možná jednou za rok mu někdo střelí motorek stěračů z druhovýroby a típek je z toho masnej! Za 20 koupíš taky Prelude, ale co stakovou šlupkou, je to starý, díly sou drahý a voprava bude určitě dražší než na naše auto. Sice to jede ale jak dlouho a za jakou cenu, a ručení- vo tom nemluvim. To je to samí jako Eskort 1,6 16V, za 20 bude prolezlej a motor pojede za 5l na 100 - ale voleje. Když má někdo 20 na auto tak ho nekoupí za tejden ale za měsíc a moc na výběr mít nebude. Nechci tu propagovat Škodovky i když mám Formana ale za tu dobu co ho mám sem už párkrát byl hodně št'astnej, že ty díly sou z Boleslavy. Před tim sem měl Uno 1,5, 75k - 87 - auto držák ale schnilo. Znova už bych si to nekoupil a to už třeba kvůly ceně čepu na Uno a ceně na Formana. Jetý auto je vždycky 50% auto a 50% štěstí.
Stěstí, nevím proslo mi rukama 8 hondic a žádná mne nezklamala, prošel mi rukou jeden ford a byla to hruza..

Co se týče cen dílu - sám ejprodávám na japončík ytakže vím, jen říkám že když nekdo ví kam zajít a komu zavolat tak to nové a origo sežene levne at jde o cokoliv ( předúpokládám, nemám zkušenost s evropskými vozy ale pouze s jablky.. )
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Mirek999 píše:Takze nejlepsi reseni je Mitsubishi Colt 1988-1992,1,5 12V ma to 90PS,a hlavne je to pozink a za 20 000Kc sezenes.Chce to jen hledat za necelej rok me to ceka taky za ty prachy nejlepsi volba lepsi nez nejaka uslintana skodovka.
jo sháněl jsem, porblém je že u auta do 20tis jsi dost vázaný místem kde ho budeš kupovat, přece si rpo auto za 18-20tis nepojedeš do odstarvy, že, já sháněl právě tohole colta, hledal jsem od Záp. čech až po prahu, pardubky, nešel jsem dva v ostravě :(

Celkově mi připadá že všechny levnější auto co by mne v téhle cenové relaci zajímala byla v ostrave :(

jak už nekdo řekl za tuhle cenu v žádném případě ne turbo - ne že by mohlo být špatné ale hlavně kvuli spolehlivosti..
V obou případech ( NA i turbo ) s emuže neco vysraz kor v této cenové relaci a u turba budou náklady na opravu vyšší stejně tak jako pravděpodobnost že se neco posere..

Ad accord aerodeck - to je ten přerostlej civic - 3dv, mrkačka, zatím nejzdařilejší motory od hondy co mi kdy prošli rukama :) v poměru cena / výkon / spolehlivost / spotřeba
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Mirek999
Moderátor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 pro 2004 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Tojono ze nejlepsi auta jsou vzdycky nekde v pr....,ale pokavad neco chces tak proto udela clovek vsechno.Nejsem zatim rozhodnuty jestli tu 1,5 nebo 1,8GTi 1,6 nechci bud patnacku nebo osmnacku.Bojim se ze na osmnacky nebudou moc dily a budou to vybehane pastiky.Nevim no.Ale jinak i ta patnacka pojede hezky.
Optimismus pramení z nedostatku informací :o)

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Idaho »

jj uděláš všechno ale uděláš prd pokud jsi limitovanej prachama, ber to tak že cesta do ostravy a zpet as tím autem te vyjde na 2tis ( minimálně ) které jsi mohl promítnout do ceny auta a třeba dílu na jeho opravu... pokud je to auto za 22a ty máš jen 20 tak se dá něco udělat a ty dva dohnat , pokud je v dosahu, ale pokud máš dohánět další 2-3 na dorpavu tak už se to shání blbě, tak jsem to myslel.
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
mitch
Příspěvky: 78
Registrován: 01 úno 2006 22:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mitch »

Praha je mesto na pytel...za coltem do ostravy a za accordem do tabora nebo do mostu...

No ale kolem dvacetniku to je tezkej vyber...

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Idaho »

jedno acco bylo nedávno v plzni..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Idaho »

na druhou starnu do 100km od práglu se to pořád vyplatí..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký auto do 20tis?

Příspěvek od Rudi »

a nad Fiestou jsi neuvažoval? jsou za docela dobrou cenu a většina je i pěkná tichá 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Odpovědět

Zpět na „Ojetá auta / Nová auta“