VW Vento by Unihero

Auta z minulých soutěží

Moderátor: Eiffel

Zamčeno
milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

VW Vento by Unihero

Příspěvek od milosh »

jedná se o vw Vento r.v. 1996
motor: 1,9 Tdi o výkonu pouhých 66kw:-)

Na autě byly udělány tyto technické věci: první docela významná věc, zadní bubnové brzdy byly nahrazeny kotoučovými i s celou nápravu z verze GT, brzdiče nastříkány barvou na žluto... náprava se osadila hned novými silentbloky, lanovody, ložiska, kotouče zachovalé a málo jeté desky FERODO.
Pak byl vykuchán katalysator.
Dále byla zrepasována přední náprava-čepy, silentbloky, stabilizační gumy. A přední původní brzdové kotouče byly nahrazeny brzdy značky ATE Power Disk s vnitřním chlazením a drážkami, destičky byly zvoleny taktéž od Feroda..
zapracoval jsem taky na tom a nechal jsem si udělat rozvody Contitech(continental), mikrořemen a klínák...
dále pro mě byla podstatná věc, která byla už nutná a to je podvozek, auto je osazeno komplet tlumiči i s péry od firmy FK, snížení předek -40 a zadek volitelný -40 až -60mm.
Kola: jedná se o kola anglické výroby, značka nezjištěna ale už jsem dostal pár typů že by to mohly být kola značky ASW...
rozměr kol je 17* palců o šířce 205 s roztečí 4x100, která jsou osazena pneu značky Falken (made in Japan :-)) o výšce profilu 40.
Malinko jsem si pohrál s motorovým prostorem a původní kryt motoru jsem nahradil krytem ze Škody Octavie I Tdi, držáky vlastní výroby.

Pak se změnil také trochu interier:
Původní seriové sedačky byly nahrazeny sedačky Recaro jako kompletní.
Pak dále lakovaný interier jemně modrou metalízou.

Audio:
Radio od Sony X-Plod typ: Sony MEX-1GP
reproduktory:
4x repro od sony X-Plod, výkony nefím:-) to není nějak moje stránka zrovna ale malinko to hraje:-)


Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Archiv aut tydne“