Nový Renault Car Club

Moderátor: Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Nový Renault Car Club

Příspěvek od Sova »

Právě byl založen Renault Car Club, který se bude orientovat jak na současné, ale také na oldtimery, klasické a youngtimer Renaulty.
Takže máme tu další klubové nadšence zaměřené na značku Renault 8)
Tudíš zase o jeden srazík v sezoně navíc 8)

http://www.renaultcarclub.cz
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Renault Car Club

Příspěvek od bóďa »

není toho už nějak moc?
vidím tam docela podobnost s RC Praha, tak by mě jen zajímalo, za jakým účelem byl tento klub přesně založený. jestli se má orientovat na starší vozidla (takže de facto druhý RC Praha) nebo to má být "normální" RC pro lidi, co se o svoje auta zajímaj víc do hloubky než návštěvníci současného RC? pokud druhá možnost, tak se těším. 8)
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Nový Renault Car Club

Příspěvek od Sova »

bóďa píše:není toho už nějak moc?
vidím tam docela podobnost s RC Praha, tak by mě jen zajímalo, za jakým účelem byl tento klub přesně založený. jestli se má orientovat na starší vozidla (takže de facto druhý RC Praha) nebo to má být "normální" RC pro lidi, co se o svoje auta zajímaj víc do hloubky než návštěvníci současného RC? pokud druhá možnost, tak se těším. 8)
Bóďo
Zde je odpověď od jednoho ze zakládajících členů:

Renault Car Club vzniknul rozdělením z Renault clubu Praha, ve kterém nebylo možné jakkoli dále a více rozvíjet činnost ku prospěchu jeho členů.Proto se početná skupina členů rozhodla o založení nového klubu, který má sloužit néjen Renault veteránům,ale i nedávno vyrobeným a současným Renaultům.
Čtyři Renault kluby nejsou vůbec moc, v 80milionovém německu je 85 renault klubů a také spokojeně všichni fungují.


_______

Jinak co se týče mne, tak to vnímám přínosně...jednak proto, že RCP byl vlastně původní místní klub, který vlastně přesáhl svůj místní význam a stal se celorepublikovým, což mi vždycky bylo proti srsti -proč bych se měl sdružovat v pražském klubu...navíc když nejsem ani z Čech :roll: /
Tudíž toto vítám.
Navíc pokud Renault Car Club nebude tak zkostnatělý a celkově zaměřující se spíš na defakto 4CV, daufinu a R8 jako RCP tak je to jedině dobře a já říkám ANO 8)
To zaměření na mladší Rencky určitě bude podporováno a vítáno, ale samozřejmě je to taky o tom, jestli tam ti lidi s těma novýma budou chodit, budou mít zájem atd atd. :wink:
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Renault Car Club

Příspěvek od Berry »

Docela zajimavy pocin, snad budou mit uspech, jinak muzu se zeptat, jestli to ma neco spolecneho s Renault Klub ČR? Jen tak me to napadlo, jelikoz jsem se tam pokousel prihlasit, mam registraci snad od roku 2006 jeste z dob vlastnictvi Clia 1.8 16V :D , ale neuspesne :kladivo: jen tak OT
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Nový Renault Car Club

Příspěvek od Sova »

Berry píše:Docela zajimavy pocin, snad budou mit uspech, jinak muzu se zeptat, jestli to ma neco spolecneho s Renault Klub ČR? Jen tak me to napadlo, jelikoz jsem se tam pokousel prihlasit, mam registraci snad od roku 2006 jeste z dob vlastnictvi Clia 1.8 16V :D , ale neuspesne :kladivo: jen tak OT
Uplně sem ti zapoměl odepsat :kladivo:

Ne
S RCČR to nic společného nemá. S RCČR je spojuje jen nadšení pro značku Renault :wink:
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Renault Car Club

Příspěvek od kubi »

Něco podobného jak píše Bóďa se děje mezi Opelisty. Dvacet různých klubů, jen Astra klubů je hned několik, a v koncovce je všude pár lidí a nikde se člověk nic nedozví...
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
goreff
Příspěvky: 273
Registrován: 30 srp 2007 20:26
Bydliště: zwischen Ol und Pv

Re: Nový Renault Car Club

Příspěvek od goreff »

kubi píše:Něco podobného jak píše Bóďa se děje mezi Opelisty. Dvacet různých klubů, jen Astra klubů je hned několik, a v koncovce je všude pár lidí a nikde se člověk nic nedozví...
mám na to stejný názor, naprd tolik klubů a fór, na které stejně nikdo nechodí...

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Nový Renault Car Club

Příspěvek od Sova »

jo já na to mám stejný názor...
pravda je taková že lidé z nově vzniklého Renault Car Clubu se názorově rozešli s Renault Clubem Praha a už vubec se nemusí s vedením RCČR

Tak takhle to nějak je :lol:
Cléon & Fonte

Odpovědět

Zpět na „French cars“