Tuningové novinky [3] - Audi S4 od MS design

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

admin
Administrátor
Příspěvky: 173
Registrován: 26 říj 2012 13:19

Tuningové novinky [3] - Audi S4 od MS design

Příspěvek od admin »

Audi Tuning MS design


V průběhu minulého měsíce byl odhalen nejnovější projekt společnosti MS Design, přezdívaný A45, který upravuje Audi S4 RS4. Tuningový projekt je zaměřen na vyladění motorové jednotky a jak již bývá zvykem karoserie vozu dostala nové estetické i funkční prvky. Za projektem stojí Rakouská tuningová společnost MS design.

Obrázek

Úprava vylepšuje 3,0-litrový přeplňovaný V6 TFSI z 333 koní na 450 koní. Nově upravený motor s AUDI zrychlí z 0 - 100 km/h za neuvěřitelných 4,5 sekundy. Maximální rychlost není omezena a podle předběžných měření dosahuje hranice 290 km/h.

Obrázek

Mezi vizuální změny patří nový agresivní přední nárazník doladění originální RS4 mřížku. Úprava nárazníků poskytuje větší vstupy určené pro efektivnější krmení turba čerstvým vzduchem. Prahy byly zahlazeny a celá úprava byla zakončena novým zadním nárazníkem s karbonovým difuzorem.

Obrázek

Úpravu Audi RS4 lze doplnit o brzdy MS systém, výškově nastavitelný podvozek a 20-palcová kola z lehkých slitin ( 10-ti paprsková kola) v matné černé barvě.

V kabině vozu byla použita kombinace kůže, semiše a uhlíkových vláken. Tento projekt byl představen na Top Marques Monaco minulý víkend.

Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Fedral144
Příspěvky: 1
Registrován: 05 pro 2014 12:03

Re: Tuningové novinky [3] - Audi S4 od MS design

Příspěvek od Fedral144 »

Jako Předmět napište RELAX SOUTĚŽ a do textu mailu správnou odpověď + váš nick na TF, bez těchto údajů nebude odpověď uznána i když bude správná !!!
You can easily check out our best quality Brain Dumps.com exam dumps prepare you well for the real You can also get success in real exam of holycross with

Zpět na „News Room“