Nekdo Chrysler Startus?

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Odpovědět
Uživatelský avatar
vodnik
Příspěvky: 281
Registrován: 23 bře 2004 16:59
Bydliště: Sedčice
Kontaktovat uživatele:

Nekdo Chrysler Startus?

Příspěvek od vodnik »

Zdravim.

Je tu nekdo, kdo ma smysl pro netradicni ameriky? Presneji poEvropstene, Chryslery a Dodge Stratus /Cirus?

Zna to nekdo? Bral bych nejake napady na upravu.
Nechci nic, premrstenyho, neco decent.

Spise by mne zajimaly fotky a nejake nakresy. Dotvorim a udelam 8) .

Koupil jsem si novou radost, tak at to neni na zlost. :wink:

Samo ze na takove auta stacej kola, ale prece jen :D

Dikes za namety
Vodnik

Mercedes C-classe 280 - W202.

Uživatelský avatar
eric
Příspěvky: 500
Registrován: 08 kvě 2004 11:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eric »

no ze ses nepochlubil, antik dokonce ani nevedel, co je to za auto,kdyz sem se ptal,jestli stratus,tak nevedel :lol:
syslaku...ja smysl pro stratuse mam,ale jen jako ze se mi paci

Uživatelský avatar
vodnik
Příspěvky: 281
Registrován: 23 bře 2004 16:59
Bydliště: Sedčice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodnik »

eric píše:no ze ses nepochlubil, antik dokonce ani nevedel, co je to za auto,kdyz sem se ptal,jestli stratus,tak nevedel :lol:
syslaku...ja smysl pro stratuse mam,ale jen jako ze se mi paci

He he, No ja to mam teprve tyden. A Antik ani do posledni chvile nevedel co mu chcu predstavit a byl z toho dost vedle sebe, tak je jasny, ze si to ani nezapamatoval :) .
No ono to neni, nejake nej auto, ale pro mne ted jo.

Kazdopadne ho moc lidi jeste nevidelo. Tak se nediv, ze jeste nic nevis:)))

Chtelo by to nejakou akcicku, tad u nas a bylo by 8)
Vodnik

Mercedes C-classe 280 - W202.

vvčelař
Příspěvky: 5
Registrován: 18 led 2007 21:32

Re: Nekdo Chrysler Startus?

Příspěvek od vvčelař »

Kdyby jsi potřeboval,mám na něj 2 originál lité 17"disky.

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Příště tyto věci dávejte spíše do stylingu :wink: ALe jestli chceš aby to vypadalo k světu tak na to necpi žádné nesmysli ale radlice na sníh atd ale vyhledej si na netu jak vypadají sportovní verze této kárky jako napříkald dodge neon GT myslím že i stratus měl takové provedení. Sestává se ze zadního difuzoru ale M3 E46 a dvě dvojité decentní koncovka. Decentní prahy a přední spojler lehce snížený oporti serii s nádechem ala dodge viper. Vypadá to fakt dobře. Ajestli chceš zachovat chrysler styl tak dej jen ty výfuky černou barvu leštěný kola (menší dysky z velkou gumou) a uděláš větší poprask než když s budeš s něčím jebat 8)

Uživatelský avatar
vodnik
Příspěvky: 281
Registrován: 23 bře 2004 16:59
Bydliště: Sedčice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodnik »

elviiis píše:Příště tyto věci dávejte spíše do stylingu :wink: ALe jestli chceš aby to vypadalo k světu tak na to necpi žádné nesmysli ale radlice na sníh atd ale vyhledej si na netu jak vypadají sportovní verze této kárky jako napříkald dodge neon GT myslím že i stratus měl takové provedení. Sestává se ze zadního difuzoru ale M3 E46 a dvě dvojité decentní koncovka. Decentní prahy a přední spojler lehce snížený oporti serii s nádechem ala dodge viper. Vypadá to fakt dobře. Ajestli chceš zachovat chrysler styl tak dej jen ty výfuky černou barvu leštěný kola (menší dysky z velkou gumou) a uděláš větší poprask než když s budeš s něčím jebat 8)
Ano, spise neco decentniho chci, nechci zadne tuzerske splacaniny. Dobry nazor na to mas :D

Dikec
Vodnik

Mercedes C-classe 280 - W202.

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“