Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Odpovědět
P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

Je tam MAF
Mapy ecu to nemam tuseni to toho vubec nedelam...

Me bude ale stacit tech 0,8, nechci ho chudaka premahat

ktomu vstrikovani vody, neco jsem o tom cetl, ale nebude se tam pak usazovat vodni kamen, nebo riziko rzi? Prijde mi ze to ma moc vyhod a vlastne jsem nevycetl nevyhody...

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

P.JaCk píše:Je tam MAF
Mapy ecu to nemam tuseni to toho vubec nedelam...

Me bude ale stacit tech 0,8, nechci ho chudaka premahat

ktomu vstrikovani vody, neco jsem o tom cetl, ale nebude se tam pak usazovat vodni kamen, nebo riziko rzi? Prijde mi ze to ma moc vyhod a vlastne jsem nevycetl nevyhody...
S tímto bych problémi nevyděl. Jinak hodně udělá to že tem nacpeš velkej cooler velkej se myslí ne tak velkej že bude mít obsah 10litrů ale velkej jako že bude mít velkou chladící plochu. Já mám cooler s tempra i.e. turbo a chladím ho ostřikem vody řeknu ti velkej cooler byl větší přínos jak zvýšení tlaku 0,7 na 0,85 bar. Ale je fakt že daihatsu ho má od serie defektně za chladičem :( Jinak používej destylku a vodníšutr se ti usazovat nebude :)
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

P.JaCk píše:
Idaho píše:
P.JaCk píše: No o tom zebys me predjel na 50% plynu bych se docela zasmal...

muzem to zkusit az mi sednou loziska, a krouzky...
neco jiného je sprintík 500m a zase klid neco jiného je na téměř celé trase o délce 180km nejít pod 250-280km/h ) tachometrových ), u supry to znamená spotřebu kolem 40-50l pokud nemusíš neustále zpomalovat kvukli"hlemejždum" :D

pujc mi tvo je autí a ukážu ti jak ase dostanu přwes 30L / 100:) pohraj si s plnicím tlakem, dostan z toho nejakej výkon auvidíš jak to bude papkat.. Chápu že je to živé až až ale uvedom si výkon vs obsah vs spotřeba.. zjistíš že to žere vlastně stejne jako supra:) vše má své pro i porti, ty pojedeš za málo ve meste, já spotřebu neřeším, ty si na 100metrech s pevným startem udeláš náskokok 20m já si počkám vteřinku až dvě a zamávám ti v rychlosti o jaké si mužeš jen nechat zdát :)

tím nevychvaluju supru al eje to jako říkat hele pepík jezdí s kyrovcem za 50l/10km a já s pionýrem jen za tři, ten pionýr je lepší.. je to o tom jak to auto užíváš..
¨

nejsem naivka a vim ze vetsi vykon = vetsi spotreba... nejsem chiptuner abych tvrdil ze ti zvysim vykon o 20kw a snizim spotrebu o 2litry...

kdyz mas prachy na benal tak proc ne, zato co ty das za povinny ruceni tak mam benzin na pul roku. o to mi jde a me ta kara staci :wink:
to musíš jezdit sakra málo když ti stačí cca 300-500kč na mesíc ježdení :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

já platím pojistku 1000Kč ročně plus 500Kč připojištění čelního skla do výše 15000tis bez spoluůčasti :lol:

Ale projezdím tak 4 až 5tis měsíčně :(
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

cooler mam sehnanej, vzhledem k prostoru a financim jsem si sehnal z golfa IV. Este to tam ale nemam, nevis jak nejlevneji a efektivne vyresit hadice? jj, destilka no... ty tam mas to vstrikovani?

Aha, ty ostrikujes, to jsem prehledl...
Naposledy upravil(a) P.JaCk dne 29 kvě 2007 14:21, celkem upraveno 1 x.

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

Idaho píše:
P.JaCk píše:
Idaho píše: neco jiného je sprintík 500m a zase klid neco jiného je na téměř celé trase o délce 180km nejít pod 250-280km/h ) tachometrových ), u supry to znamená spotřebu kolem 40-50l pokud nemusíš neustále zpomalovat kvukli"hlemejždum" :D

pujc mi tvo je autí a ukážu ti jak ase dostanu přwes 30L / 100:) pohraj si s plnicím tlakem, dostan z toho nejakej výkon auvidíš jak to bude papkat.. Chápu že je to živé až až ale uvedom si výkon vs obsah vs spotřeba.. zjistíš že to žere vlastně stejne jako supra:) vše má své pro i porti, ty pojedeš za málo ve meste, já spotřebu neřeším, ty si na 100metrech s pevným startem udeláš náskokok 20m já si počkám vteřinku až dvě a zamávám ti v rychlosti o jaké si mužeš jen nechat zdát :)

tím nevychvaluju supru al eje to jako říkat hele pepík jezdí s kyrovcem za 50l/10km a já s pionýrem jen za tři, ten pionýr je lepší.. je to o tom jak to auto užíváš..
¨

nejsem naivka a vim ze vetsi vykon = vetsi spotreba... nejsem chiptuner abych tvrdil ze ti zvysim vykon o 20kw a snizim spotrebu o 2litry...

kdyz mas prachy na benal tak proc ne, zato co ty das za povinny ruceni tak mam benzin na pul roku. o to mi jde a me ta kara staci :wink:
to musíš jezdit sakra málo když ti stačí cca 300-500kč na mesíc ježdení :D
To vis no, stal jsem se studentem a prasule uz nejsou...

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe rv. 99" - Jde s tim neco udelat ???

Příspěvek od Idaho »

njn já si platím pojistku jen kdyxž vyjedu ( ehm nebo jen když nabourám jako s lakonym:D )

takže proste zevdnu telefon, zavolám do pojištovny že ted budu tejden jezdit, oni si to zapíšou , přijde mi složenka na 250kč a jsem happy :D no a jinak už jsme dělal jednou i pojistku tak že jsme zavoal že jsme jim zaopmněl říct že dnes vyjíždím s autem ( manželka an to zapomnela to je ale slepice , co já s tím ted udelám ).. a pojištovna zaplatila čtvrtku Felicie :D

:lol: :lol:

holt jedna ze zamestaneckých výhod jsité pojištovny, která když přiala na to že lidi to ochcávaj tak je přestala dávat, ale dokud jin evypovím já , je platná :)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

P.JaCk píše:cooler mam sehnanej, vzhledem k prostoru a financim jsem si sehnal z golfa IV. Este to tam ale nemam, nevis jak nejlevneji a efektivne vyresit hadice? jj, destilka no... ty tam mas to vstrikovani?
Ne ne vstřikování tam ještě nemám ale pokud budu snižovat hlavu tak ho tam dám. co se IC týče nejlepší je si to navrhnout a nechat nazohýbat s trubek nebo nakupit trubky a kolena. jelikož za nerez trubky a kolena dáš tak max 500až 1000Kč a ty budeš spojovat silikonovýma hadicema od rubena 1000Kč za metr a vydrži to jako svině a nebudou se to nafukovat hadice a bude to levnější než jak koliv jinak. Plus pokud by ti to někdo navrhoval vezme si tak 500 až 1000 za výkresovou dokumentaci.

a pokud to chceš efektyvní tak si kup samco hadice a spojky
Přílohy
4trubky_IC.JPG
4trubky_IC.JPG (33.39 KiB) Zobrazeno 4326 x
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

elviiis píše:nuff.done:

Pokuid chceš super auto s malou pojistkou a nízkou spotřebou tak kup daihatsu charade GT-ti v německu koupíš voňavku kolem 100tis. V serii to pojede 2.0 coupe jak hovno , já ho mám poladěné a honím s tím 170koňové (neodlehčené) 2.0 kárky v pohodě. Udělám renault clio sport , calibry , kadetty, báwa , celici 2.0 (1.6 i při tlaku 0.4 bar) crxka atd. Je sice podstatně obtížnější řídit daihatsu než třeba tu celicu ale když s to anučíš protáhneš zatáčku tak že hodně lidí čumí na drát. Při jednom baru se čas na 400m motá něco kolem 15s. A když mám stlumenj tlak na 0.4 bar tak jedu okolo 5.5l při jednom baru a když mu dáváš čočku se spotřeba motá okolo 10l ale s výkonem sš někde okolo 140koní (podle dalších ůprav) koupíš větší turbo jedntku (8tis kč) vstřiky (saab) a seš s běžnýma ůpravama jako výfuck sání downpipe atd na nějakej 185koních na litr dobrý ne :lol:
celicu 1.6 pri 0.4 baru??? co to bylo za celicu prosimte? nevim o tom ze by tady u nas byla nejaka 4a-fe byla osazena turbokitem za 60tis...

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

já měl 0.4 bar (cca 80 koní) a ta celica byla clasická 5G 1.6 sti 115ps
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
GReddy
Příspěvky: 1398
Registrován: 24 črc 2005 19:54

Příspěvek od GReddy »

elviiis píše:já měl 0.4 bar (cca 80 koní) a ta celica byla clasická 5G 1.6 sti 115ps
aha ja to pochopil ze ta celica tlacila 0,4bar proto me to zarazilo...tyhle atmosfery jsou vsechny k hovnu :( sam jednu z nich mam..turbo je turbo

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

P.JaCk píše:kdyz mas prachy na benal tak proc ne, zato co ty das za povinny ruceni tak mam benzin na pul roku. o to mi jde a me ta kara staci :wink:
Ja platim momentalne za Supru cca 6k rocne :wink:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od Anděl »

Beaver píše:
P.JaCk píše:kdyz mas prachy na benal tak proc ne, zato co ty das za povinny ruceni tak mam benzin na pul roku. o to mi jde a me ta kara staci :wink:
Ja platim momentalne za Supru cca 6k rocne :wink:
A já za Eclipse cca 5500Kč za rok. A to bez bonusů. :D
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Anděl píše:
Beaver píše:
P.JaCk píše:kdyz mas prachy na benal tak proc ne, zato co ty das za povinny ruceni tak mam benzin na pul roku. o to mi jde a me ta kara staci :wink:
Ja platim momentalne za Supru cca 6k rocne :wink:
A já za Eclipse cca 5500Kč za rok. A to bez bonusů. :D
Vsak ti taky chybi dva valce :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

To budete asi u nejaky solidni pojistovny, v pripade nehody zvasi viny ten chudak sve prachy asi jen tak neuvidi...

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

P.JaCk píše:To budete asi u nejaky solidni pojistovny, v pripade nehody zvasi viny ten chudak sve prachy asi jen tak neuvidi...
Aha, takze kvuli tomu je lepsi vlastnit pouze auto s malym a slabym motorem a platit za nej vysokou pojistku ? Pripadna nehoda neni co se tyka penez moje vec, je to vec pojistovny, nevim, jak to souvisi s vyberem motoru a proc tady pises takovou hovadinu. My te pouze informujeme, ze nase motory nezerou o moc vic nez ten tvuj a pojistku za nej taky nemusime platit o moc vyssi.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Tomáš Marný
Příspěvky: 59
Registrován: 14 bře 2005 09:08

Příspěvek od Tomáš Marný »

P.JaCk píše:To budete asi u nejaky solidni pojistovny, v pripade nehody zvasi viny ten chudak sve prachy asi jen tak neuvidi...
Tonoucí se stébla chytá co? 8) Nevadí, že plácneš totální nesmysl, hlavně že máš nějakej argument :lol:

P.JaCk
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2007 14:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od P.JaCk »

Tomáš Marný píše:
P.JaCk píše:To budete asi u nejaky solidni pojistovny, v pripade nehody zvasi viny ten chudak sve prachy asi jen tak neuvidi...
Tonoucí se stébla chytá co? 8) Nevadí, že plácneš totální nesmysl, hlavně že máš nějakej argument :lol:
Jakej tonouci? Clovece ja jsem plavec podle pravidel, 200m uplavu bez namahy :wink:

Nesmysl proc?, zalezi na pohledu... Az te nekdo rozseka stakovouhle pojistovnou a budes znich tahat prachy pres rok tak budes mluvit jinak.
mluvim zvlastni zkusenosti

A tvoje vec to bejt taky muze... zalezi do jake vyse mas plneni a co pripadne nabouras. Taky se ti muze stat ze to budou pak vymahat po tobe.
V cesku je toho mozny vic...

Vtom pripade mas pojistku skoro stejnou no,

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Mno já jsem pojištěnej pres autoflotilu (ti co maj hodně aut to znaj) a když jdu k makléři si pojistit auto tak si můžu vybrat kteroukoliv pojišťovnu chci. od alianz přes českou až po podnikatelskou. Ne pojistné ani jeho výši to nemá žádný vliv (jen ten že mám maximalní možnou výši plnění a připojištění čelního okna mám do 15tis bez spoluůčasti. Na nissan (1350 až 1950) jsem platil pojistné 3tis ročně na 2.0 4500ročně a na 3.0 bych platil 5500ročně a když jsem si dvoukilo pojišťoval proti havárce tak 5tis ročně a spoluůčast byla 0% většinou je 5% a 10% . Naše pojistky jsou seriózní jde jen o to jak a kde si tu pojistku zřídíš ana tom ušetříš.
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
xer
Příspěvky: 274
Registrován: 28 črc 2004 15:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xer »

xer píše::lol: :lol: nedostudovanej klučina bez přítelkyně co si měl vybrat auto do 100kkč a tak to dopadlo ... až to dovezli a trochu se otrkal, zjistil že by chtěl být jetě závodníkem :D
pokud to tak není tak mi stačí jedno slovo "JELITO"

ja jsem ulovil ženu se 17kw fiatem a byl sem za něj strašně rád :wink:
sem se trefil co :D

napadený píše:jak tak koukam, ted mas favoritka? jj krasny zensky se na takovy "bouraky" lepi.
Nevim proc mne napadas, me by zajimalo co ty konkreten delas, umis a znas?
Dobre, v Hyun. C. jsem trochu prestrelil, ale i tak je to porad "auto" oproti..
Ano mám favorita, jestli se na to ženský lepí to nevím. Poslední jsem ulovil na to žluté žihadlo vedle, a posléze pořídil fandu. Naštěstí neplatí přímá úměra jaké auto toková žena.

Obrázek
Obrázek

Ukaž mi kde jsem tě napad :D jen jsem vyjádřil muj názor na tebe podle toho co sem píšeš za plky :wink:

umím toho celkem dost a kolik toho znám posoudím na sklonku života.
Jinak se živím hovnama s heslem "Vaše sračky naše kačky" :lol:

Určitě je to lepší auto jako favorit a asi by mě taky poslali do řiti jako tebe kdybych napsal že chcu o 30 koníku víc (navíc 14 dní po koupi). Naštěstí tam jen leju olej a benzín a sem pouze spokojený uživatel. Kdybych chtěl lepší auto tak si ho koupím ale mi bohatě stačí.

Ted ty :lol:
Š Favorit (Fanda94) a JAWA 21 sport (Pinďa77)
...každá voda steče dolů a Kuba si veme Stázinu...

Odpovědět

Zpět na „Korea cars“