Milovice - fotky, videa, výsledky

Pouze foto ze srazů, příp. videa

Moderátor: Hasis

Dědek Rejsek
Příspěvky: 20
Registrován: 17 úno 2007 11:52

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od Dědek Rejsek »

je mi líto,ale výsledky máme jen ve formě výtisků,časomíra nám je nedokázala přeposlat. Je slíbeno,že během dnešního dne budou na jejich stránkách zveřejněny. Veškeré připomínky k časům prosím posílejte jim. Nedokážeme se vám vyjádřit k časům . Ručí za ně časomíra . Měli dokonce i kalibraci v pořádku . Časy byli překontrolovány po vyjetí sjetin Turbo Devils a ti problém taky neviděli. Každopádně za časy ručí časomíra a případné neshody jste mohli řešit na místě ještě cca hodinu po skončení sprintů . 4asomíra byla přítomna. Nebyl však podán žádný oficielní protest,tak nechápu proč teď toto vše řešíte. S pár lidmi jsme se o tom bavili na místě . O tomto samém a sami přiznali,že pokud nebyl protest podán ,tak nemá cenu nic řešit. Každopádně jaro bude zase měřit pan Hejral.

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Příspěvky: 1002
Registrován: 25 lis 2004 22:44
Bydliště: praha

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od Tommy-cupra »

milovice bych nebral vazne uz jen kvuli tomu povrchu, mimon to jisti, tam se ukaze co kdo ma pod kapotou a co umi, pak se nebude nikdo hadat protoze vysledky budou mluvit za vse
SEAT LEON CUPRA

Uživatelský avatar
alt
Příspěvky: 98
Registrován: 06 srp 2005 17:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alt »

Tommy-cupra píše:
alt píše:Tak tos koupil špatný auto.Nikdo tě nenutil mít 1500kg a jezdit bez slicků...
Clio asi řídil vysílačkou ne??
Připadám si jak u blbejch na dvorku.Takže ráno jezdil megán na slickách a ty težký 18" vozil v kufru??Je to prostě nesmysl a ten nesmysl pak hned po sprintech clio potvrdilo a tečka :roll:
tak ty jsi hustej, clovek co ma mrdku v 1.6 16v co udela 400m za 19s :lol:
ze jsem si koupil spatne, proc vubec resis me, s mym autem to nema co spolecnyho, taky tady nepisu jak jsem pred dvema lety v mimoni s naftovym leonem breta bez problemu dal.

megan prijel na 19kach, prezul se na lehky 18ky na slikach, jel dve jizdy s cliem a dostal, pri merenejch vyhral megan, breta chtel odvetu ale bohuzel megan byl zpatky na 19kach a 18ky mel nalozeny v kufru, takze dali jïzdu kde vyhral breta o auto, co na tom nechapes???????

To seš celkem ubohej soudit člověka podle auta,ale věřim,že i ostatní si udělali obrázek sami a neni to potřeba dál komentovat.nj namachrovanost a nadřazenost je asi dneska v módě ty vokurko :D
Renault Clio Sport
www.cliosport.cz

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Příspěvky: 1002
Registrován: 25 lis 2004 22:44
Bydliště: praha

Příspěvek od Tommy-cupra »

alt píše:
Tommy-cupra píše:
alt píše:Tak tos koupil špatný auto.Nikdo tě nenutil mít 1500kg a jezdit bez slicků...
Clio asi řídil vysílačkou ne??
Připadám si jak u blbejch na dvorku.Takže ráno jezdil megán na slickách a ty težký 18" vozil v kufru??Je to prostě nesmysl a ten nesmysl pak hned po sprintech clio potvrdilo a tečka :roll:
tak ty jsi hustej, clovek co ma mrdku v 1.6 16v co udela 400m za 19s :lol:
ze jsem si koupil spatne, proc vubec resis me, s mym autem to nema co spolecnyho, taky tady nepisu jak jsem pred dvema lety v mimoni s naftovym leonem breta bez problemu dal.

megan prijel na 19kach, prezul se na lehky 18ky na slikach, jel dve jizdy s cliem a dostal, pri merenejch vyhral megan, breta chtel odvetu ale bohuzel megan byl zpatky na 19kach a 18ky mel nalozeny v kufru, takze dali jïzdu kde vyhral breta o auto, co na tom nechapes???????

To seš celkem ubohej soudit člověka podle auta,ale věřim,že i ostatní si udělali obrázek sami a neni to potřeba dál komentovat.nj namachrovanost a nadřazenost je asi dneska v módě ty vokurko :D
skoda ze me to vubec netrapi co si tady o me nekdo mysli :D
SEAT LEON CUPRA

Dědek Rejsek
Příspěvky: 20
Registrován: 17 úno 2007 11:52

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od Dědek Rejsek »

ahoj Katy,kdy vás bude vysílat ta telka a na čem. Děkuju za odpověď,pošli mi ji na ICQ

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od provocation »

ty woe to mi hlava nebere...jak maly deti... :(
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

Uživatelský avatar
L.N.07
Příspěvky: 247
Registrován: 02 kvě 2007 01:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od L.N.07 »

Dědek Rejsek píše:je mi líto,ale výsledky máme jen ve formě výtisků,časomíra nám je nedokázala přeposlat. Je slíbeno,že během dnešního dne budou na jejich stránkách zveřejněny. Veškeré připomínky k časům prosím posílejte jim. Nedokážeme se vám vyjádřit k časům . Ručí za ně časomíra . Měli dokonce i kalibraci v pořádku . Časy byli překontrolovány po vyjetí sjetin Turbo Devils a ti problém taky neviděli. Každopádně za časy ručí časomíra a případné neshody jste mohli řešit na místě ještě cca hodinu po skončení sprintů . 4asomíra byla přítomna. Nebyl však podán žádný oficielní protest,tak nechápu proč teď toto vše řešíte. S pár lidmi jsme se o tom bavili na místě . O tomto samém a sami přiznali,že pokud nebyl protest podán ,tak nemá cenu nic řešit. Každopádně jaro bude zase měřit pan Hejral.

a nešlo by ty výtisky nascenovat či vyfotit a hodit sem???
Koupím letní pneu 225/35 19" nebo 235/35 19"

Didi
Příspěvky: 55
Registrován: 23 čer 2006 16:41

Příspěvek od Didi »

Ivan píše:
rallik píše:
.:Kroci:. píše:jo docela dobrej sraz , pekny plasty hlavne takze to tam vsechno svistelo jak na ve formulich , libilo se mi to :) :lol:
NO jako sraz to byl uplně nejlepčí jako sem zadnej lepci nevidel jako,ale fakt dobry hlavne ty tunaci s tema vytuninkovanejma karama vit kroci!ty byly nej!
no jako a pak nas jako nechteli pustit mezi libofky ze prej mame malo plastu na aute a ze prej sme tam jako jeli jednu zatacku jako smikem(ja nevim jak je ten odbornej nazev ten jak byl f tom fást fjůrus)no a jako pořád datel že prej boky sou jako jinde(jo už odborně boky).tak jako sme tam stali mezi nakejma tunakama s nakejma hustejma samolepkama a sli se podivat a co tam bilo,a fakt dobri jako!
Prosímtě zopakuj si pravidla českého pravopisu!
8) :smich: :smich: to je neskutecny, co lidi ze sebe dokazou vyplodit...

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Breta pekne keca ...

Příspěvek od Rudi »

ReNo píše:
Zemi píše:
ReNo píše:breta, vcera jsem se dozvedel u nas na HC klubu od Zemiho nasledujici :

Casy jsou nesmysl!!! ReNo vis o tom Cliu RS? Jeli jste pry proti sobe... Vis ze je rychlejsi a zajel 14,1s taky spolecne s Maturou a jeste dalsima dvema ...


Nevim jednu jedinou jizdu, ze bych s Tebou jel, nacez ze by jsi me sesekal??? Jestli jsi se mnou jel a sesekal me, tak mas zlutou corvette ne? To bylo jedine auto ktere me opravdu sesekalo a to poradne ... pak jeste jednou opel stribrnej, ale tam jsem mel seklou spojku :(
Ale verim, ze bych si Tveho zadku vsiml ... to jestli jsme spolu jeli a ja te nevidel, pac jsi byl v rade schovan jinde, to netusim, ale rozhodne si tu tvou sekyrku nepamatuju :))

jo jinac, stribrna Honda Prelude je muj vuz a zajel jsem 14.136 (auto za viteznym cernym Unem v turbu ...
Bretovi jsem to jiz preposilal na icq neboj se... :wink: Vypada to ze jsi dal vsechny cece raketa dost. :lol: Ja si snad na HSM vezmu popcorn az budu koukat na tvoje sprinty. :D Hlavne nebrec a neurazej se. :wink: Zadny hadky.
V pohode, todle me fakt neurazi. Netvrdim ze jsem dal vsechny :) ale na slikach me radne sesekala jen ta corvette ... prohru o auto nepocitam, pac pri 4 autech vedle sebe to ani nejde moc videt ... ale tu se mluvi ne o vyrovnanem souboji, ale o tom ze me zdrtil :)
JInac pri volnych jizdach nejezdili zrovna rakety, jet tam neco silnejsiho, dostal bych, proste nemam duvod to nepriznat :)
:smich2:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
zabicka.alenka
Příspěvky: 528
Registrován: 31 led 2005 16:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabicka.alenka »

Rudi, myslim, ze neni duvod k smichu... Ja se pri rozjezdu soustredim jen na sebe a ani pri dvou autech (natoz pri ctyrech) nedokazu cumet, jestli druhej odstartoval najednou se mnou nebo o trochu driv. To jsou takove chvilky, ktere podle me, clovek neni schopen zaregistrovat.

marfik
Příspěvky: 22
Registrován: 12 říj 2006 13:24

Příspěvek od marfik »

hej co mi berete wokurku to jsem já :pistolnik: megana sem viděl jede dobře clio to samé sem zvedavej na mimon sprinty na tomhle štěrku neřešim!

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

marfik píše:hej co mi berete wokurku to jsem já :pistolnik:
Picus... :smich2:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

blah
Příspěvky: 860
Registrován: 23 úno 2005 08:50

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od blah »

http://www.casomeric.com/vysl.php?&lang=&view=730

vysledky online :D

konecne pod 16 ! :D
NA PRODEJ!!!!!!
Brock B1 17" 5x100
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=117931" onclick="window.open(this.href);return false;

GrandBOY
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp 2006 18:49

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od GrandBOY »

zabicka.alenka píše:
GrandBOY píše:Neviděl někdo na sprintech slečnu s Citroen Xsara VTS? To auto bylo docela slušně rychlé. Vždy jsme ho předjížděli jen tak tak, ale každopádně se chci zeptat, co to je VTS, nějaká odlehčená sportovní verze? Má nějaký výkonnější motor?
Odpovedi uz tu mas... s cim jsi jezdil???
Mercedes SLK.
Ty časomíry jsou velmi zajímavé.... :twisted:
Na volnejch jsme tě předjeli, to si pamatuješ. Bylo to o jedno auto. Ale na měřenejch máme čas o sekundu horší, tomu fakt nerozumím. :roll:

blah
Příspěvky: 860
Registrován: 23 úno 2005 08:50

Příspěvek od blah »

Obrázek
NA PRODEJ!!!!!!
Brock B1 17" 5x100
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=117931" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
gismo
Příspěvky: 1007
Registrován: 28 zář 2006 00:23
Bydliště: Praha, small city
Kontaktovat uživatele:

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od gismo »

GrandBOY píše:
zabicka.alenka píše:
GrandBOY píše:Neviděl někdo na sprintech slečnu s Citroen Xsara VTS? To auto bylo docela slušně rychlé. Vždy jsme ho předjížděli jen tak tak, ale každopádně se chci zeptat, co to je VTS, nějaká odlehčená sportovní verze? Má nějaký výkonnější motor?
Odpovedi uz tu mas... s cim jsi jezdil???
Mercedes SLK.
Ty časomíry jsou velmi zajímavé.... :twisted:
Na volnejch jsme tě předjeli, to si pamatuješ. Bylo to o jedno auto. Ale na měřenejch máme čas o sekundu horší, tomu fakt nerozumím. :roll:
zeby?
Tak koukam na vysledky do 3500ccm, kde se umistil Wertheim (druhy admin http://CzechTuning.cz) na 3.miste (BMW M3). A co tam nevidim na poslednim miste Mercedes CLK 320. To ten kompressor asi nic moc, co? :)
Přílohy
zeby grandboy
zeby grandboy
IMG_0204.JPG (152.22 KiB) Zobrazeno 1876 x

Uživatelský avatar
zabicka.alenka
Příspěvky: 528
Registrován: 31 led 2005 16:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od zabicka.alenka »

GrandBOY píše:
zabicka.alenka píše:
GrandBOY píše:Neviděl někdo na sprintech slečnu s Citroen Xsara VTS? To auto bylo docela slušně rychlé. Vždy jsme ho předjížděli jen tak tak, ale každopádně se chci zeptat, co to je VTS, nějaká odlehčená sportovní verze? Má nějaký výkonnější motor?
Odpovedi uz tu mas... s cim jsi jezdil???
Mercedes SLK.
Ty časomíry jsou velmi zajímavé.... :twisted:
Na volnejch jsme tě předjeli, to si pamatuješ. Bylo to o jedno auto. Ale na měřenejch máme čas o sekundu horší, tomu fakt nerozumím. :roll:
Jasne ze si to pomatuju - ten Tvuj vyraz nejde zapomenout :lol:
Ten cas ve vysledkach rozhodne neni muj - jednoduche vysvetleni.

Uživatelský avatar
MarAt
Příspěvky: 682
Registrován: 10 říj 2004 11:10
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarAt »

Koukám,že se nikdo nedostal pod 12s :twisted:
crx 4x4 boosted- 10.23s
8x národní rekord ve sprintu na 1/4míle
exige gt3,gsx,mr2,200sx aj.
www.marat.cz

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Příspěvky: 1002
Registrován: 25 lis 2004 22:44
Bydliště: praha

Příspěvek od Tommy-cupra »

MarAt píše:Koukám,že se nikdo nedostal pod 12s :twisted:
u petra hoska je to jen otazka casu, bohuzel nevysel start a kdyz vysel, nevlezla 4ka,ale myslim ze mimon bude hodne zajimava
SEAT LEON CUPRA

GrandBOY
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp 2006 18:49

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od GrandBOY »

gismo píše:
GrandBOY píše:
zabicka.alenka píše: Odpovedi uz tu mas... s cim jsi jezdil???
Mercedes SLK.
Ty časomíry jsou velmi zajímavé.... :twisted:
Na volnejch jsme tě předjeli, to si pamatuješ. Bylo to o jedno auto. Ale na měřenejch máme čas o sekundu horší, tomu fakt nerozumím. :roll:
zeby?
Tak koukam na vysledky do 3500ccm, kde se umistil Wertheim (druhy admin http://CzechTuning.cz) na 3.miste (BMW M3). A co tam nevidim na poslednim miste Mercedes CLK 320. To ten kompressor asi nic moc, co? :)
Paráda, vyfotil jsi moje záda. :)
Kámo, zaprvé jsem napsal Mercedes SLK, né CLK. Zadruhé jsme byli v kategorii do 2500 ne do 3500 a konečně za třetí, Mercedes CLK320, který mimochodem ani kompressor nemá patří uživateli Skála z tohoto fórumu. :?:

Uživatelský avatar
leon4x4
Příspěvky: 1389
Registrován: 24 dub 2004 22:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od leon4x4 »

Tommy-cupra píše:
MarAt píše:Koukám,že se nikdo nedostal pod 12s :twisted:
u petra hoska je to jen otazka casu, bohuzel nevysel start a kdyz vysel, nevlezla 4ka,ale myslim ze mimon bude hodne zajimava
Myslím že tak ani tak by to pod 12 nebylo. V Milovicích na to prostě není povrch. Když jsem jel zkušební jízdu rozskákalo se mi to tak, že nešlo dát dvojku a nakonci jsem to na 3ku poslal bokem a celou otočku jsem lehounce (v Hoškovicích se mi chytne i dvojka) a snadno držel auto bokem. Trakce srovnatelná s šotolinou v Sosnové.
Petr hošek dokonce utžil slušnou ránu do blatníku a krom laku který ho opsutil tam měl slušnou díru. Z trati jsem odnesl nádherný 8cm dlouhý vratový šroub, pár kusů betonu a asfaltu.......

Asi se jim už nevešlo do rozpočtu jedno koště, příště si beru svoje. :?:
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.ecumaster.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Příspěvky: 1002
Registrován: 25 lis 2004 22:44
Bydliště: praha

Příspěvek od Tommy-cupra »

leon4x4 píše:
Tommy-cupra píše:
MarAt píše:Koukám,že se nikdo nedostal pod 12s :twisted:
u petra hoska je to jen otazka casu, bohuzel nevysel start a kdyz vysel, nevlezla 4ka,ale myslim ze mimon bude hodne zajimava
Myslím že tak ani tak by to pod 12 nebylo. V Milovicích na to prostě není povrch. Když jsem jel zkušební jízdu rozskákalo se mi to tak, že nešlo dát dvojku a nakonci jsem to na 3ku poslal bokem a celou otočku jsem lehounce (v Hoškovicích se mi chytne i dvojka) a snadno držel auto bokem. Trakce srovnatelná s šotolinou v Sosnové.
Petr hošek dokonce utžil slušnou ránu do blatníku a krom laku který ho opsutil tam měl slušnou díru. Z trati jsem odnesl nádherný 8cm dlouhý vratový šroub, pár kusů betonu a asfaltu.......

Asi se jim už nevešlo do rozpočtu jedno koště, příště si beru svoje. :?:
to souhlasim, bordel na trati strasnej, to letiste se trosku rozpada :D
SEAT LEON CUPRA

Uživatelský avatar
Skala
Příspěvky: 436
Registrován: 18 kvě 2004 10:41
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od Skala »

gismo píše: Tak koukam na vysledky do 3500ccm, kde se umistil Wertheim (druhy admin http://CzechTuning.cz) na 3.miste (BMW M3). A co tam nevidim na poslednim miste Mercedes CLK 320. To ten kompressor asi nic moc, co? :)

Tam kompressor nemám 8) Auto není na ježdění 402 metrů rovně, a na to co jezdím ho zatím nepotřebuju :lol:
CLK 320 race@fun
S 430Long klídek
http://web.unmz.cz/autoslalom/

Uživatelský avatar
Skala
Příspěvky: 436
Registrován: 18 kvě 2004 10:41
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skala »

Tak tady pár fotek ze sprintů, driftů i leštěnek 8)



http://skalav.rajce.idnes.cz/Tuning_Sra ... _13.10.07/


Kdyby někdo chtěl v hi-res, tak stačí říct.
CLK 320 race@fun
S 430Long klídek
http://web.unmz.cz/autoslalom/

Dědek Rejsek
Příspěvky: 20
Registrován: 17 úno 2007 11:52

Příspěvek od Dědek Rejsek »

leon4x4 píše:
Tommy-cupra píše:
MarAt píše:Koukám,že se nikdo nedostal pod 12s :twisted:
u petra hoska je to jen otazka casu, bohuzel nevysel start a kdyz vysel, nevlezla 4ka,ale myslim ze mimon bude hodne zajimava
Myslím že tak ani tak by to pod 12 nebylo. V Milovicích na to prostě není povrch. Když jsem jel zkušební jízdu rozskákalo se mi to tak, že nešlo dát dvojku a nakonci jsem to na 3ku poslal bokem a celou otočku jsem lehounce (v Hoškovicích se mi chytne i dvojka) a snadno držel auto bokem. Trakce srovnatelná s šotolinou v Sosnové.
Petr hošek dokonce utžil slušnou ránu do blatníku a krom laku který ho opsutil tam měl slušnou díru. Z trati jsem odnesl nádherný 8cm dlouhý vratový šroub, pár kusů betonu a asfaltu.......
????????????????????????????????????????????????????????????
Asi se jim už nevešlo do rozpočtu jedno koště, příště si beru svoje. :?:

GrandBOY
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp 2006 18:49

Příspěvek od GrandBOY »

Dědek Rejsek píše:
leon4x4 píše:
Tommy-cupra píše: u petra hoska je to jen otazka casu, bohuzel nevysel start a kdyz vysel, nevlezla 4ka,ale myslim ze mimon bude hodne zajimava
Myslím že tak ani tak by to pod 12 nebylo. V Milovicích na to prostě není povrch. Když jsem jel zkušební jízdu rozskákalo se mi to tak, že nešlo dát dvojku a nakonci jsem to na 3ku poslal bokem a celou otočku jsem lehounce (v Hoškovicích se mi chytne i dvojka) a snadno držel auto bokem. Trakce srovnatelná s šotolinou v Sosnové.
Petr hošek dokonce utžil slušnou ránu do blatníku a krom laku který ho opsutil tam měl slušnou díru. Z trati jsem odnesl nádherný 8cm dlouhý vratový šroub, pár kusů betonu a asfaltu.......
????????????????????????????????????????????????????????????
Asi se jim už nevešlo do rozpočtu jedno koště, příště si beru svoje. :?:
Musím jenom souhlasit. Při sprintech došlo k tomu, že nám pár slušných kamenů udělalo nehoráznou díru v laku. Lak totálně sedřenej až na barvu karoserie. To jsem ještě v životě neviděl. Takže pro mě Milovice tímto skončily. :roll:

Uživatelský avatar
gismo
Příspěvky: 1007
Registrován: 28 zář 2006 00:23
Bydliště: Praha, small city
Kontaktovat uživatele:

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od gismo »

Skala píše:
gismo píše: Tak koukam na vysledky do 3500ccm, kde se umistil Wertheim (druhy admin http://CzechTuning.cz) na 3.miste (BMW M3). A co tam nevidim na poslednim miste Mercedes CLK 320. To ten kompressor asi nic moc, co? :)

Tam kompressor nemám 8) Auto není na ježdění 402 metrů rovně, a na to co jezdím ho zatím nepotřebuju :lol:
sorry, se omlouvam, sem nevedel, vono je to hrozne podobny :) Estre jednou sorry.

Uživatelský avatar
gismo
Příspěvky: 1007
Registrován: 28 zář 2006 00:23
Bydliště: Praha, small city
Kontaktovat uživatele:

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od gismo »

GrandBOY píše:
gismo píše:
GrandBOY píše: Mercedes SLK.
Ty časomíry jsou velmi zajímavé.... :twisted:
Na volnejch jsme tě předjeli, to si pamatuješ. Bylo to o jedno auto. Ale na měřenejch máme čas o sekundu horší, tomu fakt nerozumím. :roll:
zeby?
Tak koukam na vysledky do 3500ccm, kde se umistil Wertheim (druhy admin http://CzechTuning.cz) na 3.miste (BMW M3). A co tam nevidim na poslednim miste Mercedes CLK 320. To ten kompressor asi nic moc, co? :)
Paráda, vyfotil jsi moje záda. :)
Kámo, zaprvé jsem napsal Mercedes SLK, né CLK. Zadruhé jsme byli v kategorii do 2500 ne do 3500 a konečně za třetí, Mercedes CLK320, který mimochodem ani kompressor nemá patří uživateli Skála z tohoto fórumu. :?:
njn, chtel jsem auto, nejak si mi ta vlezl, tak jsem to pak vyfotil znova (bez tebe)

GrandBOY
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp 2006 18:49

Re: Milovice - fotky, videa, výsledky

Příspěvek od GrandBOY »

gismo píše:
GrandBOY píše:
gismo píše: zeby?
Tak koukam na vysledky do 3500ccm, kde se umistil Wertheim (druhy admin http://CzechTuning.cz) na 3.miste (BMW M3). A co tam nevidim na poslednim miste Mercedes CLK 320. To ten kompressor asi nic moc, co? :)
Paráda, vyfotil jsi moje záda. :)
Kámo, zaprvé jsem napsal Mercedes SLK, né CLK. Zadruhé jsme byli v kategorii do 2500 ne do 3500 a konečně za třetí, Mercedes CLK320, který mimochodem ani kompressor nemá patří uživateli Skála z tohoto fórumu. :?:
njn, chtel jsem auto, nejak si mi ta vlezl, tak jsem to pak vyfotil znova (bez tebe)
Rozumím.
Jinak to SLKčko je na prodej. Za 399 tisíc.

Odpovědět

Zpět na „Fotky ze srazů“