Nedovedu pochopit

Prostě videa

Moderátor: Jardafox

Odpovědět
Uživatelský avatar
kujon
Příspěvky: 2409
Registrován: 24 črc 2004 23:34
Bydliště: Chotěboř, Brno.
Kontaktovat uživatele:

Nedovedu pochopit

Příspěvek od kujon »

Myslim si že vcelku zajímavé video. Minimálně stojí alespoň za shlédnutí ;)

http://vids.myspace.com/index.cfm?fusea ... id=7909776
Pug 106 S16 - splašená francouzská krabička :afro:
A také něco většího německého.

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom_ »

takovy vocasy bych proste zaviral,fakt velci frajeri no

Uživatelský avatar
badczech
Příspěvky: 197
Registrován: 11 dub 2007 14:50
Bydliště: Maroubra Beach

Příspěvek od badczech »

Skvěle udělaný videjko....


Náckové zasraný.. To jsou ty hrdinové, co jich dvacet seřeže jednoho, co s blbě podívá třeba, že? a když člověk na jednoho osmělého hajlovače vyběhne, tak zdrhá a volá o pomoc... Hrdina... :roll:

Uživatelský avatar
antik
Příspěvky: 195
Registrován: 15 dub 2005 11:22
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od antik »

moc pěkně udělaný videjko!

jinak - chraňbůh, abych s nima souhlasil, jen mi to nedá a reaguju na "badczech" - nemyslim si, že je to záležitost jenom nácků... ono i z vlastní zkušenosti vim, že i "spoluobčané" se chovají stejně. Zrovna tuhle jsem šel po ulici - šli proti mně dva občané tmavší pleti a jeden mi plivnul pod nohy. Jak se do lesa volá, tak se od antíka plive, udělal jsem to samý, nenechám se urážet. Užuž naznačoval, že po mě půjde a ten druhej na něj začal: "nech ho, vole, héj".. křiknul jsem na ně "cože" a odkráčel s ochrannou pomůckou nasazenou na ruce v kapse... Toho smrada znám od vidění, když jdu na ulici proti němu, ani se mi nekoukne do očí... Jakmile je aspoň ve dvou, dělá machra...

Tim jsem chtěl jen říct, že to opravdu není záležitost jenom nácků...
ex: Vaginateur "Megí", 96, 1,6i 55 kW
ex: Vaginateur Laguna II Grandtour, 1,9 dCi, 88 kW, privilége
ex: "Black Hawk" Pug 106, 1,2 44 kW
ex: pěškobus
ex: Oo=[][]=oO Bimmer e36 318iS
nyní: Oo=[][]oO Helmut von Bleifreistein

david 136
Příspěvky: 245
Registrován: 24 říj 2007 16:49
Bydliště: olomouc

Re: Nedovedu pochopit

Příspěvek od david 136 »

Nackove sou svine nejvetsi, mam s tim osobni zkusenost kdyz asi 10 nacku zmlatilo moje tri kamose, vyjebanci. proste to bylo 10:3 a jak to asi dopadlo, jeden otres mozku, druhej dokopanej jak svina a treti par ran taky chytl.

Uživatelský avatar
Dave0401
Příspěvky: 11602
Registrován: 10 kvě 2005 13:20
Bydliště: D.L. City
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedovedu pochopit

Příspěvek od Dave0401 »

video udelane vazne super... Adobe AE tipuju a spousta hodin prace

a k obsahu.. skoda mluvit.... :(

nezalezi na pleti, narodnosti, nabozenstvi ....
hovada se najdou vsude...

zkuste nekdo pustit vlastni dceru nebo syna k veceru nekam ven... treba ke znamym co bydli kousek od vas... a nekomu se nezalibi a dopadne to jako to pise david 136 nademnou...

proste clovek ma strach o sebe i o sve blizke, protoze nejhorsi jsou ty "skupiny" to jsou vsichni hrdinove a pak ty nastedky jsou desne...
AUDI TTS 2.0 TFSI S-Tronic Quattro (Stage 1: 320HP / 420Nm)
VW Jetta VI TSI
VW Golf VI TSI
Škoda Octavia 1.6 MPI

Uživatelský avatar
Kovisek
Příspěvky: 55
Registrován: 11 úno 2007 19:48

Příspěvek od Kovisek »

Celkem zcestny video, naprosto nesouvisle informace a navic mi pride ta baba co to komentuje jak sjeta. Motat nejaky cesky skinheads a 2sv valku do jednoho??....

Nesimpatizuju s zadnou mensinou, vetsinou nebo skupinou. Jsou mi vsichni ukradeny..

Ale radsi at si nackove hajlujou nekde zavreny v hospode nez aby mi banda fetaku behala po poli a ja celej vykend nemohl spat a jeste mi vznikla nekolikatisicova skoda..
Vsechny holky jsou Devky, jen kluci z TF to nevidi...

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom_ »

Kovisek píše:Celkem zcestny video, naprosto nesouvisle informace a navic mi pride ta baba co to komentuje jak sjeta. Motat nejaky cesky skinheads a 2sv valku do jednoho??....

Nesimpatizuju s zadnou mensinou, vetsinou nebo skupinou. Jsou mi vsichni ukradeny..

Ale radsi at si nackove hajlujou nekde zavreny v hospode nez aby mi banda fetaku behala po poli a ja celej vykend nemohl spat a jeste mi vznikla nekolikatisicova skoda..
tak mi uved ty zcestne informace, kamo spis sjety mi tady pripadas jen ty, :roll:

Uživatelský avatar
Kovisek
Příspěvky: 55
Registrován: 11 úno 2007 19:48

Příspěvek od Kovisek »

Tom_ píše:
Kovisek píše:Celkem zcestny video, naprosto nesouvisle informace a navic mi pride ta baba co to komentuje jak sjeta. Motat nejaky cesky skinheads a 2sv valku do jednoho??....

Nesimpatizuju s zadnou mensinou, vetsinou nebo skupinou. Jsou mi vsichni ukradeny..

Ale radsi at si nackove hajlujou nekde zavreny v hospode nez aby mi banda fetaku behala po poli a ja celej vykend nemohl spat a jeste mi vznikla nekolikatisicova skoda..
tak mi uved ty zcestne informace, kamo spis sjety mi tady pripadas jen ty, :roll:
Aha pan je chytrej tak mi napis nejakou spojitost mezi Nacistickou risi za 2sv a skinheads...
Vsechny holky jsou Devky, jen kluci z TF to nevidi...

Uživatelský avatar
Neluška
Příspěvky: 1359
Registrován: 03 bře 2005 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedovedu pochopit

Příspěvek od Neluška »

proč používají jejich hesla? Proč používají jejich pozdrav?
Audi 80 cabrio

Uživatelský avatar
RifleMan
Příspěvky: 471
Registrován: 08 pro 2005 20:17
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RifleMan »

Kovisek píše:
Tom_ píše:
Kovisek píše:Celkem zcestny video, naprosto nesouvisle informace a navic mi pride ta baba co to komentuje jak sjeta. Motat nejaky cesky skinheads a 2sv valku do jednoho??....

Nesimpatizuju s zadnou mensinou, vetsinou nebo skupinou. Jsou mi vsichni ukradeny..

Ale radsi at si nackove hajlujou nekde zavreny v hospode nez aby mi banda fetaku behala po poli a ja celej vykend nemohl spat a jeste mi vznikla nekolikatisicova skoda..
tak mi uved ty zcestne informace, kamo spis sjety mi tady pripadas jen ty, :roll:
Aha pan je chytrej tak mi napis nejakou spojitost mezi Nacistickou risi za 2sv a skinheads...
Asi myslíš třetí říši že? No a co mají společné? Například naprosto shodné názory na nacistickou ideologii o jedné nadrase ktérá má vládnout všem.
Jinak super skupina škoda že nevydaly nějaké album.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kovisek
Příspěvky: 55
Registrován: 11 úno 2007 19:48

Příspěvek od Kovisek »

RifleMan píše:
Kovisek píše:
Tom_ píše:tak mi uved ty zcestne informace, kamo spis sjety mi tady pripadas jen ty, :roll:
Aha pan je chytrej tak mi napis nejakou spojitost mezi Nacistickou risi za 2sv a skinheads...
Asi myslíš třetí říši že? No a co mají společné? Například naprosto shodné názory na nacistickou ideologii o jedné nadrase ktérá má vládnout všem.
Jinak super skupina škoda že nevydaly nějaké album.
Takze ty 16lety kluci co tu behaj a maj ostruhany vlasy na kratko chteji vladnout vsem? Opravdu v to veris, nebo to je jen prevzatej idealistickej nazor odpurce vyclenene skupiny?
Vsechny holky jsou Devky, jen kluci z TF to nevidi...

Uživatelský avatar
vt.tuner
Příspěvky: 1470
Registrován: 05 lis 2006 13:02
Bydliště: Nürburgring

Příspěvek od vt.tuner »

Videjko fakt super udělané...
Yamaha FZ1 N
Kawasaki ZX10R

Kroci
Příspěvky: 3214
Registrován: 22 čer 2005 16:09
Bydliště: P-Town
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kroci »

ja taky nechapu ty lidi na co si hrajou pritom si vubec neumi predstavit jaky to muselo bejt v ty dobe ziti ... video krasne udelany :?:
Stilyng objemem nenahradýš

Kód: Vybrat vše

www.strasse.cz - oblečení s autotématikou

Uživatelský avatar
RifleMan
Příspěvky: 471
Registrován: 08 pro 2005 20:17
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RifleMan »

Kovisek píše:Takze ty 16lety kluci co tu behaj a maj ostruhany vlasy na kratko chteji vladnout vsem? Opravdu v to veris, nebo to je jen prevzatej idealistickej nazor odpurce vyclenene skupiny?
Pokud zvedají pravici a zdraví se "sieg heil" a pravidelně se scházejí na těch jejich seancích tak ano.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kovisek
Příspěvky: 55
Registrován: 11 úno 2007 19:48

Příspěvek od Kovisek »

RifleMan píše:
Kovisek píše:Takze ty 16lety kluci co tu behaj a maj ostruhany vlasy na kratko chteji vladnout vsem? Opravdu v to veris, nebo to je jen prevzatej idealistickej nazor odpurce vyclenene skupiny?
Pokud zvedají pravici a zdraví se "sieg heil" a pravidelně se scházejí na těch jejich seancích tak ano.
To same tedy mohu rict o satanistech? Fetacich? Jeptiskach? Kazdeho z nich muzu spojovat s cernou minulosti...

Podle meho je to nesmysl, at si kazdej dela co chce, neverim tomu ze nekolik malo lidi neco zmeni, pokud nebudou porusovat zakon (tim zrovna nemylsim propagaci fasisnu nekde v hospodach) ale napriklad zabijet lidi na ulicich atakpod je mi vcelku ukradeny kdo si co dela.

A kdyz doplnim o zivotni zkusenost, tak se mi nikdy nestalo abych na ulici potkal skinheady a meli na me blby keci nebo se snazili vyvolat konflikt, naproti tomu nasi spoluobcane tmave pleti (rikejme jim treba cigani) tak u nich se mi nestalo abych nesel vecer domu nepotkal skupinku 5 a nesnazili se vyvolat konflikt .. Bohuzel pro lidi v mem okoli jsem nekonfliktni typ az do te doby dokud me nekdo nenapadne, je jedno jestli bude bilej, cernej nebo barevnej, bude mit holou hlavu nebo dredy, pokud si zacne neco se mnou tak do toho davam vse a tak to i dopada..

A tim bych to ukoncil :wink:
Vsechny holky jsou Devky, jen kluci z TF to nevidi...

SAM
Příspěvky: 481
Registrován: 13 pro 2004 22:28
Bydliště: PRAHA 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SAM »

cikani,anarchisti a fetky jedna velka pakaz,smaznout je ze sveta a na to nemusim byt nacek :lol:

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Starlet »

Kovisek píše:Celkem zcestny video, naprosto nesouvisle informace a navic mi pride ta baba co to komentuje jak sjeta. Motat nejaky cesky skinheads a 2sv valku do jednoho??....

Nesimpatizuju s zadnou mensinou, vetsinou nebo skupinou. Jsou mi vsichni ukradeny..

Ale radsi at si nackove hajlujou nekde zavreny v hospode nez aby mi banda fetaku behala po poli a ja celej vykend nemohl spat a jeste mi vznikla nekolikatisicova skoda..
Jsi idiot :(
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Starlet »

SAM píše:cikani,anarchisti a fetky jedna velka pakaz,smaznout je ze sveta a na to nemusim byt nacek :lol:
Hm, názor hodná inteligenta :?
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

vrkuboy
Příspěvky: 618
Registrován: 29 zář 2007 02:53
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vrkuboy »

Video je krasne udelane ale bohuzel s dost hroznym obsahem, ale na druhou stranu si kazdy uvedomi jak hrozna doba to byla a sem rad ze v te dobe neziju, nadruhou stranu kdyz si po praze mohou behat neonacisti a v Madarsku buji narodni garda, tak o tom zacinam pochybovat.
Meli by je mlatit 3x denne misto jidla aby jim to z hlavy vytloukli.
Renó Megan Scényk - 79 kW
Fijat 126p - moc kW

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Starlet »

vrkuboy píše:Video je krasne udelane ale bohuzel s dost hroznym obsahem, ale na druhou stranu si kazdy uvedomi jak hrozna doba to byla a sem rad ze v te dobe neziju, nadruhou stranu kdyz si po praze mohou behat neonacisti a v Madarsku buji narodni garda, tak o tom zacinam pochybovat.
Meli by je mlatit 3x denne misto jidla aby jim to z hlavy vytloukli.
Mluvíš mi z duše, konečně někdo s mozkem v hlavě. Takový video by měli pouštět na základkách
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
Hans
Příspěvky: 638
Registrován: 08 led 2005 20:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans »

Starlet píše:
vrkuboy píše:Video je krasne udelane ale bohuzel s dost hroznym obsahem, ale na druhou stranu si kazdy uvedomi jak hrozna doba to byla a sem rad ze v te dobe neziju, nadruhou stranu kdyz si po praze mohou behat neonacisti a v Madarsku buji narodni garda, tak o tom zacinam pochybovat.
Meli by je mlatit 3x denne misto jidla aby jim to z hlavy vytloukli.
Mluvíš mi z duše, konečně někdo s mozkem v hlavě. Takový video by měli pouštět na základkách
naprostý souhlas, jestli někdo byl v Osvětimi nebo Březince, tak to pochopí. Byl jsem tam jednou a víckrát bych tam dobrovolně asi nejel. Tyhle hajzly bych tam na pár dní zavřel ať si to vyzkoušejí :?:
Audi A3 8L, 1.9TDI

HUMMER - Like nothing else

Smyk překvapí pouze toho, kdo v něm právě není...

Odpovědět

Zpět na „Video“