OT: Rovnátka

Tuningová scéna v Hradci a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

OT: Rovnátka

Příspěvek od LuckyR »

Zdárek, mám na Vás jeden dotaz, přítelkyně studuje v Hradci, a chodí tam i kzubaři a ten jí doporučil fixní rovnátka nahoru i dolů, problém je v tom že by jí to vyšlo na 12,000. A tak se chci zeptat jestli náhodou někdo z vás nemá nebo neměl rovnátka a neví o něčem levnějším.
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Rovnátka

Příspěvek od Tom_ »

LuckyR píše:Zdárek, mám na Vás jeden dotaz, přítelkyně studuje v Hradci, a chodí tam i kzubaři a ten jí doporučil fixní rovnátka nahoru i dolů, problém je v tom že by jí to vyšlo na 12,000. A tak se chci zeptat jestli náhodou někdo z vás nemá nebo neměl rovnátka a neví o něčem levnějším.
ja nosil jen sundavaci,vzdycky sem si je daval jak sem byl doma a nebo sel spat a spoko ,myslim ze v te dobe to i pojistovna neco platila nebo tak neco . ale je to uz tak 10 let zpatky mozna vice
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Rovnátka

Příspěvek od LuckyR »

Tom_ píše:
LuckyR píše:Zdárek, mám na Vás jeden dotaz, přítelkyně studuje v Hradci, a chodí tam i kzubaři a ten jí doporučil fixní rovnátka nahoru i dolů, problém je v tom že by jí to vyšlo na 12,000. A tak se chci zeptat jestli náhodou někdo z vás nemá nebo neměl rovnátka a neví o něčem levnějším.
ja nosil jen sundavaci,vzdycky sem si je daval jak sem byl doma a nebo sel spat a spoko ,myslim ze v te dobe to i pojistovna neco platila nebo tak neco . ale je to uz tak 10 let zpatky mozna vice
Tohle právě neni hrazený no :(
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Uživatelský avatar
Sagi
Příspěvky: 582
Registrován: 05 dub 2005 17:05
Bydliště: VM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sagi »

kolik ji prosimte je ze ji chtej dat rovnatka? jinak teda o nicem nevim :oops:
VW Passat Variant 1,8 T

Uživatelský avatar
LuckyR
Příspěvky: 2621
Registrován: 09 čer 2005 22:34
Bydliště: Teď už Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckyR »

Sagi píše:kolik ji prosimte je ze ji chtej dat rovnatka? jinak teda o nicem nevim :oops:
jE Jí 20 ona byla za ontodentistou nebo jak se to píše páš se jí začali stáčet trojky nahoře
Španělští hřebci zemřeli..teď jezdím na německých konících
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.

Uživatelský avatar
Sagi
Příspěvky: 582
Registrován: 05 dub 2005 17:05
Bydliště: VM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sagi »

LuckyR píše:
Sagi píše:kolik ji prosimte je ze ji chtej dat rovnatka? jinak teda o nicem nevim :oops:
jE Jí 20 ona byla za ontodentistou nebo jak se to píše páš se jí začali stáčet trojky nahoře
no kazdopadne ji to nepreju :(
VW Passat Variant 1,8 T

Uživatelský avatar
LadushkaK
Příspěvky: 52
Registrován: 25 bře 2008 12:00
Bydliště: Beroun

Příspěvek od LadushkaK »

Sagi píše:
LuckyR píše:
Sagi píše:kolik ji prosimte je ze ji chtej dat rovnatka? jinak teda o nicem nevim :oops:
jE Jí 20 ona byla za ontodentistou nebo jak se to píše páš se jí začali stáčet trojky nahoře
no kazdopadne ji to nepreju :(
hi hi...sice trochu opožděně, ale jelikož jsem se sem přidala k vám, tak oznamuju, že rovnátka už mam a ani mi moc nevaděj :wink:

Odpovědět

Zpět na „Hradec Králové“