Aktuální fota vašich aut

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od SPEEDY »

Sem to dneska trochu vopucoval :)

Obrázek
Obrázek
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od hattori_hanzo »

kujon píše:rejsing drajva drifta paua žel bohu v fwd kontrold slajd ani hovno bum bác vyděláno nasedano :D
Ty jsi hovado,to už skoro ani není možný! :smich:
✠Luftwaffle✠

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

Trhyy píše:
Panda píše:
Trhyy píše: No jo, já sem tady eště nepsal co se stalo :lol:

Prostě sem pospíchal z jednoho docela důležitýho a akutního důvodu, projel sem centrem Prahy, pokračoval dál po D1 a chtěl sjet na Spořilov, asi tak 300m před sjezdem sem tam měl asi 170, předemnou dvě auta co měli mezi sebou tak 100m mezeru, tak sem začal brzdit že se vecpu mezi ně, to se nakonec ukázalo jako né moc bezpečný, tak sem předjel obě a zařadil se zpátky do odbočovacího pruhu, na začátku sjezdu sem tam měl asi tak 140, malinko sem si eště před tou zatáčkou přibrzdil a začal zatáčet, sjezd byl malinko z kopce tak se to malinko sklouzlo prdelí, tak sem podřadil na 3ku, dal podlahu a kontra a myslel že se to z toho vytáhne, no nevytáhlo a jak to bylo pořád z kopečka tak si to rohem lízlo svodidla, to je celý, bejt to zadohrab tak se to nestalo, moje blbost neměl sem pospíchat a jet jako prase
oujé jak seš drsnej 170, 140, kontra, dal podlahu, hmm vytáhnout, se zadohrabem by se to nestalo :smich: :smich: :smich:
trhaču trhaču, změnil jsi se velice
To si s pandou nezažil vid ? S Pandou si zažil akorát tak boky na ledu se samolepkou No Fear a pak si tady s nima machroval :lol: Se zadohrabem by se to opravdu nestalo, ale to by si snad měl vědět :wink:
Nechci se nějak chválit, ale myslim že když sem tu situaci dokázal zachránit aspon takhle, tak asi nějak ta teorie který se ty směješ nějakej význam
heh když pominu reakci jak malýho děcka tak nou fír jsem tam nikde neměl, to vídejo asi myslíš toto ne :D
http://www.youtube.com/watch?v=31gJ6fDYYK0
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od Jardafox »

hattori_hanzo píše:
kujon píše:rejsing drajva drifta paua žel bohu v fwd kontrold slajd ani hovno bum bác vyděláno nasedano :D
Ty jsi hovado,to už skoro ani není možný! :smich:
von už je totiž pavlík 4 den v lihu, tak se nediv :)
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od milosh »

Trhaci ty ses fakt vocas, to jak popisujes svoji akci, tak mam spis pocit ze jsi to nekde vodrel pri parkovani a ted delas tlaky jakej si sef kdyz mas jeste mokrej ridicak :lol:

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od Trhyy »

milosh píše:Trhaci ty ses fakt vocas, to jak popisujes svoji akci, tak mam spis pocit ze jsi to nekde vodrel pri parkovani a ted delas tlaky jakej si sef kdyz mas jeste mokrej ridicak :lol:
Máš pravdu, jela malinká holka na tříkolce a nabourala mi to a já aby sem oslnil místní lidi tak se si todle vymyslel :oops:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
boboradik
Příspěvky: 77
Registrován: 17 pro 2006 21:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boboradik »

tak sem koupil nový kolečka docela změna oproti 16", sou to AEZ Zeus 8,5 18", akorát sem musel přestříkat límce, byly úplně sežraný od soli
Obrázek

Obrázek
ex:Suzuki Swift ala Gti, Fiat Brava TDs, BMW e36 sedan tjuning, BMW e36 318IS Mpaket Dakar gelb kanárek prostě, MB w210 290TD, BMW e46 320d Titan silver Mpaket
pracovní auto: Audi 80 Avant tdi
project: je to tu: vykuchaná e30 :)

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od Rudi »

moc pěkný kolesa 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od provocation »

myslel sem ze se tady k tomu vyjadrovat nebudu, ale neda mi to...o Trhym bych rekl asi tak tohle: " :roll: " - myslim, ze ho to naprosto presne vystihuje...a to neni jen na zaklade ty "bouracky" ale jeho posledniho chovani tady..
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lefi »

O vikendu na scirocco srazu se probudim a nějakej vožralej idiot mi zrejvá kapotu cvočkama na prdeli...fakt dmnce co si lidi dokážou dovolit.
Přílohy
Obraz130.jpg
Obraz130.jpg (237.91 KiB) Zobrazeno 1571 x

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chamelion »

lefi píše:O vikendu na scirocco srazu se probudim a nějakej vožralej idiot mi zrejvá kapotu cvočkama na prdeli...fakt dmnce co si lidi dokážou dovolit.
Něco hodně podobnýho se mi stalo v mimoni...přijdu ke stanu a před nim mi spal vožrala, svlečeny boty a když sme ho začli vyhazovat, tak se nám nasoukal pod stan :lol: následně odešel bez jedný boty...

Uživatelský avatar
Pepezx
Příspěvky: 1107
Registrován: 22 led 2006 20:13
Bydliště: Vidlákov za Prahou Hodnost: Pokustón
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepezx »

lefi píše:O vikendu na scirocco srazu se probudim a nějakej vožralej idiot mi zrejvá kapotu cvočkama na prdeli...fakt dmnce co si lidi dokážou dovolit.
jak by rekl Mad Bear ..... vyndal sem zpod masky skanie tyc na hever a sel sem
podpis odstraněn adminem. Ivan

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lefi »

Pepezx píše:
lefi píše:O vikendu na scirocco srazu se probudim a nějakej vožralej idiot mi zrejvá kapotu cvočkama na prdeli...fakt dmnce co si lidi dokážou dovolit.
jak by rekl Mad Bear ..... vyndal sem zpod masky skanie tyc na hever a sel sem
njn,měl jsem ho vzít rezervou po čuně:D ale tak nevěděl jsem jestli to nahodou neni někdo od scirocc,tak jsem nechtěl dělat bordel :oops:

ale jinak sešlost pěkná 8)
Přílohy
DSCF2344.JPG
DSCF2344.JPG (158.65 KiB) Zobrazeno 1528 x

Uživatelský avatar
Johny_X
Příspěvky: 1182
Registrován: 26 zář 2005 15:59
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Johny_X »

lefi píše:O vikendu na scirocco srazu se probudim a nějakej vožralej idiot mi zrejvá kapotu cvočkama na prdeli...fakt dmnce co si lidi dokážou dovolit.
to je urciite blic
johnyperez#KEHOrennsport

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od biohazard »

tve Lefi to ti tam chrápal takhle celou noc? :lol:

vrkuboy
Příspěvky: 618
Registrován: 29 zář 2007 02:53
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vrkuboy »

lefi to je Vyskov?
Renó Megan Scényk - 79 kW
Fijat 126p - moc kW

Uživatelský avatar
kujon
Příspěvky: 2409
Registrován: 24 črc 2004 23:34
Bydliště: Chotěboř, Brno.
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od kujon »

Přes tu naší prdelku jeli ve čtvrtek 3 šíra za sebou, tak teďka už vim proč :D
Pug 106 S16 - splašená francouzská krabička :afro:
A také něco většího německého.

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od Georgeos »

Trhyynka píše:
DOEMIXXX píše:
Trhyy píše: A co si vo sobě jako myslíš ty vole ? Cejtíš se drsně jo ? :lol:
Nikdy se neboural, nikdy si neměl žádnou krizovku vid :roll:
Fakt si mě pobavil :lol:
kde je foto tvy mazdy jak si boural?
Hýr iz it, je to jenom ťuknutí naštěstí

Obrázek
To jsem myslel že to auto vydrží dýl nezničený :(
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

Eiffel píše:Zaplatil to auto? Je to v tuhle chvíli auto někoho jinýho? Tak co vás sere. Tohle se mohlo stát komukoli. Prostě je to jeho auto, nikomu se nic nestalo, tak co do něj rejete? Vy jste nikdy nepomuchlali plechy? Proč jste nenadávali do pičusů i tomu se seatem, co ho vyválel v poli? Kdyby to auto vzal a zapálil, může vám to být jedno a není to hned kvůli tomu pičus.
Trochu problém je Ajfeli v tom, že Trhyy to auto zatím stále nepřepsal a já jsem pořád vedenej jako majitel. Kdyby se něco stalo tak jsem měl problém já. Alespoň do přepisu s tím mohl jezdit bez nehody a ne 170ti kilometrovou rychlostí! Já teď raději poletím v pátek na úřad to přepsat jelikož mi Trhyy poslal zpět techničák (doufám) abych to mohl udělat. Dřívější domluva byla taková že jsem mu dal plnou moc a měl to přepsat on beze mně což ani po 16 dnech stále není ! Kdyby se něco stalo, tak má původní pojistka je zrušená, auto není přepsaný a já bych se z toho asi posral !!!! Nechci si ani domýšlet situaci kdyby někoho srazil, nebo do někoho ve 140 vlítnul, měl bych z toho problému jak nasráno. Upřímě mě to docela hodně nasralo, že takhle riskuje (na moje triko) !

BTW: Trhy, když jsi mi psal že jsi auto uvařil, bylo mi to divný jelikož já s ním nikdy neměl problém, pak si mi psal že odešla benzínová pumpa, nakonec že auto vůbec nejede, a pak že mu shořeli kabely pod palubkou. Boha jeho, tohle je 19 let starý auto který má podle tacháku nalítáno 230 000 km a já nevím, jestli nebylo ještě stáčeno než jsem ho koupil před pěti lety já. Nicméně, ty se divíš že to auto nejede a má půl věcí na motoru v hajzlu když ho točíš do červenýho, ve 140 dáváš trojku a a bežně s ním lítáš jako kráva? To auto se mnou bylo zvyklý jezdit maximálně 130 (nemáme u nás dálnici takže 130 na 90 v noci je dost). Nediv se až to auto odvaříš kompletně. Mohlo najezdit možná ještě 100 000 km. Mě 5 let sloužilo bez toho aby mě někde nechalo, a ty ho za dva týdny zničíš tak, že je nabouraný a nejede s motorem v háji. Nicméně je to tvoje auto takže ti do toho mohu pramálo kecat. Jen mi ho trochu líto.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Techničák sem poslal, tak jak bylo domluveno 8) Auto sem nestihnul do dneška přepsat a to protože sem ho od tebe o víkendu koupil a hnedka na začátku tejdne se posralo, příští tejden ve středu se spravilo, řikám si fajn zajedu v pondělí ( první nejbližší úřední den ) na uřad to zajistit a po dvou dnech auto opět nejezdí, tak přece nepojdu na evidenčku na laně :wink:
Bud si jistej že kdyby se cokoliv stalo že nějakou špínu nenechám na tobě, ale beru na sebe, ostatně sem i uvedenej v podepsaný kupní smlouvě, jelikož je to už moje auto a klidně ti to podepíšu na papír a nechám notářem ověřit 8) S autem sem celou dobu jezdil víceméně v normálu, todle byla krizovka že sem fakt hodně pospíchal a proto sem i v týdle rychlosti ( ne ve 140ti, to už mě smyk dost přibrzdil, tak na 110) dal 3ku a to proto že sem chtěl zkusit jestli mě to auto ze zatáčky nevytáhne a možná i malinko jo :wink: Taky mě sere že sem to auto tuknul, ale zboří se snad svět ? Auto se spraví co nejdřív to bude.
A auto vařilo proto že se netočí vrtule, což se taky hnedka spraví, ani jednu vinu nedávám tobě, ale stáří autu, tak moc nechápu smysl tvýho trochu útočnýho ( nebo mi to aspon přijde ) příspěvku vůči mě
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
Žigi
Příspěvky: 278
Registrován: 01 pro 2005 17:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žigi »

Thač je holt mladej nevybouřenec....takovejch bohužel je:(
Abych jen nekecal:D
Tak tady moje 23 let starý auto:-)
Obrázek
Mini Cooper 1,3 SPi & Mini Cooper S
+ some daily cars

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lefi »

vrkuboy píše:lefi to je Vyskov?
jj Vyškov

Bio: Nevim jak dlouho se tam valel..ja šel spat v 4 rano a probudilo mě to 7:30,takže tam nějak dlouho být nemohl...

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

Trhyy píše:Techničák sem poslal, tak jak bylo domluveno 8) Auto sem nestihnul do dneška přepsat a to protože sem ho od tebe o víkendu koupil a hnedka na začátku tejdne se posralo, příští tejden ve středu se spravilo, řikám si fajn zajedu v pondělí ( první nejbližší úřední den ) na uřad to zajistit a po dvou dnech auto opět nejezdí, tak přece nepojdu na evidenčku na laně :wink:
Bud si jistej že kdyby se cokoliv stalo že nějakou špínu nenechám na tobě, ale beru na sebe, ostatně sem i uvedenej v podepsaný kupní smlouvě, jelikož je to už moje auto a klidně ti to podepíšu na papír a nechám notářem ověřit 8) S autem sem celou dobu jezdil víceméně v normálu, todle byla krizovka že sem fakt hodně pospíchal a proto sem i v týdle rychlosti ( ne ve 140ti, to už mě smyk dost přibrzdil, tak na 110) dal 3ku a to proto že sem chtěl zkusit jestli mě to auto ze zatáčky nevytáhne a možná i malinko jo :wink: Taky mě sere že sem to auto tuknul, ale zboří se snad svět ? Auto se spraví co nejdřív to bude.
A auto vařilo proto že se netočí vrtule, což se taky hnedka spraví, ani jednu vinu nedávám tobě, ale stáří autu, tak moc nechápu smysl tvýho trochu útočnýho ( nebo mi to aspon přijde ) příspěvku vůči mě
Neber ho útočně. Jen sem měl strach aby pak nebyl problém kdyby se bouralo. Páč jak jsem napsal už nemám pojistku a nic, a vážně netuším jak by k tomu úřady přistoupily. Měl jsem totiž informaci tu, že bych to odsral já. Jinak jsem ti chtěl jennaznačit že je nutný brát ohled na stáří toho auta, ale pokud říkáš že jinak jezdíš normálně pak ok. Přeci jenom je to skoro 19 let co to auto jezdí :wink:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Jo v pohodě :D Jak sem psal papíry sem dneska ráno poslal ( omlouvám se že sem to v pátek nestihl ) todle auto ani nemá smysl honit, mam to auto na obyčejný ježdění z místa A do místa B, ne na závody, ta jízda jak sem to tuknul byla vyjímečně rychlá a proto sem to tuknul, neni to nic drastickýho naštěstí, jinak by mě to sralo možná víc než tebe, todle auto je škoda zničit 8)
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
Pepezx
Příspěvky: 1107
Registrován: 22 led 2006 20:13
Bydliště: Vidlákov za Prahou Hodnost: Pokustón
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepezx »

z toho vyplyva ze nejezdi rychle !!! je videt ze ti to moc nejde
podpis odstraněn adminem. Ivan

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Pepezx píše:z toho vypliva ze nejezdi rychle !!! je videt ze ti to moc nejde
jj ja sem jel vlastně poprvý v životě rychle :shock: A je mi uplně jasný že každej kdo tady rejpe by ten skoro vracák projel aspon tak v kilu padesáti :lol:
Jenom se zeptám když nějakej rally jezdec nabourá, taky mu budeš psát aby nejezdil rychle že mu to moc nejde ?


A už se těšim až tu někdo napíše že se srovnávám s rally jezdcem
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od lefi »

Proč by jsme to měli psat s rally jezdci?Ale samo když bude levej jako ty tak mu to napíšem :D :D :D

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od Trhyy »

lefi píše:Proč by jsme to měli psat s rally jezdci?Ale samo když bude levej jako ty tak mu to napíšem :D :D :D
od tebe to sedí :lol:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od lefi »

Trhyy píše:
lefi píše:Proč by jsme to měli psat s rally jezdci?Ale samo když bude levej jako ty tak mu to napíšem :D :D :D
od tebe to sedí :lol:
já vím,proto to taky píšu...za celou dobu jsem ještě nic nezničil...

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: Aktuální fota vašich aut.

Příspěvek od Trhyy »

lefi píše:
Trhyy píše:
lefi píše:Proč by jsme to měli psat s rally jezdci?Ale samo když bude levej jako ty tak mu to napíšem :D :D :D
od tebe to sedí :lol:
já vím,proto to taky píšu...za celou dobu jsem ještě nic nezničil...
Nevim jak to bylo s tim bořenym šírem, jestli si za to moh ty, nebo ne, každopádně je to uplně jedno
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Odpovědět

Zpět na „Pokec“