Místo na nafocení aut- HK

Tuningová scéna v Hradci a okolí
Odpovědět
Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Místo na nafocení aut- HK

Příspěvek od Mr_xx »

Poradte mi nějak pěkná místa na nafoecní aut.. Nějaký jsem už viužil ale v Hradci Kr. jich asy nebude mnoho.... Nebo okolí
Hledám spíše něco průmyslového rázu, staré, zchátralé budovy, prostě industrial, ale taky pěkná architektura.... Hlavně aby tam byl normla příjezd autem...

Díky :)

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2005 09:02

Příspěvek od Milda »

Klasicky misto je vstup na Malsovicky stadion, industrial by byl dobry v ZVU, ale tam Te asi jen tak nepusti, ale dobra mista jsou i kolem (kdyz jedes kolem ZVU k Benzine a nebo smer Kukleny - Almet a spol....). Dobry industrialek je jeste v ulici za svetelnou krizovatkou u "Kremlu" - prodavali tam tusim Jeepy, areal naproti policejnim opravnam (da se do nej zajet, kluci tam maji dilny) a bude toho urcite mnohem vic... P.S. jestli pojedes neco fotit nektery vikend, klidne se ozvi :wink:

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_xx »

Milda píše:Klasicky misto je vstup na Malsovicky stadion, industrial by byl dobry v ZVU, ale tam Te asi jen tak nepusti, ale dobra mista jsou i kolem (kdyz jedes kolem ZVU k Benzine a nebo smer Kukleny - Almet a spol....). Dobry industrialek je jeste v ulici za svetelnou krizovatkou u "Kremlu" - prodavali tam tusim Jeepy, areal naproti policejnim opravnam (da se do nej zajet, kluci tam maji dilny) a bude toho urcite mnohem vic... P.S. jestli pojedes neco fotit nektery vikend, klidne se ozvi :wink:
U malšáku jsem fotil, do ZVU nevim jestli by mě pustili tak jako do Kovošrotu- o tom přemejšlim dost dlouho...
v ZVU je i nějaka tuning dilna, takže by to problém možná byt neměl...

Potřebuju domluvit s majitelema aut, na recenze aut.. :)
tak dám vědět, nějak... :?:

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_xx »

nějaky další tip?

Uživatelský avatar
Merglos
Příspěvky: 235
Registrován: 17 dub 2006 20:58
Bydliště: 20 Km od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merglos »

Mr_xx píše:nějaky další tip?
TESCO :lol:
Peugeot 106 S16

vendys
Příspěvky: 62
Registrován: 01 pro 2005 21:58
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od vendys »

co třeba letiště-řekneš na bráně že jedeš do Revila a můžeš jet téměř kamkoliv. Nebo areál bývalého Montasu tam je taky dost míst k focení...
do ZVU se dostaneš v pohodě stačí nahlásit že jedeš např na čištění interéru, nabo do fy AVT atd....nebo naproti je ještě firma excon steel /byvala chemie ZVU/ tak si taky stačí vymyslet nějákou pí*ovinu :lol: /

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_xx »

vendys píše:co třeba letiště-řekneš na bráně že jedeš do Revila a můžeš jet téměř kamkoliv. Nebo areál bývalého Montasu tam je taky dost míst k focení...
do ZVU se dostaneš v pohodě stačí nahlásit že jedeš např na čištění interéru, nabo do fy AVT atd....nebo naproti je ještě firma excon steel /byvala chemie ZVU/ tak si taky stačí vymyslet nějákou pí*ovinu :lol: /
jojo díky za nápady, ale jak to vypadá nikomu,koho jsem oslovil, se do recenze nechce.... :roll:

vendys
Příspěvky: 62
Registrován: 01 pro 2005 21:58
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od vendys »

A špatný místo není v areálu bývalého ČKD - výpadovka na Náchod. U vjezdu je pracovník bezpečnostní služby, oznámíš že si jedeš vyzvednout balík do přepravní služby Toptrans a je to....to jsem včera vyzkoušel :D

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_xx »

vendys píše:A špatný místo není v areálu bývalého ČKD - výpadovka na Náchod. U vjezdu je pracovník bezpečnostní služby, oznámíš že si jedeš vyzvednout balík do přepravní služby Toptrans a je to....to jsem včera vyzkoušel :D
:lol: ukaž nějaky fotky jak to tam vypadá :)))

vendys
Příspěvky: 62
Registrován: 01 pro 2005 21:58
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od vendys »

Mr_xx píše:
vendys píše:A špatný místo není v areálu bývalého ČKD - výpadovka na Náchod. U vjezdu je pracovník bezpečnostní služby, oznámíš že si jedeš vyzvednout balík do přepravní služby Toptrans a je to....to jsem včera vyzkoušel :D
:lol: ukaž nějaky fotky jak to tam vypadá :)))
ja tam byl sluzebne a fakt jsem jel pro balik :lol: fotak jsem si nevzal, bohuzel....fotky asi nebudou, moc casto tam nejezdim...

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_xx »

vendys píše:
Mr_xx píše:
vendys píše:A špatný místo není v areálu bývalého ČKD - výpadovka na Náchod. U vjezdu je pracovník bezpečnostní služby, oznámíš že si jedeš vyzvednout balík do přepravní služby Toptrans a je to....to jsem včera vyzkoušel :D
:lol: ukaž nějaky fotky jak to tam vypadá :)))
ja tam byl sluzebne a fakt jsem jel pro balik :lol: fotak jsem si nevzal, bohuzel....fotky asi nebudou, moc casto tam nejezdim...
:roll: jej :(

Uživatelský avatar
standho
Příspěvky: 132
Registrován: 16 lis 2005 20:51
Bydliště: Chlumec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standho »

A co takhle zajet do kometu ve vážní, vem si sebou nějaké železo a foták , myslým že u železnýho šrotu by to nemuselo vypadat špatně :?:
Fiat Brava 1.6 16V 100SX

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_xx »

standho píše:A co takhle zajet do kometu ve vážní, vem si sebou nějaké železo a foták , myslým že u železnýho šrotu by to nemuselo vypadat špatně :?:
Jojo nad tím jsem taky uvažoval... ale že bych do leštěnky tahal železo... :lol:
Bych se snima musel nějak domluvit... :?:

Jirke
Příspěvky: 70
Registrován: 19 pro 2005 16:13
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na nafocení aut- HK

Příspěvek od Jirke »

Zdarec, ja sem se jednou dostal do kaliště, odpadni zona elektrarny Opatovice. Pojedete Vysoká, Bukovina a za BUkovinou pred podjezdem vlevo, je tma zavora, ale pres vsedni dny je otevrena a kdyz budete mit stesti, tak vas tam ani nikdo nenachyta. Je to takova mesicni krajina, ja tomu rikam Cernobyl ;)

Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tajwan »

ja sem videl ve skladistni super zatisi kde jsou naskladany vraky na sobe.. myslim ze to jsou mitsubishi.. nejaky lancery i 000gt sem tam videl..:-)maji tam nejaci chlapci garaz o opravujou tam kary.. :?:

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na nafocení aut- HK

Příspěvek od TOMIK__007 »

Hlavně by to k těm autum na nafocení chtělo nějaký roštěnky :-)

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na nafocení aut- HK

Příspěvek od Mr_xx »

:lol: to potom už na mistě tolik nezáleží :)

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na nafocení aut- HK

Příspěvek od TOMIK__007 »

Jenže v dnešní době je problém takovou sehnat, co mě to dává pokoušet se nějakou ukecat pak k nafocení fáva, a zatím se moc nedaří no ..

Mr_xx
Příspěvky: 992
Registrován: 26 kvě 2005 16:05
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na nafocení aut- HK

Příspěvek od Mr_xx »

ozvy se mi na ICQ, o někom bych věděl :-D :lol:

Odpovědět

Zpět na „Hradec Králové“