Vzduchový podvozek

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Zamčeno
vectrak
Příspěvky: 105
Registrován: 23 úno 2005 19:26

Vzduchový podvozek

Příspěvek od vectrak »

Nikde jsem nedohledal tohle téma. A zajímala by mě zkušenost na vzduchové podvozky, popřípadě jestli nemáte nějaké dobré kontakty na lidi co je dělají za rozumný peníze.

Tady jsem našel jeden odkaz na kluka co je dělá a zdá se mi to dobrý i za rozumný peníze, tak mě zajímá jestli nevíte ještě o něčem?

http://x-306.webgarden.cz/e-shop-podvozky" onclick="window.open(this.href);return false;

tsin
Příspěvky: 413
Registrován: 15 čer 2006 19:22

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od tsin »

delal vetsinu aut na ceskym tuning cupu, za tu cenu bych jinde nehledal..
racing: OOOO 2,3 QUATTRO turbo
daily: OOOO A4 avant B5
fun: nissan pathfinder 3.0 V6

vectrak
Příspěvky: 105
Registrován: 23 úno 2005 19:26

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od vectrak »

něco takovýho jsem chtěl vědět :wink:

Fanys
Příspěvky: 262
Registrován: 24 bře 2005 10:35
Bydliště: Mladá Bolelsav
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od Fanys »

Mužu doporučit, přitule ho mám od Luboše na svím Probe a pohoda..
www.cajickydmarusky.cz - sypané a sáčkové čaje, černý čaj, zelený čaj, kvetoucí čaje, horká čokoláda, Hot Apple, čaj London, Oxalis, VeltaTea, dárková balení.

vectrak
Příspěvky: 105
Registrován: 23 úno 2005 19:26

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od vectrak »

Fanys píše:Mužu doporučit, přitule ho mám od Luboše na svím Probe a pohoda..
Díky.. Jedinej problém je dálka :( Nepamatuješ si jak dlouho trvala montáž?

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od NeviM »

hele a nevite jestli by mi umel nasadit jenom novy mechy na tlumice? myslim misto seriovejch mechu ktery jsou soucasti tlumice, novy jdou jen s celym tlumicem a jsou hrozne drahy a nedari se mi uz nekolik let najit nekoho kdo by vymenil jen ty mechy :?
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od máca »

Vaca zde na foru prodava komplet vzduchac vymontovanej z bmw e 30, ale svym zpusobem je to jedno na co to namontujes, vsechny v principu fungujou stejne, jinak zkusenosti s nim mam takovy, ze vaca to ma na aute 2 roky a v pohode, zezacatku se muselo vychytat par much, jako treba najit vhodnej kompresor k foukani a dostatecny prurez hadic vedeni stlacenyho vzduchu, ale to je spis vec ktera te nezajima :) jestli jde o jizdni vlastnosti, tak na bawu byli tlumice koni a ten vzduchac a dalo se s tim jezdit v pohode, jde o to jak se to postavi, u vaci to bylo postaveny tak, ze kdyz se to shodilo uplne na zem, tak se s autem dalo porat jeste ject a i zatacet, akorat nesel dat plnej rejd, ale da se to taky postavit tak, ze kdyz to shodis, tak si to lehne "nabricho" ale zase tohle reseni asi neni idealni kdyz se ti to nahodou nekde posere a ty zrovna nepojedes 50 km/h :twisted: jinak co se tyce tuhosti tak to funguje presne naopak nez sportovni podvozek-kdyz mas auto nafoukly/zvedly tak je ten podvozek tuhej, kdyz to shodis tak je mekkej na normalni jizdu je potreba si najit "idealni" nastaveni kombinace komforu a jizdnich vlastnosti, jinak bawo sme meli i na autodromu a tam se osvedcilo mit ho nahore, jako vypadalo to blbe-koza, ale zase se to absolutne nenaklanelo, na sprinty zase zadek nahore a predek dole, ono to pak zabranilo tomu efektu motorovyho clunu kdy se ti pri akcelereci zabori zadek auta k zemi a prislo mi ze to ma lepsi trakci
cabrio bukvice

tsin
Příspěvky: 413
Registrován: 15 čer 2006 19:22

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od tsin »

NeviM píše:hele a nevite jestli by mi umel nasadit jenom novy mechy na tlumice? myslim misto seriovejch mechu ktery jsou soucasti tlumice, novy jdou jen s celym tlumicem a jsou hrozne drahy a nedari se mi uz nekolik let najit nekoho kdo by vymenil jen ty mechy :?
mozna by bylo lepsi kdyby si se ho zeptal sam :) v sz mas telefon
racing: OOOO 2,3 QUATTRO turbo
daily: OOOO A4 avant B5
fun: nissan pathfinder 3.0 V6

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od NeviM »

dik, zejtra mu zavolam 8)
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Fanys
Příspěvky: 262
Registrován: 24 bře 2005 10:35
Bydliště: Mladá Bolelsav
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od Fanys »

Nejprve jsme mu odvezli tlummie a cca 3 týdny než si to vše objednal a připravil pak jsme mu dali auto v pátek a v neděli pro něj jeli..
www.cajickydmarusky.cz - sypané a sáčkové čaje, černý čaj, zelený čaj, kvetoucí čaje, horká čokoláda, Hot Apple, čaj London, Oxalis, VeltaTea, dárková balení.

vectrak
Příspěvky: 105
Registrován: 23 úno 2005 19:26

Re: Vzduchový podvozek

Příspěvek od vectrak »

Ok, díky :wink:

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a brzdy“