Auta kolem nás

Tuningová scéna v Budějicích a okolí

Moderátor: extreme

Uživatelský avatar
Brutus
Moderátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 23 pro 2004 22:47
Bydliště: Crash bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od Brutus »

On to právě nejni až zas tak zaměstananec...dělá jim stránky a věci kolem toho, ale nedělá jen pro ně :wink: A koupil to od "šéfa" rok starý...
E30 kundokábrolap
www.mrdna.cz

Uživatelský avatar
georg
Příspěvky: 479
Registrován: 31 pro 2004 11:09
Bydliště: Budějky
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od georg »

Brutus píše:On to právě nejni až zas tak zaměstananec...dělá jim stránky a věci kolem toho, ale nedělá jen pro ně :wink: A koupil to od "šéfa" rok starý...
To se mu šéf spíš pomstil.... :D

Uživatelský avatar
MOTyLEK
Příspěvky: 251
Registrován: 27 říj 2008 11:10
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od MOTyLEK »

bílý Wiesmann GT :lol: :lol: :lol: kua, poslintal jsem si sklo 8)
Nezáleží na tom co řídíš, ale jak to umíš řídit!
--------------------------------------------
http://pedric.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
opel vectra caravan 1.6 16V
NIKON D40

Uživatelský avatar
Brutus
Moderátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 23 pro 2004 22:47
Bydliště: Crash bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od Brutus »

georg píše:
Brutus píše:On to právě nejni až zas tak zaměstananec...dělá jim stránky a věci kolem toho, ale nedělá jen pro ně :wink: A koupil to od "šéfa" rok starý...
To se mu šéf spíš pomstil.... :D
No, néasy :lol:
E30 kundokábrolap
www.mrdna.cz

Budějčák
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2011 18:11

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od Budějčák »

Tak on tu po ČB jezdí i jakýsi pan Michek se svým Nissan GT-R speciálně upraveným na zhruba 850HP :D , dále kolem Nových Hodějovicích konkrétně Novohradská ulice jezdí žluté lamborghini a to je řev panečku . 1. září 2011 jsem dokonce zahlédl u OBI Rolls Royce Ghost a to vám říkám pánové , že mi málem vypadli oči , jaký to je luxus :D Před 3 dni jsem potkal i Porsche 911, tich aut porsche tu jezdí celkem dost, jinak na nádražní jsem viděl červený ferrari F430. No jezdí nám tu po ČB plno takových pěkný aut. Tady u nás v Nových Hodějovicích parkuje Porsche Panamera Turbo.

Uživatelský avatar
MOTyLEK
Příspěvky: 251
Registrován: 27 říj 2008 11:10
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od MOTyLEK »

Budějčák píše:Tak on tu po ČB jezdí i jakýsi pan Michek se svým Nissan GT-R speciálně upraveným na zhruba 850HP :D , dále kolem Nových Hodějovicích konkrétně Novohradská ulice jezdí žluté lamborghini a to je řev panečku . 1. září 2011 jsem dokonce zahlédl u OBI Rolls Royce Ghost a to vám říkám pánové , že mi málem vypadli oči , jaký to je luxus :D Před 3 dni jsem potkal i Porsche 911, tich aut porsche tu jezdí celkem dost, jinak na nádražní jsem viděl červený ferrari F430. No jezdí nám tu po ČB plno takových pěkný aut. Tady u nás v Nových Hodějovicích parkuje Porsche Panamera Turbo.
jojo, často je k vidění černá panamera, sem tam ještě zahlednu toho SRT8, nedávno jsem v Hrdějovicích zmerčil Viper, mercedes SLS AMG je v centru taky často vidět, žluté lambo jsem viděl ještě na převozkách, červené ferrari možná bude od Macha? , aut je tu požehnaně, jen je zahlédnout
Nezáleží na tom co řídíš, ale jak to umíš řídit!
--------------------------------------------
http://pedric.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
opel vectra caravan 1.6 16V
NIKON D40

Uživatelský avatar
Brutus
Moderátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 23 pro 2004 22:47
Bydliště: Crash bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od Brutus »

SRT-8 se vozím celkem často... :D Viper jsem u nás neviděl už hodně dlouho...ale zase se stěhuje zpět do Budějc ten zelený. A krom něj ještě další spousta zajímavých vozů... 8)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

aneb http://www.nejlevnejsisupersport.cz
E30 kundokábrolap
www.mrdna.cz

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od Lordík »

rychlá rada nezná někdo z okolí budějc (asi suché vrbné - dobrá voda) alfa romeo 166 na břiše s komplet naleštěnýma RH ZW1! chtěl bych ho kontaktovat a hodit čučku :D
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
D´ice
Příspěvky: 654
Registrován: 02 črc 2010 20:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od D´ice »

nemáš fotku? to bych taky rád zkoukl 8)
Life is too short to drive boring cars

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od Lordík »

viděl jsem ho už více krát, ale fotka není rád bych to vokoukl z blízka taky mě to zajímá jenom říkám v pohybu to byla dobrý pecka 8)
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
D´ice
Příspěvky: 654
Registrován: 02 črc 2010 20:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od D´ice »

já jí teda v budějkách ještě neviděl, kdyby se ti poštěstilo jí někde vyblejsknout tak mi dej vědět :wink:
Life is too short to drive boring cars

Uživatelský avatar
MOTyLEK
Příspěvky: 251
Registrován: 27 říj 2008 11:10
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta kolem nás

Příspěvek od MOTyLEK »

nějaké novinky? na Dobré Vodě jsem zahlédl Charger SRT8, zvuk to má nádherný. Ale jinak žádný zázrak, X5M zas tak úžasná není
Nezáleží na tom co řídíš, ale jak to umíš řídit!
--------------------------------------------
http://pedric.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
opel vectra caravan 1.6 16V
NIKON D40

Odpovědět

Zpět na „České Budějovice“