Problem. Autoradio Bremen CD 72 Blaupunkt.

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
JRM
Příspěvky: 4
Registrován: 30 dub 2012 14:47
Bydliště: East Europe.

Problem. Autoradio Bremen CD 72 Blaupunkt.

Příspěvek od JRM »

Prajem dobry den. Chlapi mam jeden problem a neviem ako to vyriesit, preto sa na Vas obraciam s prosbou o pomoc. Jedna sa o to ze, som pred tyzdnom dal auto do servisu na karosarsku opravu tak, som z auta vymontoval odnimaci celny panel + bezpecnostnu kartu z radia + som preventivne odpojil aj silovu cast k zosilovacom. Po prebrani auta zo servisu a vycisteni interieru som zasunul spominanu kartu a zacvakol panel, ale radio mi zacalo signalizovat KC-NOT-OK. Po dalsich moznych pokusoch sa mi to stale nedari rozchodit aj napriek pokusom najst moj zasity CZ manual, ale aj na nete to viedlo k neuspechu najdenia manualu takze, mi ostava iba taka to forma pomoci cez vas. Mozno niekto s vas mi bude vediet pradit ako dalej za co budem aj nesmierne vdacny. S pozdravom JRM. :hlazeni :wink:
Zafira YDTR 2,2 Elegance DVD. Hertz,Impulse,GrandZero. Borbet 17x8, Silver metal, carbon dach.

JRM
Příspěvky: 4
Registrován: 30 dub 2012 14:47
Bydliště: East Europe.

Re: Problem. Autoradio Bremen CD 72 Blaupunkt.

Příspěvek od JRM »

Pleass... Chlapi nevie nikto nic s vas ohladom toho mojho problemu, vonku je stale coraz teplejsie, a ja som bez music. :cry:
Zafira YDTR 2,2 Elegance DVD. Hertz,Impulse,GrandZero. Borbet 17x8, Silver metal, carbon dach.

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem. Autoradio Bremen CD 72 Blaupunkt.

Příspěvek od All »

Já nevím ale můžu ti poslat CZ manuál (jsem líný to v něm hledat) kyž mi dáš e-mail. Pokud ho nechceš zveřejňovat napiš mi na autoaudio@seznam.cz

JRM
Příspěvky: 4
Registrován: 30 dub 2012 14:47
Bydliště: East Europe.

Re: Problem. Autoradio Bremen CD 72 Blaupunkt.

Příspěvek od JRM »

mail; omi.jerry7@gmail.com Dikesss! 8) :wink:
Zafira YDTR 2,2 Elegance DVD. Hertz,Impulse,GrandZero. Borbet 17x8, Silver metal, carbon dach.

JRM
Příspěvky: 4
Registrován: 30 dub 2012 14:47
Bydliště: East Europe.

Re: Problem. Autoradio Bremen CD 72 Blaupunkt.

Příspěvek od JRM »

Tak vyskusalo sa vsetko podla manualu, ale radio vobec nereaguje na kartu ako by tam vobec nebola. Preto ak mozem tak, by som velmi rad niekoho poprosil s Vsl. PO-KE ci by nemal podobnu kartu na vyskusanie-overenie karty, to aby som vedel urcit chybu bud v karte alebo radiu. Dakujem :potlesk: :wink: 0948 833 957 alebo 0905 833 957. :pifko:
Zafira YDTR 2,2 Elegance DVD. Hertz,Impulse,GrandZero. Borbet 17x8, Silver metal, carbon dach.

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“