ESR metr (tester kondenzátorů)

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
murphy256
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2012 22:03

ESR metr (tester kondenzátorů)

Příspěvek od murphy256 »

Zdravím vás!
Měl by tu někdo zájem o ESR metr?
(ve zkratce ... slouží k měření ekvivalentního sériového odporu u kondenzátorů, nejčastější závada spínaných zdrojů - vadný elyt a tímto přípravkem je možné daný kondenzátor odhalit a ušetřit nemalé peníze za servis)

zde je náhled zařízení: http://mcu.cz/news.php?extend.1242.3" onclick="window.open(this.href);return false;

Nabízím Vám kompletně osazenou (displej, procesor,....) a otestovanou desku.
Jeden třídní mě požádal o kompletaci pro své maturanty z průmyslovky, že to dostanou jako dárek od školy.
Tak když už se to bude dělat, tak to chci nabídnout i dalším zájemcům.
Cena je 760 Kč + 60 Kč poštovné. Kdo je z Hradce Králové a okolí, tak je možné os. převzetí.
Termín dodání je cca v půlce května.
Kdo by tedy měl zájem, tak mě kontaktujte na murphy256@seznam.cz

Martin

murphy256
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2012 22:03

Re: ESR metr (tester kondenzátorů)

Příspěvek od murphy256 »

Zdravím Vás,
tak se mi přihlásili 4 lidi (bylo Vás sice víc, ale platba a komunikace se zastavila na tomto počtu) se zájmem o tento ESR metr. Osazování pro ně už probíhá a koncem měsíce jim budou odeslány oživené a osazené desky. Nechal jsem zatím vyrobit 10 kusů navíc, takže 6 kusů je Vám k dispozici. Při dalším zájmu mne můžete stále kontaktovat na murphy256@seznam.cz a nechám dodělat potřebný počet dle poptávky. Očekávejte po vyčerpání těch 6 zatím předpřipravených kousků tak max. měsíc čekací lhůtu na výrobu dalších (15 dnů zabere výroba DPS a pak naskladnění potřebných součástek). Platba probíhá předem. Deska je pak zasílána zabalená v bublinkovém obalu a bublinkové obálce.
Přílohy
ESR Metr - postup osazování - foceno narychlo mobilem
ESR Metr - postup osazování - foceno narychlo mobilem
esr-osazovani.jpg (143.96 KiB) Zobrazeno 4486 x

murphy256
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2012 22:03

Re: ESR metr (tester kondenzátorů)

Příspěvek od murphy256 »

Zájem o ESR Metry stále pokračuje, tak jsem nechal dodělat dalších 20 plošných spojů a postupně doplňuji zásobu součástek. Kdo má tedy zájem o tento měřák, tak podmínky jsou stále stejné. Platby předem, očekávané rozesílání této várky bude zhruba po půlce července 2012. Pro zručné kutily jsem udělal i možnost stavebnice.

Kdo má tedy zájem, tak zde si může přečíst pár informací o ESR metru: http://www.vzdalenydohled.cz/osazovani.htm

Kontakt: murphy256@seznam.cz nebo info@vzdalenydohled.cz

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“