Subwooferu v plate VS v rezerve + dalsi rady k zapojeni hudb

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
kladivkoo
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2012 11:49

Subwooferu v plate VS v rezerve + dalsi rady k zapojeni hudb

Příspěvek od kladivkoo »

posledni dobou jsem cetl hodne forum ohledne toho kam zapojit subwoofer (zatim zadny nemam ale jsem chudy student takze cenova relace do 1500 a je jedno jestli novy nebo pouzity), mam kratkou felicii, ktera sama o sobe ma malej kufr, takze bednu nebo tubu tam vazne NECHCI!!!, protoze uz takhle kdyz jezdim po vyletech tak mam velky problemy se do kufru se vsim vejit. mam doma komponetni repraky do prednich dveri a 3 kanalovy koaxialni ovaly do plata a ctyrkanalovy zesik 400W

budu rad za kazdy nazor ci radu

1) kam by jste dali SW do plata nebo do rezervy?
2) jaky je zvukovy rozdil kdyz rezervu vytlumim nebo ne? pokud velky tak cim ji mam tlumit?
3) kdybych chtel nad SW dat plexisklo nejak takhle (dovod ochrana plus nebude padat bordel. nebude to tlumit zvuk? pokud ano dalo by se to nejak vyresit aby to melo ochrany efekt stejny ale nemelo vliv na zvuk?nejak podobne jako na prvnim obazrku ale aby bylo plexi nad celym SW bez der? moje myslenka vychazi z obazrku cislo dva kde jsou SW a pred nim je plexi akorat je tam vic a vetsi diry do ozvucnice
Obrázek
Obrázek
4) da se zmustkovat vystup radia z 4x50W na 2x100W? mysleno spojit vystup prednich a zadnich repraku jen do prednich? jedna se mi o to ze na zesik bych chtel zapojit ovaly na 1. a 2. kanal a 3. a 4. bych spojil na SW

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“