Autodrom Most - V které PC hře?

Jsme na foru o autech a tak by zde tato kategorie asi neměla chybět.

Moderátoři: Rudi, iwi, blah

Odpovědět
Uživatelský avatar
T.i.m.u.r
Příspěvky: 350
Registrován: 08 bře 2010 17:43
Bydliště: Žatec / Ústí nad Labem / Praha / Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Autodrom Most - V které PC hře?

Příspěvek od T.i.m.u.r »

Nevím jestli se to tu už někdy nějak více diskutovalo, pokud ano, tak se omlouvám. Tlačítko "Hledat" už proběhlo (ale buď tu jsou topicy jenom o volných dnech na DROMu nebo jsem prostě slepej); heslem UTFG už jsem se taky řídil,...

Hledám nějakou počítačovou hru, v které bych se mohl povozit na autodromu v Mostě. Ideálně ne úplnou novinku, protože NTB by to nemusel vydýchat. (Třeba R.D.Grid hraju na nejnižší detaily úplně všeho + 800x600) A ještě ideálněji, kdyby měla v široké míře "customizovatelný obsah". Je mi jedno jestli to bude spíš arkáda nebo spíš simulace, ale volant momentálně nemám, takže kdyby to bylo uříditelné na šipkách, bylo by to fajn + by bylo fajn, kdyby se do hry dalo dodat široké spektrum aut. A nejvíc fajn by bylo, kdyby se daly zajíždět víceméně reálné časy.

Z toho co se mi podařilo vygooglit jsem postřehl pozitivní ohlasy na rFactor (ale nevím jak dobře by se to dalo uřídit na šipkách), který je sice v základu docela "socka", ale dá se do něj dodat spousta věcí.
A potom jakési GTR Evolution, o kterém jsem zatím ani neslyšel, takže kdyby mohl někdo poreferovat.

Případně, jak je už v nadpisu, kdyby někdo věděl ještě o něčem, neváhejte se zmínit. :pifko:
r.v.: 1974 - 55HP/80Nm

(Štukatérské, sochařské, restaurátorské práce - praxe více než 30let)
www.stukater.wz.cz

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Autodrom Most - V které PC hře?

Příspěvek od Gooder »

rFactor je simulátor a GTR Evolution tak nějak taky. Nevím, jestli Ti něco říká série GTR, GTR 2, Race, Race 07, Race On, STCC atp, tak defacto do této série spadá i GTR Evolution. Všechny zmíněné hry se dají hrát na klávesnici. Jakmile ale vypneš všechny asistenty, tak už je to horší :D
Oproti Gridu jsou tohle vyloženě simulátory, nepočítej tu s tím, že do zatáčky přiletíš a v klidu si v ní budeš brzdit a k tomu zatáčet. Chování aut je tu na jiné úrovni. Všechny tyhle hry mám a hrál jsem je, vím o čem mluvím. Na klávesnici jsem začínal a teď mám doma starý volant Logitech Formula Force GP a je to úplně o něčem jiném.

A pokud chceš upravitelný obsah, tak na to je nejvhodnější rFactor. Most v něm mám rád a jezdím ho hodně často. Navíc si myslím, že s GTR by jsi mohl mít problém se spuštěním hry.

Nedávno jsem přemýšlel, že bych si i koupil rFactor licenci na hraní po netu :)

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most - V které PC hře?

Příspěvek od rallik »

Jestli nemáš volant, tak na takový hry rovnou zapomeň a hraj arkády :wink:
Jinak most je opravdu velmi dobře zpracovanej v rFactoru, kterej je jako stvořenej pro veškerý mody jak aut tak i tratí, ale je to simulátor, takže volant nutnost.
KEHO rennsport

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Autodrom Most - V které PC hře?

Příspěvek od Gooder »

Není to nutnost, ze začátku jsem hrál na klávesnici a dalo se to ;)

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most - V které PC hře?

Příspěvek od rallik »

Zkoušel jsem to a nedokážu si to představit :D Ještě tak LFS na myši se dá, tam ale zase opravdu neni Most...
KEHO rennsport

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Autodrom Most - V které PC hře?

Příspěvek od Gooder »

Mně to šlo opravdu bez problému hrát :D Já si zase nedokážu představit hrát auta na myši :lol:

Mimochodem hraješ to pořád?

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most - V které PC hře?

Příspěvek od rallik »

Nene, bohužel já sám jsem si nikdy pořádnej volant domů nekoupil i když už se k tomu taky nějakou dobu odhodlávám :D Hrával jsem vždycky jenom u kamarádu, buď na G25 nebo na Logitechu Momo...
KEHO rennsport

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Autodrom Most - V které PC hře?

Příspěvek od Gooder »

Já mám obyčejný za pár šupů :D

Odpovědět

Zpět na „Závodní hry“