Rádio

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
pitrik818
Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2014 23:02

Rádio

Příspěvek od pitrik818 »

Dobrý den Před nedávnem jsem našel nějaké rádio z volva více fotky a chtěl bych se zeptat na to jestli se to dá připojit na trafo s 12 v a 2 ampérama chtěl jsou zkusit píchnout na to zdroj od pc ale ten má 12 v s 10 ampérama a tak se o to bojím když to má pojistky 7.5 a jak vůbec najdu kde je plus a kde mínus on tam vlastně jde střídavej proud ale i tak na ty repro nikde jsem to nenašel http://uloz.to/xAZM8S2b/fotky-rar" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 376
Registrován: 26 čer 2012 11:30

Re: Rádio

Příspěvek od ernst »

lepší autobaterie umí dát kolem 800A a stejně zařízení v autě neshoří :D

rádio si vezme jen tolik kolik bude potřebovat, takže se silnějšího zdroje neboj.
Soob 900NG B204l 136kw (zatím)

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio

Příspěvek od Dacan »

stahni si servisni manuál na to volvo a tam bys to měl najít, pak by to mohlo býr ještě na volvo forů kde řešily předělání volvo kostky na iso kostku. Za další si vypujč nějakou knihu o slaboproudu 8)

pitrik818
Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2014 23:02

Re: Rádio

Příspěvek od pitrik818 »

Takže když to žere střídavej proud tak jako že mám vzít všechny žluté 12v a černé spojit je do sebe a napájet a na netu žádnej návod není tohle rádio snad ani neexisutje

Uživatelský avatar
Tead
Příspěvky: 486
Registrován: 08 srp 2009 15:58
Bydliště: Plzeň

Re: Rádio

Příspěvek od Tead »

Spoj to a dej vedet co vsechno ti doma shorelo 8) nevim co resis vubec? Pokud chces to radio zprovoznit na PC zdroj tak t samozrejme neni nijak vyraznej problem. Kdyz si najdes dokumentaci k radiu pripadne autu. Ale vzhledem k tomu co pises bych v ramci tvoji bezpecnosti nejprve nastudoval zaklady elektrotechniky. Mas pravdepodobne uplne mylnou predstavu o fungovani elektrickych zarizeni a zdroju. Nevim ani kde jsi vzal ten stridavej proud?
Micra K11 CG10DE
EX: Elantra XD G4ED-G
Pluriel TUJ3P

Uživatelský avatar
fereros2
Příspěvky: 320
Registrován: 08 říj 2012 12:19
Bydliště: Cheb

Re: Rádio

Příspěvek od fereros2 »

hlavně od kdy jede autorádio na střídavej proud? V autě je stejnosměr a to samý i na zdroji...Jinak se zdrojem to taky není nic moc, pokud je to ATX, tak ho musíš spínat impulsem a vypínat natvrdo...Upřímně bych se na to vykašlal...nebo si sežeň nějaký normální trafo, třeba z notebooku, to umí taky kolem 2-3A, ale vetšinou při 19V, což rádio by zmáknout mohlo. Zapojení plus, mínus a stálej plus...

Sakum prdum kup si radši hifinu za pár kaček na Aukru spek

pitrik818
Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2014 23:02

Re: Rádio

Příspěvek od pitrik818 »

Tak jsem koukal po netu a není to radio od volva ale od Hyundai a tak jsem hledal dál iso od Hyundai a našel jsem to rádio už běží už jen zapojit repro a jede se dík moc :D

danielLoutnak
Příspěvky: 6
Registrován: 12 bře 2021 13:14

Re: Rádio

Příspěvek od danielLoutnak »

Zdravím, snad nevadí, že je dotaz trochu off topic, ale před nedávnem jsem vybíral repra do svého Volva a našel jsem tento eshop: https://www.2din.cz/reproduktory-volvo/ nemáte je od nich náhodou někdo? Budu rád za jakékoli rady a zkušenosti, do čeho jít.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Rádio

Příspěvek od Beaver »

danielLoutnak píše:
06 črc 2021 10:04
Zdravím, snad nevadí, že je dotaz trochu off topic, ale před nedávnem jsem vybíral repra do svého Volva a našel jsem tento eshop: https://www.2din.cz/reproduktory-volvo/ nemáte je od nich náhodou někdo? Budu rád za jakékoli rady a zkušenosti, do čeho jít.
Předražený, špatný, nebrat.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“