PC asi odešel... potřeba vykutat data...

Vše co se točí kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátor: Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PC asi odešel... potřeba vykutat data...

Příspěvek od MSG »

Tak nějak moje letité pc nechce od rána naběhnout, večer přitom ještě chodilo...

Popis vady:

Naběhne tato obrazovka:
pc1.jpg
Ovšem není možné na nic kliknout, klávesnice nereaguje (ani nesvítí). Není to tím, že je USB?
Tím pádem po vypršení času učiní Win pokus se spustit. Proběhne první loading obr.(XP), pak naskočí toto:
pc2.jpg
Ještě dodám, že uvnitř case občas nově cvaká, celkem hlasité cvaknutí cca 3s.

Ideálně bych to rád aspoň jednou spustil, abych si aktualizoval zálohu. Pak je mi to šumák, stejně kupuju nové.
Pomohlo by to spustit v nějakém nouzovém režimu? Proč v tom stavu nejde klávesnice, když se biosu dostanu (tam reaguje)? Mám si sehnat nějakou s kulatým kolíkem?
MSG

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: PC asi odešel... potřeba vykutat data...

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Přehoď disk do jiného Pc a můžeš si z něho pohodlně vytáhnout co potřebuješ, ne ? :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
KRA
Příspěvky: 215
Registrován: 23 pro 2009 23:01

Re: PC asi odešel... potřeba vykutat data...

Příspěvek od KRA »

Stačí se řídit podle návodu. A USB to může být jelikož ovladače se zapínají v XP až při spuštění.
:wink:
http://support2.microsoft.com/kb/307545/cs" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak jak řekl LiberaleMiguel2.. Když se Ti s tím nebude chtít dupat tak ten HDD foukni do jiného a data vytáhni 8)

Odpovědět

Zpět na „IT sekce“