Kouření v hospodách/klubech.

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět

Je v zákaz kouření v hospodách dobrý nápad?

Jsem pro zákaz
40
42%
Jsem zásadně proti zákazu
43
45%
Je mi to jedno, ale chci se hádat
12
13%
 
Celkem hlasů: 95

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Rudi »

AlesiBoss píše:Jelikoz jsem z mensiho mesta tak mam z toho dost smisene pocity, ve vetsim meste vetsinou enni problem misto do pajzlu kde se huli o sto sest zajit proste do nekuracke restaurace, stejne tam vetsinou i lip vari... Takze chapu ze vetsina velkomestaku to nevidi jako problem... Jenze co maji delat lidi an mesnich mestech (desetitisice nebo i min lidi) kde treba proste zadna nekuracka restaurace kde by melo smysl jit vubec neni... tam je pak volba nedobrovolne dychat kour ostatnich - coz ankonec vetsina lidi zvoli - nebo zustat doma... A to je automaticky spatne, protoze nekdo necim co vubec nepotrebuje ohrozuje na zdravi lidi kteri to vubec nechteji a to plosne zhorsuje zdravi obyvatel a naklady na jejich lecbu leti nahoru, jne proto ze lidi si tu cigaretu nemuzou dojit vykourit za dvere... Vyresit to plosnym zakazem je mozna overkill... ale neco by se s tim delat melo a urcite to nejsou ty radoby stavebne oddelene prostory ktere vetsinou vubec nefunguji... Bydlim ted ve vetsim meste a chodim si proste tam kde se nekouri a jsem spokojenej, takze se me debata tak moc nedotyka, zaroven ale chapu lidi co to obhajuji, protoze jsem se s tim prpoblemem v minulosti potykal na mensim meste...
Jsem z menšího města, přesto tu není problém si vybrat dle gusta. Nicméně mě trápí jeden podobnej problém. Chci se jít pobavit na diskárnu, ale problémem je, že tam je třeba 10-20 cigošů, kteří kazej atmosféru a pak tam ani buchty nepáchnou. Mohl by do toho stát zasáhnout a povolit max. 2 ks této rasy v tomto místě, aby ten zbytek neobtěžoval buchty a ty se tam tak vrátily? Dál mi tam vaděj zpocený lidi, bylo by možný i je omezit? Smrděj mi pod nos a nad ránem se mi z toho zvedá kýbl...a můžeme jít dál.

PROČ? PROČ? PROČ?

Proč si tu chcete házet další klacky pod nohy a vymejšlet další zákaz něčeho? Kvůli Vaší pohodlnosti? Se proberte nebo seďte doma na prdeli. Dřív se tady křičelo svoboda svoboda a dneska nám sem Libor12 a jemu podobní tahaj zpátky omezování. PROČ? Protože jim to tak vyhovuje a ostatní poserte se z nás!
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Kein píše:
LiberaleMiguel2 píše:Proč sem motáte nezdravé jídlo ? Už jste někdy snad četli titulek "Mladík pod vlivem 1,5kg bůčku ubodal kamaráda" nebo "Mladík kvůlí klobáse zabil stařenku" ?!
Už jsi někdy četl článek, že mladík pod vlivem cigarety ubodal kamaráda?
Proto ta druhá věta v uvozovkách ;-)
Viz. třeba tady http://m.denik.cz/breclavsky_denik/c/na ... 20416.html" onclick="window.open(this.href);return false;
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
woodys
Příspěvky: 123
Registrován: 05 říj 2008 20:50

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od woodys »

Nechápu proč tady pořád nutíte nekuřáky sedět doma. Proč nemůže si jednou za hodinu zajit kuřák zakouřit ven a na to pivko si zajdou i kuřáci a nekuřáci? Pokud by nekuřáci přestali chodit do hospody, zas by tady provozovatelé bečeli, že to musí zavřít bo jim klesly tržby.
Srovnávat bůček s cigaretou je trochu mimo (bůček miluju) ale pokud si dám v restauraci bůček, tak vedle sedícímů potečou maximálně sliny, kdežto když si vedle sedíci zapálí tak já musím dýchat jeho škodlivé svinstvo co mi ničí zdraví.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Beaver »

Bohužel, pokud je vedlesedící vegan, půjdeš si ten bůček sníst pěkně ven.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
woodys
Příspěvky: 123
Registrován: 05 říj 2008 20:50

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od woodys »

Beaver píše:Bohužel, pokud je vedlesedící vegan, půjdeš si ten bůček sníst pěkně ven.
A jak ovlivním jeho zdraví když ho sním vedle něj? Tady se vše překrucuje a podstata věci uniká.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Beaver »

Dostane infarkt, když tě uvidí to žrát.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od blázen »

woodys píše:Nechápu proč tady pořád nutíte nekuřáky sedět doma. Proč nemůže si jednou za hodinu zajit kuřák zakouřit ven a na to pivko si zajdou i kuřáci a nekuřáci? Pokud by nekuřáci přestali chodit do hospody, zas by tady provozovatelé bečeli, že to musí zavřít bo jim klesly tržby.
Srovnávat bůček s cigaretou je trochu mimo (bůček miluju) ale pokud si dám v restauraci bůček, tak vedle sedícímů potečou maximálně sliny, kdežto když si vedle sedíci zapálí tak já musím dýchat jeho škodlivé svinstvo co mi ničí zdraví.
Proč, no protože kuřákům ohleduplnost nic neříká.. mrdaj na druhé. Možná proto. Já improvizuju, místo hodspody si zajdu do fitka, kde nikdo nekouří, ikdyž fitko je vlastně soukromá provozovna, tak by kuřáci kouřit mohli... :lol: a nesmrdím, nechlastám a je mi podstatně líp.. a tady ten zákon... at si schválí nebo ne, je mi fuk.. určitě nepůjdu na demonstraci se stavět za kuřáky.. to nikdy
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od crocjirka »

Proc? protoze kurak i nekurak je navstevnik.... a ten se ma ridit pravidly majitele....!! je to majitele hospoda.. ne navstevnika..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Rudi píše:
PROČ? PROČ? PROČ?
Protože smažka je prostě smažka jenž svoji svobodu vyměnila za drogu - jakoukoli. Proč já bych měl platit léčbu rakoviny nejakému skurvenému kuřákovi jenž si sám dobrovoně ničí zdraví a jednou zasranou cigaretou otráví 300 m3 vzduchu,když jsem sám nebyl u doktora od roku 1992. Proč mám platit metadonové dávky nejaké smažce závislé na heroinu. Takovým bych zdarma distribuoval krokodýla v jakémkoli množství. Když si chce někdo kurvit zdraví - alkohol,kafe nebo si šlehne do žíly a ja nevím co ještě,tak mne tím nijak neohrozí. Kouř se ovšem rozptýlí do vzduchu a smažka mne proti mé vůli nutí být taky smažkou.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
Angličák
Příspěvky: 832
Registrován: 02 pro 2005 18:27
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Angličák »

Řekl bych že problém je spíš jinde. Stát již poněkolikáté ukazuje svou neschopnost vymáhat dodržování jeho nařízení a na základě porušování jednotlivci opět souhrnně plánuje omezit všechny. Přiznám se že jsem ten zfetovaný kuřák, ale nemám problém nehulit před lidma, které to irituje, na zastávce bych si připadal jako totální sobecké hovado apod, potažmo odporuju asi i Liborově fanatické představě a nemusím hulit celé dny až i týdny. Ale kouřím, protože chci a ne že musím (chápu - neuvěřitelné).

Protože však poldové/stát/kdokoliv serou na pokutování kuřáků, hulej všude. Za ideálních podmínek, by se kuřáci uklidi tam ,kde nikoho nesereou a nekuřáci by si mohli jít tamtéž, případné promíchání dle libosti a tolerance.
Protože např důvěryhodnost STK je taková jaká je, tak je zakázáno vše nadstandardní a nic se nesmí, protože bla bla...jak funguje prodej chlastu mladším 18 let víme všichni. Občasné poryvy touhy to řešit nic nevyřeší.

Protože cokoliv, tak stát vždy vymyslí to jednodušší, omezit paušálně vše a je to hotovo.

To je spíš ta pointa, než kdo kouří a kdo ne. Někteří to pochopili, někteří budou neustále někoho omezovat, protože tím jen zakrývají neschopnost či nějaký nesmyslný blok.

Atd, atp.

Počkej Libore, až ti za kouř zakážou paušálně auta a nasadí jediné možné elektromobily atd.
A myslet si, že jsi naprosto nezávislá a čistá osoba je myslím velmi odvážné.
www.vh-autoservis.cz
H S2000 AP1 / V 850 SW

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Taboo »

blázen píše:Proč, no protože kuřákům ohleduplnost nic neříká.. mrdaj na druhé. Možná proto.
Na soukromych zavodnich drahach to je take sama bezohlednost. Lidi si tam jezdi bez katalytickych konverteru a tlumicu vyfuku, delaji tam burnouty, nedodrzuji dopravni predpisy a mrdaji jak na ostatni ucastniky silnicniho provozu, tak i na divaky. Kdo tam ma ty skodlive vyfukove spaliny a gumu pneumatik dychat a poslouchat ten nadmerny hluk? A kolik uz tech zavodniku a divaku bylo zraneno a usmrceno pri havariich... Ja bych to vsechno zakazal - abych nebyl nucen sedet doma anebo si dokonce musel sam rozhodnout kam pujdu a kam ne.
IQ stylingem nenahradis.

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Rudi »

Libor12 píše:
Rudi píše:
PROČ? PROČ? PROČ?
Protože smažka je prostě smažka jenž svoji svobodu vyměnila za drogu - jakoukoli. Proč já bych měl platit léčbu rakoviny nejakému skurvenému kuřákovi jenž si sám dobrovoně ničí zdraví a jednou zasranou cigaretou otráví 300 m3 vzduchu,když jsem sám nebyl u doktora od roku 1992. Proč mám platit metadonové dávky nejaké smažce závislé na heroinu. Takovým bych zdarma distribuoval krokodýla v jakémkoli množství. Když si chce někdo kurvit zdraví - alkohol,kafe nebo si šlehne do žíly a ja nevím co ještě,tak mne tím nijak neohrozí. Kouř se ovšem rozptýlí do vzduchu a smažka mne proti mé vůli nutí být taky smažkou.
Tak a tady máme typickou povahu ale důchodce večer u TV Hovna, blahopřeji ti 8) pak se divte, že PČR kdysi tak bojovala proti "tuningářům" a jejich akcím a vrhalo to na ně nejhorší stín, vy jste úplně to samý, kvůli tý největší splodině odsoudíte celou kuřáckou společnost, hlavně, že Vám bude dobře 8)

Jak píše Taboo, zavřeme všechny okruhy, zakážeme veškerý drift akce, protože se tam kurvěj auta, ničej ve velkým gumy a z aut lítá hromada splodin, která ničí životní prostředí, nehledě na s tím spojenej strašnej hluk 8) Přesně podle vašeho názoru :roll:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Aha, takže 300m3 vzduchu otráví, a rakovinu chytne, jenom "kuřák spodina" ? Ti high end kuřáci rakovinu nikdy nedostanou a vydechují levandulový parfém ?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Rudi píše:
pak se divte, že PČR kdysi tak bojovala proti "tuningářům" a jejich akcím a vrhalo to na ně nejhorší stín, vy jste úplně to samý
Kde kdy za posledních 20let bylo na takové akci krom shnilých fordu,golfu,stodvacítek jež držel pohromadě akorát laminat ve stylu navrch huj a vespod fuj,bylo jediné opravdové "tuningové" auto. Těch skutečně upravených aut je v republice možná 500.
Kuřák je prostě kuřák - drogově závislý člověk a je mi jedno jestli nám ta smažka dělá prezidenta nebo se válí v kanale v hovnech.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od blázen »

Taboo píše:
blázen píše:Proč, no protože kuřákům ohleduplnost nic neříká.. mrdaj na druhé. Možná proto.
Na soukromych zavodnich drahach to je take sama bezohlednost. Lidi si tam jezdi bez katalytickych konverteru a tlumicu vyfuku, delaji tam burnouty, nedodrzuji dopravni predpisy a mrdaji jak na ostatni ucastniky silnicniho provozu, tak i na divaky. Kdo tam ma ty skodlive vyfukove spaliny a gumu pneumatik dychat a poslouchat ten nadmerny hluk? A kolik uz tech zavodniku a divaku bylo zraneno a usmrceno pri havariich... Ja bych to vsechno zakazal - abych nebyl nucen sedet doma anebo si dokonce musel sam rozhodnout kam pujdu a kam ne.
Taboo, proč bych mě mělo ohrožovat tohle všechno mimo závodní tratě? Je to stejné jako to otravné kouření všudemožně. Pamatuju si ještě ze školy, kdy jela v autobuse polovina kuřáků, byt nekouřila.. na pozvracení.. obtěžující.. Já jsem nikdy nebyl pro nějaký zákaz kouření v hospodě,resp, kdybych já měl tvořit nějaké zákony, tohle by mne nikdy ani nenapadlo...,do hospody chodím minimálně....tím se vyhnu tomu abych byl pak za tchoře..,jestli to tu zakážou, je mi putna, stejně se to dodržovat nebude.
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Rudi píše:
zakážeme veškerý drift akce, protože se tam kurvěj auta, ničej ve velkým gumy a z aut lítá hromada splodin, která ničí životní prostředí, nehledě na s tím spojenej strašnej hluk 8) Přesně podle vašeho názoru :roll:
ANO,zákážeme všechny ty jenž odporují daným pravidlům FIA a zákonům v dané zemi.
24.1.4 Výfukové potrubí, tlumič a hluk

Výfukové potrubí za sběrným potrubím, tlumič a katalyzátor (je-li jím daný typ vozidla vybaven od výrobce) jsou libovolné, ovšem musí být schváleny pro veřejný provoz.

Maximální hladina hluku je 98+2 db(A) na chybu měření.

Je-li katalyzátor předepsaný ve velkém technickém průkazu, musí být vozidlo vybaveno funkčním katalyzátorem.
zde celé znění
http://www.driftracing.cz/index.php?opt ... 35&lang=cs" onclick="window.open(this.href);return false;

A nezajímá mne jestli je to na soukromém pozemku nebo je to soukromá akce,protože to tam zrovna tak můžu vraždit malé děti nebo je prostě jen týrat a řezaj jim končetiny,vypichovat oči atd a ohánět se právem soukromí a majetku. Je to v pořadku,dělám to přeci v soukromém klubu a soukromé akci. Droga je prostě droga. Legalní nebo nelegální to určuje zákon. Hotovo,to nemá se soukromím co dělat. Každá akce vyvolá reakci. Proč já jsem mohl koupit auto a zaplatit 5000 ekodan při přihlášení a respektovat tak zákon a proč tady milion vymrdávačů jezdilo v odhlášce a nepojištěno. Myslíš si,že by vznikla ČKP,kdyby se většinou dodržovali zákony,vznikali by takovéto další represivní zákony? Dokud se tady v Česku bude většina snažit se vším a všude vymrdat bude na ně potřeba bič!
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Rudi »

Chytl ses opět jedný věci a tou je nyní hluk. Nicméně celý driftakce musíme nyní kvůli tobě zrušit, protože z nich jde krom smradu taky kouř a gumy se nadměrně opotřebovávaj. Při onom smradu jsou uvolňovány též karcinogeny a tudíž hrozí rakovina většině diváků. Pokud i pilot např. F1 udělá nějakou otočku na trati při níž se zakouří od gum, ihned bych ho pokutoval taky.
Zároveň s tím bych zakázal taky všechny ohňostroje, je to zbytečný mrhaní, dělá to rámus, bordel, smrad.
Tleskám ti Libore :potlesk:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od blázen »

to jsou nesmyslná přirovnání, nebot denně "neobtěžují" lidi kudy chodí.. :)
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od maRkus »

ta prirovnani jsou na miste... bohuzel to je naprosto to same....
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Rudi »

blázen píše:to jsou nesmyslná přirovnání, nebot denně "neobtěžují" lidi kudy chodí.. :)
když na tom tvým tvrzení chceš trvat, tak já třeba denně do hospody taky nechodim, takže mě to denně taky neobtěžuje :mavani:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

A nikde jinde se s kuřákama nesetkáváš ?
Mě teda kouření obtěžuje denně a to do hospody chodím 3x do roka
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od m.artty »

Hospoda je soukromý pozemek.
Hospoda je místo, kam nikdo není nucen chodit.
Hospoda patří majiteli a ten má právo rozhodnout o tom, zde se tam bude v koutě chcát na zem nebo se tam bude chodit pouze ve fraku.

Pokud se tohle někomu nelíbí, tak ať se s tím smíří nebo když si najde klientelu, tak ať si otevře svou hospodu, kde bude na každém stole hovno.

Už je to jasné nebo budeme pořád brečet a přikazovat majitelům hospod co mají dělat. Nejlepší na tom všem je, že tu nejvíc brečí ti, kteří napíšou, že do hospod nechodí :lol:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Jestli sis nevšiml, tak už dávno nejsme jenom v hospodě :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Němeček je buzna!

Příspěvek od Breakthru »

Libor12 píše:
Breakthru píše: Srovnávat kouření s braním drog je dobrá píč*vina.Jakej je v tom rozdíl?
Přestaň kouřit. Už za pár hodin začneš shánět svoji dávku drogy stejně jako feták. Ty to máš jednodušší v tom,že drogu ti legálně dodává stát.
:( píč*a je krásna věc, ale nesmí to bejt chlap....

chlast, drogy a cigára...mezi tím opravdu žádnej rozdíl není, jestli si vpálím něco do žíly, vyhulím půl krabky nebo dám pět škopků a sednu za volant....cigára neničí mozek tak jak blbej alkohol......v hospodě se lidi stejně nalijou všemožným chlastem a to nikomu nevadí.Nechápu, proč si někdo v kuřácký hospodě nemůže zapálit...já su sice občasnej kuřák, dřív jsme kouřil jak fabrika a neměl jsem nikdy problém jít sednout do nekuřáckýho...
proč maj teda problém nekuřácí nejít někam, kam nechcou?...
ať chcípnou na pasivní kouření, když jsou blbí...
svět dospělých je pro mne záhadou......

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Němeček je buzna!

Příspěvek od blázen »

možná ,že když píchneš do žíly, nebo se naliješ, druzí nic neucítí a nebudou smrdět. :lol: jinak samo, jsou to drogy na stejné úrovni. Vše ti krátí život..
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Breakthru »

takže v podstatě nejlepší je nedělat nic a dlouhý léta čekat až člověk v klidu umře zdravej a plnej síly :lol:
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Breakthru píše:takže v podstatě nejlepší je nedělat nic a dlouhý léta čekat až člověk v klidu umře zdravej a plnej síly :lol:
40% kuřaků s 20 a více vykouřenými cigaretami denně jsou impotenti už v 35letech. To je prokázané. Po každé dávce nikotinu se ti díky stažení cév zvedne krevní tlak kvůli zůžení cev. No a ta ti nenateče do pindoura a máš po. :lol: smutné... :lol:
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Breakthru »

starej vtip, dejte mi ty s rakovinou :lol:
svět dospělých je pro mne záhadou......

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od kony5 »

hlavně nechápu jak tu někdo psal že ho sere že musí platit ošetření kuřáků... sám jsem nekuřák ! ale tohle mi nevadí protože každý kuřák si to krásně předplatil (spotřební daň z cigaret) víc mi vadí romové co berou dávky a nikdy nedělali...ruzná verbež jako soudci uředníci a podobně.... bývalí komouši co nic nedělali celý život jen ničily život ostatním a ted mají královský důchod... ale kuřák co víc statní kasu plní (vlastní hloupostí) než vybírá fakt ne..... a ono kouření jako droga :D .. nechápu jak někdo může kouřit cigára ty jsou fakt k zblití ale i já si občas dám na chuť - rozuměj už sem si asi rok nedal ... kvalitní ale opravdu kvalitní tabák ... i javanase je dobrý a není drahy ale dobrý čistý tabák je uplně něco jineho... neni tam nikotin... takže nejsem zavislák ?? to samé s alkoholem že si dám sklenku vína večer ze mně taky dělá feťáka?? :lol: :D ... a marihuana? už sem potkal xy agresivních jedinců pod vlivem alkoholu ale ještě nikdy agresivního jedince pod vlivem trávy... když teda zakázat kouření v hospodě tak ho zakažme uplně.... a nebo ještě líp povolil bych všechny drogy .. včetně heroinu (na kterém jako jedné z mála drog vzniká i fyzická závislost) a pervitinu a krokodýla...a lečení drogově zavislých bych zrušil....maximálně platit ze svého komplet lečení... kdo by chtěl brát by bral a hned by chcíp a krásně by se nám naše společnost vyčistila...(oddělit zrno od plev) ... představme si co by se stalo kdyby to bylo legální - ano spostu nepřizpůsobyvých by začla brát a hned by byl klid.....

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od kony5 »

a ještě by sme naplnily státní kasu spotřební daní z lehkých a tvrdých drog 8) (i když to je prašt jak uhoď protože by to ti uřednici stejně rozkradli... )

Odpovědět

Zpět na „Pokec“