Kouření v hospodách/klubech.

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět

Je v zákaz kouření v hospodách dobrý nápad?

Jsem pro zákaz
40
42%
Jsem zásadně proti zákazu
43
45%
Je mi to jedno, ale chci se hádat
12
13%
 
Celkem hlasů: 95

Uživatelský avatar
Fresh
Příspěvky: 271
Registrován: 06 říj 2008 22:04
Bydliště: Praha 8

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Fresh »

Me by zajimalo, kde jinde nez v hospode/baru atd. koureni obtezuje a omezuje nektere zaryte antikuraky?
FoFo ST225

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Kony: proc myslis,ze se takto omezuje koureni a vznikaji takove zakony. Uz ted vynaklada stat desetinasobek toho co z cigaret ziska na lecbu nemoci z koureni. Lecba jednoho pacienta s rakovinou plic standarnim postupem vyjde cca na 1.5mega. To by dotycny musel kourit a zit do 260let.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Němeček je buzna!

Příspěvek od Taboo »

blázen píše:možná ,že když píchneš do žíly, nebo se naliješ, druzí nic neucítí a nebudou smrdět. :lol:
Mozna jsi mel jet v autobuse s polovinou opilcu, ne kuraku :lol: . Mozna ale smrad piva a zvratek z neci huby tak obtezujici zase neni... Ty zase, jak sam mas v podpisu, smrdis po nafte. :lol:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Fresh píše:Me by zajimalo, kde jinde nez v hospode/baru atd. koureni obtezuje a omezuje nektere zaryte antikuraky?
V práci(nepozornost, nejasné pokyny = nebezpečné situace), v posilovně(kuřáci smrdí na šatně, navíc si hned před východem musí zapálit), v létě kdekoliv u nás v centru smrad z hospodských zahrádek(mce to je cítit z náměstí až do 6 patra !), prakticky kdekoliv smradlavý feťák bez dávky s větou "Neměl bys cigárko ?", o to víc na hudebních festivalech, odletující nedopalky z auta jedoucího přede mnou....
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Němeček je buzna!

Příspěvek od blázen »

Taboo píše:
blázen píše:možná ,že když píchneš do žíly, nebo se naliješ, druzí nic neucítí a nebudou smrdět. :lol:
Mozna jsi mel jet v autobuse s polovinou opilcu, ne kuraku :lol: . Mozna ale smrad piva a zvratek z neci huby tak obtezujici zase neni... Ty zase, jak sam mas v podpisu, smrdis po nafte. :lol:
Taboo,ožralci smrdí jen cigaretama, protože vylezou ze zakouřené hospody :lol:

Jinak to, že smrdím po naftě,.. :lol: polepším se
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
woodys
Příspěvky: 123
Registrován: 05 říj 2008 20:50

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od woodys »

Fresh píše:Me by zajimalo, kde jinde nez v hospode/baru atd. koureni obtezuje a omezuje nektere zaryte antikuraky?
V práci, tam ale už rok je zakázáno kouřit a kuřáci chodí ven.

Uživatelský avatar
woodys
Příspěvky: 123
Registrován: 05 říj 2008 20:50

Re: Němeček je buzna!

Příspěvek od woodys »

Taboo píše:
blázen píše:možná ,že když píchneš do žíly, nebo se naliješ, druzí nic neucítí a nebudou smrdět. :lol:
Mozna jsi mel jet v autobuse s polovinou opilcu, ne kuraku :lol: . Mozna ale smrad piva a zvratek z neci huby tak obtezujici zase neni... Ty zase, jak sam mas v podpisu, smrdis po nafte. :lol:
Jenže tady nejde o to, jak kdo smrdí, ale pokud si sedneš vedle kuřáka, tak dýcháš ty jeho škodlivé sračky a smrdí ti hadry. Kdežto když vedle tebe někdo pije pivo, tak ti nijak neškodí na zdraví a ani po tom nesmrdíš (teda pokud z toho chlasu nehodí na tebe šavli :lol: )

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Ja bych byl pro to,aby jsme sli prikladem Evrope ale i svetu tim,ze zakazeme vyrobu,distribuci a prodej tabakovych vyrobku vc elektronickych cigaret celostatne. Byl bych pro referendum nebo alespon petici.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
twingo.driver
Příspěvky: 401
Registrován: 14 kvě 2007 22:27
Bydliště: Plzeň

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od twingo.driver »

SubTera píše:mile dite, to, jak se svou povesti nakladas ty, je tvoje vec 8)

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od blázen »

Libore, v referendu neuspěješ :lol:

kuřáci mají i svou hymnu :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=0Uk8lem ... emnudE#t=0
Naposledy upravil(a) blázen dne 05 úno 2015 21:01, celkem upraveno 1 x.
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Taboo: Jak je to s kourenim v tvem statu,meste? Je koureni nekde zakazane? Kde vsude? Je ten zakaz respektovan?
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Bohuš »

Libor12 píše:Ja bych byl pro to,aby jsme sli prikladem Evrope ale i svetu tim,ze zakazeme vyrobu,distribuci a prodej tabakovych vyrobku vc elektronickych cigaret celostatne. Byl bych pro referendum nebo alespon petici.
Jsem nekurak ale párkrát do měsíce si vychutnam kvalitni doutník, nekourim ho v hospodě ani jinde na veřejnosti, zakourim si doma a pekne si ho vychutnam. Tohle mi chceš zakázat???

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Kein »

Bohuš píše:
Libor12 píše:Ja bych byl pro to,aby jsme sli prikladem Evrope ale i svetu tim,ze zakazeme vyrobu,distribuci a prodej tabakovych vyrobku vc elektronickych cigaret celostatne. Byl bych pro referendum nebo alespon petici.
Jsem nekurak ale párkrát do měsíce si vychutnam kvalitni doutník, nekourim ho v hospodě ani jinde na veřejnosti, zakourim si doma a pekne si ho vychutnam. Tohle mi chceš zakázat???

ANO! Protože soudruha Libora kouření obtěžuje! Obrázek
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Ja nevidim rozdil v konzumaci drogy na verejnosti nebo soukromi. Zaslechl jsem,ze udajne v Praze rozdava nekdo tem "nemas cigarko?" necim napustene cigarety po kterych se prinejmensim poserou. Jak bylo hezky kdyz kvuli metanolu zakazali prodavat tvrdy alkohol. A slo to.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
Linkisek
Příspěvky: 83
Registrován: 01 čer 2010 10:19
Bydliště: 3nec

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Linkisek »

Tohle az uvidi nejaky zeleny aktivista tak budou mit restaurateri v zemi ceskych o zabavu postarano :lol: ...
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/36062 ... blemu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Kein »

Libor12 píše:Ja nevidim rozdil v konzumaci drogy na verejnosti nebo soukromi. Zaslechl jsem,ze udajne v Praze rozdava nekdo tem "nemas cigarko?" necim napustene cigarety po kterych se prinejmensim poserou. Jak bylo hezky kdyz kvuli metanolu zakazali prodavat tvrdy alkohol. A slo to.
"Šlo to"? Ty jsi úplně z jiného vesmíru nebo co. Legálně prodávaný alkohol, nebo cigarety může stát kontrolovat. Jakmile konkrétně obzvlášť tyhle dvě komodity zakáže, ztratí veškerou kontrolu nad jejím prodejem, protože se vytvoří černý trh. Dopadla tak každá prohibice, která kdekoli na světě kdy byla - včetně té poslední u nás. Připomínáš mi úředníka co spadl z višně, který si myslí, že když se něco státem zakáže tak to zmizí a už to nebude. Podívej se jak se daří prodeji tvrdých drog, jak je to možné? Dle tvé logiky by přece zakázané věci neměly existovat.

Opravdu nevím, jestli trollíš, nebo jsi opravdu tak dětinsky naivní.

A druhá věc, co ti je ty komouši po tom, co si kdo hulí doma v křesle?
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Bohuš »

Droga může být:
◾Droga (léčivo) – usušené nebo jinak konzervované rostliny, živočichové, jejich části nebo produkty jejich metabolismu, sloužící jako léčivo nebo k podobným účelům.
◾Psychoaktivní droga (návyková látka, psychotropní látka, droga) – látky ovlivňující psychiku, zpravidla návykové, některé škodlivé a vesměs nelegální nebo státem omezované
Jaká je doutník droga? Někdy si ho dam dvakrát týdně někdy si ho nedam vůbec... Nejsem na něm závislý tudíž neovlivňuje moji psychiku.... od tak rozumného člověka bych nečekal takhle dementní názory... Jsem SVOBODNÝ člověk a když chci a muzu si to dovolit tak si dam doutník, pivo nebo vodku a ty mi nemáš právo nic z toho zakazovat!

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Taboo »

Libor12 píše:Taboo: Jak je to s kourenim v tvem statu,meste? Je koureni nekde zakazane? Kde vsude? Je ten zakaz respektovan?
Koureni je zakazano vsude, jak na verejnosti, tak v barech, hospodach a vsech restauracich a ten zakaz je respektovan. Vyjimkou jsou samozrejme vyhrazene kuracke prostory u baru a hospod (ne v nich). Nekteri kuraci se tomu zakazu prizpusobili tim, ze nosi jak normalni cigarety tak e-cigarety, ktere ale pouzivaji jen se svolenim obsluhy. Vcelku by se dalo rici, ze kuraci jsou tady velice ohleduplni a skutecne nechteji nikoho zamerne obtezovat. Ja sam jsem nekurak (ale v minulosti jsem kouril) a pokud mne nekdo zrovna nefouka dym do tvare, tak mne neci koureni nijak neobtezuje. Co je mnohem horsi je treba jizda za kamionem s nakladem prasat :lol: .
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Bolo1
Příspěvky: 303
Registrován: 07 dub 2009 18:15

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Bolo1 »

Tak to tam máte, podle některých tady, těžkej komunismus :lol:
Hujdaj a sempl klever

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Taboo »

Bolo1 píše:Tak to tam máte, podle některých tady, těžkej komunismus :lol:
Proto jsem proti tomu zakazu. Cim vice vsemoznych zakazu si vytvorite, tim mene budou vsechny vsem lidem vyhovovat a tim vice jich bude vice lidi porusovat - coz je duvod, proc USA ma nejvyssi procento uveznene populace ze vsech zemi na svete. Historie nezvratne prokazala, ze zakazy tisiceletych lidskych aktivit, bezohledu na to, jak nezdravych, jsou naprosto neucine. At uz to byla 13-leta prohibice alkoholu anebo vice nez 40-leta "valka proti drogam". Jedine, ceho se vzdy dosahlo bylo oslabeni ekonomie snizenim pracovni sily a naklady spojene s jejim uveznenim. System zakazu muze mozna pracovat v pripade velice submisivniho narodu pro ktery ma osobni svoboda jen velice maly vyznam, ale ne v pripade narodu, ktery tu osobni svobodu radeji naprosto ztrati, nez aby si ji nechal donekonecna omezovat.
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Angličák
Příspěvky: 832
Registrován: 02 pro 2005 18:27
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Angličák »

Takže do čech optimální. Taboo díky za rozumný názor 8)
www.vh-autoservis.cz
H S2000 AP1 / V 850 SW

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Taboo »

Jeste bych se zminil, proc k podobnym zakazum dochazi. Nemyslete si, ze to je nejak pro osobni dobro a stastny zivot jedincu. Tim skutecnym duvodem je, ze kazdym predcasnym umrtim anebo ztratou praceschopnosti pred duchodem prichazi stat o prijem z dani z prace. Z pohledu ekonomiky je pro stat idealni, aby byl kazdy obcan schopen pracovat az do duchodu a umrel co nejdrive po jeho dosazeni. Pro stat nejste nic vic, nez otroci, ktere je zakazy vseho nezdraveho a odeprenim svobodne vule nutno udrzovat pri zivote az do chvile, kdy z vas stat nema dalsi uzitek a vy ho naopak zacnete zatezovat. Pro stat jste proste jen dojne kravy, na ktere je treba davat pozor, aby si neublizily anebo nedostaly nejakou chorobu. Proto ty zakazy co je vam povoleno a zakazano delat pod hrozbou trestu. Ono to samozrejme neni zadne velke tajemstvi, ale nekteri lide si to jen neuvedomuji. :lol:
IQ stylingem nenahradis.

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Ritchma »

To je doufám každému v téhle diskuzi jasné. Nicméně mi ani tak nevadí čím si lidi ničí zdraví pokud to nemá vliv na to moje. A to že mi někdo kouří pod nosem rozhodně negativní vliv má. Ani moc dobře nechápu k čemu je kouření dobré. Chápu že lidem vadí, že se stát snaží zakazaovat a regulovat věci, na druhou stranu v tomhle případě nevídím naprosto jediný důvod proč by neměl.
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
twingo.driver
Příspěvky: 401
Registrován: 14 kvě 2007 22:27
Bydliště: Plzeň

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od twingo.driver »

Vzhledem k intelektuální úrovni některých zde diskutujících userů jsem skálopevně přesvědčen, že to, co píše Taboo, rozhodně všem jasný není. Dyk tu každej druhej nadšeně hýká, že bude zatočeno se zkurvenými zfetovanými kuřáky, ale už jim nedochází, že jejich názor a pohnutky jsou všem naprosto u prdele, ale jsou jen v pozici užitečnejch blbců...
Jak tu pár stránek zpět psal Bobr nebo Kein nebo kdo (jsem línej to dohledávat), mě ani tak nesere ten zákaz. Sic jsem kuřák, někdo by asi řekl silnej, pokud jsem v hospodě s někým, komu to vadí, tak prostě nekouřím. Naštěstí se obklopuju relativně inteligentníma lidma, který si uvědomujou, že pasivní vyhulení pěti mejch cigaret za večer je nesloží, a to z prostýho důvodu. Žijou totiž v civilizaci, což s sebou nese určitá rizika. Například to, že denně vdechnou ze vzduchu spoustu horších sraček, než trochu cigaretovýho kouře. Maximálně mě ale točí, kdo to prosazuje a jakou argumentací to podkládá.
Mi by se zas hodilo do krámu, kdyby zakázali všechny auta, který nemaj aspoň EURO5. Beztak jen smrděj a dělaj mi rakovinu. Přesto kvůli tomu nehrozim referendem. Proč? Nejsem píča.
SubTera píše:mile dite, to, jak se svou povesti nakladas ty, je tvoje vec 8)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Beaver »

Ritchma píše:...Ani moc dobře nechápu k čemu je kouření dobré...
K ničemu. Stejně jako sportovní auta, tuning, létání na rogalu, extrémní sporty, bojové sporty, parašutismus, apod. Všechno by to šlo zakázat v duchu postoje "kdyby to zachránilo byť jen jediný život" :wink:

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Ritchma »

Až na to že všechno to, co si vyjmenoval je zábava, zvedne ti to adrenalin, je to něco na co se těšíš narozdíl od cigaret. Cigareta ti nedá naprosto nic krom toho že tě pomalu zabíjí a ubližuje i tvému okolí. V tom bych viděl ten zásadní problém. V čem je špatnej parašutismus? Krom toho že hrozí riziko, že se neotevře padák a dotyčnej se rozplácne o zem je šance, že se něco pos... poměrně malá. A to je ten rozdíl. Mě je ukradený že se kuřák zabíjí sám, ale ubližuje to i okolí, všem těm co ten hnus musí inhalovat....
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od m.artty »

Ritchma píše:...Ani moc dobře nechápu k čemu je kouření dobré...
Když jsem kouříval, tak chvíli, kdy jsem si zapálil byla vždycky taková přestávka, kdy jsem se mohl na 5 minut na chvíli vy*rat a mít v hlavě opici s činelama (https://www.youtube.com/watch?v=MtObrnaovrI" onclick="window.open(this.href);return false;). Ale jsem asi divnej, protože když jsem neměl situace, kdy jsem si potřeboval takhle odpočinout, tak mi nevadilo nekouřit.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

aha, takže pro kuřákův mozek je běžný život moc velkou zátěží, tak prostě potřebuje občas "dochlazovat" :lol:

Mě osobně nejvíc vadí kouření v práci, protože kuřáci prostě udělají práce míň než nekuřáci....
V práci je často slyšet(kdekoliv) větu "dokuř, v pohodě", nikdy ale neuslyšíte větu "dodýchej ten čerstvý vzduch, počkám"
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od m.artty »

Já si myslím, že na tom něco bude a pak už je jen na tobě, jestli s tím dokážeš časem poprat i bez cigár nebo budeš "závislák"....
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Takže tím vlastně říkáš, že kdo cigaretama zahání každodenní stres je vlastně slaboch, který prostě nezvládá obyčejný život ?
Vlastně se tím potvrzuje aji to co tu Libor říká o feťácích, ti taky sklouznou k drogám většinou ve chvílích slabosti, protože prostě nezvládájí....
Samozřejmě to nebude platit o všech kořácích, ale zase je až moc často slyšet "Potřebuju si dát cígo abych se uklidnil..." apod věty
Tak tohle se mi nikdy nestane ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“