Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Máš nebo jsi měl problém s autem? Zde ti ho pomůžeme vyřešit :)

Moderátor: Idaho

Odpovědět
ivan91
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2015 00:48

Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od ivan91 »

Ahoj, Jake zapezpeceni byste doporucili pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic? Piskovani skel, leptani vinu, vytahovani, vytahnuti dvou relatek z auta.... ci neco jineho?

Predem vsem diky za nazory a tipy.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nekupovat Fabii

Všechno ostatní jenom zloděje zdrží v řádech sekund :D

Taťka měl kdysi v autě schovaný spínač na odpojenó napájení palivové pumpy, to mi přišlo jako dobrá vychtávka, akorát je to trochu otravné, bo musíš furt ručně cvakat....
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od Kane13 »

Nezakládej laskavě neustále nový témata! Stačí hledat....

http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f ... 8Den%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od gizmi »

at mi nekdo ukaze vola, ktery by kradl neco tak nepohodlneho a ohavneho jako je FABIA :lol: Jinak pokud je cena 55t, tak bych byl i liny zamknout :D
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od blázen »

to by ses divil, kolik se jich na ND ukrade..
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Chosse
Příspěvky: 3622
Registrován: 19 led 2006 07:17
Bydliště: u Prostějova...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od Chosse »

Zajímavá věcička - přenositelná do dalšího auta...

http://www.levnealarmy.cz/eshop/zabezpe ... iot-x.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Není třeba...

Pif
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2015 20:38

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od Pif »

Chosse píše:Zajímavá věcička - přenositelná do dalšího auta...

http://www.levnealarmy.cz/eshop/zabezpe ... iot-x.html" onclick="window.open(this.href);return false;
resil sem stejnou situaci, a koukal po pagerech nakonce to padlo na starej phone... Bud uplna sunka a jen Tmobile karta-gprs lokace ne moc presna a nebo neco novejsiho s gps, nejakej levnej android by mel stacit(WP na tohle nebrat v tom jsem udelal chybu ja)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Rušička na tohle stojí cca 500kč.....
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Pif
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2015 20:38

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od Pif »

LiberaleMiguel2 píše:Rušička na tohle stojí cca 500kč.....
nekde prave resili ze levny rusicky nezvladaj pokryt cely pasmo, ale nevim a budu rad kdyz se o tom rozepises vic :?

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ono se není co rozepisovat. Jako se dají koupit levné a drahé vysilače, tak se dají koupit levné a drahé rušičky.

Jestli jsi chtěl auto, které ti neukradnou, neměl jsi kupovat Škodovku, je jich na trhu nejvíc, tudíž se logicky nejvíc kradou.
Každé zabezpečení navíc je fajn, amatéra to odradí, ale profíka jenom spomalí v řádech sekund....
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Chosse
Příspěvky: 3622
Registrován: 19 led 2006 07:17
Bydliště: u Prostějova...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od Chosse »

Rušička je na GPS ale ten Patriot umí polohu i přes GPRS, tak nevím jak přesně to funguje. Spoléhat se na to že zloděj bude mít na vše co budu mít v autě věci kterejma to obejde - nechám mu klíčky v zapalování... Spíš mě napadlo jestli umí nějak rychle zjistit, že tam ta krabička je?
Není třeba...

Pif
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2015 20:38

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od Pif »

Chosse píše:Rušička je na GPS ale ten Patriot umí polohu i přes GPRS, tak nevím jak přesně to funguje. Spoléhat se na to že zloděj bude mít na vše co budu mít v autě věci kterejma to obejde - nechám mu klíčky v zapalování... Spíš mě napadlo jestli umí nějak rychle zjistit, že tam ta krabička je?
pres gprs umi prave i tmobile simka, ta sluzba na netu se jmenuje "kde je", staci na to jakejkoli telefon, komunikuje to jak pres sms kdy to zasle souradnice a nebo pres web ukaze na mape, bohuzel ta presnost neni v radu metru ale v radu desitek km. Jinak k tomu telefonu, sice nema otresovy cidlo jako ta krabicka nahore, ale bezne se u starsich founu pouziva napajeny cidlo popr rele primo na klavesnici kde to pak funguje jako rychly vytaceni na predvoleny cislo(tichej alarm), da se tam nastavit i automaticky prijmuti hovoru(odposlech jestli je nekdo v aute), a u novejsich mobilu s androidem i nejaka app na automaticky ukladani trasy GPS takze i kdyby ti auto slohly a telefon pak nasli, mas aspon par bodu od kterejch se muzes odpichnout(bohuzel u dotyku neni moznost cokoli nekam pajet) tech moznosti mi u telefonu prijde vic a za lepsi penize nez ta zminovana krabicka. Zalezi na tobe. Jestli to jde zjistit nevim, detektory odposlechu existujou, ale vetsinou sem zaslechl ze auto nekde odstavi na par dni prave pro pripady jestli to nema nejaky zarizeni pro sledovani, kdyz tam i po par tydnech bude tak ho rozeberou... za me tohle + skrytej vypinac je asi nejlepsi snaha o zabezpeceni

taky pocitej s tim ze tyhle sluzby neco stoji, v pripade tehlech zazracnejch krabicek jde o mesicni pausaly
v pripade telefonu pak cena za kazdy jednotlivy zjisteni(bezna cena sms) + v pripade ukladani gps pak cena internetu

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Rušení GSM signálu je ještě jednodušší než rušení GPS :D

Když je to profík, tak tu rušičku má a než pořádně zjistíš, že je auto pryč, tak je auto na díly a tvoje krabička rozbitá kladivem. Když je to smažka co se chce svést, tak to díky tomu najdeš o pár hodin dřív, než by to našli u krajnice policajti :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od kony5 »

Mne jednou profik otviral a6 .sem ztratil klice... Pul minuty byl v aute...2-3 minuty auto startovalo ...ptal sem se ho jak to mam zabezpecit znacne vydesen z toho co sem videl...a on rikal.. kdyz budu chtit tak si ho vezmu vsechno zabezpeceni je na nic ..jedine pojistit proti kradezi...a nebo mit v aute takovy kentus ze se bude stitit tam vlezt...a nebo mne napada si tam dat 3metrovou krajtu ale musi byt videt...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ani nemusí být vidět, stačí, když bude dostatečně agresivní :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Jake zapezpeceni pro Fabii 1.9 SDI za 55tisic?

Příspěvek od kony5 »

Jenze krajta vetsinou nebude agresivni =)..kdyz bude za oknem se vyhrivat tak zvykla na cloveka na to co se deje sere...a kdyz bude zima jelikoz je studenokrevna tak se proste nebude hybat :-D...musi jit videt...anakonda by sezrala i tebe jako majitele..ale to by byl kontraproduktivni alarm :-D mam doma hada vsichni se ho boji ale on ve skutecnosti jen lezi :-D ...to uz je agresivnejsi i phelsuma(takovy ten gekon na sklo ) ta si se svymi 35cm troufne i na mne a to je naprosto neskodna....

Odpovědět

Zpět na „Poruchy, závady, rady, tipy“