BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Zamčeno

Jste pro BAN

ANO
52
43%
NE
70
57%
 
Celkem hlasů: 122

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Já to předhazuju? :D ale notak....

Já jen napsal svoje plsny na konkrétní dotaz 8)

Neprezentuju tu nic, bo nechcu, jednoduché ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Fresh
Příspěvky: 271
Registrován: 06 říj 2008 22:04
Bydliště: Praha 8

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Fresh »

Martty: naprostej souhlas.


Jen je problem v tom ze takovyhle tluchubove nic z toho o cem melou nikdy neuskutecni.. V tomto pripade verim vic tomu ze setup 1000 HP, RWD, V8, Coupe zacne Hyundai vyrabet seriove nez ze LM to nekdy postavy respektive si necha postavit..
FoFo ST225

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od JRD McLAREN »

mira58 píše:Jedna věc se musí nechat... objem nenahradíš. Nicméně jaká je spotřeba, hospodárnost a využití u takovýho objemu? Pak lidi akorát vymýšlí blbosti jak ušetřit, nemluvě o (ne)využití potenciálu motoru. A nezkoušej tu psát blbosti, jak pojedeš s 4.0 za míň nebo stejně jako s 2.0. Perpetuum mobile neexistuje.
DOVOLIM SI NESUHLASIT .. !
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
mira58
Příspěvky: 22
Registrován: 01 srp 2014 16:31

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od mira58 »

JRD McLAREN píše: DOVOLIM SI NESUHLASIT .. !
Ty už jsi snad nějaké viděl nebo postavil? :D A bylo prvního nebo druhého druhu? spek
gsi22 píše: A není proto lepší se konečně zavřít do garáže neztrácet tu čas a začít šetřit a makat na tom snu ?
Ne, protože by neměl čim jezdit :lol:

btw. Docela bych mu přál, aby mu to někdo jednou postavil (to auto!), byla by to zajímavá podívaná
Race your life

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od JRD McLAREN »

ano videl... a mnoho ..
a ano postavil ..

LTD Stilring ... :mrgreen:

..
EDITED:
..a vlastne ked tak na tym spätne rozmyslam...
.. tak vlastne to ani neni PPM, ... kedze tomu vsetkemu "stale nieco dodava energiu"
:lol: :lol: :lol: :lol:
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
mira58
Příspěvky: 22
Registrován: 01 srp 2014 16:31

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od mira58 »

JRD McLAREN: OK, možná by měl LM popřemýšlet, jestli by se neměl vys**t na ten V8 :lol:
Race your life

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od JRD McLAREN »

..a este by ma zaujimalo, ci ten COLT s tlakom 3.4Baru stale pouziva ottov cyklus ..
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

No vida, se mi to ještě na to složíte :D

JRD Asi by byla marná snaha jim zkoušet vysvětlovat, že ten 2 tunobý Lexus s 4,0 V8 umí jezdit pod 10l/100 :D a že o víc než půl tuny lehčí Coupe by to teoreticky mohli zvládat ještě lépe :D holt ono co jede to žere :rock: a třeba kámoš s M3 E36 co s ní umí jezdit aji za 8 by tady byl označen za lháře, kacíře a pidvodníka :lol:
Ale jo, zázračné 2,0TSi umí co svět ještě neviděl :rock:

Mira: :nono: Už mám stránku na Fb, tak se na to přece nemůžu vysrat :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od JRD McLAREN »

Ale jo, zázračné 2,0TSi umí co svět ještě neviděl :rock:
ale ano umii..

ono to totizto tak uplne neni "obycajny spalovaci motor" ...
(ale o tom sa nesmi hovorit , to je tajomstvo, ze Juraj .. :?: )
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
mira58
Příspěvky: 22
Registrován: 01 srp 2014 16:31

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od mira58 »

LiberaleMiguel2 píše:...2 tunový Lexus s 4,0 V8 umí jezdit pod 10l/100...
po vyhození z letadla za letu :lol:

a když to hodíš do LPG, TDI-čkáři s emůžou jít vys**t spek
Race your life

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Gooder »

Když se tu řeší, kdo je a kdo není nula (respektive, co kdo dokázal), tak z lidí, co se tu s Michalem dohadují, kdo nula není (včetně něj)? Ono vyměnit kola, podvozky, brzdy atp umí kde kdo a jako nějaké umění bych to nevyzdvihoval. Podle mě opravdových lidí, co něco dokázali, je tu pár.

Zbytek nemá smysl řešit, hovna stokrát jinak (za nějaké tu ani Michal nemůže). A vzájemné urážení... 8)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

zkus si to vygooglit, píšou 23-30mpg 8) s Coupe teď jezdím za cca 13/100, takže aji těch 12,5 bude zlepšení :D a v LPG naprostá pohoda :-) a ano, TDičkáři se můžou jít vysrat :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Beaver »

Gooder píše:Když se tu řeší, kdo je a kdo není nula (respektive, co kdo dokázal), tak z lidí, co se tu s Michalem dohadují, kdo nula není (včetně něj)? Ono vyměnit kola, podvozky, brzdy atp umí kde kdo a jako nějaké umění bych to nevyzdvihoval. Podle mě opravdových lidí, co něco dokázali, je tu pár.

Zbytek nemá smysl řešit, hovna stokrát jinak (za nějaké tu ani Michal nemůže). A vzájemné urážení... 8)
Tak jedna fotka z archívu. Počítá se to ? :?:
4.jpg
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Bohuš »

A kdyby si místo UZ šel do LS tak si schopný jezdit za stejně, navíc si můžeš vybrat z tuny motorů od jetého z camara po 1500+hp nelson racing. A k tomu tuny převodovek... :lol:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Bobr: Nepočítá

Bohuš: No jo, ale já nechci americký motor :-) motor už určitě měnit nebudu, co bude kolem něho se ještě uvidí
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Beaver »

LiberaleMiguel2 píše:Bobr: Nepočítá
Já se ale neptal tebe, nýbrž Goodera. Tvůj názor tady nikoho nezajímá :nono: Navíc jsi ani nedokázal odpovědět na to, jestli už jsi sundal ty pádla nebo je tam furt máš pozérsky vrutama našroubovaný.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

buceek07
Příspěvky: 155
Registrován: 27 úno 2012 18:56

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od buceek07 »

Jsou tam :lol:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ty páska tam byly sotva pár dní ;-)
A stejně nepočítá
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od kony5 »

Ja mam v garazi awd hyundai s 4g63... S turbem.... Jen na motoru je zatim jen to turbo...a kdyz tak pocitam co vsechno bych potreboval koupit tak pochybuju ze to nekdy dodelam...ale prestavba na awd je zrovna u 4g63 1.generace jednoducha protoze ta zadni naprava ma v podstate jen 4 body na uchyceni a hotovo.....a pak mne nejaky chytry cajt chytne jak to hodim do skarpy a jeste pujdu sedet....takze uz bych se na tyhle prestavby vys*al....jezdil a setril a pak si koupil neco hotovyho a pomalu daval do kupy...ale postavit cele auto komplet ..no 300 tacu ti stacit nebude....a toho casu.....

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Taboo »

Hezke 8) , ale diky tomu, ze ten vlastnik predem nekonzultoval odbornika (pres N/A V8 a soucasne i preplnovane ctyrvalce) Miguela, tak zcela nesmyslne postavil udajne neriditelnou mrtvolu o nicem, protoze to na jednu stranu "netahne odspodu" na petku pri 1.5K RPM a na druhou stranu to pri WOT a razeni v 8K RPM zase akceleruje moc rychle (coz je samozrejme nechtene), takze se s tim neda jezdit jinde, nez na 1/4 mile draze... Na druhou stranu, mozna, ze realita viditelna v tom videu se pouze neslucuje s Miguelovymi predstavami (coz je samozrejme chyba te reality, ne Miguela :lol: ).
habitat3 píše:
crocjirka píše:btw tohle tema ma jednu super vyhodu 90% sracek co migel vyplodi se koncentruje sem a nespamuje jina temata...
Ani jsem nečekal, že se mi něco takového podaří. Stvořil jsem boží dílo... :lol: :lol: :lol: :lol:
Ono to je stejne uctihodne, jako vycvicit dementni chihuahuau se zakrnelym mozkem, aby srala jen na jedno misto, kde to nikomu nevadi... :respect:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

LiberaleMiguel2 píše:Tolik výkonu tam mít nebudu, abych mepl tyhle problémy....

Proč to sem nedáš ? Bo by mi ten graf dal za pravdu ? :D v kolika otáčkách ty tisícokoňové dva tisíce otáčky začínají ?
Máš problém mi odpovědět ?

To s tím sraním na jedno místo jsi trefil, aspoň se dá v jiných vláknech normálně diskutovat, když si všechny svoje komplexy půlka fóra vylévá tady :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Taboo »

m.artty píše:Existují mnohé velice zajímavé projekty, které se skládají X let a ví o nich jen pár lidí.
To mohu (na zaklade SZ, ktere si s nekolika lidmi [ktere nehci jmenovat] vymenuji) dosvedcit 8) . I na tomto foru se vpozadi deji VELICE zajimave a radikalni projekty, jejichz vlastnici neciti potrebu o nich verejne mluvit anebo dokonce trapne zadonit o pochvalu za prisroubovane nefunkcni packy pod volantem :lol: ...
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Taboo »

LiberaleMiguel2 píše:
LiberaleMiguel2 píše:Tolik výkonu tam mít nebudu, abych mepl tyhle problémy....

Proč to sem nedáš ? Bo by mi ten graf dal za pravdu ? :D v kolika otáčkách ty tisícokoňové dva tisíce otáčky začínají ?
Máš problém mi odpovědět ?
Ne, ja nemam problem odpovedet nikomu :wink: . To ale neznamena, ze jsem ochoten odpovidat kazdemu, zejmena lidem, kteri si mou ochotu nezaslouzi :zadek: . Smir se s tim :hlazeni .
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Já někde o něco žadonil ? :lol:
Svoje plány jsem tu napsal na vaše konkrétní dotazy, nic jsem tu původně psát nechtěl ;-)

A ty páska vás hodně baví, co ? :D ale akorát tím dokazujete svojí demenci, bo každá průměrně inteligentní opice by pochopila důvody proč jsem je tam dal :hlazeni

Jo, protože svou odpovědí bys mi dal za pravdu, že ten výkon je použitelný v rozmezí horních 3000 otáček :lol: šašku :hlazeni
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Gooder »

Beaver: Tebe jsem určitě nemyslel, ale to snad víš ;)

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Taboo »

LiberaleMiguel2 píše:Jo, protože svou odpovědí bys mi dal za pravdu, že ten výkon je použitelný v rozmezí horních 3000 otáček :lol: šašku :hlazeni
Za jakou "pravdu", ty dementni priblbliku :smich: . Jsi SKUTECNE tak hloupy (ze se vubec ptam :roll: ), aby jsi se domnival, ze 1,400HP je pouzitelnych ve spodnim pasmu RPM aby to "tahlo odspoda"? K cemu si myslis, ze je launch a traction control, jak pracuje a hlavne PROC jsou ji mnohe silne vozy vybaveny primo od vyroby? Ja nemam ani ty nejmensi pochyby, ze prozatim nerozumis ani cim jsou za jizdy dane otacky motoru a co diktuje pouzitelnost vykonu motoru, ale (jako obvykle) mas nejakou neodolatelnou potrebu se zesmesnovat trapnymi ukazkami sve neznalosti.. :(
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Taboo »

Beaver píše:Tak jedna fotka z archívu. Počítá se to ? :?:
Nekde ti upadl zbytek motoru... :lol:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

A k čemu mi asi bude launch a traction control v normálním provozu ty hňupe ? :kladivo: :lol:
To je dobré na 1/4, ale ne na denní ježdění, kdy bych se stejně většinu času pachtil se chcíplým nefouknutým dvoulitrem. Už to pochopíš ? Nebo jsi tak tupý, že tvůj život měří jen čtvrt míle ?
Nebo jsi až tak tupý, že si myslíš, že tam budu cpát LPG, abych na něho mohl jezdit těch pár sekund na trati ? :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Jord »

už to psychicky nedáváš? :lol: přestává to být i vtipné, že ti to stojí za to všechno komentovat úplně stejnou argumentací. Chtěl bych mít fakt tvoje starosti a očividně i tvou práci, když si dovolíš tady psát nonstop. Že nad tim nemávneš rukou a nejdeš si po svým, a za pár let tady ukázal, že jsou všichni kokoti a nuly co nic neumí tím svým vysněným projektem. Zatím stále jenom kecáš, obhajuješ nesmysly. Kdyby to třeba byla pravda tak nemáš potřebu furt tady řešit hovna a dokazovat, že to chceš postavit úplně jinak, než si každej myslí. Kdybys ten čas, co trávíš na TF, asi i na tom svym klubu a na fb, investoval někam jinam, tak bys už na tu přestavbu aji vydělal prachy, a nemusel bys pak psát, že se to stále oddaluje 8)
...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Však zrovna prachy vydělávám :D
Už jsem nad tím uvažoval, že bych se tu na to vysral, ale když ono mě to baví :lol:

A zrovna to, že V8 bude na ježdění daleko příjemnější než 2,0 s velkým turbem, mi fakt jako nesmysl nepřijde :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Zamčeno

Zpět na „Pokec“