BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Zamčeno

Jste pro BAN

ANO
52
43%
NE
70
57%
 
Celkem hlasů: 122

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od tholis »

LM: Zase víš hovno viď? Jestli se dobře domnívám, (a to jsméno Richard mě k tomu přivedlo) bude to človíček co je ode mě bude nyní kupovat. :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Tak hlavně, že ses ještě před pěti minutami ptal....
tholis píše:Proč tu někdo prezentuje mé brzdiče? :? :? Je to čistě jen práce Tom406 :roll: Na autě je mám nyní já.
takže Killabis si ani nedal tu práci zjisti, co z koncernového lega, by na jeho auto pasovalo, ale jen narazil na tvůj inzerát :lol: a taková nula si mě tu bude brát do huby, jo ? :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ritchma »

Já se tady pravidelně scházím s partou kluků s evama a makáme na autech. Každej co zvládne ať za to nemusíme platit. Takže já jsem tu vlastně těžkej guru přes eva a ani jsem o tom nevěděl :shock:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

To je trochu rozdíl, protože já si na tom přivydělávám :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ritchma »

Vidíš a já nemam potřebu se přiživovat na kamarádech...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Kdo umí ten robi, kdo neumí ten platí :-)
A jak tu někteří píšoou, že brzdy si zvládne vyměnit snad každý sám atd ? Ale hovno, většina lidí ani neví co je brzdový třmen :lol: a někdo tady na mě plive a sám ani nevěděl jak vypadá odvzdušňovák ;-)

A někteři raději zaplatí mě, než nějakému servisu, kde by ani pořádně nevěděli co dělají(jo, asi některým teď nahrávám na smeč :lol: ), protože těch aut u nás je málo a už byli aji někteří takoví, co jim v servisech tvrdili, že Coupe nemá palivový filtr :lol:
Naposledy upravil(a) LiberaleMiguel2 dne 24 črc 2015 14:34, celkem upraveno 1 x.
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Beaver »

Ritchma píše:Vidíš a já nemam potřebu se přiživovat na kamarádech...
Ale on nemá kamarády, jen "zákazníky" :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od tholis »

Vidíš to a mě třeba můj kamarád mi nahodil tlumiče, výfuk, když jsem poprvé sundaval brzdiče tak mi to ukazoval, pomohl mi s výbojkama, nastrojil mi lízátko, vyměnil mi rádio, pomohl mi se svíčkama, s olejem a vždycky byl na telefonu když jsem měl problém...a to mluvím jen o golfu ne o fabii. A hádej co...nic si za to neřekl :lol:
" www.autowerks.cz "

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ritchma »

Moc rad bych videl alespon jeden jedinej servis, kde udelaji horsi praci nez Miguel :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od JRD McLAREN »

EDITED... DEL
Naposledy upravil(a) JRD McLAREN dne 24 črc 2015 15:04, celkem upraveno 1 x.
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ritchma »

Neco jinyho kdyz mas znalosti a zkusenosti a neco jinyho kdyz si myslis ze je mas a hrajes si na neco co nejsi jestli vis kam tim mirim...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Jord »

tak to je zase blbej člověk, co mu to svěří a zaplatí za to, náhodou je to dobrej business, hoden českým obchodníkům :lol:
...

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od maRkus »

Ja kámošum říkám privez maso, dáme grill. A pohoda.
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Lukinho »

to je silenost posledni dobou tady

Uživatelský avatar
gsi22
Příspěvky: 1002
Registrován: 12 úno 2011 11:23
Bydliště: poblíž Olomouce

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od gsi22 »

Lukinho píše:to je silenost posledni dobou tady
Jednou to přijít muselo.... Snad se to tu vyčistí trochu :pifko: Kdyby tohle vlákno mělo aspon 20 stránek o tom kde by se dal udělat srázek členů TF, tam popít a kdo se bude cítit tak si může rozbít držku spek :lol: Ostatní můžou z vesela sázet na své favority :lol: :wink:
Opel Kadett GSi C20XE 1989 R.I.P
Opel Kadett GSi C20LET 1990 (Champion)
Opel Calibra C20XE 1991 Prodáno
Opel Calibra Turbo 4x4 1993


Best GTi is GSi

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

gsi22 :lol: :lol:

Takže abych to shrnul, jsem vlastně úplně na hovno, nic neumím atd, a to i podle ostatních Coupečkářů tady, ale brzdy co jsem jim dal dokupy jim fungují k maximální spokojenosti.... :rock:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Brandon
Příspěvky: 43
Registrován: 23 zář 2013 16:37

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Brandon »

Brzdy nám dal dokupy Tom. Ty jsi dal do kupy akorát věci a poslal je poštou. Jsi fakt nemocnej, nebo nevím.

A vůbec, řeš si tady svoje auto, svoje brzdy, nech nás kupéčkáře už ksakru na pokoji, proč tady vytahuješ naše fotky??, argumentuješ tím, jak nám to jezdí nebo nejezdí?? Co je ti po tom, vůbec si nás neber do huby probůh.

Že sis koupil stejný auto neznamená, že nás tady můžeš donekonečna vytahovat a dělat nám špatný jméno. Kdy už ti to sakra dojde.
Naposledy upravil(a) Brandon dne 24 črc 2015 16:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Jord »

já si taky koupim v IKEA hotovou skříňku, jenom ji smontuju..a jsem maximálně spokojenej, že drží :D jdu založit vlákno a všude to vytahovat, že je ze mě truhlář :lol: a to si pište, že si nechám zaplatit za znalosti!
...

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od crocjirka »

LiberaleMiguel2 píše:gsi22 :lol: :lol:

Takže abych to shrnul, jsem vlastně úplně na hovno, nic neumím atd, a to i podle ostatních Coupečkářů tady, ale brzdy co jsem jim dal dokupy jim fungují k maximální spokojenosti.... :rock:

mas to nejak zmerene? nebo nejake dukazy??
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Linkisek
Příspěvky: 83
Registrován: 01 čer 2010 10:19
Bydliště: 3nec

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Linkisek »

Brandon píše:Tyvole fakt ubohost. Jaký brzdy od tebe, na co si to zase hraješ?
Tvoje brzdy jsou asi tak, že jsi kliknul na tlačítko "objednat" na allegru starý třmeny (který ti kdosi poradil, že sednou), pak jsi několikrát zajel autem a poslal několik balíků poštou, za což jsi dostal něco zaplaceno, co jsi chtěl. Jo a objednal jsi hadičky, fakt výkon.
Neuvěřitelný toto.
Vyplati se dneska pro nekoho neco delat :snooty: ? Co by Tomek repasoval, kdyby to Miguel na allegru neopalcoval atd.?
LiberaleMiguel2 píše:Slovíčkaření 8)
Musim dat Migovi za pravdu, neni nic neobvykleho, ze si clovek neumi zkontrolovat olej v motoru, ale pritom se nestydi upravy na aute provadene nekym jinym, vydavat za sve vlastni i kdyz je "jen" financoval (vite co myslim). Mam pocit, ze ten mistni bandwagon je uz tak rozjety, ze i kdyby delal ty brzdy vcetne repasu, mistni osazenstvo by se zavesilo za hnupa, ktery by prisel s tim, ze se fyzicky nepodilel na vyrobe trmenu ani kotoucu tak jak muze rict ze je delal :roll:

PS: Klidne v tom pokracujte, dobre se to cte :lol:

Brandon
Příspěvky: 43
Registrován: 23 zář 2013 16:37

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Brandon »

Linkisek píše: neni nic neobvykleho, ze si clovek neumi zkontrolovat olej v motoru, ale pritom se nestydi upravy na aute provadene nekym jinym, vydavat za sve vlastni i kdyz je "jen" financoval (vite co myslim). :
Chlape, nevím, kde jsi byl celou dobu, ale to je přesně to, co dělá Miguel. Nikdo jiný se tu cizi prací nechlubí.

Jinak nevím, jestli jsi to myslel jako vtip? Za to kliknutí na allegru dostal 500,- to není zlý, ne? A já to mám k pšonkům daleko, takže jsem na to rád kývl. Že se o brzdy postará Tom jsem nevěděl, pro mě to byl jeho tajemný kamos, samozřejmě se mu hodilo si kontakt nechat pro sebe, aby to jako cely "postavil a zařídil" sám.
O hadicich, který zařídil, záměrně nemluvím. Musel jsem si koupit redukce. Takže jeho práce na mém autě nula. A proto mě neuvěřitelně vytačí, že zde na fóru už po několikáté čtu o SVÉM autě . Přitom bych mu ho v životě do ruky nedal. Brzdy byla chyba, která mně už nakopla dostatečně. I vy jste museli zjistit, jakej je expert nebo není, to lidi nemají napsaný na čele. Někteří tak ale mluví. . Za ostatní nemluvím, od toho jsou tu jiný...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Tom dělal třmeny, to jsou podle tebe brzdy ?

Ty mi tady budeš něco pindat když ani nevíš co je odvzdušňovák, na autě sis akorát rozřezal nárazník(a s doděláním jsi psal komu ?) a navrhnul turbo kit, teoreticky, a ještě tak, že sis ani nedokázal změřit prostor pro IC ?
Zajímavé, že ty hadice na třech autech fungují několik let bez problémů, ale tobě nefungují, i když máš úplně ty samé ;-)

Mimochodem, 500 bylo za vyzvednutí v Polsku a dovezení Tomovi a vyzvednutí u něho, takže ty peníze padly jenom na palivo :hlazeni
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od kony5 »

Brzdy na jedno odpoledne se tu resi uz 14 dni... 8). To je to poradne tunyngy forum :) :D :D

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ivan »

Nemáte někdo fotku toho chlapce ukrytého pod nickem "LiberaleMiguel2"? Rád bych viděl, jak vypadá ztělesněné seběvědomí kombinované s expertem na auta a vyzrálým podnikatelem... Díky moc.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ty si mě neumíš najít na Fb, když tu Bobr už x krát házel screeny s chatu se mnou ? :D

Obrázek

Tak abys to měl jednodušší 8) ve stylu Brajena :rock: :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Ivan »

Vydařil ses rodičům, děkuji.

Uživatelský avatar
Linkisek
Příspěvky: 83
Registrován: 01 čer 2010 10:19
Bydliště: 3nec

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Linkisek »

Brandon: Mel jsem namysli spise privlastnovani kompletni prestavby vozu, nad vymenou jednotlivych dilu bych se ani nepozastavoval ... kolega, kteremu ty brzdy menil byl ocividne vhodnejsi priklad na citaci, omlouvam se :cry:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Kdybych Alessimu jenom měnil brzdy. Já si od něho odvezl vrak(ano, jel jsem si pro to auto z Havířova do Budějovic) a dovezl mu auto, na kterém se vyměnilo snad všechno na co se sáhlo, bo se všechno rozpadalo pod rukama(nový lak, podvozek, brzdy, performance díly za desítky tisíc, GO motoru) ;-) Ano, nedělal jsem všechno já, třeba na GO motoru bych si určitě netroufnul, ale všechno bylo v mé réžii a u všeho, kromě té GO jsem byl a pomáhal. Pak auto i zajížděl, aby se nestalo, že mu to odvezu a motor zase klekne.... No co už :-) holt to byl jen zákazník a ne kámoš. A zákazníkovi se nezavděčíš, ani když mu děláš děvku pro všechno ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od Bohuš »

Pěkné triko, to je od sponzora? :lol:

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN pro uživatele LiberaleMiguel2 - Hlasování

Příspěvek od crocjirka »

porad nechape rozdil mezi slovy zaridit a udelat.....
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Zamčeno

Zpět na „Pokec“