Zajímavá auta v inzerátech

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

WTF? Ceny B6 Passatů? Jo, vybral jsem účelově to nejlevnější, ale už od stovky poměrně slušně vypadající auto (aspoň na první pohled) :D NJN, asi stárnu, že už se mi i Passat v kombálu, naftě a automatu začíná líbit :lol:

Jo, nejlevnější na www sice jo, ale... Jezdit ve stejně staré, social Fabii I combi nebo tomto?
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list

http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list

http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list

http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list

Ale například toto nevypadá podle fotek nějak špatněm to by mi nevadilo 8)
http://www.rajaut.cz/109463-volkswagen- ... i-highline

EDIT: K čemu slouží ty dva čudle u řidiče na tapecu - dole vepředu u kapsy dveří?
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Berry »

Jeden by mel byt na elektromagneticke otevreni palivove nadrze a druhy na odjisteni "zadnich vrat".

Koukam, ze ceny fakt sly hodne dolu, to zas bude sulinu s ksiltem honit ramena :lol: Zas na druhou stranu, ceny musely jit dolu, je tu B8 8)
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Díky. Odjištění zadních vrat myslíš jako jejich automat el. otevření či jak?
To je vlastně fakt, už obgenerační rozdíl, má to 10 roků, ale... Prostě nestyděl bych se za to a jako hlavní auto do rodiny cajk :?: Pořád to vypadá slušně, nedělá to ostudu a rozdíl B5 (B5.5) / B6 je nebe a dudy - hlavně na interieru je znát, že B5ka už má svá léta za sebou. Narozdíl B6/B7 už pro mě není tak markantní (přiznávám, že jsem B7kou nejel, soudím jen dle fotek - B7 mi připadá spíš jako facelift 6ky).
Jinak jak jsou na tom DSG v prvních B6kách? Jel jsem jen s novějším a na to, že jsem hlásal, že automat nikdy nechci jsem změnil názor - teď bych to měl 50:50 6Q manual vs. DSG, resp. i víc u podobného typu auto pro automat ( a když se to posere, ta dvouhmota stejně nevyjde o moc levněji než oprava atmtu)

EDIT: Repas -> oprava
Naposledy upravil(a) Jirka.Kolouch dne 13 zář 2015 22:58, celkem upraveno 1 x.
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Berry »

Tlacitko je pouze na odjisteni "zadnich vrat".
Blizsi informaci, jak funguje, je zde, sice je to pro b5, ale funkcne je to stejne pro b6.
http://forum.passat-club.cz/viewtopic.php?f=224&t=3979" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak, kdyz by jsi chtel nejaky dalsi o DSG a novejsi koncernech, tak klidne napis SZ.
Ja mem pouze zkusenosti z B7 variant 2.0TDI 103Kw DSG a v rodine mame SII Combi 2.0 125Kw DSG.

Osobne, ja jsem vzdy byl taky pro "salktrpaku", a jsem porad, ale je to o tom, kde se clovek pohybuje a na co je zvykly. Ale zvyknes si na to rychle, kolikrat, kdyz presednu do manualu, tak si cim dal vic rikam, jestli nepresedlat do DSG natrvalo, ale zatim ne :D
DSG je velmi dobre udelana a jak pises cena oprav (ne repase), tak jsou kolem 20-30tis CZK vcetne DPH, coz je fakt prijatelny.
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 1630
Registrován: 27 úno 2008 20:56

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Berry píše:Osobne, ja jsem vzdy byl taky pro "salktrpaku"... Ale zvyknes si na to rychle, kolikrat, kdyz presednu do manualu, tak si cim dal vic rikam, jestli nepresedlat do DSG natrvalo :D
+1 8) :D
Bramborák f paketu s motorem - bejvávalo

Český sen a pár dalších krámů

binford
Příspěvky: 103
Registrován: 15 led 2006 09:51

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od binford »

Úplně jako dneska vidím ten dlouhodobý německý test s názvem: VW Passat B6 - Der ewige Patient :lol:

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od BIGPAPA »

Berry píše:DSG je velmi dobre udelana a jak pises cena oprav (ne repase), tak jsou kolem 20-30tis CZK vcetne DPH, coz je fakt prijatelny.
je tam minimum věcí co se muže podělat z velké většiny problemu je to mechatronika.... hlavní je nes*at na interval výměny oleje a dávat tam olej co tam má být 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Berry »

BIGPAPA píše:
Berry píše:DSG je velmi dobre udelana a jak pises cena oprav (ne repase), tak jsou kolem 20-30tis CZK vcetne DPH, coz je fakt prijatelny.
je tam minimum věcí co se muže podělat z velké většiny problemu je to mechatronika.... hlavní je nes*at na interval výměny oleje a dávat tam olej co tam má být 8)
Presne tak 8) to jsem psal Jirkovi v SZ, ze hlavne pravidelne a kvalitne o to pecovat, davat dle specifikace VW a bude dobre a dlouho slouzit.
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Rudi »

Berry píše:
BIGPAPA píše:
Berry píše:DSG je velmi dobre udelana a jak pises cena oprav (ne repase), tak jsou kolem 20-30tis CZK vcetne DPH, coz je fakt prijatelny.
je tam minimum věcí co se muže podělat z velké většiny problemu je to mechatronika.... hlavní je nes*at na interval výměny oleje a dávat tam olej co tam má být 8)
Presne tak 8) to jsem psal Jirkovi v SZ, ze hlavne pravidelne a kvalitne o to pecovat, davat dle specifikace VW a bude dobre a dlouho slouzit.
hošani nevim, ale mně spíš přijde, že když tam dáváte přesně to, co VW chce, tak se to s největší pravděpodobností vysere, viz Castrol atd. A že těch Němců, kterým se ten Passat B6 TDI vysral pomalu přesně podle tabulek, bych napočítal se svojí zkušeností skoro 10, všechno motory 103 a 125kW :wink: Rozmezí 160-220tis. km, oni všichni první majitelé :kladivo:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od JRD McLAREN »

no ..len .. ono myslym ze (do nedavna) sa olej do DSG nikde inde nedal kupit, len original
teda nebol ziadny aftermarket, lebo VW neuvolnilo technicke a vykonove specifikacie oleja.

Menenych mechatronik som tiez videl hodne..
a v prvych DSG odchadzali lamelove spojky,
menila sa 6lamela za 7 lamelu..
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Berry »

Urcite jedna vec je motor a druha vec je prevodovk. Myslim, ze napln jde dat i jina, ale DSG je vyhradne tato a pokud nekdo neda, tak at pak nerika, ze porucha urcite nebyla olejem, navic by se melo vymenit vsech 7,2L, protoze pri vymene vytece asi 5,5-6L.
Výměna oleje: pouze originál převodovým olejem VW obj. číslo G052 182A2 a zároveň vyměnit olejový filtr obj. číslo 02E 305 051C. Sešlápnout brzdový pedál a volící páku zařadit do každé řadící polohy (naplnění všech kanálů olejem) a zpět zařadit do polohy ,,P,,. Ohřát olej na teplotu 35°C až 45°C, rozpojit za chodu motoru adaptér a nechat vytéct přebytek oleje. Každých 30s vyteče z přepadové trubky trochu oleje, nezávisle na výšce hladiny (příčinou jsou impulzy oleje, který ochlazuje spojky). Toto množství oleje není kriterium pro určení správné hladiny oleje a nesmí se brát v úvahu.
Osobně bych byl zvědavý, jestli takto postupují všichni. :D
Jinak DSG, pokud se bavime o 6°, tak muze nastat vice problemu, ale to u kazde automaticke prevodovky - mechanotroniky:

1) Nejčastější závadou 6° DSG je škubání při rozjezdu nebo při přeřazování rychlostí
2) Při jízdě nebo při přeřazování rychlostí dochází k cukání, škubání a v paměti závad ŘJ není uložena žádná chyba
3) Při prudkém snížení rychlosti bržděním (např 120km/h - 60km/h) nebo při dobržďování ke křižovatce, převodovka v řežimu D nebo S podřadí na 3r. případně na 2r. V tom okamžiku se otáčky motoru zvýší a zůstanou několik vteřin v hodnotách nad 3 000 ot/min
4) Závada 19 143 - 004 P 2711 ŘJ převodovky bez signálu /komunikace - resi se vymenou spojek v prevodovkce
5) Výpadky funkce řazení, při znovu zapnutém klíčku je vše OK
6) Během jízdy 120 až 160km/h převodovka sama řadí směrem dolů. Při vypnutí a znovu zapnutí líčku je vše OK.
7) Převodovka řadí ale vozidlo se nemá snahu rozjet.
8) Při zařazení D nebo R, vozidlo škubne na místě nebo škubne při rozjezdu a při ubrání plynu.
9) Závada - škubání, špatné řazení nebo rozjezdy vozidla.
10) Vibrace při přidání plynu po přeřazení převodovky nebo vypnutí (zhasnutí) motoru při dojezdu do křižovatky.

Ale jak pise Rudi, jsou to takove ty kriticke kilometry, v rodine mame od novoty 3 auta s DSG a jedno s ASG. To prvni DSG se blizi k onem 200tis km a to druhy ke 160tis Km, treti nepocitam to ma asi 8tis km. Uvidime nasledujici kilometry a mesice, jestli se neco stane nebo ne. :D
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od BIGPAPA »

a rozhodně bych asi B6 s pulmilionem na krku oběšel dlouhým obloukem 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od maRkus »

jakoukoli B6 bych obesel veeelkym obloukem.... to auto je totalni ostuda celeho koncernu, hned po t5
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bufik
Příspěvky: 439
Registrován: 19 srp 2013 12:53
Bydliště: Kladno

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Bufik »

http://auto.bazos.cz/inzerat/51781765/BMW-e30-v8-M5.php" onclick="window.open(this.href);return false;
The Ultimate Driving Machine. (OO=[][]=OO)

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od BIGPAPA »

Markus: poslední CR motorama by se pojezdit daly 8) ale je pravda, že nejsou za 100tis
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od maRkus »

jediny motor ktery v passatu ma smysl a predpoklad nespachat mechanickou a financni sebevrazdu je vr6 3.6fsi . bohuzel... koncern umrel rokem 2002 od te doby to jde z kopce jak kvalitou tak dezajnem... :cry:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Berry »

Kdyz Markus nakousl R36, tak aby se jen neplkalo, tak dva kousky:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;
http://auto.bazos.cz/inzerat/50335820/V ... olicie.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Verim, ze R36 musi jezdit hezky, mel jsem moznost se projet pouze v SII 3.6 V6 4x4 DSG, ma to prijemny zatah, hezky zvuk a oproti naftam tam "neciha" tolik pasti :) a i kdyz je to bezpredmetny resit, tak spotreba u te 3.6 V6 v SII je naprosto paradni na dane pomery a kategorii auta.
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od remix »

DSG je opravdu hodně návykové, Passata sem chtěl koupit, omrknul sem jich asi 5, hledal sem vyloženě pouze s DSG , ceny 130-160 a všechno mrchy. Ten šedý Car4U je na prodej snad půl roku a furt koukám, že se neprodal .. :shock:
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od gizmi »

Ja teda nevim, ale ty passati v linku jsou vesmes 200-250t + km ... v tom pripade mi cena neprijde nejak nizko - spis normalni - to jsem jedinej ?
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nejsi 8)

Ale u hypermegaultra skvělého koncernového TDi je to přece sotva zajeté, tak si VWfans rvou kule jak to je už JEN za kilo :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
D´ice
Příspěvky: 654
Registrován: 02 črc 2010 20:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od D´ice »

maRkus píše:jediny motor ktery v passatu ma smysl a predpoklad nespachat mechanickou a financni sebevrazdu je vr6 3.6fsi . bohuzel... koncern umrel rokem 2002 od te doby to jde z kopce jak kvalitou tak dezajnem... :cry:
nejen koncern...
Life is too short to drive boring cars

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od BIGPAPA »

nevim jestli zajímavé nebo spíš perlička....

http://auto.bazos.cz/inzerat/50670917/S ... e-NOVE.php" onclick="window.open(this.href);return false;

ale co píše je uděláno u nás a od opravy to stojí na dvoře 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Kane13 »

Tyvole, to je konfigurace... auto v "plné" a barva Česká pošta :kladivo:
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Berry »

Zrovna jsem na to koukal, ze auto hezky vybaveny a servisovany, ale taky ta barva, ale nejsem si jist, jestli to nebylo jako u Fabie I, ta mela taky dva druhy modre, zakladni modra pastel a pak modra dynamic - tu jsme tenkrat privezli z reichu, ono je to stejne z blata do louze po vzhledovy strance. To asi musi koupit, kdo jde vylozene po technickem stavu a barva je mu jedno, ale ta cena je hodne optimisticka, kdyz to reknu hezky :D
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
fereros2
Příspěvky: 320
Registrován: 08 říj 2012 12:19
Bydliště: Cheb

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od fereros2 »

No Habitat (snad jsem to napsal dobře) tu prodával o dva roky mladší RS za stejný peníze, né-li levněji :D :D naši teď koupily 2007 se stejným motorem, jen ve 4x4 a podobnou výbavou za 160 :D

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od m.artty »

Kane13 píše:Tyvole, to je konfigurace... auto v "plné" a barva Česká pošta :kladivo:
Koukal jsem na to a říkal si úplně to stejný... slušně vybavené a úplně zabité barvou :lol:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
rejchy
Příspěvky: 573
Registrován: 09 kvě 2006 14:24
Bydliště: V podkérkonoší

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od rejchy »

Co se vám na tý barvě nelíbí? Vždyť je pěkná,já jí měl na jedničkový oktě a nevadila mi.A kupovat ojetý auto podle barvy :roll: to se pak lidi diví co maj za šrot,hlavně že to stříbrnou metlu :twisted:

Uživatelský avatar
AR166
Příspěvky: 5538
Registrován: 01 bře 2009 19:36
Bydliště: Sokolov-Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od AR166 »

kdyz jsem vybiral pred 8 lety alfu, mel jsem dva pozadavky. cernej lak a svetle sediva kuze. :D
www.ar166.galerie.cz..........................................................................................................................................Mattig SSF (Sokolov-Svatava-Felgen) :D

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Kane13 »

rejchy píše:Co se vám na tý barvě nelíbí? Vždyť je pěkná,já jí měl na jedničkový oktě a nevadila mi.A kupovat ojetý auto podle barvy :roll: to se pak lidi diví co maj za šrot,hlavně že to stříbrnou metlu :twisted:
Nikdo neříkal, že se má ojeťak primárně kupovat podle barvy. I když auto může být top a když se mi nebude líbit, nekoupím ho.

Já se pozastavoval nad tím, že si někdo z výroby poskládá zevnitř pěkný auto a dá na to objektivně nejpříšernější barvu, co jde. To už bych spíš pochopil bezpříplatkovou červenou. Nutno taky přiznat, že na jedničkové tahle modrá nevypadá zdaleka tak obludně jako na dvojkové.

EDIT - Berry: Modrá Dynamic je právě ta pastelová modrá, příplatková se jmenovala jinak. Možná si vzpomenu

EDIT II - Tak ta příplatková by měla být Storm
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Berry »

Kane: Mas pravdu, tak to bylo na Octavii, nebyl jsem si jist, protoze na Fabii I byla pastelova zakladni a pak modra Dynamic z "nemetalickych" laku.
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Odpovědět

Zpět na „Pokec“