Hledám kamarády, kteří by si chtěli něco dělat na autech v

Tuningová scéna v Praze a okolí

Moderátoři: Berry, Ritchma

Odpovědět
Sashinka
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2012 19:06

Hledám kamarády, kteří by si chtěli něco dělat na autech v

Příspěvek od Sashinka »

Zdravím všechny. Mám k dispozici nějaké garáže v uzavřeném nyní už i střeženém areálu na Praze 6. Přeji si, vytvořit z nich centrum - technobázi, kde se dají dělat auta, ale i ostatní věci, dřevo, kovo, textil - čalounění, lakování, elektro, 3D tisky, technologie pro úsporu paliva, energií a dalšího. Hledám kamarády, kteří by si rádi někde něco udělali pro sebe, se kterými bychom si vzájemně pomohli tam, kde naše dovednosti potřebují vzájemnou pomoc. Nejde mi o rozložení nájmu, nebo snížení mých nákladů. V tomto ohledu, pomoc momentálně nepotřebuji. Kde já bych pro tuto chvíli pomoc uvítal? Tak kupříkladu, potřebuji pomoc zkušenějšího mechanika, který už rozebral a složil nějaký ten motor, případně by se mi hodil někdo, kdo to umí se svářečkou. To je však jen momentální příklad. Já také mohu nabídnout zase své znalosti a dovednosti. Rád bych vytvořil tým, který si dovede poradit s čímkoliv. Každý člen týmu tím získá a navíc bude mít k dispozici místo a zázemí, kde bude možné dělat si na svých projektech, sobě pro potěchu. Projekt je v počátku, proto nelze očekávat dílny jako z tunigových válek, ale společnými silami to není nemožné. Nadšence do aut vítám. Skeptici a pochybovači neztrácejte s námi čas a zaměřte se na ty, kdo s vámi budou chtít polemizovat o problémech, proč to nejde. Prosím ozývejte se jen vy s podobným snem, kteří chcete svůj sen skutečně prožít.
Díky moc a mějte se stále lépe
Sasha

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Hledám kamarády, kteří by si chtěli něco dělat na autec

Příspěvek od Juraj »

Sem už moc lidí nechodí... spíše zkus nahodit na FB stránka Tuning průhonice, tams e lidí z prahy najde hromada :-)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Idaho von Věšín
Příspěvky: 91
Registrován: 21 bře 2013 09:07

Re: Hledám kamarády, kteří by si chtěli něco dělat na autec

Příspěvek od Idaho von Věšín »

Nejsi první kdo ma takový nápad, bohužel je to vždy je o lidech a čím více jich bude tím huře budou vycházet, takže držím palce :)
RB/1+2JZ/13B/KLZE - Dovoz JDM motoru na zakázku, přestavby, swapy, renovace - info po mailu
Swapy 1/2/3UZFE takřka do čehokoliv :)
Transport podvalem po celé EU za příznivé ceny.

Uživatelský avatar
Bezdak69
Příspěvky: 219
Registrován: 31 led 2009 20:17
Bydliště: Praha - Snina

Re: Hledám kamarády, kteří by si chtěli něco dělat na autec

Příspěvek od Bezdak69 »

To by bolo zaujimave. Vela toho neviem ale vzdy sa rad nieco naucim a pomozem.
Fiat Barchetta LE -1998. 96 kW, objem 1.747, 1.260 kg, 9,6 l na 100 km
Skoda Octavia Super - 1960
Som Amater - ale snazim sa

Odpovědět

Zpět na „Praha“