He is gone ...

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jo, přesně na tuhle otázku jsem čekal :lol: Tahle otázka je skvělý filtr na debily :hlazeni internet používat umíš, tak si to najdi 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Tak v projektu toho moc není a někde jinde to vážně hledat nebudu. Vtipný ze vždy když dostaneš otázku na kterou nemáš tu nejlepší odpověď, zacneš ostatní urážet a odvedes téma jinam.
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: He is gone ...

Příspěvek od pufko »

Miguel ty si normálne komediant...

Tvoj projekt má zatial len kopu myšlienok, ale málo skutkov. Prelakovanie ani nepočítam. Dobre - máš tam brzdy a to je asi tak všetko.
Si spomen ako si pred 2-3 rokmi písal že STK nebude v CZ problém a ja to momentálne vidím že problém je a to dosť velký a keby si s autom dačo porobil z toho čo si plánoval, tak urobiť STK by bolo nemožné, už len to že by z toho bol zadohrab a úplne iný motor...
Časy kedy to vyriešilo 500/1000Kč do vrecka sú dávno preč

Normálne otvorene napíš že tvoj projet je uzavretý a že nemá cenu pracovať s tým autom čo máš, pretože by si to nezlegalizoval, leda že by si z toho urobil showcar čo budeš voziť na plaťáku
Kúp si iné auto kde aj po úpravách to nebude na STK technikovi vadiť...

Kúp si trebárs WRX a ked tam buchneš kovaný motor a naladíš to na 400PS tak to na STK nikoho nebude trápiť, môžeš si tam nahodiť zlaté Brembá z STI a rovnako to nikoho nebude trápiť...
Ale rovno ti napíšem že prekopávať WRX na STI nemá zmysel, lebo STI je "iné" v mnohých dalších veciach. To si to STI človek môže rovno kúpiť a nemusí špekulovať, len sa pohrá trochu s motorom

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: He is gone ...

Příspěvek od feličita »

To važne ideš porovnavať Evo s H Coupe Ritchma?? Vyser sa na to kokos.... :roll:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Ritchma: Já ti to tady nebudu vypisovat, už jsem to dělal 100x. Můj profil na Fb znáš ;-)

Pufko: Ty jsi taky dobrý pacient :D všem tlač nesmyslné WRX furt :D jednak vím jak tohle zlegalizovat za vcelku přijatelné peníze a druhak na mém autě není skoro nic legální a stejně jsme STK letos v květnu udělal ;-)

feličita: Sorvnávají se tady úpravy, ne auto jako takové ;-) ale chápu, ten s tím Evem je bůh, protože má Evo. Ehm, protože sériové Evo si umí co ? no kooupit každý blbec :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Angličák
Příspěvky: 832
Registrován: 02 pro 2005 18:27
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: He is gone ...

Příspěvek od Angličák »

:roll: :savle:

...opravdu škoda slov. I těch co sem teď napsal, ale nešlo to jinak. Koukám na to a :roll: :savle:
www.vh-autoservis.cz
H S2000 AP1 / V 850 SW

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: He is gone ...

Příspěvek od pufko »

No niekedy je leepšie si kúpiť seriové auto čo splna určite požiadavky ako pliesť z hovna bič...
Čo ostane na tom tvojom kupéčku pôvodné ak to niekedy dokončíš? Aj do kasne sa bude zasahovať...
A o čom to je? Akože dokážeš niečo čo robí len velmi málo ludí?

Akurát to čo chceš ty niekto nerobí preto lebo v tom nevidí zmysel a venuje sa radšej EVU, WRX, 3-er 330i, koncernovej 1.8T...
Alebo hocičomu čo má potencial a nie niečomu kde treba všetko vymeniť od základu.

Ale je to tvoja cesta a ked ťa to baví...

K tomu WRX: hovor si čo chceš, ale ked človek buchne na stôl 7-8000€ tak má WRX, nemusí nič riešiť a hned môže jazdiť a o zábavu má postarané. Ty tu máš projekt už od roku 2011 a bárs si bol určitú dobu "out" tak si sa moc daleko neposunul. Ked som si teraz pozrel ten tvoj projekt od začiatku tak som sa len zasmial na červených neonoch...
Naposledy upravil(a) pufko dne 05 srp 2017 10:19, celkem upraveno 2 x.

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Nevidel jsem te to udelat ani jednou LM. Co s tim tvuj FB profil ma spolecnyho netusim...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: He is gone ...

Příspěvek od feličita »

LM nejde ani tak o to porovnavanie.. doťahujete sa tu jak male deti kto ho ma vačšieho...

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Ja se tady nemam snahu s nekym porovnavat, to by snad ani nemelo smysl, ale on se neustale ohani tim, jak uz toho udelal hrozne moc, ale na aute udelany velky hovno :lol: A ono je to tak s cimkoliv. Das mu primou otazku a on se zacne vymlouvat a urazet...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

pufko: Jasně, nikdo to nedělá, třeba taková Tsunami Calibra je úplně sériové auto, že jo :lol: Ano, chci prostě postavit něco podle sebe. Tečka

Ritchma: Tak jsi asi špatný stalker :hlazen Nad tím co s tím má můj profil se zkus zamyslet, funkce Facebooku bys taky mohl znát.....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: He is gone ...

Příspěvek od pufko »

feličita píše:LM nejde ani tak o to porovnavanie.. doťahujete sa tu jak male deti kto ho ma vačšieho...
Vôbec tu nejde o to kto ho má väčšieho...
Ja sa normálnee priznám že mám úplne seriové auto a som tu.
Ano mohol som si kúpiť pi<>vinu typu XY 1.6i 80kW a mohol som "nejak" upravovať aby som mal vyšší výkon a podobne, ale na čo ked sa výkonom ani zdaleka nepriblížim silnejšiemu autu? Z tých 80kW by sa človek dostal napríklad na 90kW a vyššie už by to bolo finančne nezmyselné

Kúpil som si seriu, čo má 2.5i 121kW, krútak 227nm, má 4x4 a nemusím hlavne nič riešiť. Vdaka 4x4 to má trakciu, pre pohodu mám AT, je to pohodlné, má to výborné jazdné vlastnosti

S tou velkosťou pipíka by som to skôr prirovnal k projektom kde sa niekto snaží hlavou preraziť múr, len aby svetu dokázal že to naozaj ide

LiberaleMiguel : Tsunami Calibra som ani nepočul a ani nemám potrebu to hladať. Mna to nezaujíma... Keby mám groše navyše že neviem čo s nimi tak si kúpim trebárs Dodge Challenger SRT-8, má to výkonu dosť, krúťak jak lokomotiva a hlavne zvuk V8... Ja už nemám potrebu sa s niekým nahánať po okreskách, alebo niekde na šprintoch nahánať stotiny. Auto mám na pôžitok... A komu sa máli môže si ho dodatočne zdokonaliť, či už výkon, brzdy, výfuk... Na tých autách toho ani moc upravovať nie je treba
Naposledy upravil(a) pufko dne 05 srp 2017 11:11, celkem upraveno 2 x.

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Porad dokola se vyhybas odpovedi...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Ritchma: ach jo, ty vypatlanče :D ano, urážím tě, protože s tebou to fakt jinak nejde :D já se něčemu nevyhýbám, jen to tady nehodlám všechno vypisovat když to máš v projektu nebo na mém Fb. Můžeš si na mém profilu kliknout Sledovat a budeš mít všechny čerstvé informace o mém autě. Protože tady to budu vždycky dávat později, resp až se mi bude chtít Tečka
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: He is gone ...

Příspěvek od feličita »

pufko píše:
feličita píše:LM nejde ani tak o to porovnavanie.. doťahujete sa tu jak male deti kto ho ma vačšieho...
Vôbec tu nejde o to kto ho má väčšieho...
Ja sa normálnee priznám že mám úplne seriové auto a som tu.
Ano mohol som si kúpiť pi<>vinu typu XY 1.6i 80kW a mohol som "nejak" upravovať aby som mal vyšší výkon a podobne, ale na čo ked sa výkonom ani zdaleka nepriblížim silnejšiemu autu? Z tých 80kW by sa človek dostal napríklad na 90kW a vyššie už by to bolo finančne nezmyselné
Myslel som LM a Ritchmu, nie Teba. Ale to je jedno..

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: He is gone ...

Příspěvek od pufko »

feličita: Ja to beriem všeobecne... Tuning - hlavne ten optický nejak stratil zmysel, teda optický dedinský ako lepenie nezmyselných krídiel a spojlerov, ked už tak skôr performance, ale na to tu ludia nemajú často autá a tie ultramoderné sa na to ani moc nehodia

LiberaleMiguel: fakt by ma zaujímalo ako to jednoducho zlegalizovať, lebo ono to je čím dalej tým horšie. Ako mne je to jedno, ale ja by som zvolil inú cestu.
Bavme sa reálne o tom že to dokončíš. Kolko grošov do toho buchneš? A aký bude výsledok - teraz myslím akú to auto bude mať hodnotu...

Vieš to nie je ako postaviť zo starej Audi 80 kupé repliku S1 ktorá má doslova brutálnu cenu a sú ludia čo to kúpia. Kto kúpi ale ten tvoj Huyndai? Na rovinu si povedzme že o to záujem nebude, užiješ si chvilku slávy a fajka zhasla

Takých projektov, kde by som nedal 1kč by sa tu našlo a niektorých môj názor poburuje, ale ja sa dívam dopredu. Ja snahu nikomu neberiem, ale snahou sa nemá plytvať na hlúposti.
Trebárs projekt "Felicia by Lexi", autor (bez urážky) trepal niečo o tom ako je Felda jeho srdcovka a podobne kraviny a ako profilovku si dá Nissan 350Z. Len klame sám seba a všetky peniaze premrhá v niečom čo nemá hodnotu aj ked on tvrdí že ho to skoro nič nestojí... Peniaze budú utopené a vysnené auto v nedohladne, tým nemyslím že by si hned kúpil 350Z, ale miesto tunenia Feldy mohol ísť o level vyššie, kde je aspon trochu výkonu pod kapotou. Tú snahu má vložiť do rozumnejšieho projektu. Tfrebárs taký poondiaty Civic 6G 1.5Vtec dnes nestojí vela a to auto je celkom inde ako Felda. A či vyvára zadný lem na Felde, alebo spomenutom Civicu tak v tom nevidím rozdiel
Naposledy upravil(a) pufko dne 05 srp 2017 17:31, celkem upraveno 1 x.

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Nemam v planu te sledovat na facebooku a pokud si te clovek neprida do pratel, tak nevidi skoro nic. Jestli je vsechno co si udelal na svym aute v TF projektu, tak toho teda opravdu moc neni na to ze se tu navazis do kazdyho. Urazky to ti jde, ale odpovedet na jednuchou otazku to uz je problem....
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Pufko: ale já to nedělám jako investici, chápeš? Já to dělám protože chci. Stejně to nehodlám pak prodávat

Ritchma: pořád jenom dokazuješ čím dál tím víc jak ulhaný nebo hloupý jsi. Nebo obojí? Když ani Fb neumíš používat? :D
Kdyby šlo odpovědět jednu větou, tak by zněla asi takhle: na tom autě je sériová jenom palubovce, zadní náprava a kostra. Stačí?
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: He is gone ...

Příspěvek od pufko »

Postavíš lebo chceš...
To je ako som vyššie napísal "za každú cenu preraziť hlavou múr..."
Som zvedavý na výsledok a teraz myslím trebárs jazdné vlastnosti, správanie / predvídavosť chovania podvozku.
Ja to vidím tak že ideš do toho aj za cenu že sa popáliš.
A potom čo?

Už chápeš prečo je jednoduchšie kúpiť niečo kde sa porieši trebárs len motor - zvýšiť výkon a kúpiť štelovatelný podvozok? Je taký majitel auta menejcenný, ked do toho nepraskol motor + prevodovku z úplne iného auta, ktoré navzájom navyše nepasujú k sebe. Vôbec. Jednoduchu kúpi a môže sa voziť a nemusí riešiť STK, legalizáciu a podobné blbosti

Ja som ti to vtedy písal do projektu, že keby som už riešil taký projekt, tak tam prasknem všetko z jednoho auta = motor + prevodovku + kardan + zadná náprava + elektriku. A presne som ti napísal že ako darca by sa dal použiť Brambor 540i 6MT E39

Ale kludne rob ako sám uznáš za vhodne

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jednoduché věci jsou pro lidi s levýma rukama ;-) a nebo pro sraby. Vyber si. Já si chci jít svojí cestou. Každý problém má svoje řešení a mě baví ho hledat a vyřešit.
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Angličák
Příspěvky: 832
Registrován: 02 pro 2005 18:27
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: He is gone ...

Příspěvek od Angličák »

Jsem fakt zvědav, kam toto dopadne. Kazdopádně bych si raději koupil zcela nudně EVo, jako každá nula, než se sral s Hyundaiem, i to posrané WRX nudné trapné bych taky ocenil více, ale chápu, že to je všechno volba hodná retardů a lidí co nic neumí, než nakupovat. :mrgreen:

Každopádně jsem koukal na FB profil a asi jsem taky idiot a retard, neb kromě výletů s máti do Polska (zajímavých) vidím o autě hovno, na stránce s lakýrou jsou nějaké věci, leč nic zásadního, tak nevím, kde my dementi máme ty perly sviním hledat?
www.vh-autoservis.cz
H S2000 AP1 / V 850 SW

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: He is gone ...

Příspěvek od pufko »

LiberaleMiguel píše:Jednoduché věci jsou pro lidi s levýma rukama ;-) a nebo pro sraby. Vyber si. Já si chci jít svojí cestou. Každý problém má svoje řešení a mě baví ho hledat a vyřešit.
To hovoríš sám za seba? Zrovna ty čo tie schopnosti si niečo urobiť sám nemá. Vymeniť sedačku za škrupinu, vymeniť brzdy za iné ku ktorým ti niekto vyrobil adapter, nechať vyrobiť pancierové hadice...
To sú tie tvoje schopnosti? Alebo objednať chladič z internetu? To sú zrovna tie jednoduché veci "pro lidi s levýma rukama" ako si sám poznamenal

Čo také na úrovni si urobil na svojom aute vlastnoručne?
Zástavbu motora + prevodovky by šlo zasa mimo teba...

Keby si tie schopnosti mal tak to nebudeš riešiť cez dalších ludí... Ako ty chceš riešiť nejaký problém? Vieš aspon zvárať? Máš zváračku? Vieš rozobrať a opraviť si vlastnoručne motor? Vieš si vyrobiť "adaptér" na spojenie motora s prevodovkou?

Ty to nevieš a preto sa ti tie veci zdajú jednoduché a ten čo vie čo to obnáša zvolí presne tú druhú variantu = kúpi také auto kde je slušný základ a určité veci ešte vylepší.

Aby si tomu rozumel, ty do toho napráskaš tolko čo by stálo EVO, ale nie že nedosiahneš jeho úrovne, ale budeš na tom ešte horšie.
Zmysel toho všetkého unikol.
Alebo si myslíš že auto ktoré s niekým postavíte bude v mnohom lepšie ako trebárs seriové EVO, na ktorého vlastnostiach pracovali celé tými odborníkov dlhé roky???

Keby si mal prachy tak nebudeš riešiť takýto projekt a kúpiš si hotovú káru kde vopcháš klúč do zapalovania a ideš, ale kedže ich nemáš tak si biješ do hrude a silou mocou tu chceš všetkým niečo dokázať. Ale v konečnom dôsledku budeš akurát tak na smiech.

Na tvojom mieste to normálne uzavriem s tým že to nemá zmysel sa srať s daným autom a svoje úsilie sustredíš na iný projekt kde to už dotiahneš do konca. Tento tvoj Hyundai by už mohol byť pre teba samého také vlastné ponaučenie, ale ako čítam ty si rád zopakuješ chybu, ktorú urobili už mnohý pred tebou
Naposledy upravil(a) pufko dne 06 srp 2017 08:17, celkem upraveno 1 x.

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Ja na rozdil od tebe jsem uprimnej clovek co nema potrebu lhat. Nemam nejmensi tuseni kam s tim FB miris. Co presne tam mam vyhledat abych videl co si udelal na hyundai opravdu netusim...

Kdyz jenom tech par veci je serie, co se teda delalo na motoru a predni naprave?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Angličák: no tak aspoň, že si to umíš přiznat 8) poradím ti Profil -> Fotky -> Alba

Ale je fakt, že ani tam jsem toho poslední dobou moc nedával jak tak koukám :D

Ritchma: už jsem ti říkal, že jestli jsi zvědavý, tak můžeš kliknout na Sledovat. Nebo si prostě počkat až to dám sem ;-) ono to už moc dlouho trvat snad nebude :-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: He is gone ...

Příspěvek od pufko »

Hurá, už sa teším na to tvoje dielo ktoré nebude mať skoro žiaden zmysel 8)
Plánuješ s tým závodiť alebo ako? Staviaš to vlastne kvôli čomu? Alebo aké využitie?
Aaaaa zabudol som, lebo chceš...

Som zvedavý na tu legalizáciu...
Na Hyundai meetingu pri účasti 10 áut z toho každému 3x cvrkne do treniek, sem tam nejaký ten zraz a koniec slávy a celé to skončí PRESNE TU
Jediné čo ti človek môže pochváliť je že to auto vyzerá opticky dobre, vhodná farba, design kolies, ale to je tak všetko...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: He is gone ...

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Pufko bereš na to nějaké prášky? Nebo ti doktor tvrdí, že nepotřebuješ? :lol:

Edit: proč bych měl vyrábět nějaký adaptér na převodovku?
Adaptéry na brzdy si už dávno naměřuju a navrhuji sám. Soustružník jenom vyrábí podle výkresu
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: He is gone ...

Příspěvek od pufko »

Ja si nejak spomínam že chceš spojiť motor z Toyoty s prevodovkou od Nissanu a to podla mna bude vyžadovať úpravu obalu prevodovky. Alebo to normálne pasuje na seba?

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: He is gone ...

Příspěvek od Ritchma »

Ja mam dojem, ze je to jeden z tech planu co se nekona :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Angličák
Příspěvky: 832
Registrován: 02 pro 2005 18:27
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: He is gone ...

Příspěvek od Angličák »

Lituju zapojení do této debilní diskuze, sám ses usvědčil z hlouposti. Urážíš zde lidi, že neví nic o tvém projektu, který i kretén dohledá na FB a na FB máš totální příčurácké hovno dokazující, že jsi zatím udělal fakt průměrné velké kulové. To že sem ho nenašel znamenalo, že to hovno, co tam máš jsem nepokládal za ty perly, co zde nechceš nikomu házet. Nebudeš tedy házet perly sviním, ale stále zde opruzuješ, ačkoliv o to nikdo nestojí. Nevím proč to sem píšu, pokoušet s tebou vézt diskuzi je pod úroveň normálního člověka.
www.vh-autoservis.cz
H S2000 AP1 / V 850 SW

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: He is gone ...

Příspěvek od SomČarovný »

Lidi si stejně neuvědomují, že i kdyby se to nějakým "zázrakem" postavilo, tak to bude v hrozném stavu - kvalitativním. O tom nás LM již několikrát přesvědčil, kdy tady dával fotky auta. Odfláknuté věci, práce v bordelu, atd . . . :pifko:

Radši investovat do auta ať umí to co člověk chce, než učit auto a modlit se k němu aby dělalo to, co chceš . . .
7GTD

Odpovědět

Zpět na „Pokec“