Korejci jedou

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Čompo nikdo tě nemá rád.každý se ti směje :D :D To bude určitě všema okolo :D Ty nejseš kontroverzní, protože tebe nemá rád nikdo i ty co si hájil se ti teď směji. Třeba ten proslulý Aleshi bo jak... :potlesk: Strašně mě baví jak se tu hájíš 8)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jasně, každý :D protože jsi obklopený pitomci, tak to dělá 100% populace :D furt jen dokazuješ, jak jsi jednoduchý..... s Alešem jsme měli rozhádané období, to se stává i kamarádům ;-) Kdykoliv jedu do Prahy, tak jdeme spolu někam posedět, takže zase jen ukázka toho, jak meleš sračky :hlazeni
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Hele nazyvej si me jak chces ja mam zivot uspesy, stejne jako treba Bobr z tebe mame totalni prdel. Ses proste zkrachovalec. Uz jen cekam kdy budes nadavat me manzelce? Nebo co na me mas? Nic pac o me vis hovno, nesmeje se mi celej net, nedelaj o me vysmesne obrazky, nedela si ze me kazdej prdel napric automobilovymi fory... Ses smichu a prodluzujes mi zivot. Diky moc. Na druhou stranu v tom jak ze sebe delat debila ses fakt frajer klobouk dolu.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

https://www.facebook.com/hyundaifuj/" onclick="window.open(this.href);return false;

392lidi te nesnasi :D Tolik lidi ja ani neznam :D
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od crocjirka »

nemá někdo známého z oboru psychologie? :D celkem by mě zajímalo ja by vypadal odborný posudek na tuto "osobu" :D :D :D :D
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Tholis: Jasně, ty máš život úspěšný, tak sis po 10 letech, co tady chodím (a ty jsi tady s Fabii šaškoval už předtím) upravil svoje první auto. Pokud tohle má být úspěšný život, tak to se jdi raději zastřelit :D A že já jsme zkrachovalec berete s Bobrem podle toho, že to říkáte vy, nebo ostatní, kteří o mě vědí totální hovno ? Nebo podle toho, že mi lidé vozí auta na úpravy za peníze, o kterých se vám ani nezdá ? :lol: a Bobr, další úspěšná hvězda, která jezdí v polorozpadlém vraku, ženě koupil taky vrak, jen za větší peníze, a svoje auto po 10 letech sotva nastartoval :D vážně si myslíš, že vy dva jste nějaká ukázka úspěchu ? :D Možná tak v Brně, nebo v Bohnicích :hlazeni

A opravím tě, ta stránka má 392 like, což fakt nereflektuje to, kolik lidí mě nesnáší, ale jen to, kolik lidí se baví hlouposti lidí, jako jsi ty, nebo Bobr :D protože dobrá třetina těch lajků jsou mojí přítelé, a kamarádi z Tuscani clubu, kterým jsem tu stránku já sám sdílel :D
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Ty seš fakt ještě tupější než jsem očekával. :lol: Ty máš jako měřítko úspěchu že mám upravené auto? :D Nebudu prezentovat sebe, ale zkusme to třeba u Bobra, který je mi svými prioritami blízký. Má zrekonstruovaný dům, krásné děti, spokojené manželství a v zaměstnání je špičkou ve svém oboru, má všeobecný přehled a má mozek. Vlastně všechno co ty nemáš a asi ani mít nebudeš 8)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od crocjirka »

dle tohodle meritka bych mohl prodat svuj byt a koupit si treba novou M2...a jeste by mi zbylo na byt v kdejake prdeli(cokoliv mimo prahu) :D a tim padem bych byl veleuspesny :D :D :D huustyy muj zivot ted dostal novej rozmer :D
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

crocjirka píše:dle tohodle meritka bych mohl prodat svuj byt a koupit si treba novou M2...a jeste by mi zbylo na byt v kdejake prdeli(cokoliv mimo prahu) :D a tim padem bych byl veleuspesny :D :D :D huustyy muj zivot ted dostal novej rozmer :D
Očividně to nechápeš. Musíš koupit něco, co pak můžeš upravit. :lol: Hotové auto je taky špatně. Hlavně už seš v prdeli páč jsi to měl udělat před deseti lety. Páč já to udělal a dle názoru pana dementa moc pozdě :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od crocjirka »

Aha... takze chapu to, ze kdyz budu jezdit v herce, ale bude upravena, tak jsem vetsi borec, nez kdyz mam nove bezpecne a silnejsi auto?....
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

crocjirka píše:Aha... takze chapu to, ze kdyz budu jezdit v herce, ale bude upravena, tak jsem vetsi borec, nez kdyz mam nove bezpecne a silnejsi auto?....
nevím..já nechápu co se odehrává v duši feťáka, delikventa, pedofila, překupníka, podvodníka, lháře, bílého koně, gotika a bůhvíčeho on ještě je a byl schopen 8)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Beaver »

tholis píše:Ty seš fakt ještě tupější než jsem očekával. :lol: Ty máš jako měřítko úspěchu že mám upravené auto? :D Nebudu prezentovat sebe, ale zkusme to třeba u Bobra, který je mi svými prioritami blízký. Má zrekonstruovaný dům, krásné děti, spokojené manželství a v zaměstnání je špičkou ve svém oboru, má všeobecný přehled a má mozek. Vlastně všechno co ty nemáš a asi ani mít nebudeš 8)
Hele do domu to chce ještě pár set tisíc, ať to dotáhnu komplet, ale třeba moje nová kuchyň má cenu asi tak dvou zelených hlenů - toliko k tomu, jak má Ciompa peníze, o kterých se mi údajně ani nezdá :lol: To mě spíš zaujalo, jak jsem ženě údajně koupil vrak, když on to auto ani neviděl (zatímco už teda najezdilo desítky tisíc kilometrů a spolehlivě nám funguje jako rodinné auto). Ale co jsem se bavil s X lidma, co s Ciompou měli něco do činění, tak mě to ani nepřekvapuje - lži, krádeže, překrucování faktů, vyhrožování, sexuální deviace, víceméně i pedofilie, to všechno je náš starý známý Miguel :D V tomhle ohledu toho má vlastně naopak víc, než my dva dohromady spek
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od m.artty »

Tohle je dobrý téma, rád si to čtu. Jen jste mi měli říct před 10 lety, že mám upravit auto a na ostatní se vysrat... takhle jsem ztratil 10 let života.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Mě hlavně baví, jak ti dva idioti furt točí jen ty vymyšlené pohádky, co o mě šíří pár pitomců na netu, protože ničeho jiného se chytit neumí :D

A barák má být měřítko úspěchu v čem ? Že dostal hypotéku ? :lol: wow... :D

Bobre a kde jsem napsal, že JÁ mám peníze, o kterých se vám nezdálo ? :D a i když jsme ti to teda před několika příspěky napálil, tak furt máš pocit, že o tobě nevím mnohem víc než by se ti líbilo ? A ze spolehlivého zdroje, podle toho, jak se ti nelíbilo, co jsem tady vypsal ? :hlazeni Kdežto ty o mě můžeš točit jen pohádky a výmysle, protože o mém reálném životě víš úplné hovno :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Nevim jestli je hypoteka primo meritko uspechu, ale vim ze takovou co ma Bobr nebo ja by ti nedali. Pac takovy nemas ani cisty prijem :lol: Zatimco me ji pokryva zhodnoceni aktiv, takze me do mzdy ani nezasahne ( je faot ze cca 10let mi trvala.jejich navratnost). Ale je fakt ze 10let neupravuju. :D
" www.autowerks.cz "

don
Příspěvky: 150
Registrován: 24 črc 2012 21:12

Re: Korejci jedou

Příspěvek od don »

Zajímavé shoda příjmení ..
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/za- ... moGMnWe4B0" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od crocjirka »

to maj v rodine no :D :D dokonce je mu i celkem podobnej :D
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

crocjirka píše:to maj v rodine no :D :D dokonce je mu i celkem podobnej :D
To prostě musí být přízeň. Je to ze stejného města :D :D :D No to mě poser 8)
" www.autowerks.cz "

don
Příspěvky: 150
Registrován: 24 črc 2012 21:12

Re: Korejci jedou

Příspěvek od don »

Jaký otec takový Syn?? :lol: :lol: ted uz vse zacina davat smysl.. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

tholis píše:
crocjirka píše:to maj v rodine no :D :D dokonce je mu i celkem podobnej :D
To prostě musí být přízeň. Je to ze stejného města :D :D :D No to mě poser 8)
A já jsem z Ostravy, nebo z Olomouce ? Zase jen doakzuješ, jak jsi tupý :D

crocu a ty si zajdi k očnímu, jestli je mi borec z fotky podobný :D
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

LiberaleMiguel píše:
tholis píše:
crocjirka píše:to maj v rodine no :D :D dokonce je mu i celkem podobnej :D
To prostě musí být přízeň. Je to ze stejného města :D :D :D No to mě poser 8)
A já jsem z Ostravy, nebo z Olomouce ? Zase jen doakzuješ, jak jsi tupý :D

crocu a ty si zajdi k očnímu, jestli je mi borec z fotky podobný :D
Ty seš blbec viď? Tvůj soukmenovec je z Frýdku-Místku, pak proběhl soud v Ostravě a teď až v Olomouci. To víš, to ale musíš porozumět psanému textu :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Beaver »

LiberaleMiguel píše:Bobre a kde jsem napsal, že JÁ mám peníze, o kterých se vám nezdálo ?
Ale bobánku, jistě že nejde o TVOJE peníze, protože tobě by je ani nepůjčil Home Credit :D Ale biješ se tady do prsou jak děláš (údajně) projekty za bůh ví jaké sumy - pokud máš dojem, že nějakých pár desítek tisíc jsou peníze, o kterých se mi nezdá, tak to je asi i docela vtipný :lol: Ale klidně sni dál o tom, jak jsi ukrutně důležitej a drsnej úpravce, co nemá široko daleko obdoby :mrgreen:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Tholis: A jsem já snad z Frýdku, nebo z Ostravy ? :D

Bobr: do toho červeného Coupe šlo něco přes 100k, do toho černého V6 Turbo šlo celkem....vlastně jo, deset tisíc to bylo, ale Euro :D víš, ne každý chce cpát do auta věci z výprodeje z japonského vrakáče :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

LiberaleMiguel píše:Tholis: A jsem já snad z Frýdku, nebo z Ostravy ? :D

Bobr: do toho červeného Coupe šlo něco přes 100k, do toho černého V6 Turbo šlo celkem....vlastně jo, deset tisíc to bylo, ale Euro :D víš, ne každý chce cpát do auta věci z výprodeje z japonského vrakáče :lol:
1. přijde ti to jako velké peníze? Mě ani moc ne. Normální částka za úpravy, to já dal i do té fabie to samé a možná i dohromady. O golfu se zmiňovat nebudu, nemám potřebu :)

2.jsou to tvé peníze? Nejsou, takže zase fail :lol:

3. Je mi u prdele odkud seš :lol:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

1) není to zrovna málo. Jestli jsi to dal do Fabie, tak to tam jaksi nebylo vidět :D

2) ve svém autě mám taky cca tolik. Tam to ale aspoň vidět je ;-) zkus otevřít oči

3) Zase dokazuješ, jak jsi dement, když neumíš sledovat ani návaznost diskuze :D :hlazeni
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

palisade.jpg
Hyundai Palisade 2,2CRDi Official European Distribution.
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

LiberaleMiguel píše:1) není to zrovna málo. Jestli jsi to dal do Fabie, tak to tam jaksi nebylo vidět :D

2) ve svém autě mám taky cca tolik. Tam to ale aspoň vidět je ;-) zkus otevřít oči

3) Zase dokazuješ, jak jsi dement, když neumíš sledovat ani návaznost diskuze :D :hlazeni

To je přesně ono... na tvém autě je pouť vidět už z dálky. Na mých hold ne. Golf vypadá jako nejlacinější plečka záček a tak to má být :D
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od m.artty »

To jsou ty priority, někdo potřebuje ukazovat, že do toho něco pustil a druhej raději bude, když to na první pohled ani nebude znát, že jsou v tom peníze.

Něco jako kluci z východu, se kteří pro nás pracují na stavbách - dle nich je potřeba mít na sobě hodně zlata, značkový hadry a jezdit v BMW (případně M-B), ale to, že jedí ten nejlevnější odpad co se dá koupit a bydlí pomalu pod mostem vůbec je netrápí.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jenže já nemluvím o vzhledu, který stá jen zlomek částky, ale o tom, že na tom autě jsou prostě úpravy, které měly smysl a hodnotu, kdežto Tholis akorát měnil na několikrát nesmysly a stejně to pak prásknul raději do zdi :D o výkonu 200+hp stihnul akorát jen dlouhé roky mluvit....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Čompo je pravda že mé "úpravy" blednou v záři těch tvých :lol: Navíc jsem si je jen "zaplatil. Zatímco tobě to zaplatila několikrát pojišťovna a dealování :lol:
" www.autowerks.cz "

Odpovědět

Zpět na „Pokec“