Auto-Luka, Ostrava. Dovoz vozidel, zkušenosti?

Zde najdete servisy, bazary, vrakoviště, tuningové firmy a také sem můžete psát jejich hodnocení!

Moderátor: habitat3

Odpovědět
Lukinos
Příspěvky: 149
Registrován: 10 bře 2007 11:06
Bydliště: ČR-Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Auto-Luka, Ostrava. Dovoz vozidel, zkušenosti?

Příspěvek od Lukinos »

Zdravím. Máte někdo zkušenosti s firmou Auto-luka v Ostravě? Chtěl bych si od nich nechat přivézt vozidlo, tak mě to zajímá. Díky za odpověď.
Honda Civic 1,4
The Power of Dreams

Lukinos
Příspěvky: 149
Registrován: 10 bře 2007 11:06
Bydliště: ČR-Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto-Luka, Ostrava. Dovoz vozidel, zkušenosti?

Příspěvek od Lukinos »

Nikdo nic?
Honda Civic 1,4
The Power of Dreams

Uživatelský avatar
kminek
Příspěvky: 122
Registrován: 13 kvě 2009 09:37
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto-Luka, Ostrava. Dovoz vozidel, zkušenosti?

Příspěvek od kminek »

máme od nich v práci(můj služební vehikl) Fiata palio Weekend v naftě, a vše bez problému v práci to nalítalo už takových 80k za těch několik let.ovšem na přístup a jednání firmy se ti zeptám,totižpřed pěti lety nebo jak to je dlouho jsem měl služební Fávo,ale zeptám se kolegáčka který s něma jednal a můžu ti říct a poreferovat
Grande Punto Sport 1,4 16V Carribean Orange "Baby maserati"

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Auto-Luka, Ostrava. Dovoz vozidel, zkušenosti?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

jo včera mi volali :-D moc fajn lidi :lol: prej at to přivezu atd atd že mají kupce. tak jsem jim napsal že jestli chcou tak at ho privezou. ale ja za svoje určitě nikam jezdit nebudu. no bylo toho víc. dobří blbečci :-D
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Filip:)
Příspěvky: 784
Registrován: 18 lis 2010 01:31
Bydliště: Praha 5

Re: Auto-Luka, Ostrava. Dovoz vozidel, zkušenosti?

Příspěvek od Filip:) »

na kábro? :)
►Volvo V40 T4 - B4194 T (16V) 147kW/200hp @5500rpm, 300 N·m...
Ex: BMW E36 318i saloon.. 83kW...

Lukinos
Příspěvky: 149
Registrován: 10 bře 2007 11:06
Bydliště: ČR-Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto-Luka, Ostrava. Dovoz vozidel, zkušenosti?

Příspěvek od Lukinos »

kminek píše:máme od nich v práci(můj služební vehikl) Fiata palio Weekend v naftě, a vše bez problému v práci to nalítalo už takových 80k za těch několik let.ovšem na přístup a jednání firmy se ti zeptám,totižpřed pěti lety nebo jak to je dlouho jsem měl služební Fávo,ale zeptám se kolegáčka který s něma jednal a můžu ti říct a poreferovat
Ptal ses mi?
Honda Civic 1,4
The Power of Dreams

Radekyacht
Příspěvky: 1
Registrován: 17 pro 2019 10:05

Re: Auto-Luka, Ostrava. Dovoz vozidel, zkušenosti?

Příspěvek od Radekyacht »

Ochotný přístup do doby, než vás obere. Podvod s kilometry, skutečnost o 90.000km více najeto, tvrzení že je auto technicky v pohodě se ukázalo jako lživé. Oprava za 80.000,- a dle znaleckého posudku stočený tachometr. To potvrzeno i bývalým majitelem vozu po dohledání od policie. Taky pozor na vystavení nižší kupní ceny na fakturu , to dělá běžně a krátí tak daně. prostě příklad leváka a podvodníka. Tak pozor a oklikou od jeho bazaru. Nyní vše předáno policii,protože na slevu 20.000,-se mu nechtělo kývnout. To že okrádá lidi a krátí daně je jen otázka času, kdy to policie došetří.

Jinak další negativní info je tady :https://www.autohificlub.cz/forum/13-os ... -auto-luka

tak že raději pryč

Odpovědět

Zpět na „Autoservisy, autobazary, vrakoviště, tuningové firmy a jiné firmy“