Renovace disků Cheb

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Odpovědět
Pepa_Cheb
Příspěvky: 1
Registrován: 13 črc 2022 19:13

Renovace disků Cheb

Příspěvek od Pepa_Cheb »

Dobrý den, doufám že tu nebude vadit taková menší propagace služeb které nabízím.
Mám v Chebu menší práškovou lakovnu i když tedy jsem schopen i velkých věcí. Nicméně proč to sem píši je že se věnuji z velké části právě renovaci disků hliníkových i plechových a furt narážím na to že každou chvíli poslouchám že o mě ale někdo neví, a proto to zde chci uvést.
Nejedná se o nějakou garážovou záležitost.

Přibližný proces renovace Alu disků je : Hrubé opískování - zbavení se nečistot, narušení barvy pro následný krok který je chemické odlakování. Poté jsou disky opískovány načisto. Hledání poškození. Větší poškození jako oděrky okrajů vždy zavařuji TIGem, pouze pokud jde o drobné poškození místo je rozbroučené do ztracena. Používám též tmelení ale jen na drobné nedostatky.

Z barev používám vše dostupné ale nabídka je opravdu veliká od klasických RAL barev, imitace kovů jako bronz, chrom, měď či další. Candy odstíny červená, zlatá, zelená, fialová, modrá, černý chrom, bronz, mosaz atd. Samozřejmě často dělám i metalízu nebo hodně populární černá barva s transparentním lakem.
Možností je opravdu hrozně moc, jsou možné různé kombinace, například nedávno jsem dělal metalízu a přez to holografický lak.

Pokud budete chtít, mám různé videa na youtube na : https://www.youtube.com/channel/UCjQIQg ... FqxYt3TWAg

Samozřejmě asi každý chce vedět nějaké ceny, tedy základní cena je 3500kč za sadu kde v ceně je nějaká základnější RAL barva, oprava nedostatků krom dovařování které se pohybuje podle rozsahu od 300kč většinou do 500kč.

Dále nabízím CNC soustružení známé pod názvem diamantový řez, cena cca 500kč/disk ale je pak potřeba počítat ještě s přelakování za 800-1000kč/sada.

Případné další info na www.lakovnacheb.cz

Díky

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“