Prelude 4G

Moderátor: Zemi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Davidoff
Příspěvky: 1735
Registrován: 03 dub 2005 22:51
Bydliště: RiceLand

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Davidoff »

DaveS píše:
BALI píše:jsem myslel,že budeš mít angel eyes :shock:
ne ty ja nechtel to ma preludeR, ja chtel tyhle black.....
http://www.carstylingtuning.com/scripts ... p?IDZ=4521 :)
Pardon ze vytahuju tenhle starej prispevek ale zajimalo by me jak to s dodacima lhutama s tohodle E-Shopu.. libi se mi tam predni lizatko :oops: dekuju za odpoved 8)
moooc velký černý letadlo :lol:

Uživatelský avatar
Davidoff
Příspěvky: 1735
Registrován: 03 dub 2005 22:51
Bydliště: RiceLand

Příspěvek od Davidoff »

ale teda kdyz sem sem tak vrthnul tak vam ukazu nase hondice :oops:

tyhle dve sou jediny kde sme vsici tri pohromade, vic fotek ty preludy nemam tak aspon tyhle at se drzim tematu :lol:

H-Vtec, Svizel a moje malickost 8)

Obrázek


Obrázek
moooc velký černý letadlo :lol:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

CRX je paradni, tan civic je taky peknej, ale prelude je hrozna, predni spoiler je desnej a kola.... ale aspon se drzis tematu. :lol:
Jinak ty dodaci lhuty..... co se skusit informovat u nich? napsat jim meil nebo zavolat? urco ti to tam reknou presne.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Davidoff
Příspěvky: 1735
Registrován: 03 dub 2005 22:51
Bydliště: RiceLand

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Davidoff »

DaveS píše:CRX je paradni, tan civic je taky peknej, ale prelude je hrozna, predni spoiler je desnej a kola.... ale aspon se drzis tematu. :lol:
Jinak ty dodaci lhuty..... co se skusit informovat u nich? napsat jim meil nebo zavolat? urco ti to tam reknou presne.
no vidis to me nenapadlo :lol: ale myslel sem ze kdyz si sem hazel odkaz na ty svetla ze si to kupoval od nich :oops: sorry :wink: me se prelude libi az na ty kola 8)
moooc velký černý letadlo :lol:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

Chester píše:
DaveS píše:CRX je paradni, tan civic je taky peknej, ale prelude je hrozna, predni spoiler je desnej a kola.... ale aspon se drzis tematu. :lol:
Jinak ty dodaci lhuty..... co se skusit informovat u nich? napsat jim meil nebo zavolat? urco ti to tam reknou presne.
no vidis to me nenapadlo :lol: ale myslel sem ze kdyz si sem hazel odkaz na ty svetla ze si to kupoval od nich :oops: sorry :wink: me se prelude libi az na ty kola 8)
Ja sem ty svetla kupoval od jinud, tady je maj silene drahy. Maj tam sice paradni veci,ale ty ceny sou nesmyslne vysoko.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Davidoff
Příspěvky: 1735
Registrován: 03 dub 2005 22:51
Bydliště: RiceLand

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Davidoff »

DaveS píše:
Chester píše:
DaveS píše:CRX je paradni, tan civic je taky peknej, ale prelude je hrozna, predni spoiler je desnej a kola.... ale aspon se drzis tematu. :lol:
Jinak ty dodaci lhuty..... co se skusit informovat u nich? napsat jim meil nebo zavolat? urco ti to tam reknou presne.
no vidis to me nenapadlo :lol: ale myslel sem ze kdyz si sem hazel odkaz na ty svetla ze si to kupoval od nich :oops: sorry :wink: me se prelude libi az na ty kola 8)
Ja sem ty svetla kupoval od jinud, tady je maj silene drahy. Maj tam sice paradni veci,ale ty ceny sou nesmyslne vysoko.
nevim 2tkc za plastovi lizatko mi nepride jak hodne :twisted: ale asi jen muj nazor :lol:
moooc velký černý letadlo :lol:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

Chester píše:
DaveS píše:
Chester píše: no vidis to me nenapadlo :lol: ale myslel sem ze kdyz si sem hazel odkaz na ty svetla ze si to kupoval od nich :oops: sorry :wink: me se prelude libi az na ty kola 8)
Ja sem ty svetla kupoval od jinud, tady je maj silene drahy. Maj tam sice paradni veci,ale ty ceny sou nesmyslne vysoko.
nevim 2tkc za plastovi lizatko mi nepride jak hodne :twisted: ale asi jen muj nazor :lol:
No jak co, ale spoiler za cca 11t kc nebo svetla za skoro 14 tis se mi zda trosku vic nez je zdravo. :lol:
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Davidoff
Příspěvky: 1735
Registrován: 03 dub 2005 22:51
Bydliště: RiceLand

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Davidoff »

DaveS píše:
Chester píše:
DaveS píše: Ja sem ty svetla kupoval od jinud, tady je maj silene drahy. Maj tam sice paradni veci,ale ty ceny sou nesmyslne vysoko.
nevim 2tkc za plastovi lizatko mi nepride jak hodne :twisted: ale asi jen muj nazor :lol:
No jak co, ale spoiler za cca 11t kc nebo svetla za skoro 14 tis se mi zda trosku vic nez je zdravo. :lol:
ukecals me no :lol:
moooc velký černý letadlo :lol:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

Chester píše:
DaveS píše:
Chester píše: nevim 2tkc za plastovi lizatko mi nepride jak hodne :twisted: ale asi jen muj nazor :lol:
No jak co, ale spoiler za cca 11t kc nebo svetla za skoro 14 tis se mi zda trosku vic nez je zdravo. :lol:
ukecals me no :lol:
:D je kazdyho vec co si koupi za jakou cenu, maj tam paradni vecicky, ale proste trosku nad cenou a je dost jinejch net obchodu kde to maj levneji. Kazdopadne kup co chces a pokud te zajimaji nejake info tak jim zavolej. 8)
Kamos tam chtel kupovat ty cerny pozicky na preludku, a frajer je tam ma myslim za 2500kc..... ale ted nevim kde presne, myslim na autodoplnkach sou za 1000kc :lol: :lol: ty samy. Rozdil bude asi jen v tom ze ze v Carstylingtuning je budou mit skladem, ale na autodoplnkach si na ne budes muset pockat mesic. :D
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Davidoff
Příspěvky: 1735
Registrován: 03 dub 2005 22:51
Bydliště: RiceLand

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Davidoff »

DaveS píše: ale na autodoplnkach si na ne budes muset pockat mesic. :D
kdyby mesic :lol: objednal sem ti tam svetla na ciiva a cekal sem na ne tri mesice pak sem to radci zrusil a koupil si muziku :lol:
moooc velký černý letadlo :lol:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

Chester píše:
DaveS píše: ale na autodoplnkach si na ne budes muset pockat mesic. :D
kdyby mesic :lol: objednal sem ti tam svetla na ciiva a cekal sem na ne tri mesice pak sem to radci zrusil a koupil si muziku :lol:
:D njn...... ja si od nich objednal vyfuk a mel sem ho doma behem 10ti dnu 8) asi nahoda :lol:
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Idaho »

DaveS píše:
Chester píše:
DaveS píše: ale na autodoplnkach si na ne budes muset pockat mesic. :D
kdyby mesic :lol: objednal sem ti tam svetla na ciiva a cekal sem na ne tri mesice pak sem to radci zrusil a koupil si muziku :lol:
:D njn...... ja si od nich objednal vyfuk a mel sem ho doma behem 10ti dnu 8) asi nahoda :lol:
Jak co, dynomax dělá hlavně výfuky, věci na objednávku jsou všude na dlouhý lokty..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Ryba
Příspěvky: 522
Registrován: 22 srp 2005 16:11
Bydliště: Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Ryba »

Idaho píše:
DaveS píše:
Chester píše: kdyby mesic :lol: objednal sem ti tam svetla na ciiva a cekal sem na ne tri mesice pak sem to radci zrusil a koupil si muziku :lol:
:D njn...... ja si od nich objednal vyfuk a mel sem ho doma behem 10ti dnu 8) asi nahoda :lol:
Jak co, dynomax dělá hlavně výfuky, věci na objednávku jsou všude na dlouhý lokty..
ted de oto jeslti mysli autodoplnky.cz (D&M) nebo sportovniautodoplnky(dynomax) :-) ja bych rek ze mysli to prvni.-)
ITB Power

Uživatelský avatar
Cyborg
Příspěvky: 19
Registrován: 03 říj 2006 16:22
Bydliště: Praha - Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyborg »

nebo zkus tohle...

http://www.simix.cz/

Jen jim pošleš odkaz na konkrétní zboží na ebay a oni kupují, vybereš zboží s "buy it now" a hledej s delší dobou uzávěrky.

ty ceny jsou docela zajimavy :wink:
Tie Fighter: Prelude 4G 1996/ 4WS/ 2,2VTEC/ 196k/ air intake system/ odlehceny setrvacnik/ stavitelny podvozek KONI/ Brembo kotouce/ laděnej výfuk/ černá metla/DUNLOP SP Sport 9000/225/17" :)

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od Idaho »

hmm, to udělá ikdokoliv tady a věřím, že ze za menší provizi :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelude 4G

Příspěvek od DaveS »

jeste to neni uplne hotove, ale aspon prozatim :D
Přílohy
0 008.jpg
0 008.jpg (108.48 KiB) Zobrazeno 3884 x
0 003.jpg
0 003.jpg (107.09 KiB) Zobrazeno 3884 x
0 001.jpg
0 001.jpg (85.13 KiB) Zobrazeno 3884 x
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Krása 8) 8) 8)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:Krása 8) 8) 8)
je na tom prace jak na kostele jeste, ty plechy sem rovnal provizorne, chce to jeste jednou cely rozdelat a aby si s tim klempira poradne pohral, ale aspon takhle provizorne. :D
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

DaveS píše:
Sensei Jirka píše:Krása 8) 8) 8)
je na tom prace jak na kostele jeste, ty plechy sem rovnal provizorne, chce to jeste jednou cely rozdelat a aby si s tim klempira poradne pohral, ale aspon takhle provizorne. :D
jasný, to já naprosto chápu......taky sem hodnotil jen ty světla 8)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Sensei Jirka píše:
DaveS píše:
Sensei Jirka píše:Krása 8) 8) 8)
je na tom prace jak na kostele jeste, ty plechy sem rovnal provizorne, chce to jeste jednou cely rozdelat a aby si s tim klempira poradne pohral, ale aspon takhle provizorne. :D
jasný, to já naprosto chápu......taky sem hodnotil jen ty světla 8)
:D jasny......
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Ryba
Příspěvky: 522
Registrován: 22 srp 2005 16:11
Bydliště: Pha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryba »

chce to lepsi zarovky :lol:
ITB Power

Uživatelský avatar
Firearms
Příspěvky: 490
Registrován: 18 bře 2005 17:37
Bydliště: NBK

Příspěvek od Firearms »

tak panove jak to vypada s koupi ty preludky.??? Cetl jsem clejch dvacet stranek a zase jsem o neco chytrejsi... 8)
DSM Team
Obrázek

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Firearms píše:tak panove jak to vypada s koupi ty preludky.??? Cetl jsem clejch dvacet stranek a zase jsem o neco chytrejsi... 8)
ááá, to bude asi otázka na mě :oops: :oops:

Noo, zatim etě žádná neni a to už se pro jednu s Idahem jelo do DE. Bohužel se pro ní ani nedojelo a to ze dvou důvodů

1) kvůli mý chybě - bylo to hrozně narychlo: ve středu sem zjistil, že jedna nádherná (aspoň podle fotek) co jsem nad ní slintal je z 3900 slevněná na 3200 a v pátek se pro ní jelo. Jenže já neměl peníze připravený a kvůli přečerpání týdenního limitu sem nemohl vybrat všechno, takže sme měli na auto, a zbylo by jenom 200Eček na béňo pro dvě auta zpět (700km) + převozky, který by stály asi 150Eček. Ale řikaly sme, že to snad nějak zvládnem.
2) v necelej půlce sme se dozvěděli, že už má na ní kupce, tak se pro ní už nedojelo.........

Noo a teď sem na tom bídně pač sem musel část peněz vrátit tátovi a navíc se po 2.2VTECách slehla zem :( do asi včerejška byla nejlacinější 2.2 v DE kolem 5000EUR, teď je tam sice jedna asi za 3400E, ale teď už zase nemam prachy. Takže musim etě čekat.

Fíííha sem se nějak rozepsal.

BTW: jestli si přečetl těch 21 stránek teď najednou, tak klobouk dolů 8) 8)
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Firearms
Příspěvky: 490
Registrován: 18 bře 2005 17:37
Bydliště: NBK

Příspěvek od Firearms »

jj chvili to trvalo ale nelituju toho 8) ani v nejmensim...

pokavad myslis tuto tak ta vypada ze bude asi solidne olitana...
http://cze.autoscout24.com/home/index/d ... yvw3ttfy3w
ale ono to je v celku tezky sehnat neco co s timhle motorem ulitany nebude...
jinak po preludce taky koukam ale u me zatim vitezi a prakticky jednoznacne kulatej eclipse... u kteryho je taky problem - najit nejakej lepsi kousek a za rozumnou cenu... :( . Navic tady u nas je to takrka nemozny a to jsem jel za posledni pul rok zhruba v 7 eclipsech od aaacek az po soukrome majitele ale vetsina z nich je bud rachla(a ja jsem proste takovej ze tomu uz potom moc neverim) nebo technicky ve velmi spatnym stavu... No je mi lito ze mi utekla ta cerna co byla na sauto ptz ta byla super bouzel tam byla jenom kratkou dobu a kdyz jsem volal majiteli, tak uz byla zamluvena no... Na tohle ja mam proste smulu. ...

jinak tady jsem ti vyhrabal jeste jednu vypada celkem super az teda na tu cenu ...
http://www.mobile.de/SIDdkcjYT1wB9ny0zR ... 225689867&
DSM Team
Obrázek

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

jj, to je přesně ona, no ta pro kterou sme jeli vypadala bych řek mnohem líp.....jinak 2G Eclipse se mi taky líbí (víc než 1 a 3 8) ) toho asi fakt v pěknym stavu za tak nějak přijatelnou cenu u nás neseženeš :( To spíš v tom DE.

jinak o tej za těch 5599E vim a je fakt nádherná 8) ale cena je fakt vysoko. To už o nějakejch 1000E víc jsou (když se poštěstí) ITRka.

Jinak tohle sou fotky tý, pro kterou sme jeli.
Přílohy
eb_27.jpg
eb_27.jpg (93.29 KiB) Zobrazeno 3913 x
ce_27.jpg
ce_27.jpg (82.45 KiB) Zobrazeno 3913 x
1a_27.jpg
1a_27.jpg (59.81 KiB) Zobrazeno 3913 x
330i E90 :kiss:

Uživatelský avatar
Firearms
Příspěvky: 490
Registrován: 18 bře 2005 17:37
Bydliště: NBK

Příspěvek od Firearms »

jj tahle vypada moc nadejne. Skoda ale neves hlavu urco nejakou objevis 8)
DSM Team
Obrázek

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Firearms píše:jj tahle vypada moc nadejne. Skoda ale neves hlavu urco nejakou objevis 8)
Díkes. Věřim, že až přijde ta správná chvíle, tak se nějaká jako pro mě stvořená najde 8) :D
330i E90 :kiss:

KEFIR
Příspěvky: 91
Registrován: 17 črc 2004 17:14
Bydliště: Brno-könig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KEFIR »

Mno nejspis pristi rok se s mou krasavici rozloucim ... tedy jestli budes chtit muzes se na ni do druhe metropole prijet podivat
"Aha" řekl ježek a slezl s kartáče

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

KEFIR píše:Mno nejspis pristi rok se s mou krasavici rozloucim ... tedy jestli budes chtit muzes se na ni do druhe metropole prijet podivat
Ale, pročpak??? Že by rodinný důvody a potřeba většího auta??? Ty máš 2.2??
330i E90 :kiss:

KEFIR
Příspěvky: 91
Registrován: 17 črc 2004 17:14
Bydliště: Brno-könig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KEFIR »

Presne ^^

Jinak 2.2 VTEC z roku 1995
"Aha" řekl ježek a slezl s kartáče

Odpovědět

Zpět na „Honda Club & Japan Cars“